L U Z

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

L U Z

Postprzez lemur » 4 wrz 2012, o 14:20

Avatar użytkownika
 
Posty: 78
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:30

Re: L U Z

Postprzez wania » 4 wrz 2012, o 14:21

Obrazek

Sport to zdrowie ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:45

Re: L U Z

Postprzez kolend » 4 wrz 2012, o 14:49

Obrazek
chwytliwa nazwa
Avatar użytkownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:42

Re: L U Z

Postprzez włochaty » 4 wrz 2012, o 15:53

ekhm miała dodać mnie do przyjaciół i nie działa
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:57

Re: L U Z

Postprzez Jen » 4 wrz 2012, o 16:49

Mam problem z logowaniem się w Operze, którego wczesniej nie miałam.
Nie zapominaj o ludziach,
że mają grypę, imieniny, małe kłopoty, nudne historyjki do opowiedzenia przez telefon. Nie zapominaj, chociaż oni też nie mają czasu. I mogą zapomnieć.
 
Posty: 75
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:15

Re: L U Z

Postprzez Adam » 4 wrz 2012, o 17:01

Jen napisał(a):Mam problem z logowaniem się w Operze, którego wczesniej nie miałam.

To znaczy? Bo u mnie nie działa automatyczne logowanie...
 
Posty: 83
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:52

Re: L U Z

Postprzez bieszczaders » 4 wrz 2012, o 20:35

Witam na nowym forum i jednocześnie załączam skrin mojego autorstwa jeszcze ze starego forum, któremu udało się wbić właśnie na główną serwisu Mistrzowie.org :)

Pozdro @gad @wójek - bez Was nie byłoby nas..,

http://mistrzowie.org/462059/napisz-swoj-nick-czlonkiem
 
Posty: 12
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:47

Re: L U Z

Postprzez dzior » 4 wrz 2012, o 20:42

ale jadą w komentarzach po nas forumowiczach "-"
widzę że nie czują naszego klimatu,stylu,a szkoda.
Przecież
Jedyna osoba, której ufam
Jedyna dusza bliska, którą mam
Jedyna osoba, której ufam
Jedyna dusza bliska, którą mam
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:44

Re: L U Z

Postprzez Marcinkult » 4 wrz 2012, o 20:45

Dzisiaj mam podniesione ciśnienie. Kurde. Mam w pleju abonament 29 zł. Ale przez pierwsze 6 miesięcy miałem darmowe :

-50 minut na stacjonarne
-nielimuitowane do pleja
-godzina do innych sieci.

no i przed pierwszym września przyszły mi esemesy że te pakiety zostaną wyłączone 1.09.2012. A żeby przedłużyć to mam wysłać sms pod jakis tam numer. Nic nie wysyłałem, i dzisiaj patrze i do zapłaty mam 56 zł czyli 2x więcej. Wchodzę na plej 24 i co? I się okazało że chuje nie wyłączyli i doliczyło mi ponad 20 zł do abonamentu. Super, rodzice się na pewno ucieszą :) Jeszcze ewentualnie będziemy do nich dzwonić, ale podejrzewam że to nic nie da.

Edit. Właśnie opera ma problem z tymi skryptami z tych stron i nie zapamiętuje haseł, a nawet jak zapamięta to nas wyloguje. Sam tak miałem, zalogowałem się , napisałem post i się pojawiło okienko zaloguj i cały post się usunął. Tak samo jest między innymi na Luxforum , Gitarzyści.pl i chiba na lgswift.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:36

Re: L U Z

Postprzez Jen » 4 wrz 2012, o 20:51

Adam napisał(a):To znaczy? Bo u mnie nie działa automatyczne logowanie...


Marcinkult napisał(a):Edit. Właśnie opera ma problem z tymi skryptami z tych stron i nie zapamiętuje haseł, a nawet jak zapamięta to nas wyloguje. Sam tak miałem, zalogowałem się , napisałem post i się pojawiło okienko zaloguj i cały post się usunął. Tak samo jest między innymi na Luxforum , Gitarzyści.pl i chiba na lgswift.pl

Już ok. Jest logowanie automatyczne.
Nie zapominaj o ludziach,
że mają grypę, imieniny, małe kłopoty, nudne historyjki do opowiedzenia przez telefon. Nie zapominaj, chociaż oni też nie mają czasu. I mogą zapomnieć.
 
Posty: 75
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:15

Re: L U Z

Postprzez agt » 4 wrz 2012, o 21:03

Jen napisał(a):
Adam napisał(a):To znaczy? Bo u mnie nie działa automatyczne logowanie...


Marcinkult napisał(a):Edit. Właśnie opera ma problem z tymi skryptami z tych stron i nie zapamiętuje haseł, a nawet jak zapamięta to nas wyloguje. Sam tak miałem, zalogowałem się , napisałem post i się pojawiło okienko zaloguj i cały post się usunął. Tak samo jest między innymi na Luxforum , Gitarzyści.pl i chiba na lgswift.pl

Już ok. Jest logowanie automatyczne.

u mnie na ff niet.
are you such a dreamer to put the world to rights?
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:53

Re: L U Z

Postprzez bts » 4 wrz 2012, o 21:06

U mnie też zupełnie nie działało zapamiętywanie logowania, ale chyba ktoś coś jednak w skrypcie popsuł, bo od paru godzin jest w porządku.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:13
Lokalizacja: Niedaleko Berlina

Re: L U Z

Postprzez redhead » 4 wrz 2012, o 22:18

forum owo jest mega popularne - ponad 200 uzytkowników w niecałe 12 godzin się zarejestrowalo
odliczając nawet już tych zbanowanych :lol:
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: L U Z

Postprzez Grzebień » 5 wrz 2012, o 14:16

Avatar użytkownika
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:56

Re: L U Z

Postprzez maxłel » 5 wrz 2012, o 14:20

Grzebień zaraz dostanie bana i tyle go zobaczymy.
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:50

Re: L U Z

Postprzez Adam » 5 wrz 2012, o 14:44

Swoją drogą, jednak dobrze z tą zmianą wyszło. Forum odżyło, dużo się dzieje (no, w porównaniu do ostatnich miesięcy, pewnie kiedyś to się działo!), jest dobrze. Ciekawe na jak długo ;)
 
Posty: 83
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:52

Re: L U Z

Postprzez kroy » 5 wrz 2012, o 14:49

Adam napisał(a):Swoją drogą, jednak dobrze z tą zmianą wyszło. Forum odżyło, dużo się dzieje (no, w porównaniu do ostatnich miesięcy, pewnie kiedyś to się działo!), jest dobrze. Ciekawe na jak długo ;)


taa, jeszcze troche i będzie kolejna edycja Kazelotów :D
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: L U Z

Postprzez wr » 5 wrz 2012, o 14:51

kroy napisał(a):
Adam napisał(a):Swoją drogą, jednak dobrze z tą zmianą wyszło. Forum odżyło, dużo się dzieje (no, w porównaniu do ostatnich miesięcy, pewnie kiedyś to się działo!), jest dobrze. Ciekawe na jak długo ;)


taa, jeszcze troche i będzie kolejna edycja Kazelotów :D


Ale zagadujesz... Cholernie Ci zależy na tych czajnikach :P
Echo wyje "łuuu" i straszy...
Wilkami, wojnami, kryzysami, kredytami, szaleńcami za sterami, ruskami, żydami, gejami, brudasami, rękawami z asami, forami ze specami, nocami z babami z wąsami

ratunku
Avatar użytkownika
 
Posty: 177
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:26

Re: L U Z

Postprzez barman55 » 5 wrz 2012, o 15:32

Grzebień napisał(a):Takie tam :P
http://i.imgur.com/RXu4U.jpg

już sobie zrobiłem nadzieję i wlazłem w ustawienia, żeby sprawdzić czy dodali nowy layout...

ale są postępy - avatary poszły na lewą stronę, może doczekam się czarnego koloru :)
 
Posty: 41
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:13

Re: L U Z

Postprzez Jen » 5 wrz 2012, o 18:08

barman55 napisał(a):
Grzebień napisał(a):Takie tam :P
http://i.imgur.com/RXu4U.jpg

już sobie zrobiłem nadzieję i wlazłem w ustawienia, żeby sprawdzić czy dodali nowy layout...

ale są postępy - avatary poszły na lewą stronę, może doczekam się czarnego koloru :)

Jestem ZA. Ciemne kolory w Internecie to oszczędność energii.
Nie zapominaj o ludziach,
że mają grypę, imieniny, małe kłopoty, nudne historyjki do opowiedzenia przez telefon. Nie zapominaj, chociaż oni też nie mają czasu. I mogą zapomnieć.
 
Posty: 75
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:15

Re: L U Z

Postprzez nowy » 5 wrz 2012, o 19:18

1..2...3
:ugeek: :ugeek: :geek: :| :idea: :lol: :D
 
Posty: 21
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 22:23

Re: L U Z

Postprzez Jen » 5 wrz 2012, o 19:23

nowy, dlaczego masz serduszko ?
Obrazek
Nie zapominaj o ludziach,
że mają grypę, imieniny, małe kłopoty, nudne historyjki do opowiedzenia przez telefon. Nie zapominaj, chociaż oni też nie mają czasu. I mogą zapomnieć.
 
Posty: 75
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:15

Re: L U Z

Postprzez Adam » 5 wrz 2012, o 19:42

Bo przy pisaniu posta możesz sobie ustawić ikonkę ;)
 
Posty: 83
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:52

Re: L U Z

Postprzez Jen » 5 wrz 2012, o 20:12

Dzięki. Korzystałam z "szybkiej odpowiedzi" i nie widziałam tego wcześniej. 8-)
Nie zapominaj o ludziach,
że mają grypę, imieniny, małe kłopoty, nudne historyjki do opowiedzenia przez telefon. Nie zapominaj, chociaż oni też nie mają czasu. I mogą zapomnieć.
 
Posty: 75
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:15

Re: L U Z

Postprzez vonfloyd » 5 wrz 2012, o 20:33

Ale co za masakryczny ruch się zrobił po tej przeprowadzce... Nie idzie poogarniać tyle tego :p
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:28

Następna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron