Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez djadijos » 9 paź 2015, o 21:43

Jedras napisał(a):Takie głupie pytanie - jest jakieś "niespecjalne" wydanie tej książki bez plakatu?:P

U mnie w mmlegnica jest wersja bez plakatu
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez Jedras » 10 paź 2015, o 20:55

Mnie po przejrzeniu książki najbardziej irytuje fatalna jakość zdjęć (akurat w przypadku biografii itp. lubię oglądać takie rzeczy). Można było dołożyć parę stron kredowego papieru i byłoby git. A tak zamiast zdjęć są szarobure, niewyraźne gówna:P
Biała Księga Kultu jest przykładem, że kosmoskosmos umie fajnie wydać książkę..Idę tam gdzie idę ma tylko dobrze zrobioną okładkę i nic więcej (plakat mnie jakoś nie podnieca;).
Co do samej treści to się nie wypowiadam bo jeszcze nie czytałem ale raczej w tej materii jestem spokojny, że będzie dobrze:)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez Lucky_Luke » 11 paź 2015, o 18:06

Takie zabawne pytanie :) - czy plakat dołączony do ksiązki mieliscie w rulonie dołączony do książki czy jest on w książce upakowany ? Odebrałem zamówienie z empiku, oklejona książka 'celofanem' z naklejką informującą o plakacie ale plakatu nie widać i nie wiem czy zgłaszac sie po niego do empiku. Jeszcze tej folii nie oberwałem..
Avatar użytkownika
 
Posty: 227
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:58

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez Norbert » 11 paź 2015, o 18:08

Lucky_Luke napisał(a):Takie zabawne pytanie :) - czy plakat dołączony do ksiązki mieliscie w rulonie dołączony do książki czy jest on w książce upakowany ? Odebrałem zamówienie z empiku, oklejona książka 'celofanem' z naklejką informującą o plakacie ale plakatu nie widać i nie wiem czy zgłaszac sie po niego do empiku. Jeszcze tej folii nie oberwałem..


otwieraj plakat w środku :)
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez Jedras » 11 paź 2015, o 20:38

Plakat nie jest jakichś imponujących rozmiarów i jest złożony na "cztery" za tylną okładką;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez artek » 11 paź 2015, o 21:43

jak ktoś chce to mam plakat do oddania
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez Lucky_Luke » 12 paź 2015, o 04:37

Fakt - dzięki za info :) Foty w ksiązce naprawde niezbyt imonującej jakości..
Avatar użytkownika
 
Posty: 227
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:58

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez Łukasz_eM » 12 paź 2015, o 18:40

Zamówiłem przez empik.com. Niedawno odebrałem i w środku...
zero folii, zero plakatu, zero jakiegoś oznaczenia "wydanie specjalne"
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez Lucky_Luke » 12 paź 2015, o 19:39

Nie ma o co płakać, nic szczególnego nie straciłeś... Żona się smiała ze mnie że chce o to burde zrobić w empiku ale u mnie ten kawałek dodatkowego niewielkiego papieru był w środku wiec obyło sie bez 'hałasu'.,
Avatar użytkownika
 
Posty: 227
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:58

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez artek » 12 paź 2015, o 21:10

Łukasz_eM napisał(a):Zamówiłem przez empik.com. Niedawno odebrałem i w środku...
zero folii, zero plakatu, zero jakiegoś oznaczenia "wydanie specjalne"



folię wyrzuciłem ale plakat albo nawet 2 możesz dostać ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez redhead » 12 paź 2015, o 22:30

artek napisał(a):jak ktoś chce to mam plakat do oddania
folię wyrzuciłem ale plakat albo nawet 2 możesz dostać

pw
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez Łukasz_eM » 13 paź 2015, o 08:33

artek napisał(a):
Łukasz_eM napisał(a):Zamówiłem przez empik.com. Niedawno odebrałem i w środku...
zero folii, zero plakatu, zero jakiegoś oznaczenia "wydanie specjalne"



folię wyrzuciłem ale plakat albo nawet 2 możesz dostać ;)


Ciul z plakatem, najważniejsza jest folia ;)
A tak poważnie i już z czystej ciekawości, to autograf jest odręczny, czy jakiś powielany nadruk na plakacie ?
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez redhead » 13 paź 2015, o 08:36

powielany oczywiście
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez Łukasz_eM » 13 paź 2015, o 20:01

Dzięki za odpowiedzi : )
Pozdrawiam
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez onyx » 13 paź 2015, o 22:36

Jedras napisał(a):Mnie po przejrzeniu książki najbardziej irytuje fatalna jakość zdjęć (akurat w przypadku biografii itp. lubię oglądać takie rzeczy). Można było dołożyć parę stron kredowego papieru i byłoby git. A tak zamiast zdjęć są szarobure, niewyraźne gówna:P
Biała Księga Kultu jest przykładem, że kosmoskosmos umie fajnie wydać książkę..Idę tam gdzie idę ma tylko dobrze zrobioną okładkę i nic więcej (plakat mnie jakoś nie podnieca;).
Co do samej treści to się nie wypowiadam bo jeszcze nie czytałem ale raczej w tej materii jestem spokojny, że będzie dobrze:)

Kult Kazika to inne wydawnictwo,ale solidna lektura ogólnie 8-)
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez kazikomianiak » 13 paź 2015, o 23:44

Książka bardzo ciekawa, szybko i miło się ją czyta (jeszcze nie przeczytałem całej, ale szybko idzie), zgodzę się z przedmówcami, że mogłoby tych błędów językowych być mniej i zdjęcia porządniejsze, ale znając życie cena książki by trochę wzrosła. Summa Summarum narazie jestem zadowolony i dowiaduję się rzeczy o których nie miałem bladego pojęcia.
,, LUDZKIE DROGI, KAŻDA INNA JEST" - ZERO GAIN
Avatar użytkownika
 
Posty: 181
Dołączył(a): 21 lut 2014, o 20:17
Lokalizacja: Trzciel (lubuskie)

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez kazikomianiak » 15 paź 2015, o 21:49

Przed chwilą Kazik Staszewski, w Hali odlotów na TVP Kultura promował krótko mówiąc książkę ,,Idę tam gdzie, idę" Chociaż tylko 5 minut odpowiadał na pytania redaktora było ciekawie, książkę już przeczytałem w połowie :)
,, LUDZKIE DROGI, KAŻDA INNA JEST" - ZERO GAIN
Avatar użytkownika
 
Posty: 181
Dołączył(a): 21 lut 2014, o 20:17
Lokalizacja: Trzciel (lubuskie)

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez maka » 16 paź 2015, o 19:18

Ja już po skończonej lekturze. Bardzo dobra książka, naprawdę miło się czytało. Lekko i przyjemnie się czyta, możliwe, że dlatego, książka jest jednym wielkim wywiadem. Szczera, ciekawa rozmowa. Było dużo wątków, o których nie miałem pojęcia, nawet z tych najnowszych lat.
Co do wydania, jest surowe, na szarym papierze, ale tym samym pasuje do książki. Zdjęcia może faktycznie mogłyby być na innym papierze, bo na tym są mało wyraźne, ale zaskoczyła mnie sama ich obecność. Kolejnym plusem uznaję okładkę, jest prosta i świetnie przedstawia to co można znaleźć w książce.
Taka krótka recenzja świeżo po skończeniu, bo nie mam warunków teraz nic więcej napisać.
A, przed przeczytaniem nie lubiłem Litzy, ale po przeczytaniu to już go nie lubię po całości.

Mogłoby być jakieś spotkanie promujące książkę w Warszawie, bo podpis uzupełniłby wydanie :P
Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 19:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez wmig » 18 paź 2015, o 21:03

Po tę lekturę sięgnę pewnie dopiero w grudniu, ale będę śledził każdy kolejny wpis tutaj :).
Bardzo się cieszę, że taka rzecz powstała.
 
Posty: 54
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 10:58

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez onyx » 18 paź 2015, o 22:17

maka napisał(a):Ja już po skończonej lekturze. Bardzo dobra książka, naprawdę miło się czytało. Lekko i przyjemnie się czyta, możliwe, że dlatego, książka jest jednym wielkim wywiadem. Szczera, ciekawa rozmowa. Było dużo wątków, o których nie miałem pojęcia, nawet z tych najnowszych lat.
Co do wydania, jest surowe, na szarym papierze, ale tym samym pasuje do książki. Zdjęcia może faktycznie mogłyby być na innym papierze, bo na tym są mało wyraźne, ale zaskoczyła mnie sama ich obecność. Kolejnym plusem uznaję okładkę, jest prosta i świetnie przedstawia to co można znaleźć w książce.
Taka krótka recenzja świeżo po skończeniu, bo nie mam warunków teraz nic więcej napisać.
A, przed przeczytaniem nie lubiłem Litzy, ale po przeczytaniu to już go nie lubię po całości.

Mogłoby być jakieś spotkanie promujące książkę w Warszawie, bo podpis uzupełniłby wydanie :P

Przed przeczytaniem lubię Litzę i po przeczytaniu dalej będę go lubić :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez arielg » 19 paź 2015, o 11:04

Czyta się bardzo fajnie i szybko. Bardzo dobry format taki podręczny i odpowiednia czcionka. Na plus zdjęcia bo nie liczyłem, że jakieś będą. Jestem na ok 300 stronie i nie zauważyłem ani jednej literówki, więc nie bardzo rozumiem to oburzenie.
Szkoda, że nie było jakieś promocji by móc sobie zrobić, zdjęcie z Kazikiem dostać autograf itp, zwłaszcza, że można by to było spokojnie połączyć z trasą koncertową.
Zaskoczyły mnie jak do tej pory dwie rzeczy,
- że Kazik tak późno dowiedział się o rozwodzie rodziców
- że Litza ma 7 dzieci
Pytanie z inne beczki, bo uderzyło mnie niezwykle często używane przez Kazika słowo "załoga". W moim odczuci jest to archaizm, zastąpiony przez słowo "ekipa". A może się mylę i zależy to od regionu?
Avatar użytkownika
 
Posty: 157
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 03:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez onyx » 19 paź 2015, o 11:48

W 200 roku i kilka lat później u mnie na studiach powrzechnie mówiło się "załoga" 8-)
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez donkey » 19 paź 2015, o 13:23

onyx napisał(a):
maka napisał(a):(...)
A, przed przeczytaniem nie lubiłem Litzy, ale po przeczytaniu to już go nie lubię po całości.

Przed przeczytaniem lubię Litzę i po przeczytaniu dalej będę go lubić :lol:


Kto to ten Litza? To ten co twierdził, że Południca to jakiś demon? :twisted:

onyx napisał(a):W 200 roku i kilka lat później u mnie na studiach powrzechnie mówiło się "załoga" 8-)


Ooo, to na jakim uniwerku studiowałaś? ;)
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez onyx » 19 paź 2015, o 22:19

Akademia,a dawniej WSPS między innymi:
http://www.aps.edu.pl/
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Idę tam gdzie idę - autobiografia KS

Postprzez Bullet » 20 paź 2015, o 23:17

Takoż i do mnie już książka dotarła. Teraz już tylko znaleźć jakąś wolną chwilkę (pewnie po trasie :P ) i pewnie takoż i ja zasiodę do lektury ;) . Choć muszę przyznać, że ten podlinkowany fragment o zabawie w wojnę od razu zachęca do poczytania... :)

Pozdr.
2003-10-17/2004-05-02/2004|KULT:142|03/2018-11-04/2018-11-16
2004-01-15/2009-02-14/2009-| KNŻ:25 |15/2015-02-22/2015-02-26
2008-02-02/2008-04-19/2008|L DÓPA:11 |/2013-04-20/2014-05-11
2007-05-18/2007-|KAZIK & BULDOG/BULDOG:23 |-03/2014-03-30
 
Posty: 734
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 19:07
Lokalizacja: Bliżej/dalej nieokreślona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 221 gości