Subiektywny ranking singli

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Subiektywny ranking singli

Postprzez amonos » 30 sty 2022, o 18:44

Analogicznie do subiektywnego rankingu płyt, postanowiłem stworzyć subiektywny ranking singli Kultu i projektów wszelako innych okołokazikowych, trochę z nudów, trochę z powodu martwicy forum i tochę z powodu bezensownego spamu użytkowika ''Onyx''. Uwaga wchodzę.

KULT
1. Łączmy Się w Pary, Kochajmy Się
2. Karinga
3. Pan Pancerny
4. Brooklyńska Rada Żydów
5. Gdy Nie Ma Dzieci
6. Komu Bije Dzwon
7. Kazelot
8. Panie Waldku, Pan Się Nie Boi Czyli Lewy Czerwcowy
9. Marysia
10. Piloci/ Do Ani
11. Dziewcyna Bez Zęba Na Przedzie
12. Dzisiaj Jest Mojej Córki Wesele
13. Prosto
14. Kocham Cię A Miłością Swoją
15. Madryt
16. Wstyd
17. 45-89

KAZIK
1. Rozpacz Płynie Rzeką Poprzez Świat
2. Gdybym Wiedział To Co Wiem
3. Mars Napada
4. Bourbon Mnie Wypełnia
5. Polska Płonie
6. Cztery Pokoje
7. Los Się Musi Odmienić
8. Maciek, Ja Tylko Żartowałem
9. Niewinna Kiedy Śni
10. W Polskę Idziemy
11. Idę Tam Gdzie Idę
12. 12 Groszy
13. Żona Żołnierza
14. Singapur
15. Piwko
16. Mariola

KNŻ
1. W Południe
2. Las Maquinas De La Muerte
3. Andrzej Gołota
4. Polska Jest Ważna

EL DUPA
1. Natalia w Brooklinie
2. 2000000 Głosów
3. Prohibition
4. 2008: Moherowa Odyseja


Ogółem sam w sobie Kult nie ma jakis super, dobrych singli. Owiele bardziej preferuje single Kazikowe solowe, których słucha się z przyjemnością. No i Kazik mógłby wrócić do wydawania fizycznych singli bo to przepiękna gratka dla fanów a teraz ani do ''Zarazy'' nic nie dostaliśmy ani do ''Ostatniej Płyty'' a szkoda :cry:
 
Posty: 82
Dołączył(a): 28 sie 2015, o 10:23

Re: Subiektywny ranking singli

Postprzez onyx » 5 kwi 2022, o 16:08

Subiektywnie osobisty Singiel Karinga i promocja grupy Kult w nowej pracy strojem :idea:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Subiektywny ranking singli

Postprzez Pleban » 8 kwi 2022, o 03:58

Onyxowi to trzeba dziękować, bo gdyby nie ona, forum by się rozmyło na smutno, jak parę innych z tej dziedziny. Spam, czy prowokacja - skutek jest.
Avatar użytkownika
 
Posty: 30
Dołączył(a): 13 paź 2014, o 11:15

Re: Subiektywny ranking singli

Postprzez sumkinda » 8 kwi 2022, o 13:27

Pleban napisał(a):Onyxowi to trzeba dziękować, bo gdyby nie ona, forum by się rozmyło na smutno, jak parę innych z tej dziedziny. Spam, czy prowokacja - skutek jest.


To już nie forum - to blog...
Pamiętam powstanie warszawskie, bo powstałem po imprezie we Warszawie właśnie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 123
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 15:08
Lokalizacja: Piła, Warszawa, Ełk

Re: Subiektywny ranking singli

Postprzez Pleban » 9 kwi 2022, o 00:11

sumkinda napisał(a):
Pleban napisał(a):Onyxowi to trzeba dziękować, bo gdyby nie ona, forum by się rozmyło na smutno, jak parę innych z tej dziedziny. Spam, czy prowokacja - skutek jest.


To już nie forum - to blog...

Czy ktoś pozostałym forumowiczom zabronił pisać, a onyx nakazał?
Avatar użytkownika
 
Posty: 30
Dołączył(a): 13 paź 2014, o 11:15

Re: Subiektywny ranking singli

Postprzez onyx » 10 kwi 2022, o 20:19

Pleban napisał(a):Onyxowi to trzeba dziękować, bo gdyby nie ona, forum by się rozmyło na smutno, jak parę innych z tej dziedziny. Spam, czy prowokacja - skutek jest.

Ani spam ani prowokacja,ale promocja :idea:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Subiektywny ranking singli

Postprzez onyx » 8 cze 2022, o 17:58

Karinga to dopracowany singiel :idea:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Subiektywny ranking singli

Postprzez onyx » 27 lis 2022, o 20:00

I wszystkie single z okazji wydania Ostatecznego Krachu systemu :idea:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Subiektywny ranking singli

Postprzez onyx » 30 lis 2022, o 13:16

Tyle czasu mam singiel Karinga i dopiero dzisiaj zobaczyłam wyraźniej zdjęcie które jest na okładce w środku po wyjęciu cd :idea:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Subiektywny ranking singli

Postprzez Maro » 8 gru 2022, o 12:20

onyx napisał(a):Tyle czasu mam singiel Karinga i dopiero dzisiaj zobaczyłam wyraźniej zdjęcie które jest na okładce w środku po wyjęciu cd :idea:

Ale rozwiniesz myśl, czy jak zwykle wrzucasz pierda, żeby być we wszystkich postach na głównej stronie?
L: Tak samo źle byłoby mi w towarzystwie kogoś kto jest zoofilem, pedofilem, albo fetyszystą takim co lubi być poniżanym podczas hmm "seksu".
CZ-Ł: Zapomniałeś jeszcze wymienić morderców, gwałcicieli i Arabów, bo porwali Stasia i Nel.
 
Posty: 212
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:43

Re: Subiektywny ranking singli

Postprzez onyx » 8 gru 2022, o 13:20

Po co rozwijać myśl skoro dotyczy tylko posiadaczy Singla Karinga ,na wszystkich stronach forum jest muzyka Kultu.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Subiektywny ranking singli

Postprzez Maro » 14 gru 2022, o 12:13

onyx napisał(a):Po co rozwijać myśl skoro dotyczy tylko posiadaczy Singla Karinga ,na wszystkich stronach forum jest muzyka Kultu.

Może po to, żeby podyskutować. A może po to, żeby dało się zrozumieć. A może po to, żeby się okazało, że może jednak masz coś do przekazania.
L: Tak samo źle byłoby mi w towarzystwie kogoś kto jest zoofilem, pedofilem, albo fetyszystą takim co lubi być poniżanym podczas hmm "seksu".
CZ-Ł: Zapomniałeś jeszcze wymienić morderców, gwałcicieli i Arabów, bo porwali Stasia i Nel.
 
Posty: 212
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:43

Re: Subiektywny ranking singli

Postprzez onyx » 14 gru 2022, o 23:34

Skoro tak to obiecuję napisać o tym coś więcej jak znajdę nową koncepcję 8-)
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Subiektywny ranking singli

Postprzez onyx » 15 gru 2022, o 12:38

Maro napisał(a):
onyx napisał(a):Po co rozwijać myśl skoro dotyczy tylko posiadaczy Singla Karinga ,na wszystkich stronach forum jest muzyka Kultu.

Może po to, żeby podyskutować. A może po to, żeby dało się zrozumieć. A może po to, żeby się okazało, że może jednak masz coś do przekazania.

To jest wyzwanie opisać taką Grafikę :idea: Wokalista Kultu czasem klękał na scenie w geście ogólnego podziękowania,ale na tym zdjęciu do Singla Karinga jest pokazane dużo więcej tzn jest podziękowanie,ale dobrze widać wydrukowaną kartkę z wyraźnie napisanymi odniesieniami do Pisma Świętego 8-) dalej na tym samym zdjęciu inna kartka ją mikrofon zasłania więc druga kartka i tyle.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44


Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron