Nowy Kult

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Nowy Kult

Postprzez arielg » 6 mar 2017, o 22:12

ja tam nie mam przekonania do koncertówek. Po pierwsze był już Tan i MTV, a po drugi nagrania z koncertów zawsze wychodzą gorzej niż studyjne. Emocji z koncertu nie da zapisać się na płycie, a nagłośnienie często jest gorzej niż tragicznie. Wolałbym już płytę z jakimś coverami niż koncertówke.
Avatar użytkownika
 
Posty: 157
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 03:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy Kult

Postprzez Brudny Kalafior » 7 mar 2017, o 19:16

Sorry, ale akurat Lipali wydało naprawdę dobrego aplakta
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 17:40

Re: Nowy Kult

Postprzez filip264 » 13 mar 2017, o 12:03

Na czarnej szosie pereł moc, to deszcz w tunelu świateł lśni...
 
Posty: 92
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 14:06
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Nowy Kult

Postprzez Jedras » 13 mar 2017, o 21:18

arielg napisał(a):ja tam nie mam przekonania do koncertówek. Po pierwsze był już Tan i MTV, a po drugi nagrania z koncertów zawsze wychodzą gorzej niż studyjne. Emocji z koncertu nie da zapisać się na płycie, a nagłośnienie często jest gorzej niż tragicznie. Wolałbym już płytę z jakimś coverami niż koncertówke.


Ja traktuję koncetówki jako "the best of" i myślę, że Kult potrzebuje i już dawno (przynajmniej po 2000 r) powinien mieć taką płytę:P
Czy płyta będzie dobra? To zależy od jakości nagrania a o to raczej się nie martwię ("Występ" był wzorowy).
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Nowy Kult

Postprzez Krzysieq » 13 mar 2017, o 22:29

Jedras napisał(a):Czy płyta będzie dobra? To zależy od jakości nagrania a o to raczej się nie martwię ("Występ" był wzorowy).

Piszesz o płycie, która była określana nie jako 'Występ' tylko 'Przekręt'. Przecież tam były normalne dogrywki ze studio. Czy się mylę?
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Nowy Kult

Postprzez SafeMan » 13 mar 2017, o 22:30

Jedras napisał(a):Czy płyta będzie dobra? To zależy od jakości nagrania a o to raczej się nie martwię ("Występ" był wzorowy).


Był wzorowy, ale od strony wykonania, energii i ogólnej jakości samego koncertu. Brzmieniowo pozostawia wiele do życzenia.

@Krzysieq: dogrywki ze studio to chyba jedynie te krótkie opowiastki Goehsa.
Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:59

Re: Nowy Kult

Postprzez Jedras » 13 mar 2017, o 23:45

Niuansów nagrania/produkowania "Występu" nie znam. Chodzi raczej o to, że wszystko mi na tej płycie odpowiada;)
Melomanem nie jestem ale jak sobie w aucie "Legendę ludową" zapuszczę to jest ok:P
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Nowy Kult

Postprzez donkey » 14 mar 2017, o 10:09

Jedras napisał(a):
arielg napisał(a):ja tam nie mam przekonania do koncertówek. Po pierwsze był już Tan i MTV, a po drugi nagrania z koncertów zawsze wychodzą gorzej niż studyjne. Emocji z koncertu nie da zapisać się na płycie, a nagłośnienie często jest gorzej niż tragicznie. Wolałbym już płytę z jakimś coverami niż koncertówke.


Ja traktuję koncetówki jako "the best of" i myślę, że Kult potrzebuje i już dawno (przynajmniej po 2000 r) powinien mieć taką płytę:P
Czy płyta będzie dobra? To zależy od jakości nagrania a o to raczej się nie martwię ("Występ" był wzorowy).


Rewelacyjnie to brzmi "Ostatni koncert w mieście" z Łodzi na DVD, ten warszawski już tak dobrze nie brzmi. No i chłopaki grali teraz z dwie klasy lepiej niż na samym początku XXI wieku, absolutnie poziom kosmiczny.

Co do koncertówki Kultu, to Kazik ostatnio mówił, że bez edycji i miksów ona brzmi lepiej niż ostatni studyjny "Wstyd". Mówił też, że koncerty nagrywał Adaś Toczko, który stwierdził, że kogoś z tak mocnym i świetnym technicznie głosem jeszcze nie spotkał, nagrywał.
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Nowy Kult

Postprzez onyx » 7 kwi 2017, o 22:18

djadijos napisał(a):Ostatni Koncert w Mieście też był z dwóch całkowicie innych koncertów ;)

Za nim Nowy Kult to dziś Wstyd jest na 6 lp3 :arrow:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Nowy Kult

Postprzez nevermind » 11 kwi 2017, o 00:26

No i po Lublinie.Gorszego recitalu nie widziałem.Powinni dac se spokój z tymi goścmi.Kazikowi nie chce sie śpiewać.Jesli chodzi o mnie to długoooooooooooooo na Kult nie pójdę.Mam ich dosyć.Tyle.
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Nowy Kult

Postprzez artek » 11 kwi 2017, o 08:36

nevermind napisał(a):No i po Lublinie.Gorszego recitalu nie widziałem.Powinni dac se spokój z tymi goścmi.Kazikowi nie chce sie śpiewać.Jesli chodzi o mnie to długoooooooooooooo na Kult nie pójdę.Mam ich dosyć.Tyle.


Nie bardzo rozumiem skąd negatywne wrażenie. Koncert 2.45. Formuła gości - od początku koncertów akustycznych. Dlaczego Kazikowi nie chce się śpiewać?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Nowy Kult

Postprzez filip264 » 11 kwi 2017, o 10:13

nevermind napisał(a):No i po Lublinie.Gorszego recitalu nie widziałem.Powinni dac se spokój z tymi goścmi.Kazikowi nie chce sie śpiewać.Jesli chodzi o mnie to długoooooooooooooo na Kult nie pójdę.Mam ich dosyć.Tyle.
Jak dla mnie super koncert. Na tych anplaktach dopiero doceniam wokal Kaza. Nie wiem skąd pomysł ze nie chce mu się śpiewać. Żywy jak zawsze. Trąby poezja. Co do gości to za długo te ich recitale trwały. Jakby zaśpiewali jedna swoją i duet z Kazem to by wystarczyło. Ale ogółem jestem bardzo zadowolony
Na czarnej szosie pereł moc, to deszcz w tunelu świateł lśni...
 
Posty: 92
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 14:06
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Nowy Kult

Postprzez filip264 » 11 kwi 2017, o 11:32

filip264 napisał(a):
nevermind napisał(a):No i po Lublinie.Gorszego recitalu nie widziałem.Powinni dac se spokój z tymi goścmi.Kazikowi nie chce sie śpiewać.Jesli chodzi o mnie to długoooooooooooooo na Kult nie pójdę.Mam ich dosyć.Tyle.
Jak dla mnie super koncert. Na tych anplaktach dopiero doceniam wokal Kaza. Nie wiem skąd pomysł ze nie chce mu się śpiewać. Żywy jak zawsze. Trąby poezja. Co do gości to za długo te ich recitale trwały. Jakby zaśpiewali jedna swoją i duet z Kazem to by wystarczyło. Ale ogółem jestem bardzo zadowolony
Miałem na myśli że cover kultowy i duet. Źle napisałem :D
Na czarnej szosie pereł moc, to deszcz w tunelu świateł lśni...
 
Posty: 92
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 14:06
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Nowy Kult

Postprzez nevermind » 11 kwi 2017, o 13:14

Byłem na Kulcie n-razy.Anplakty zaliczyłem trzy.Wczoraj nawet zaśpiewałem z Kazem i Zacierem.To był najgorszy koncert Kultu na jakim byłem.Daje sie wyczuć kiedy artysta daje siana publice,sorry.Kazik powinien odpocząć.
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Nowy Kult

Postprzez SafeMan » 11 kwi 2017, o 14:06

nevermind napisał(a):Byłem na Kulcie n-razy.Anplakty zaliczyłem trzy.Wczoraj nawet zaśpiewałem z Kazem i Zacierem.To był najgorszy koncert Kultu na jakim byłem.Daje sie wyczuć kiedy artysta daje siana publice,sorry.Kazik powinien odpocząć.


Czekam na jakiekolwiek argumenty, bo żadnego nie widzę.
Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:59

Re: Nowy Kult

Postprzez artek » 11 kwi 2017, o 15:16

nevermind napisał(a):Byłem na Kulcie n-razy.Anplakty zaliczyłem trzy.Wczoraj nawet zaśpiewałem z Kazem i Zacierem.To był najgorszy koncert Kultu na jakim byłem.Daje sie wyczuć kiedy artysta daje siana publice,sorry.Kazik powinien odpocząć.



To Ty ''śpiewałeś'' ???? No wybacz. To było postrzegane w kategorii dziwadła. Nie opowiadaj, że śpiewałeś bo dzięki Zacierowi wlazłeś na scenę i podrygiwaleś nieudolnie. Wyglądało to jakbyś był najebany. Może kilka dźwięków wydobyłeś z siebie ale nie gadaj głupot bo ktoś kto nie był to przeczyta i będzie bóg wie co sądził.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Nowy Kult

Postprzez filip264 » 11 kwi 2017, o 16:27

artek napisał(a):
nevermind napisał(a):Byłem na Kulcie n-razy.Anplakty zaliczyłem trzy.Wczoraj nawet zaśpiewałem z Kazem i Zacierem.To był najgorszy koncert Kultu na jakim byłem.Daje sie wyczuć kiedy artysta daje siana publice,sorry.Kazik powinien odpocząć.



To Ty ''śpiewałeś'' ???? No wybacz. To było postrzegane w kategorii dziwadła. Nie opowiadaj, że śpiewałeś bo dzięki Zacierowi wlazłeś na scenę i podrygiwaleś nieudolnie. Wyglądało to jakbyś był najebany. Może kilka dźwięków wydobyłeś z siebie ale nie gadaj głupot bo ktoś kto nie był to przeczyta i będzie bóg wie co sądził.

Byłem, dokładnie tak to wyglądało :lol:
Na czarnej szosie pereł moc, to deszcz w tunelu świateł lśni...
 
Posty: 92
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 14:06
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Nowy Kult

Postprzez nevermind » 12 kwi 2017, o 03:33

Trzeba było też wlezc wobec tego na scenę i pokazac,co sie potrafi,cieniasy.Siedziec i pierdzieć w krzesełko każdy z Was potrafi.Konwencja akustyczna Kultu sie skończyła.Chyba,że Zacier przebierze sie za...No właśnie.Ile jesteście w stanie zapłacić za żenadę?
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Nowy Kult

Postprzez nevermind » 12 kwi 2017, o 03:52

filip264 napisał(a):
artek napisał(a):
nevermind napisał(a):Byłem na Kulcie n-razy.Anplakty zaliczyłem trzy.Wczoraj nawet zaśpiewałem z Kazem i Zacierem.To był najgorszy koncert Kultu na jakim byłem.Daje sie wyczuć kiedy artysta daje siana publice,sorry.Kazik powinien odpocząć.



To Ty ''śpiewałeś'' ???? No wybacz. To było postrzegane w kategorii dziwadła. Nie opowiadaj, że śpiewałeś bo dzięki Zacierowi wlazłeś na scenę i podrygiwaleś nieudolnie. Wyglądało to jakbyś był najebany. Może kilka dźwięków wydobyłeś z siebie ale nie gadaj głupot bo ktoś kto nie był to przeczyta i będzie bóg wie co sądził.

Byłem, dokładnie tak to wyglądało :lol:

Powinieneś jeszcze dodać,że ja jako jedyny z publiki powiedziałem aby Zacier już więcej nie śpiwał.Skoro placę 130 zyli za bilet to mam prawo wydalić z siebie zdanie na temat tego,co otrzymuję.A orzymuję ciagle to samo.Tylko,że z roku na rok w gorszym wydaniu.A że nie umiem tańczyć ani śpiewać?I co z tego?Nie jestem przynajmniej TCHORZEM siedzacym,pierdzacym w krzesło i biorącym bezkrytycznie to,co mu Kazik raczy dać.Polecam Afghan Whigs w Palladium niedługo.Taniej niż Kult i prznajmniej ciekawiej.Obecnie na słowo "KULT"moja dupa ziewa.
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Nowy Kult

Postprzez artek » 12 kwi 2017, o 10:44

nevermind napisał(a):
Trzeba było też wlezc wobec tego na scenę i pokazac,co sie potrafi,cieniasy.Siedziec i pierdzieć w krzesełko każdy z Was potrafi.Konwencja akustyczna Kultu sie skończyła.Chyba,że Zacier przebierze sie za...No właśnie.Ile jesteście w stanie zapłacić za żenadę?


Powinieneś jeszcze dodać,że ja jako jedyny z publiki powiedziałem aby Zacier już więcej nie śpiwał.Skoro placę 130 zyli za bilet to mam prawo wydalić z siebie zdanie na temat tego,co otrzymuję.A orzymuję ciagle to samo.Tylko,że z roku na rok w gorszym wydaniu.A że nie umiem tańczyć ani śpiewać?I co z tego?Nie jestem przynajmniej TCHORZEM siedzacym,pierdzacym w krzesło i biorącym bezkrytycznie to,co mu Kazik raczy dać.Polecam Afghan Whigs w Palladium niedługo.Taniej niż Kult i prznajmniej ciekawiej.Obecnie na słowo "KULT"moja dupa ziewa.


czy ciebie ktoś zmuszał do pójścia na ten koncert??? nie rób z siebie męczennika - terrorysty!!! teraz to zaczynam się ciebie bać i pewnie trzeba będzie ciebie izolować przy następnej okazji, jak będziesz chciał podpis od Kazika i zespołu;

na scenę się nie wchodzi, bo to nie twoja sztuka
dobra wola Zaciera, że odpowiedział na twoją - jak sam podajesz - niestosowną uwagę
jeśli byłeś na koncertach akustik, to wiesz jacy są goście, a chyba Zacier też nie jest ci obcy

na Zacieralich to ty sobie możesz pokrzyczeć co chcesz, bo to taka konwencja ale wybacz tu nie ty decydujesz na co kto wydaje pieniądze
zagłosowali ludzie kupując bilety a sala była pełna, podobnie jak w innych miastach

zarzut, że Zacier źle śpiewa? jeszcze raz podkreślam, zaprosiła ciebie na scenę abyś pokazał co potrafisz, dostawałeś mikrofon i była dupa
pląsy najebanego gościa na którego z politowaniem wszyscy się patrzyli
jak taki kozak jesteś to trzeba było śpiewać
jak podejmujesz się krytyki, to niech będzie ona konstruktywna i czymś poparta, i co ważne jak coś komuś zarzucasz to przebij kartę, zrób to lepiej
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Nowy Kult

Postprzez nevermind » 12 kwi 2017, o 12:31

Przebijam kartę.I raz jeszcze podkreślam.Ja nie umiem śpiewać ani tym bardziej tańczyć.Mimo tego nie jestem tchórzem.Jak Ty Arturze.Krytykuję,gdyż ostatnio koncerty Kultu są mało porywajace.Nie wiem jak Ty,ale ja wymagam trochę PASJI od wykonawcy.Wtedy,kiedy ja na Kult chadzałem,to miałeś pelnego pampersa w majtkach.Arturze W(?).A podpisy?To jest dobre dla małolactwa.Mnie podpisy lub słitfocie nie kręcą.Wale konia do innych wizerunków.Tyle Arturze.Jeśli chcesz pogadać o MUZYCE,to napisz.Dam Ci mój numer i wtedy upijemy się razem we dwóch.Przy dzwiekach....no kurwa kazikowych.Tym żyję.Czesc.
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Nowy Kult

Postprzez artek » 12 kwi 2017, o 12:42

nevermind napisał(a):Przebijam kartę.I raz jeszcze podkreślam.Ja nie umiem śpiewać ani tym bardziej tańczyć.Mimo tego nie jestem tchórzem.Jak Ty Arturze.Krytykuję,gdyż ostatnio koncerty Kultu są mało porywajace.Nie wiem jak Ty,ale ja wymagam trochę PASJI od wykonawcy.Wtedy,kiedy ja na Kult chadzałem,to miałeś pelnego pampersa w majtkach.Arturze W(?).A podpisy?To jest dobre dla małolactwa.Mnie podpisy lub słitfocie nie kręcą.Wale konia do innych wizerunków.Tyle Arturze.Jeśli chcesz pogadać o MUZYCE,to napisz.Dam Ci mój numer i wtedy upijemy się razem we dwóch.Przy dzwiekach....no kurwa kazikowych.Tym żyję.Czesc.



nie bardzo wiem w którym miejscu brakuje mi odwagi;
nie jestem z pokolenia pampersów;
pamiętam ciebie na pierwszym Cieszanowie, kiedy PeWu wpuścił ciebie do Kazika, pamiętam jak na anplakcie w Lbn w centrum kongresowym wszedłeś do garderoby po podpisy więc wybacz;

AW
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Nowy Kult

Postprzez nevermind » 12 kwi 2017, o 12:45

 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Nowy Kult

Postprzez nevermind » 12 kwi 2017, o 12:50

Tak.Wszedłem po podpis z Białą Księgą.Byłem wtedy bez zęba bo mi odpadła licówka.Wlazłem tam bo obiecałem komuś,kto NIGDY nie pojdzie na koncert kazikowy,że Kazik specjalnie dla NIEGO napisze.I napisał.Ja zrobiłem zdjęcie i mu wysłałem.Z mojej książki.Czuł się jakby tam był.Ma porazenie mózgowe.Kupuję mu płyty i jestem,gdy tego potrzebuje.A co Ty dobrego robisz w życiu Arturze Wiśliński?
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Nowy Kult

Postprzez nevermind » 12 kwi 2017, o 12:58

Artur,jeszcze jedno.Ja też bywam w Proximie.Z tym,ze nie chełpię się tym jak Ty i Goooooooooooooomi.Swego czasu upiłem Irego.Na Vista Chino.Olaf i Burza byli też.
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 196 gości