Tromtadracja

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Tromtadracja

Postprzez tomekT.T » 20 mar 2022, o 12:49

Tromtadracja to rewers polskiej szczodrości. Uciekać od niej trzeba jak od jasnej cholery, bo gdy za późno to kelner przekleństwo rachunek w tysiącach a nie jednostkach przynosi. Ani bym nie gardził, ani się bał Rosjan, trzeźwo tylko myślał ( trudne to, bo jak sam niedawno zauważyłem w pewnym wieku, nazwijmy go dla własnego komfortu późną dojrzałością, żeby nie rzec wczesną starością dochodzi do intelektualnego reumatyzmu, wszystkiegośmy pewni, na wszystko posiadamy zdanie bo koniec nasz tuż za rogiem i wątpić nie wypada). Ergo Rosjanie nie powiedzieli ostatniego słowa a do happy endu droga jak do zdrowego stylu życia daleka, by nie powiedzieć kręta, zawiła i ślepa. Aksenazy według Lechonia podejrzewał Towiańskiego o wypłaty z rosyjskiej ambasady w Paryżu. Krasiński w Rzymie pisze o siostrze Martynie, co to nie tylko naszym ale nawet samemu papieżowi w głowie zawróciła. Jeśli dwieście bez mała lat temu Ochrana takie pomysły miała, to co powiedzieć o dziś!? Szkoda chyba czasu na medialne njusy. Lepiej patrzeć w niebo i zwizualizować sobie ( jak wyśpiewał Wielki Kazimierz) koniec systemu kleptokracji, najlepiej w upojeniu. Serdeczności wszystkim!
Zapiski o świcie, czyli dziennik ciężko ranny. Październik 2023
https://https://www.tomektt.com/
Avatar użytkownika
 
Posty: 117
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 09:09

Re: Tromtadracja

Postprzez onyx » 27 maja 2022, o 10:49

Gratulacje za wyciągniete wnioski :idea:
Tylko on nam tu pomoże.
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Tromtadracja

Postprzez onyx » 11 cze 2022, o 10:03

Tomek masz dobry styl pisania,ja na przykład czasem napiszę w punkt,ale najczęściej brak mi cierpliwości :idea:
Tylko on nam tu pomoże.
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44


Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron