Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez artek » 13 mar 2015, o 12:38

Łukasz_eM napisał(a):Nawet ładnie się prezentuje

P.S. Rzecz jasna set, nie okładka :D



no tak, jak ktoś nie słyszał i nie zna piosenek Kazika to może być oczarowany ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez bigdil » 13 mar 2015, o 12:47

Że tak zapytam, a można gdzieś na tę okładkę rzucić okiem?
 
Posty: 61
Dołączył(a): 23 lis 2014, o 23:27


Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez Klempicz » 13 mar 2015, o 19:05

artek napisał(a):CD1
1. Notoryczna narzeczona
2. Rybi puzon
3. Oddalenie
4. Sztos
5. Pieśń o kanonierach
6. Przesłuchiwałem całą noc
7. Czekając na wczoraj
8. Deszczowe psy
9. Komandor Tarkin
10. ¿Do U Remember?
11. Mariola
12. Piwko
13. Pochód świętych
14. Oblężenie
15. Biały Dwór
16. Gdybym wiedział to co wiem
17. Latający Holender
18. A gdy będę umierał
19. Samotni ludzie
CD2
1. Kalifat
2. Prawo jazdy
3. Маљчики
4. Gorzki płac
5. Modlitwa o wschodzie słońca


Uprzejmie proszę o wykorzystywanie innych źródeł informacji niż strony S.P. Records - prawidłowy tytuł piesienki numer 4 na CD2 to "Gorzki płacz" :twisted:
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 18:22

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez filip264 » 13 mar 2015, o 19:16

to będzie płyta koncertowa czy studyjna ?
Na czarnej szosie pereł moc, to deszcz w tunelu świateł lśni...
 
Posty: 92
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 14:06
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez Klempicz » 13 mar 2015, o 19:22

filip264 napisał(a):to będzie płyta koncertowa czy studyjna ?


CD1 to nagrania z koncertu, CD2 to nagrania studyjne.
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 18:22


Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez artek » 13 mar 2015, o 21:59

Klempicz napisał(a):
artek napisał(a):CD1
1. Notoryczna narzeczona
2. Rybi puzon
3. Oddalenie
4. Sztos
5. Pieśń o kanonierach
6. Przesłuchiwałem całą noc
7. Czekając na wczoraj
8. Deszczowe psy
9. Komandor Tarkin
10. ¿Do U Remember?
11. Mariola
12. Piwko
13. Pochód świętych
14. Oblężenie
15. Biały Dwór
16. Gdybym wiedział to co wiem
17. Latający Holender
18. A gdy będę umierał
19. Samotni ludzie
CD2
1. Kalifat
2. Prawo jazdy
3. Маљчики
4. Gorzki płac
5. Modlitwa o wschodzie słońca


Uprzejmie proszę o wykorzystywanie innych źródeł informacji niż strony S.P. Records - prawidłowy tytuł piesienki numer 4 na CD2 to "Gorzki płacz" :twisted:


uprzejmie proszę opanować bałagan, albo upomnieć kogoś kto zarządza profilem Kazik i Kwartet Proforma na FB
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez djadijos » 14 mar 2015, o 00:19

Czy tylko ja nie widze tu gwiazdy szeryfa??
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez Klempicz » 14 mar 2015, o 00:53

artek napisał(a):uprzejmie proszę opanować bałagan, albo upomnieć kogoś kto zarządza profilem Kazik i Kwartet Proforma na FB


Ten mój wpis miał być żartobliwy (chociaż powinien być płaczliwy raczej), sorry, nie dodałem buźki odpowiedniej i jakoś tak negatywnie wyszło.
Oczywiście upominamy. Za każdym razem kiedy pojawi się tam informacja niewłaściwa, błędna lub wprowadzająca w błąd. Jak dotychczas zdarzało się to przeciętnie w każdym poście na tej stronie - a to gramy w Lublinie zamiast w Lubinie, a to zapraszamy na koncert w Warszawie, który kilka dni wcześniej został odwołany, a to płyta nosi tytuł "Wiwisekscja" (dobrze że nie "Seksmisja"), itd., itd., itd. To może byłoby śmieszne, gdyby nie fakt że poprawianie błędów po interwencji zajmuje około 24 godziny - dlatego w myśl zasady z filmu Vabank "na władzę nie poradzę" pozostaje nam apelować o korzystanie również z innych źródeł informacji o naszym ansamblu, jakimi są facebookowe strony "Kazik & Kwartet ProForma" oraz "Kwartet ProForma".
Co niniejszym czynię ;)
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 18:22

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez Krzysieq » 14 mar 2015, o 00:59

Tak patrzę i myślę, że kilka lat wstecz Kazik zrezygnował z zajebistego zespołu Buldog, który miał konkretną pakę muzyków, super koncerty, zajebiste pomysły, porządne teledyski i rzeszę fanów na rzecz, proszę się nie obrażać, słabej El Dupy, a teraz znów odgrzewa swoje utwory z nowym tworem. Nie rozumiem.
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez wb83 » 14 mar 2015, o 01:08

Wiemy już że dvd ma być wydane jesienią, a można wiedzieć dlaczego nie poszło to razem z cd? I co z tą gwiazdą szeryfa?
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez onyx » 14 mar 2015, o 14:10

Krzysieq napisał(a):Tak patrzę i myślę, że kilka lat wstecz Kazik zrezygnował z zajebistego zespołu Buldog, który miał konkretną pakę muzyków, super koncerty, zajebiste pomysły, porządne teledyski i rzeszę fanów na rzecz, proszę się nie obrażać, słabej El Dupy, a teraz znów odgrzewa swoje utwory z nowym tworem. Nie rozumiem.

Przecież zespół Buldog jest :)
Kazik swego czasu przechodził z Buldogiem coś jakby sprawdzenie wzajemnego muzycznego potencjału.
I jak najbardziej przeszli te próby.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2513
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez slaw » 14 mar 2015, o 14:59

Krzysieq napisał(a):Tak patrzę i myślę, że kilka lat wstecz Kazik zrezygnował z zajebistego zespołu Buldog, który miał konkretną pakę muzyków, super koncerty, zajebiste pomysły, porządne teledyski i rzeszę fanów na rzecz, proszę się nie obrażać, słabej El Dupy, a teraz znów odgrzewa swoje utwory z nowym tworem. Nie rozumiem.


Ale w 2009 roku to było związane raczej z reaktywacją KNŻ, nie z El Dupą. Teraz jakby historia zatacza koło - KNŻ przechodzi w niebyt, więc pewnie z Proformą będzie więcej koncertów. Jest jedna różnica pomiędzy koncertami Buldoga z Kazikiem i Proformy z nim - dobór materiału. Buldog jechał praktycznie tym samym repertuarem koncertowym, z małymi odstępstwami. Proforma bardziej rotuje. No i na Proformie Kazik siedzi, pewnie też ma to znaczenie. :)


onyx napisał(a):Przecież zespół Buldog jest :)


Gdzie jest Buldog?
Avatar użytkownika
 
Posty: 405
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez Krzysieq » 14 mar 2015, o 15:22

Krzysieq napisał(a):
slaw napisał(a):
Krzysieq napisał(a):Tak patrzę i myślę, że kilka lat wstecz Kazik zrezygnował z zajebistego zespołu Buldog, który miał konkretną pakę muzyków, super koncerty, zajebiste pomysły, porządne teledyski i rzeszę fanów na rzecz, proszę się nie obrażać, słabej El Dupy, a teraz znów odgrzewa swoje utwory z nowym tworem. Nie rozumiem.


Ale w 2009 roku to było związane raczej z reaktywacją KNŻ, nie z El Dupą. Teraz jakby historia zatacza koło - KNŻ przechodzi w niebyt, więc pewnie z Proformą będzie więcej koncertów. Jest jedna różnica pomiędzy koncertami Buldoga z Kazikiem i Proformy z nim - dobór materiału. Buldog jechał praktycznie tym samym repertuarem koncertowym, z małymi odstępstwami. Proforma bardziej rotuje. No i na Proformie Kazik siedzi, pewnie też ma to znaczenie. :)


Masz rację, chodziło o KNŻ, nie El Dupę - mój błąd.
Kazik odszedł z bardzo dobrego, moim zdaniem, zespołu żeby odcinać kupony (i nagrać średnią płytę).A teraz znów ma jakiś kolejny nowy twór, którego muzycznie nie oceniam, bo mnie zupełnie nie interesuje.
Nie mogę przeboleć Buldoga, bo to z nim Kazik wydał ostatni dobry album, na którym były jego autorskie teksty.

slaw napisał(a):
onyx napisał(a):Przecież zespół Buldog jest :)

No właśnie. Jest, a jakby go nie było
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez slaw » 14 mar 2015, o 15:41

Krzysieq napisał(a):
Masz rację, chodziło o KNŻ, nie El Dupę - mój błąd.
Kazik odszedł z bardzo dobrego, moim zdaniem, zespołu żeby odcinać kupony (i nagrać średnią płytę).A teraz znów ma jakiś kolejny nowy twór, którego muzycznie nie oceniam, bo mnie zupełnie nie interesuje.
Nie mogę przeboleć Buldoga, bo to z nim Kazik wydał ostatni dobry album, na którym były jego autorskie teksty.


Zgadza się, Płyta była świetna, niemniej nie wiem, czy w ogóle po tym były jakieś plany związane z nowym materiałem z Buldogiem. Nie pamiętam, były? Od wydania Płyty grali koncerty przez 3 lata, ale jeżeli nie byłoby nowych piosenek to granie ciągle tego samego nie miałoby sensu, chyba że odświeżaliby solowe Kaziki.

Buldog po odejściu Kazika nagrał jedną świetną płytę i jedna niezłą. Zespół z Tomkiem Kłaptoczem sprawdził się, niestety publika tego nie kupiła, szkoda. Jak byłoby z Kazikiem? Nie wiemy.
Avatar użytkownika
 
Posty: 405
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez Klempicz » 14 mar 2015, o 19:05

wb83 napisał(a):Wiemy już że dvd ma być wydane jesienią, a można wiedzieć dlaczego nie poszło to razem z cd? I co z tą gwiazdą szeryfa?


Odpowiedzi na te i inne nurtujące Państwa pytania uzyskać można pisząc na adres sprecords@sprecords.com.pl
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 18:22

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez wb83 » 14 mar 2015, o 19:21

Klempicz napisał(a):
wb83 napisał(a):Wiemy już że dvd ma być wydane jesienią, a można wiedzieć dlaczego nie poszło to razem z cd? I co z tą gwiazdą szeryfa?


Odpowiedzi na te i inne nurtujące Państwa pytania uzyskać można pisząc na adres sprecords@sprecords.com.pl


Panie Klempicz proszę się od nas nie odwracać ;-) Z mojej strony mogę napisać że super sprawa że jest Pan na forum aktywny. Mamy info z pierwszej ręki, możemy uniknąć nieporozumień :-) a spr to wiadomo, nima czasu ;-)
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez Lucky_Luke » 14 mar 2015, o 19:30

A z innej beczki - to kolejny powód by nagrac bootleg na koncercie i miec alternatywe wydania oficjalnego nawet kosztem jakosci dzwieku. Chociaz ja i tak uwazam ze to mala ukryta promocja i kazdy i tak skoczy do sklepu po albuma nawet mimo niuansów wspomnianych wyżej :-)
Inne rzeczy co do buldog, Kazika itp zostaly juz powiedziane i wyjasnione
Avatar użytkownika
 
Posty: 227
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:58

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez Klempicz » 15 mar 2015, o 11:00

wb83 napisał(a):Panie Klempicz proszę się od nas nie odwracać ;-) Z mojej strony mogę napisać że super sprawa że jest Pan na forum aktywny. Mamy info z pierwszej ręki, możemy uniknąć nieporozumień :-) a spr to wiadomo, nima czasu ;-)


Ależ ja się nie odwracam - to był znowu żartobliwy wpis (ja się po prostu czasem muszę ugryźć w język - palec??!! - żeby za dużo nie napisać) i znowu nie wstawiłem buźki :/
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 18:22

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez Klempicz » 15 mar 2015, o 11:01

Lucky_Luke napisał(a):Chociaz ja i tak uwazam ze to mala ukryta promocja


Ale co jest ukrytą promocją? Bo nie skumałem.
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 18:22

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez Lucky_Luke » 15 mar 2015, o 13:57

miałem na myśli że jak ktoś odsłucha bootlega to i tak zakupi oficjalne wydawnictwo ze względu m.in. jakości dzwięku - klipy na Youtube (te koncertowe) też ku temu służą.
Avatar użytkownika
 
Posty: 227
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:58

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez Klempicz » 15 mar 2015, o 22:55

OK, kumam teraz. I się zgadzam.
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 18:22

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez dwaeuro » 16 mar 2015, o 12:25

onyx napisał(a):Przecież zespół Buldog jest :)

No właśnie. Jest, a jakby go nie było

Bo jest zawieszony:
Piotr Wieteska na grupie fb Buldoga napisał(a):Szanowni Państwo
W związku z pojawiającymi się co jakiś czas pytaniami dot. obecnego stanu Buldoga informuję już oficjalnie, że czasowo zawieszamy buldogową aktywność kompozytorsko-wydawniczo-koncertową.
Decyzja taka została podjęta po wspólnych rozmowach. Wpływ na nią miały głównie 2 powody:
- zwykła proza życia (powiększające się rodziny, praca zawodowa)
- spadek zapału i pasji – bez tego nie można tworzyć ani prezentować nic wartościowego
Nie rozwiązujemy zespołu tylko zawieszamy działalność. Zbyt się nawzajem lubimy żeby się rozstawać
Być może w przyszłości coś się zmieni i pojawi się jakaś energia tworzenia oraz możliwości czasowe – zobaczymy, czas pokaże.
Ale póki co chcielibyśmy podziękować wszystkim którym przypadła do gustu nasza twórczość ale specjalne wyrazy naszej wdzięczności chcielibyśmy również wyrazić tym których konkretne działania świadczyły o emocjonalnych związkach z naszą muzyką.
W imieniu swoim i pozostałych kolegów - Dziękujemy
P.S.
Tomek Kłaptocz jest na dobrej drodze aby zostać w marcu tatą 2 bliźniaków – chłopców W sumie będzie wtedy 5 małych Kłaptoczków !
 
Posty: 81
Dołączył(a): 14 wrz 2012, o 20:59

Re: Kazik i Kwartet ProForma - Gwiazda szeryfa - teledysk

Postprzez kolend » 16 mar 2015, o 12:45

pewnie inną przyczyną był spadek popularności po odejściu Kazika
Avatar użytkownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 191 gości