Koniec KaeNŻetu

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez grabson » 12 lut 2015, o 23:35

Jedras napisał(a):
grabson napisał(a):Dzisiaj dzwoniłem i raczej nie będzie kolekcjonerskich. Szkoda bo to ostatni koncert... Ale za miesiąc po tym koncercie bedzie kult ;)


Łeee lipa z tymi biletami. Ostatni koncert, kurka wódka, a praktycznie żadnej pamiątki z tego wydarzenia nie będzie:P A wiadomo chociaż czy będą jakieś specjalne koszulki czy coś?;)


O to nie pytałem ;) ale raczej będą, zawsze to dodatkowy pieniądz...
L ikwidować
O bijać
B ombardować
O ko ci zbieleje fraferze
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:02
Lokalizacja: ZLW\ŁDŹ

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez giżut » 13 lut 2015, o 09:24

Cześć

wrzucam setlistę z wczoraj z Zielonej Góry:
1. Nie ma litości
2. Artyści
3. Kalifornia
4. Świadomość
5. Biały gibson
6. Tańce wojenne
7. Konsument
8. Legenda ludowa
9. Jeśli kochasz więcej to boisz się mniej
10. Las maquinas de la muerte
11. Nie ma Boga w mieście
12. Nie zrobimy wam nic złego
13. Polska jest ważna
14. Przy słowie
15. Mój synku
16. W południe
17. Czemu ach czemu
18. Łysy jedzie do Moskwy
19. Marzenia swoje miej
20. Plamy na słońcu
21. Andrzej Gołota
22. Spalaj się
23. Ballada o Janku Wiśniewskim
24. Tata dilera
25. Prawda
Bisy:
26. Celina
27. Odpad atomowy
28. Ballada o żonie żołnierza
29. Spalam się

Koncert się zaczął o 20.20. Przed KNŻ'em support - zielonogórska kapela Jared - taki odpowiednik Blink 182 czy czegoś w tej konwencji. Wesołe, szybkie, zabijające czas oczekiwania na sztukę.
A sztuka... no pycha. Kaziu z Saulem Goodmanem na klacie, z wypuszczonym brzuchem, na luziku. Pełna i wesoła konferansjerka. Po prostu żal dupę ściska, że KNŻ się kończy. Jak sam Kazik powiedział, to 10 od końca koncert KNŻ. A Jeżyk po koncercie powiedział, że skoro był to ostatni koncert w mieście, to w Zielonej już nic nigdy nie zagra:) Bo po KNŻ'ie już nic nie będzie takie same. Aha, cudny młyn pod sceną, stage diving na całego, szkoda że się Kaziu nie zdecydował :)
Kto nie ma biletu na ostatnią trasę ten pała i ćwok, bo być na pożegnaniu to obowiązek KKK-fana.
Koszulki są - jeden wzór z grafiką znaną z biletów czy plakatów - ostatni koncert w mieście - cena = 60 zł.

Ja się nie żegnam. Kapela się już rozpadała, może się jeszcze zejdą. Musi upłynąć trochę czasu, poukładać się co nieco. Może Litzy dzieciaki podrosną, licealiści słuchający Luxskarpety pójdą pracować do korporacji i nie będzie kto miał przychodzić na ich koncerty, a wtedy - kto wie, kto wie (pożyczyć kasę Małemu...).

Pozdrowienia dla forumowiczów!
 
Posty: 105
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 08:45

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez polake » 13 lut 2015, o 10:15

Szkoda, że na liście nie ma Odrzuć to!.
polake.art.pl wywiady z Januszem Zdunkiem: nr1 nr2
Obrazek
Stoję goły pod prysznicem, wkoło wszędzie goło
pod prysznicem z kolegami i jest mi wesoło!
Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:37

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez Jaaasiek » 13 lut 2015, o 10:37

giżut napisał(a):licealiści słuchający Luxskarpety pójdą pracować do korporacji i nie będzie kto miał przychodzić na ich koncerty, a wtedy - kto wie, kto wie (pożyczyć kasę Małemu...).

Toś dojebał stary. Faktycznie, same dzieciaki na tych koncertach, nie wiesz Waść co gadasz niestety :)
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez giżut » 13 lut 2015, o 10:40

szkoda, że nie ma Stałem się sprawcą zgonu, szkoda że nie ma Pierdolę Pera, szkoda że nie ma Piosenki Trepa, Hanna Gronkowiec itp itd. No i szkoda, że nie było Krzesła łaski. Ale, było prawie 30 numerów, więc było co robić, czego słuchać, co ryczeć i przy czym się młócić (lub tupać nóżką).
 
Posty: 105
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 08:45

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez giżut » 13 lut 2015, o 10:43

Jaaasiek napisał(a):
giżut napisał(a):licealiści słuchający Luxskarpety pójdą pracować do korporacji i nie będzie kto miał przychodzić na ich koncerty, a wtedy - kto wie, kto wie (pożyczyć kasę Małemu...).

Toś dojebał stary. Faktycznie, same dzieciaki na tych koncertach, nie wiesz Waść co gadasz niestety :)

Ktoś to fajnie napisał na forum, że Luxi to kapela dla licealistów. Uśmiałem się ale faktycznie tak jest.
Prawda w dupę kole.
Ja mam nadzieję, że Litza wróci, KNŻ wróci. Budka Suflera też wróci. A i Perfect po rozpadzie też wróci
 
Posty: 105
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 08:45

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez pani_irenka » 13 lut 2015, o 13:33

koncert w pyte
Avatar użytkownika
 
Posty: 43
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:36

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez Jaaasiek » 13 lut 2015, o 14:02

giżut napisał(a):Ktoś to fajnie napisał na forum, że Luxi to kapela dla licealistów. Uśmiałem się ale faktycznie tak jest.
Prawda w dupę kole.
Ja mam nadzieję, że Litza wróci, KNŻ wróci. Budka Suflera też wróci. A i Perfect po rozpadzie też wróci

Przekażę moim 40letnim znajomym, z którymi jeżdżę na Luxów, żeś ich Waść odmłodził nieźle :) A i za ujęcie mnie dekady dziękuję pięknie również :)
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez Norbert » 13 lut 2015, o 14:40

Jaaasiek napisał(a):
giżut napisał(a):Ktoś to fajnie napisał na forum, że Luxi to kapela dla licealistów. Uśmiałem się ale faktycznie tak jest.
Prawda w dupę kole.
Ja mam nadzieję, że Litza wróci, KNŻ wróci. Budka Suflera też wróci. A i Perfect po rozpadzie też wróci

Przekażę moim 40letnim znajomym, z którymi jeżdżę na Luxów, żeś ich Waść odmłodził nieźle :) A i za ujęcie mnie dekady dziękuję pięknie również :)


hm regularnie z kumplami jeździm na koncerty Luxów w naszym rejonie, a w liceum to nasze córki są nie my :D
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez kolodent » 13 lut 2015, o 14:43

Perfect nie wróci bo Perfect się nie rozpadnie. Będą grać do usranej śmierci "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym" :D
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez amerykanin » 13 lut 2015, o 16:46

Norbert napisał(a):
hm regularnie z kumplami jeździm na koncerty Luxów w naszym rejonie, a w liceum to nasze córki są nie my :D


Wyrazy współczucia z powodu zauroczenia Luxcośtam :lol:

A córek winszuje, może w ślady rodziców nie pójdą w kwestiach muzycznych.
 
Posty: 69
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 19:06

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez Jedras » 13 lut 2015, o 20:38

giżut napisał(a):Koszulki są - jeden wzór z grafiką znaną z biletów czy plakatów - ostatni koncert w mieście - cena = 60 zł.
!


Czyli trzeba szykować dodatkowe "cento klasiko" na pamiątkową koszulkę;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez sienia » 13 lut 2015, o 21:03

Mam tylko nadzieję, że koszulek starczy do Warszawy, bo ostatnio na Kulcie to same jakieś eSki się zostały (a ja w takie rozmiary już dawno nie wchodzę).
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 mar 2014, o 12:47

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez Jedras » 13 lut 2015, o 22:16

No mam nadzieję, że chłopaki z merchu są odpowiednio zaopatrzeni;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez Lucky_Luke » 14 lut 2015, o 21:00

Info ze szczecina - Kazik w szpitalu, problemy ze strunami glosowymi, moze za godzine bedzie bo lekarz zaaplikowal jakąs kuracje ......Tak podla ze sceny pare minut temu bodajze dyrektorka klubu Słowianin.
Avatar użytkownika
 
Posty: 227
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:58

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez Jedras » 14 lut 2015, o 23:35

No i co tam z Kazikiem? Wszystko gites?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez artek » 14 lut 2015, o 23:36

Lucky_Luke napisał(a):Info ze szczecina - Kazik w szpitalu, problemy ze strunami glosowymi, moze za godzine bedzie bo lekarz zaaplikowal jakąs kuracje ......Tak podla ze sceny pare minut temu bodajze dyrektorka klubu Słowianin.



nie rokuje to najlepiej
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez Lucky_Luke » 15 lut 2015, o 00:19

Uf, ledwo ledwo ale wystartowli po 9ej , glosik nie jakis wyszukany ale i tak Kazimierz zabrzmial mocno tak jak kapla zagrala miesistym rytmem. Koniec ok 15 po 23ej. Setlista bodajze jak ostatnio w ZG, moze cos pomineli, na szybko nie ogarne z pamieci... Ide szukac noclegu..... Warto bylo :-D
Avatar użytkownika
 
Posty: 227
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:58

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez Lucky_Luke » 15 lut 2015, o 16:07

Setlista ze Szczecina z klubu Słowianin:
1. Nie ma litości
2. Artyści
3. California Über Alles
4. Świadomość
5. Tańce wojenne
6. Konsument
7. Legenda ludowa
8. Jeśli kochasz więcej to boisz się mniej
9. Las maquinas de la muerte
10. Nie ma Boga w mieście
11. Nie zrobimy wam nic złego
12. Polska jest ważna
13. Przy słowie
14. Mój synku
15. W południe
16. Czemu ah czemu
17. Łysy jedzie do Moskwy
18. Marzenia swoje miej
19. Plamy na słońcu
20. Andrzej Gołota
21. Biały Gibson
22. Ballada o Janku Wiśniewskim
23. Tata dilera
24. Prawda
Bisy:
25. Celina
26. Odpad atomowy
27. Ballada o kobiecie żołnierza
28. Spalam się

Jak widać wypadło Spalaj się i w to miejsce był Biały Gibson. Koncert wystartował z opóźnieniem, 5 po 21ej i zakończył się po ok 124min. Przyczyna była podana powyżej, może w dniu dzisiejszym we Wrocławiu lepiej bedzie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 227
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:58

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez grabson » 15 lut 2015, o 23:10

Dobrze, że po Wro do 22 nie ma koncertu... Oby Kazik się dobrze czuł...
L ikwidować
O bijać
B ombardować
O ko ci zbieleje fraferze
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:02
Lokalizacja: ZLW\ŁDŹ

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez Lucky_Luke » 16 lut 2015, o 13:25

Filmiki ze Szczecina, na szybko sklecone, sorki za jakość: Konsument i Legenda Ludowa https://www.youtube.com/watch?v=mOS9Igp ... e=youtu.be Później coś jeszcze zapodam.
Avatar użytkownika
 
Posty: 227
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:58

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez Lucky_Luke » 16 lut 2015, o 16:52

Szczecin, Słowianin - Plamy na Słońcu https://www.youtube.com/watch?v=p-vom2PeSRc
Avatar użytkownika
 
Posty: 227
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:58

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez Jedras » 16 lut 2015, o 17:47

grabson napisał(a):Dobrze, że po Wro do 22 nie ma koncertu... Oby Kazik się dobrze czuł...


Ja również mam nadzieję, że Kaziu będzie zdrowy bo ostatnio Łódź nie miała szczęścia do pierwszych terminów Knżtu;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez muddy » 16 lut 2015, o 21:10

Dziś dołączyłem do grona na forum. Jedno chcę wyrazić - to jest skandal, że w trasie pożegnalnej nie ma Trójmiasta, a nawet bliska sercu Kazika Od Nowa w Toruniu również olana. Muszę wiosłować... do Łodzi na koncert...
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 22:08

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez Pleban » 16 lut 2015, o 22:17

Czołem, chciałem tylko napomknąć, że nie wiem jak inne, ale wrocławski koncert był najlepszym, na jakim byłem w ciągu ostatnich dwóch-trzech lat (oprócz T.Love z Częstochowy '12, ale to była wyjątkowa płyta :) ). Atmosfera, klub, setlista, nawet nagłośnienie - dokładnie słychać było słowa tak śpiewane, jak i mówione. Pewnie tak jak inni obawiałem się o głos Kazika, bo nie oszczędzał się, ale wokal był na medal - pełen podziw :) Szkoda, że to się już nie powtórzy, chociaż wierzę w słowa Kazika z wczoraj: "Reaktywacji nigdy za wiele" :) Pozdrawiam i życzę Wam przynajmniej takich samych wrażeń tak w Łodzi, jak i na pozostałych koncertach.
Ostatnio edytowano 16 lut 2015, o 22:20 przez Pleban, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
 
Posty: 30
Dołączył(a): 13 paź 2014, o 11:15

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 206 gości

cron