Lao Che

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Lao Che

Postprzez Łukasz_eM » 6 paź 2015, o 08:00

gad napisał(a):
Łukasz_eM napisał(a):Ktoś może wie gdzie można jeszcze kupić LP Powstanie Warszawskie ?


Twój post z 2013 roku, ale jeśli ciągle jesteś zainteresowany to proszę.



Dzięki wielkie, już początkiem września zamówiłem i cierpliwie czekałem do 25 na premierę ;) W zeszły piątek listonosz dostarczył : )
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Lao Che

Postprzez gad » 6 paź 2015, o 10:40

pink napisał(a):Wybiera się ktoś na koncert 16.10 w Stodole?


Będę na pewno ;)

Łukasz_eM napisał(a):
gad napisał(a):
Łukasz_eM napisał(a):Ktoś może wie gdzie można jeszcze kupić LP Powstanie Warszawskie ?


Twój post z 2013 roku, ale jeśli ciągle jesteś zainteresowany to proszę.



Dzięki wielkie, już początkiem września zamówiłem i cierpliwie czekałem do 25 na premierę ;) W zeszły piątek listonosz dostarczył : )


Spoko, przeglądając Allegro zdziwiłem się takim wysypem winyli PW. Dotłoczyli, bo ten pierwszy rzut naprawdę szybko się rozszedł. Ale pewnie nie był za duży - bo np. Gospel na winylu, która miała premierę w 2009 roku ciągle jest dostępna, a wydawnictwo limitowane - 888 sztuk, przy czym podobno do regularnej sprzedaży trafiło tych płyt około 500.

P.S. Sprawdź, proszę, skrzynkę odbiorczą :)
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lao Che

Postprzez pink » 6 paź 2015, o 19:35

gad napisał(a):
Będę na pewno ;)



No to do zobaczenia :D
 
Posty: 54
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 22:42

Re: Lao Che

Postprzez gad » 16 paź 2015, o 12:14

Na facebooku Lao Che wesoło. Panowie przyłączyli się do akcji Kampania Przeciw Homofobii czyniąc tym, zamęt w nieprędkich rozumach. Część dotychczasowych fanów już zapowiedziało bojkot zespołu, innych to gorszy, a jeszcze innych smuci.

Tutaj jest film na którym Panowie z Lao Che tłumaczą, czemu do akcji przystąpili.

Bardzo mnie cieszy to, że komuś się chce. Cieszy mnie podwójnie to, że to Lao Che się chce, zespołowi, który jest obecnie najciekawszym zjawiskiem na naszej scenie muzycznej z najlepszym, współczesnym, tekściarzem Polski - Spiętym. I mimo realnych szkód jakie może im to wyrządzić (mam tu na myśli sprzedaż płyt, czy frekwencje na koncertach) to jednak potrafili to zrobić dla większej sprawy. Szacunek.

A najśmieszniejsze jest to, że nagrali płytę o Powstaniu Warszawskim, które jest zawłaszczane przez narodowców. I jeszcze Gospel, która jest bardzo popularna w kręgach młodzieży katolickiej. Taka zagwozdka się szykuje dla dotychczasowych fanów :P
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lao Che

Postprzez Jedras » 16 paź 2015, o 18:37

To niektórzy będą mieli problem:)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Lao Che

Postprzez Jaaasiek » 16 paź 2015, o 21:12

Tak się spodziewałem, że będzie shitstorm. Ciekawi mnie bojkot płyty "PW" przez narodowców.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Lao Che

Postprzez Jaaasiek » 16 paź 2015, o 21:34

Tak w ogóle to śmiechowe jest bojkotowanie muzyki poprzez różnice światopoglądowe... Ja np. Kukiza uważam za przedniego idiotę, ale wcale często słucham jego starszych dokonań.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Lao Che

Postprzez Jedras » 16 paź 2015, o 22:32

Dokładnie tak samo mam z Kukizem,starych Piersi lubię sobie czasem posłuchać a od polityki stronię:p
A Kukiz to jakiś sztuczny, około pisowski twór :p
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Lao Che

Postprzez artek » 16 paź 2015, o 22:58

ma to w dupie co panowie z Lao manifestują czy też nie, w żaden sposób nie identyfikuję się z nimi, nie czuję też nadzwyczajnej więzi z nikim z kapeli, muza jest bardzo dobra i tylko to dla mnie się liczy;
ogólnie staram się jak najmniej wchodzić w takie akcje i w coś co wykracza poza sferę muzyczną, po prostu zdrowiej jest ograniczać co się tylko da i percepcję kierować na wybrane przez siebie tematy
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Lao Che

Postprzez maka » 16 paź 2015, o 23:10

a z innej beczki, czy ktoś kto był w stodole może rzucić setlistę? Albo chociaż powiedzieć czy pozmieniali jakies piosenki w secie czy grają to co od jakiegoś czasu?
Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 19:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lao Che

Postprzez slaw » 17 paź 2015, o 15:51

maka napisał(a):a z innej beczki, czy ktoś kto był w stodole może rzucić setlistę? Albo chociaż powiedzieć czy pozmieniali jakies piosenki w secie czy grają to co od jakiegoś czasu?


http://www.setlist.fm/setlist/lao-che/2 ... 5bd91.html

PW już jakiś czas temu przestali grać, Gospel też na wykończeniu.
Avatar użytkownika
 
Posty: 405
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Lao Che

Postprzez wb83 » 2 lis 2015, o 20:09

Byłem w sobotę w wytwórni na koncercie, tak się złożyło że pierwszy raz na lao che. Koncert bardzo dobry, energetyczny, zespół jak najbardziej koncertowy. Minusy, krótka setlista i niemrawa publika.
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Lao Che

Postprzez bracie » 2 lis 2015, o 23:24

slaw napisał(a):
maka napisał(a):a z innej beczki, czy ktoś kto był w stodole może rzucić setlistę? Albo chociaż powiedzieć czy pozmieniali jakies piosenki w secie czy grają to co od jakiegoś czasu?


http://www.setlist.fm/setlist/lao-che/2 ... 5bd91.html

PW już jakiś czas temu przestali grać, Gospel też na wykończeniu.


PW nie przestali grać. Po prostu grają ją tylko raz w roku, przewaznie kolo 1 sierpnia. PW to płyta, którą się gra nie zawsze i nie wszędzie. Teraz jeżdżą z nową płytą, więc naturalnum jest, że np gospelowskich kawalkow jest niewiele, co nie znacay, ze znikaja. Za to jest Govindam i pies i jest moc!
zdolności regeneracyjne bezinteresownego skurwysyństwa są nieograniczone
 
Posty: 70
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 17:44

Re: Lao Che

Postprzez SafeMan » 3 lis 2015, o 00:11

bracie napisał(a):
slaw napisał(a):
maka napisał(a):a z innej beczki, czy ktoś kto był w stodole może rzucić setlistę? Albo chociaż powiedzieć czy pozmieniali jakies piosenki w secie czy grają to co od jakiegoś czasu?


http://www.setlist.fm/setlist/lao-che/2 ... 5bd91.html

PW już jakiś czas temu przestali grać, Gospel też na wykończeniu.


PW nie przestali grać. Po prostu grają ją tylko raz w roku, przewaznie kolo 1 sierpnia. PW to płyta, którą się gra nie zawsze i nie wszędzie. Teraz jeżdżą z nową płytą, więc naturalnum jest, że np gospelowskich kawalkow jest niewiele, co nie znacay, ze znikaja. Za to jest Govindam i pies i jest moc!



Byłem wcześniej w tym roku na Lao Che niedługo po wydaniu Dzieciom i oprócz całej nowej płyty przeważająca część setlisty to był Gospel. Wniosek: setlistę mają bardzo ruchomą i nie porzucają żadnej swojej płyty :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:59

Re: Lao Che

Postprzez wb83 » 28 gru 2015, o 10:46

Mikołaj przyniósł pod choinkę winyl Lao Che Gospel i muszę przyzać że to bardzo fajne wydanie. Twarda okładka typu gadefold dwie białe płyty bardzo dobrze wytłoczone. Grają naprawde nieźle. Jeśli ktoś się zastanawiał nad kupnem to polecam. Płyta numerowana, limitowana edycja 888 sztuk. I aż dziwne że ponoć spora armia fanów lao che jeszcze tej płyty nie wykupiła :-)
Załączniki
20151228_091647-1.jpg
20151228_091647-1.jpg (189.54 KiB) Przeglądane 23089 razy
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Lao Che

Postprzez SafeMan » 28 gru 2015, o 13:27

Najciekawszy fakt odnoście Gospelu na winylu to że utwory są w innej kolejności i w zmienionych aranżacjach. Mało który zespół się na takie smaczki porywa :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:59

Re: Lao Che

Postprzez gad » 28 gru 2015, o 14:30

Do części utworów dodana została sekcja dęta. Też mnie dziwi fakt, że ten winyl jest jeszcze dostępny - przy tak niewielkim nakładzie.
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lao Che

Postprzez maka » 28 gru 2015, o 15:39

SafeMan napisał(a):Najciekawszy fakt odnoście Gospelu na winylu to że utwory są w innej kolejności i w zmienionych aranżacjach. Mało który zespół się na takie smaczki porywa :)

gad napisał(a):Do części utworów dodana została sekcja dęta.

A to mnie zaciekawiliście. Szkoda, że nawet jak kupię tego winyla to nie będę miał gdzie posłuchać, ani jak zgrać na komputer, czy CD.
Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 19:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lao Che

Postprzez gad » 29 gru 2015, o 14:55

maka napisał(a):
gad napisał(a):Do części utworów dodana została sekcja dęta.

A to mnie zaciekawiliście. Szkoda, że nawet jak kupię tego winyla to nie będę miał gdzie posłuchać, ani jak zgrać na komputer, czy CD.


Jak chcesz posłuchać jak to wygląda mniej więcej, to obejrzyj sobie DVD z Woodstocku 2008. Tam również grali z sekcją dętą. Na youtubie coś jest.
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lao Che

Postprzez Łukasz_eM » 29 gru 2015, o 19:55

gad napisał(a):
maka napisał(a):
gad napisał(a):Do części utworów dodana została sekcja dęta.

A to mnie zaciekawiliście. Szkoda, że nawet jak kupię tego winyla to nie będę miał gdzie posłuchać, ani jak zgrać na komputer, czy CD.


Jak chcesz posłuchać jak to wygląda mniej więcej, to obejrzyj sobie DVD z Woodstocku 2008. Tam również grali z sekcją dętą. Na youtubie coś jest.


Płyta rewelacyjna, jeżeli chodzi o realizację, ogólnie wydanie miód, potwierdzam.
Była tylko jedna błędna informacja, że to 180 gramowe winyle, niestety tak nie jest.

Tutaj koncert z 2014 roku, dęciaki plus akordeon ;)
https://www.youtube.com/watch?v=T5zU0BMiGB0
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Lao Che

Postprzez maka » 29 gru 2015, o 21:56

#YOLO kupiłem, jak dojdzie to będę się martwił jak to odsłuchać
Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 19:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lao Che

Postprzez Łukasz_eM » 29 gru 2015, o 22:48

Gdzie kupiłeś ?
Bo najtaniej na Serpent.pl
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Lao Che

Postprzez maka » 29 gru 2015, o 22:52

Łukasz_eM napisał(a):Gdzie kupiłeś ?
Bo najtaniej na Serpent.pl

Dokładnie tam. Przekonali mnie tym, że wysyłają do paczkomatów
Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 19:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lao Che

Postprzez Łukasz_eM » 29 gru 2015, o 23:08

No to udany zakup, gratuluję ; )
76,90 zł, plus przesyłka za ten album, można brać w ciemno
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Lao Che

Postprzez gad » 30 gru 2015, o 09:45

Łukasz_eM napisał(a):Tutaj koncert z 2014 roku, dęciaki plus akordeon ;)
https://www.youtube.com/watch?v=T5zU0BMiGB0


O w dupę. Byłem na tym koncercie, niestety nie całym i strasznie żałowałem, że nie ma go nigdzie do odsłuchu. Dzięki wielkie, bo już o nim zapomniałem! :)

P.S. Szkoda tylko, że bez trzech pierwszych kawałków to nagranie... Wielki kryzys był zajebiście wykonany.
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 208 gości