Filmy

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Filmy

Postprzez kazimierz bonaparte » 9 wrz 2012, o 08:40

Z racji tego, że nie ma jeszcze na nowym forum tego działu to go zakładam.

A co do tematu to oglądałem ostatnio fajny film. "Histeria - Romantyczna historia wibratora". Jest to Komedia opowiadająca o młodym lekarzu z epoki wiktoriańskiej, który nie może znaleźć pracy w żadnym szpitalu za swoje poglądy odnośnie higieny i zarazków. W końcu trafia do lekarza chorób kobiecych i leczą te kobiety z histerii za pomocą swoich dłoni...

Naprawdę zabawny film bez jakiś tam głupich i słabych żartów.
Avatar użytkownika
 
Posty: 22
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:53

Re: Filmy

Postprzez LUCAS » 9 wrz 2012, o 11:56

no ja wczoraj bylem na Yumie. naprawde film mi sie podobal i fajnie pokazane lata 90
DLACZEGO SA TAKIE PIEKNE,
DLACZEGO TAK ZLE DLA LUDZI,
DLACZEGO MOJE BIESZCZADY,
TAK KOCHAM I NIENAWIDZE.
Avatar użytkownika
 
Posty: 229
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:12
Lokalizacja: KROLEWSKIE WOLNE MIASTO SANOK

Re: Filmy

Postprzez kierownik_startu » 10 wrz 2012, o 11:00

to co oglądałem w kinie ostatnio :

http://www.filmweb.pl/film/Nietykalni-2011-583390

ŚWIETNY film - tylko uwaga, nie nastawiać się na durną komedyjką (tak jak jest ten film reklamowany w niektórych miejscach) - to moim zdaniem jednak dramat z mocnymi elementami humorystycznymi
polecam, choćby jako odskocznię od tej całej kinowej papki
"I czy tego chcesz, czy o to chodzi
Bym w złości tu przychodził.."
Avatar użytkownika
 
Posty: 62
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 00:14
Lokalizacja: Wrocław od zawsze poddaje się ostatni

Re: Filmy

Postprzez Jedras » 20 wrz 2012, o 22:02

Oglądałem niedawno Niezniszczalnych 2 - fajny film, miło się to ogląda. Panowie, w porównaniu z jedynką, mają jeszcze większy dystans do siebie:) A scena na lotnisku w Smarcie - dla mnie najlepszy moment całego filmu. Czekam na trójkę:))
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Filmy

Postprzez onyx » 20 wrz 2012, o 23:01

kierownik_startu napisał(a):to co oglądałem w kinie ostatnio :

http://www.filmweb.pl/film/Nietykalni-2011-583390

ŚWIETNY film - tylko uwaga, nie nastawiać się na durną komedyjką (tak jak jest ten film reklamowany w niektórych miejscach) - to moim zdaniem jednak dramat z mocnymi elementami humorystycznymi
polecam, choćby jako odskocznię od tej całej kinowej papki


"Nietykalni "to dobry film.
Powoli wchodzi do kin "Jesteś Bogiem" http://film.onet.pl/wiadomosci/publikac ... omosc.html
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Filmy

Postprzez lemur » 21 wrz 2012, o 16:01

No właśnie, był ktoś już na filmie o Paktofonice? Jeśli tak, to jak wrażenia?
Avatar użytkownika
 
Posty: 78
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:30

Re: Filmy

Postprzez marman » 21 wrz 2012, o 16:18

lemur napisał(a):No właśnie, był ktoś już na filmie o Paktofonice? Jeśli tak, to jak wrażenia?

Kazik był, może by się podzielił na forumie
Obrazek
 
Posty: 145
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:54

Re: Filmy

Postprzez onyx » 22 wrz 2012, o 08:10

https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Filmy

Postprzez kroy » 22 wrz 2012, o 13:35

Ja byłem, dobra historia, dobrze nakręcone, ogląda się nieźle. Mnie osobiscie denerwowała pizdowatość Magika ale to juz nie wina rezysera. Ogólnie polecam, dobry polski film.
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: Filmy

Postprzez kolodent » 22 wrz 2012, o 16:56

Co oznacza "pizdowatość" ?
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Filmy

Postprzez Jedras » 22 wrz 2012, o 19:31

kolodent napisał(a):Co oznacza "pizdowatość" ?


Dla mnie "pizdowatość" to np coś takiego:P;)
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Filmy

Postprzez onyx » 22 wrz 2012, o 19:38

kroy napisał(a):Ja byłem, dobra historia, dobrze nakręcone, ogląda się nieźle. Mnie osobiscie denerwowała pizdowatość Magika ale to juz nie wina rezysera. Ogólnie polecam, dobry polski film.

W poniedziałek zobaczę ten film.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Filmy

Postprzez pasiasia » 22 wrz 2012, o 21:34

LUCAS napisał(a):no ja wczoraj bylem na Yumie. naprawde film mi sie podobal i fajnie pokazane lata 90


byłem i nie dotrwałem do końca... mam za słabe nerwy do gniotów...
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 00:16

Re: Filmy

Postprzez lemur » 22 wrz 2012, o 22:09

Magik chodzi w filmie z tornistrem ze "Zmierzchem"?
Avatar użytkownika
 
Posty: 78
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:30

Re: Filmy

Postprzez Adam » 22 wrz 2012, o 22:11

lemur napisał(a):Magik chodzi w filmie z tornistrem ze "Zmierzchem"?

I nie wytrzymał rozstania Kristen z Patisonem...
 
Posty: 83
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:52

Re: Filmy

Postprzez despero » 23 wrz 2012, o 11:35

Ludzie, którzy byli na "Jesteś Bogiem", to pytanie kieruję do Was. Gdybyście mieli ten film polecić to zrobilibyście to, czy raczej strata czasu i funduszy? ;)
"Produkować broń, to na tym świecie jest pierwszy, najlepszy i największy interes"
 
Posty: 38
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:51

Re: Filmy

Postprzez Bartos » 23 wrz 2012, o 18:01

Jestem świeżo po seansie "Jesteś Bogiem". Każdy kto choć trochę zna historię Magika i Paktofoniki zauważy niedociągnięcia/przemilczenia w tej historii. Tutaj będzie trochę spoilerów, więc kto nie oglądał niech dalej nie czyta :

Razi wybielenia Gustawa. W filmie przedstawiony jest jako zbawca i przyjaciel ekipy. Oj, nie tak to wyglądało. W filmie pokazane jest, że Rahim poznaje Piotrka po rozpadzie Kalibra, a przecież rapuje na pierwszej ich płycie. Nie sądze też, że przy ówczesnej popularności pierwszej kapeli Magika, PFK miałoby taki problem ze znalezieniem wydawcy i opłaceniem studia.Nie podjęto tematu ucieczki przed wojskiem, narkotyków. Wyszło na to, że Magik skoczył z okna bo mu hajsu brakowało. Takich nieścisłości jest więcej, jednak nie o to chodzi. Jest to bardzo dobry film fabularny. Mocna, świetnie zagrana rzecz. Na pewno czasu w kinie nie można nazwać straconym.

A i jeszcze małe PS - Rahim o naszym ulubionym wydawcy - SP Records : "Dajmy spokój SP Records , tam na prawdę artyści nie mają wolności"
 
Posty: 59
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 09:29

Re: Filmy

Postprzez onyx » 24 wrz 2012, o 22:23

Dobry film fabularny.Wykonanie "+ i -",że tylko pogratulować.
I jeszcze z jednej perspektywy:

https://www.google.com/url?q=http://kul ... HKoLgeKmcQ
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Filmy

Postprzez Jaaasiek » 24 wrz 2012, o 22:39

Bartos napisał(a):Jestem świeżo po seansie "Jesteś Bogiem". Każdy kto choć trochę zna historię Magika i Paktofoniki zauważy niedociągnięcia/przemilczenia w tej historii. Tutaj będzie trochę spoilerów, więc kto nie oglądał niech dalej nie czyta :

Razi wybielenia Gustawa. W filmie przedstawiony jest jako zbawca i przyjaciel ekipy. Oj, nie tak to wyglądało. W filmie pokazane jest, że Rahim poznaje Piotrka po rozpadzie Kalibra, a przecież rapuje na pierwszej ich płycie. Nie sądze też, że przy ówczesnej popularności pierwszej kapeli Magika, PFK miałoby taki problem ze znalezieniem wydawcy i opłaceniem studia.Nie podjęto tematu ucieczki przed wojskiem, narkotyków. Wyszło na to, że Magik skoczył z okna bo mu hajsu brakowało. Takich nieścisłości jest więcej, jednak nie o to chodzi. Jest to bardzo dobry film fabularny. Mocna, świetnie zagrana rzecz. Na pewno czasu w kinie nie można nazwać straconym.

A i jeszcze małe PS - Rahim o naszym ulubionym wydawcy - SP Records : "Dajmy spokój SP Records , tam na prawdę artyści nie mają wolności"

Czego Ty się spodziewałeś? Dokumentu o Magiku? Już od dawna wiadomo było, że będzie to film fabularny opierający się na historii Magika.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Filmy

Postprzez Bartos » 25 wrz 2012, o 10:32

Dlatego napisałem, że uproszczenia nie wpływają na moją ocenę filmu.
 
Posty: 59
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 09:29

Re: Filmy

Postprzez marman » 27 wrz 2012, o 10:17

Ja też dołożę swoje "12 groszy" do filmu "Jesteś Bogiem".
Dobrze że powstał ten film, pokazując tragiczną biografię Magika. Pokazuje jak ciężko jest tworzyć gdzie zewsząd kłody pod nogi.
Dla mnie jednak za mało było muzyki, a był to dobry pretekst do jej przekazania. Szkoda, że w ostatniej scenie nie wykorzystali oryginalnych fragmentów z koncertu ze Spodka.
Warto zobaczyć ten film.
 
Posty: 145
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:54

Re: Filmy

Postprzez polake » 27 wrz 2012, o 10:47

Ja też bardzo polecam "Jesteś Bogiem", warto iść.
polake.art.pl wywiady z Januszem Zdunkiem: nr1 nr2
Obrazek
Stoję goły pod prysznicem, wkoło wszędzie goło
pod prysznicem z kolegami i jest mi wesoło!
Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:37

Re: Filmy

Postprzez Carlos » 27 wrz 2012, o 16:29

Ja również polecam, film godny uwagi.
Kupię :
Kazik "Mariola" (promo)
ZUCH KAZIK - Hej Młody Junaku (promo)
Avatar użytkownika
 
Posty: 778
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Filmy

Postprzez wodzu » 27 wrz 2012, o 17:45

marman napisał(a): Szkoda, że w ostatniej scenie nie wykorzystali oryginalnych fragmentów z koncertu ze Spodka.
Warto zobaczyć ten film.
Ja mam nadzieję, że jak ten film wyjdzie na DVD to jako bonus znajdzie się tam materiał nagrywany w spodku w roku 2011. (No chyba, że Radosław coś spierdzielił i głos się nie nagrał- kto był, ten wie o co chodzi ;))
Wracając do filmu, to również polecam.
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 09:49
Lokalizacja: Rybnik

Re: Filmy

Postprzez Nikos » 27 wrz 2012, o 19:17

"Jesteś bogiem".
Film raczej dla fanów.
Wniosków żadnych nie polecam wyciągać bo jest "mocno tylko" oparty na faktach.
Traci tempo pod koniec ale dla samego Marcina Kowalczyka warto.
Avatar użytkownika
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:43

Następna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron