Rzołnieże wyklenci

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Rzołnieże wyklenci

Postprzez tomekT.T » 4 wrz 2017, o 08:30

Nie było mnie w Polsce kilkanaście lat stąd pewnie nadmiar nowych wrażeń oraz mniej lub bardziej miłych zdziwień.
Do tych pierwszych należy widok łysych orangutanów ze łbami w kapturach z tytułowym napisem na dumnej piersi.
Tak oto ziścił się sen Giertycha i kaganiec endecji trafił pod kaptur.

Domyślam się, że piłkarski baner ze szwabską kulą w głowie cherubinka powstał na tym samym drzewie.
A wszystko to na stadionie klubu który nigdy niczego nie osiągnął, nie osiąga i nigdy nie osiągnie.

To co mnie jednak zupełnie nie śmieszy, to chamska potańcówka na mogile dwustu tysięcy niewinnych ofiar Powstania. Gdyby oni przeżyli, to mniej pewnie byłoby teraz tych rzołnieży wyklentych, bluz z kapturami oraz kwadratowych ryjów w telewizji.

W Powstaniu na jednego zabitego żołnierza przypadło dziesięciu zabitych cywili, to wystarczający powód dla którego całe dowództwo po kapitulacji powinno strzelić sobie kolektywnie w łeb. Byłoby chociaż prościej i rozumniej dla przyszłych pokoleń.

tomek T.T
Avatar użytkownika
 
Posty: 119
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 09:09

Re: Rzołnieże wyklenci

Postprzez redhead » 4 wrz 2017, o 09:53

Tomku teraz w Polsce tak nie wolno myśleć.
W Polsce teraz rocznica goni rocznicę a rzONd negocjować będzie ...reparacje (za grunwald też).
Takie czasy.
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: Rzołnieże wyklenci

Postprzez wb83 » 5 wrz 2017, o 08:21

tomekT.T napisał(a):Nie było mnie w Polsce kilkanaście lat stąd pewnie nadmiar nowych wrażeń oraz mniej lub bardziej miłych zdziwień.
Do tych pierwszych należy widok łysych orangutanów ze łbami w kapturach z tytułowym napisem na dumnej piersi.
Tak oto ziścił się sen Giertycha i kaganiec endecji trafił pod kaptur.

Domyślam się, że piłkarski baner ze szwabską kulą w głowie cherubinka powstał na tym samym drzewie.
A wszystko to na stadionie klubu który nigdy niczego nie osiągnął, nie osiąga i nigdy nie osiągnie.

To co mnie jednak zupełnie nie śmieszy, to chamska potańcówka na mogile dwustu tysięcy niewinnych ofiar Powstania. Gdyby oni przeżyli, to mniej pewnie byłoby teraz tych rzołnieży wyklentych, bluz z kapturami oraz kwadratowych ryjów w telewizji.

W Powstaniu na jednego zabitego żołnierza przypadło dziesięciu zabitych cywili, to wystarczający powód dla którego całe dowództwo po kapitulacji powinno strzelić sobie kolektywnie w łeb. Byłoby chociaż prościej i rozumniej dla przyszłych pokoleń.

tomek T.T


I wróciłeś tylko po to żeby żołnierze napisać przez rz i pomarudzić na forum?
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Rzołnieże wyklenci

Postprzez lasmaquinas » 5 wrz 2017, o 08:48

Tak, napewno po to tylko wrócił. A Ty wszedłeś na forum tylko po to żeby naskrobać te marne wypociny?
 
Posty: 31
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:18

Re: Rzołnieże wyklenci

Postprzez kroy » 8 wrz 2017, o 22:15

tomekT.T napisał(a):Nie było mnie w Polsce kilkanaście lat stąd pewnie nadmiar nowych wrażeń oraz mniej lub bardziej miłych zdziwień.
Do tych pierwszych należy widok łysych orangutanów ze łbami w kapturach z tytułowym napisem na dumnej piersi.
Tak oto ziścił się sen Giertycha i kaganiec endecji trafił pod kaptur.

Domyślam się, że piłkarski baner ze szwabską kulą w głowie cherubinka powstał na tym samym drzewie.
A wszystko to na stadionie klubu który nigdy niczego nie osiągnął, nie osiąga i nigdy nie osiągnie.

To co mnie jednak zupełnie nie śmieszy, to chamska potańcówka na mogile dwustu tysięcy niewinnych ofiar Powstania. Gdyby oni przeżyli, to mniej pewnie byłoby teraz tych rzołnieży wyklentych, bluz z kapturami oraz kwadratowych ryjów w telewizji.

W Powstaniu na jednego zabitego żołnierza przypadło dziesięciu zabitych cywili, to wystarczający powód dla którego całe dowództwo po kapitulacji powinno strzelić sobie kolektywnie w łeb. Byłoby chociaż prościej i rozumniej dla przyszłych pokoleń.

tomek T.T



Przegapiłeś też transfer Giertycha na druga stronę barykady :)

To teraz jest kolega Tuska i zdrajca Polaków.
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25


Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 202 gości