Worek na negatywną energię...

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez Jaaasiek » 25 sty 2014, o 09:30

Dzisiaj w Żywcu rano nie odpalił bus z ludźmi wracającymi z nocnej szychty ;) A ja zaraz muszę się pakować i lecim na Szczecin znowu zapieprzać :) Ciekawe czy natura znowu wygra z busem :D
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez kroy » 26 sty 2014, o 16:01

Zima jest super!
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez radush » 27 sty 2014, o 10:59

Nadszedł Dies Irae, o 16 trzymajcie kciuki, stoczę nierówną walkę z Prawem Rzymskim...
Avatar użytkownika
 
Posty: 494
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:54

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez Jaaasiek » 19 lut 2014, o 11:30

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/macierew ... kiem/tzk9q

Już się zaczyna wciąganie Stocha w polskie bagno i poprawianie sobie PRu poprzez wycieranie mordy jego nazwiskiem...

Z negatywnych rzeczy, to jeszcze to co się dzieje na Ukrainie... Masakra jakaś.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez Jedras » 19 lut 2014, o 13:18

Heh, no i muszę się pożegnać z moją 6stką. A myślałem, że uda się ją uratować....
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez artek » 19 lut 2014, o 14:42

Jaaasiek napisał(a):
Z negatywnych rzeczy, to jeszcze to co się dzieje na Ukrainie... Masakra jakaś.




dla sprawiedliwości, UE musi zrobić z Rosją rozbiór Ukrainy, jedyne wyjście
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez Lucky_Luke » 8 mar 2014, o 19:43

Udało się odpalić tydzień temu komputer -po prawie 5 miesiącach. Wrażenia bezcenne po przesiadce z netu na fonie ale i mieszane odczucia bo prosto mówiąc nadal śmietnik w sieci. Czy się wyleczyłem z nałogowego siedzenia przed moniotorem? Uhmm... minimalnie. Chyba popsuje coś znowu.
Avatar użytkownika
 
Posty: 227
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:58

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez Jedras » 9 mar 2014, o 22:08

http://ddlodz.pl/koniec-dekompresji-gur ... cji-klubu/

Podobnież zamykają Dekompresję...Co w takim razie z przełożonym koncertem KNŻ?? Znowu się nie odbędzie??
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez radush » 17 cze 2014, o 10:25

Znowu proszę o zaciśnięte kciuki, tym razem na pojedynek dwie godziny po "w samo południe" wyzywa Prawo Administracyjne. Jeśli Ty, użytkowniku tego forum odruchowo spojrzysz na zegar i przypomnisz sobie o tym poście, trzymaj chociaż przez 5 sekund kciuki, bo inaczej: były wydawca Kulta, El ...., i Stonehenge (***, dupa i kamieni kupa).
Avatar użytkownika
 
Posty: 494
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:54

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez kolodent » 18 cze 2014, o 13:40

dawno nie słuchałem radyjaMaryja ale nie trzeba nawet słuchać żeby przekonać się, że seanse "miłości bliźniego" się nasilają na tej antenie. widać to doskonale po zaciętych, pełnych jadu i nienawiści spojrzeniach "osób starszych, religijnych płci żeńskiej". rzygać się chce na ulicy jak taka "bereciara" wbija w człowieka ostre, nienawistne spojrzenie żmijowych zimnych oczu a maskę jej wykrzywia grymas pogardy do wszystkich innych niż rodzinaradyja.
ludzkie plugawstwo, fuja !
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez djadijos » 19 cze 2014, o 12:54

radush napisał(a):Znowu proszę o zaciśnięte kciuki, tym razem na pojedynek dwie godziny po "w samo południe" wyzywa Prawo Administracyjne. Jeśli Ty, użytkowniku tego forum odruchowo spojrzysz na zegar i przypomnisz sobie o tym poście, trzymaj chociaż przez 5 sekund kciuki, bo inaczej: były wydawca Kulta, El ...., i Stonehenge (***, dupa i kamieni kupa).


Miałem wczoraj ten sam ból co ty ;)

Prawo administracyjne,sądowo-administracyjne i egzekucyjne.

Miejmy nadzieję,że nie poległem.

Ale jestem pewny,że obaj zdamy.
Pozdrawiam.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez Jedras » 19 cze 2014, o 21:50

Idzie długi weekend a pogoda jak zwykle musi się spierdolić:P
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Postprzez oksymoron » 29 lip 2014, o 13:34

Bojler jebnął i zalało mi mieszkanie. Sąsiadom z dołu też przy okazji. Czyli na urlopie czeka mnie mały remont...
Nature has a way sometimes of reminding Man of just how small he is. She occasionally throws up terrible offspring of our pride and carelessness, to remind us of how puny we really are in the face of a tornado, an earthquake, or Godzilla.
Avatar użytkownika
 
Posty: 297
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:25
Lokalizacja: chujowe miasto

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez Jedras » 3 sie 2014, o 21:16

No i po urlopie:/
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez Jaaasiek » 8 sie 2014, o 12:53

No i sfrajerzyli działacze/trenerzy Legii... Największa szansa od lat na LM. Nie ma co winy w UEFA szukać, przepisy są jednoznaczne. Szkoda tylko piłkarzy, którzy zostawili serce i pot na boisku. Trzymałem za nich kciuki pomimo iż nie cierpię Legii.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez Granik » 8 sie 2014, o 12:58

Jaaasiek napisał(a):No i sfrajerzyli działacze/trenerzy Legii... Największa szansa od lat na LM. Nie ma co winy w UEFA szukać, przepisy są jednoznaczne. Szkoda tylko piłkarzy, którzy zostawili serce i pot na boisku. Trzymałem za nich kciuki pomimo iż nie cierpię Legii.


Sami sobie winni... UEFA po tych wszystkich jazdach od lat z kibicami Legii tylko czekała na taką możliwość, inaczej tego nie można tłumaczyć, bo równie dobrze mogli im dowalić karę finansową, w każdym razie nawet na takim poziomie podejście jakoś to będzie daje o sobie znać w naszym wykonaniu.
 
Posty: 185
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:29

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez kolend » 8 sie 2014, o 13:04

Granik napisał(a):
Jaaasiek napisał(a):No i sfrajerzyli działacze/trenerzy Legii... Największa szansa od lat na LM. Nie ma co winy w UEFA szukać, przepisy są jednoznaczne. Szkoda tylko piłkarzy, którzy zostawili serce i pot na boisku. Trzymałem za nich kciuki pomimo iż nie cierpię Legii.


Sami sobie winni... UEFA po tych wszystkich jazdach od lat z kibicami Legii tylko czekała na taką możliwość, inaczej tego nie można tłumaczyć, bo równie dobrze mogli im dowalić karę finansową, w każdym razie nawet na takim poziomie podejście jakoś to będzie daje o sobie znać w naszym wykonaniu.

można tłumaczyć inaczej, tylko trzeba zadać sobie trochę trudu i zajrzeć w regulamin
ja udział zawieszonego zawodnika w meczu jest przewidziana jedna kara: walkower
były precedensy, ale tylko w momencie udziału zawodnika niezgłoszonego, gdzie przewidziana karą jest kara finansowa lub walkower.
Avatar użytkownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:42

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez Granik » 8 sie 2014, o 14:17

kolend napisał(a):
Granik napisał(a):
Jaaasiek napisał(a):No i sfrajerzyli działacze/trenerzy Legii... Największa szansa od lat na LM. Nie ma co winy w UEFA szukać, przepisy są jednoznaczne. Szkoda tylko piłkarzy, którzy zostawili serce i pot na boisku. Trzymałem za nich kciuki pomimo iż nie cierpię Legii.


Sami sobie winni... UEFA po tych wszystkich jazdach od lat z kibicami Legii tylko czekała na taką możliwość, inaczej tego nie można tłumaczyć, bo równie dobrze mogli im dowalić karę finansową, w każdym razie nawet na takim poziomie podejście jakoś to będzie daje o sobie znać w naszym wykonaniu.

można tłumaczyć inaczej, tylko trzeba zadać sobie trochę trudu i zajrzeć w regulamin
ja udział zawieszonego zawodnika w meczu jest przewidziana jedna kara: walkower
były precedensy, ale tylko w momencie udziału zawodnika niezgłoszonego, gdzie przewidziana karą jest kara finansowa lub walkower.


Ok, masz racje :P Nie strzelili dwóch karnych, nie zgłosili zawodnika, wpuścili go na boisko właściwie po nic. Swoją drogą po kiego jest sędzia techniczny? nie powinien zwracać uwagi na takie coś?
 
Posty: 185
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:29

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez slaw » 8 sie 2014, o 14:34

Granik napisał(a):. Swoją drogą po kiego jest sędzia techniczny? nie powinien zwracać uwagi na takie coś?


Ano właśnie. Czy zawieszony zawodnik może przebywać na ławce? Wątpię. Czyli gdyby się UEFA połapała, że Bereś jest na ławie nawet gdyby nie wszedł na te 5 min byłby walkower?

Ludzie odpowiedzialni za zgłaszanie zawodników w Legii powinni nieźle beknąć za to, co się stało.


A w ogóle to jest mi po ludzku przykro.
Avatar użytkownika
 
Posty: 405
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez kolend » 8 sie 2014, o 14:38

slaw napisał(a):
Granik napisał(a):. Swoją drogą po kiego jest sędzia techniczny? nie powinien zwracać uwagi na takie coś?


Ano właśnie. Czy zawieszony zawodnik może przebywać na ławce? Wątpię. Czyli gdyby się UEFA połapała, że Bereś jest na ławie nawet gdyby nie wszedł na te 5 min byłby walkower?

Ludzie odpowiedzialni za zgłaszanie zawodników w Legii powinni nieźle beknąć za to, co się stało.


A w ogóle to jest mi po ludzku przykro.

więź przyczynowo-skutkowa
1 jest procedura jak odcierpieć pauzę za kartki -> nie została wypełniona przez Legię
2 jest regulamin, który mówi o karze za grę zawieszonego zawodnika -> z niego skorzystano

Kara jest niewspółmierna do winy, ale wiadomo kto nie dopełnił obowiązku na pierwszym miejscu i nie ma co szukać winnych wśród kogo innego
Avatar użytkownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:42

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez Jedras » 8 sie 2014, o 14:58

Prawda jest taka, że jak by nie zagrał polski zespół, czego by nie robił to i tak nie zagra w LM:P
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez Mr Mojo Risin » 8 sie 2014, o 15:28

Dura lex,sed lex.
Był pompowany balon, jest pęknięty durex.
Cała Polska w cieniu Śląska
 
Posty: 40
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 14:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez Jaaasiek » 13 kwi 2015, o 16:16

Źle się dzieje w zespole Flapjack (jakby nie było - jeden z moich ukochanych na polskiej scenie). Z obozu kapeli dochodzą sprzeczne informacje, jakoby zespół się rozpadł w obecnym składzie i zostali tylko Jahnz i Guzik (wersja 1. prawdopodobnie popierana przez Ślimaka) lub też był w głębokim kryzysie.

Ja trzymam za chłopaków mocno kciuki i wierzę w znalezienie wspólnego języka, bo to jednak kupa wspólnie spędzonego razem czasu przy graniu muzyki.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez Jaaasiek » 13 kwi 2015, o 17:48

No i jednak :( :( :( :(

Oficjalnie: Zespol Flapjack od dnia dzisiejszego bedzie dzialac w zmienionym skladzie. Rozstajemy sie z Junkie'm, Mihau'em i Ślimakiem. Jest to niesamowicie trudna decyzja.

Wiemy, ze wielu z Was jej nie zaakceptuje, lub zaakceptuje z trudem. Wiemy, ze mozemy na tej decyzji duzo stracic.

Sytuacja jest jednak taka, ze moglibysmy dzisiaj oglosic koniec Flapjacka, ale chcemy dac sobie szanse na zrobienie kolejnej plyty, na co w dotychczasowym skladzie nie bylo szans.

Macie prawo byc zli na nas. Co zrozumiale, bedzie Wam brakowalo Mihaua, Jankiela i przede wszystkim Ślimaka. Nam tez, bo bardzo sie zżylismy i swietnie nam sie razem gralo.

Dziekujemy im za te wspolne lata, za koncerty, determinacje i poswiecenie. Dziekujemy za "Keep Your Heads Down"

Guzik jest w tym zespole od 1994 roku, a Maciej Jahnz rok dluzej. Prosimy Was, zebyscie dali nam kredyt zaufania.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Worek na negatywną energię...

Postprzez Jedras » 13 kwi 2015, o 21:47

Pożyjemy - zobaczymy. W ostatnich latach (poza wydaniem płyty) Flapjack nie był jakoś specjalnie aktywny. Tak czy inaczej życzę im wszystkiego dobrego;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 183 gości

cron