KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez kriso » 2 cze 2018, o 00:15

Jutro, a praktycznie już dziś Kult w K-Koźlu o 21. Wbijamy w koszulkach i zobaczymy co się będzie działo :)
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 12:16

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez kriso » 3 cze 2018, o 01:52

Bardzo dobry koncert w K-K. Kazik skubaniec potrafi rozruszać nawet januszy. Budujące jest to, jak wielu z nich zna teksty nawet trochę mniej znanych piosenek. Jakieś 30-40 luda w koszulkach Kultu ale raczej rozsiani. Seta raczej mocno festynowa, przynajmniej z początku. Potem już bardzo fajnie szło. Janek tym razem mierzył się z Rządem oficjalnym. Mnie osobiście zabrakło Sowietów na koniec, co na pomarańczowej jest pozycją obowiązkową ale z tego co wiem Kult nie gra tego na Dniach Miasta X. Generalnie warto było dymać ponad 100 km, bo ekipa w formie. Jak kogoś bardzo interesuje, to mogę wrzucić setę, bo mam spisaną. Nie licząc żelaznych bisów (minus Sowieci) Kult zagrał 28 kawałków. Mam nadzieję, że Jarek wrzuci jakiś meldunek z busa i w ogóle z podróży. Chłopaki zawinęli się dosć szybko, bo już jakieś 20 min. po koncercie byli widziani w jednym z cpnów na obrzeżach Kaka.
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 12:16

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez jason » 3 cze 2018, o 08:33

kriso napisał(a):Bardzo dobry koncert w K-K. Kazik skubaniec potrafi rozruszać nawet januszy. Budujące jest to, jak wielu z nich zna teksty nawet trochę mniej znanych piosenek. Jakieś 30-40 luda w koszulkach Kultu ale raczej rozsiani. Seta raczej mocno festynowa, przynajmniej z początku. Potem już bardzo fajnie szło. Janek tym razem mierzył się z Rządem oficjalnym. Mnie osobiście zabrakło Sowietów na koniec, co na pomarańczowej jest pozycją obowiązkową ale z tego co wiem Kult nie gra tego na Dniach Miasta X. Generalnie warto było dymać ponad 100 km, bo ekipa w formie. Jak kogoś bardzo interesuje, to mogę wrzucić setę, bo mam spisaną. Nie licząc żelaznych bisów (minus Sowieci) Kult zagrał 28 kawałków. Mam nadzieję, że Jarek wrzuci jakiś meldunek z busa i w ogóle z podróży. Chłopaki zawinęli się dosć szybko, bo już jakieś 20 min. po koncercie byli widziani w jednym z cpnów na obrzeżach Kaka.


Wrzuc seta plx 8-)
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 13:15

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Artek Miszcz » 3 cze 2018, o 12:11

Bardzo bardzo dobry koncert, ale będzie kojarzył się najprzyjemniej dlatego, że w końcu dostałem autografy od prawie całego kolektywu ( nie wiem dlaczego nie umiałem znalezć Tomka Goehsa :( ) i mam zdjęcie z Kazimnierzem! Stwierdziłem, że w końcu musi mi się udać zdobyć podpisy, więc wziąłem wszystkie pozycje o Kulcie i Kaziku, wcześniej od pań z MOKu pożyczyłem na wiecznie nieoddanie długopis i jakimś cudem spotkałem się vis a vis z głównym organizatorem. Spytałem się go, czy mógłbym wejść do chłopaków po autografy, a on widząc moją słuszną bibliotekę stwierdził, że widać, że jestem prawdziwym fanem i zostałem wpuszczony za scenę. Podać rękę, zamienić parę słów z tymi, którzy tworzą najważniejszy dla mnie zespół... bezcenne! Choć nie powiem, przy Kaziku byłem trochę obsrany i język zaczął się plątać z wrażenia ;)
Żałuję tylko, że chłopaki tak pózno przyjechali, bo było praktycznie za 10 dziewiąta, więc tylko podpisiki i wypad, a chciałem strzelić pamiątkowe zdjęcie z każdym... cóż

Aaaaa, jeszcze jedno. Dla osób siedzących w internetach i znających youtubowych celebrytów nie mogła zapewne umknąć pewna postać, jeszcze ważniejsza od Kazika i zespołu ^^ otóż w grupie "ochrony" koncertu był jeden z najsłynniejszych raperów południowej Polski czyli Sowa!! :D udało mi się z nim przybić piątke, lecz stwierdził, że jest w robocie i nie może sobie strzelić zdjęcia... a szkoda, to dopiero byłaby pamiątka dla potomnych :D
 
Posty: 106
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:51
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez kriso » 3 cze 2018, o 21:25

No patrz, gdybyś stanął na tej stacji co ja (w kierunek Strzelc Op.), miałbyś fotki ze wszystkimi, bo stanęli tam na hot-doga. Ale zmyli się dość szybko. No ok, to teraz seta z K-K:
1. Wspaniała nowina
2. dziewczyna bez zęba na przedzie
3. Poznaj swój raj
4. Baranek
5. Do Ani
6.Kocham Cię, a miłością swoją
7. Hej, czy nie wiecie
8. Gdy nie ma dzieci
9. Zegarmistrz światła purpurowy.
10. Berlin
11. Arahja
12. Madryt
13. Marność
14. Passenger
15. Rząd oficjalny - na wokalu Janek
16. Czarne słońca
17. Amnezja
18. Celina
19. Prosto
20. Oni chcą Ciebie
21. 6 lat później
22. Królowa życia
23. Wstyd
24. Jeśli zechcesz odejść, odejdź
25. Układ zamknięty
26. Brooklyńska rada Żydów
27. Kurwy wędrowniczki
28. Wódka
BISY: Zestaw znany od dawien dawna ale bez Sowietów.
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 12:16

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez artek » 5 cze 2018, o 13:25

kriso napisał(a):No patrz, gdybyś stanął na tej stacji co ja (w kierunek Strzelc Op.), miałbyś fotki ze wszystkimi, bo stanęli tam na hot-doga. Ale zmyli się dość szybko. No ok, to teraz seta z K-K:
1. Wspaniała nowina
2. dziewczyna bez zęba na przedzie
3. Poznaj swój raj
4. Baranek
5. Do Ani
6.Kocham Cię, a miłością swoją
7. Hej, czy nie wiecie
8. Gdy nie ma dzieci
9. Zegarmistrz światła purpurowy.
10. Berlin
11. Arahja
12. Madryt
13. Marność
14. Passenger
15. Rząd oficjalny - na wokalu Janek
16. Czarne słońca
17. Amnezja
18. Celina
19. Prosto
20. Oni chcą Ciebie
21. 6 lat później
22. Królowa życia
23. Wstyd
24. Jeśli zechcesz odejść, odejdź
25. Układ zamknięty
26. Brooklyńska rada Żydów
27. Kurwy wędrowniczki
28. Wódka
BISY: Zestaw znany od dawien dawna ale bez Sowietów.



ale za to, z Generałem Grudzińskim
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Grzesiek » 8 cze 2018, o 21:18

A jutro (t.j. 9 czerwca) Kult gra pod Kopą Cwila - Dni Ursynowa, także bez biletów :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 199
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:23

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez jason » 9 cze 2018, o 23:11

Ursynow 9.06.2018

Celina
Brz
Kochaj mnie, a bede twoja
Chodz z nami
Twoje slowo jest prawda
Baranek
Lewe lewe loff
Do Ani
Amnezja
Prosto
Tdk kaseta
Wstyd
Rzad oficjalny jan
Krolowa zycia
Czarne slonca
Gdy nie ma dzieci
6 lat pozniej
Parada
Berlin
Arahja
Madryt
Zegarmistrz

Polska
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 13:15

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez jarekg » 10 cze 2018, o 00:02

Była jeszcze Wolność po Polsce, ale została przerwana w trakcie bo była 23.00 i musiał nastąpić pokaz fajerwerków. Generalnie koncert bardzo dobry, Kazik i zespół w świetnej formie. Chyba ostro trenują na Off Festival bo Czarne słońca wyszły im świetnie. Gdyby nie sytuacja z Wolnością koncert zaliczyłbym do naprawdę bardzo udanych.
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Dąbek » 10 cze 2018, o 11:07

Utwory na setliście kartkowej, które nie zostały zagrane - Na zachód , Wędrowniczki ,Wódka ,Hej czy nie wiecie
Avatar użytkownika
 
Posty: 84
Dołączył(a): 17 wrz 2016, o 18:26

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez artek » 10 cze 2018, o 11:39

Męskie Grabie 2018

KULT:
28.07. Wrocław
04.08 Kraków


Kazik i KPF:
21.07. Katowice
+ Tribute to Kazik
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Neghe » 16 cze 2018, o 11:36

Kto dzisiaj na Punk Fest w Oświęcimiu?
 
Posty: 208
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:00

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Neghe » 17 cze 2018, o 00:38

Neghe napisał(a):Kto dzisiaj na Punk Fest w Oświęcimiu?


Kazik w swojej kolejce wykonał Hej czy nie wiecie i Wojny. Na bisy grał Wolność z orkiestrą L.U.Ca (tak sobie wyszło imo), a na koniec, a capella, Sowietów.
Budzyński spoko wypadł, reszta też dała radę. Tylko publiki mało. Konferansjer tylko cały czas kazał się ludziom bawić, nazwaliśmy go DJ Natręt. Na backstage chyba stypę mieli, dosłownie i w przenośni. Po za tym - co to za pomysł, żeby sektor VIP był pod sceną? Jacy ludzie tam trafili? Generalnie zdaje mi się, że liczba ludzi była podyktowaną ceną biletów za festiwal. Sorry, ale Punk Alive (2h) nie jest wart 280zł (czy ile to tam kosztowało, ja miałem za darmo - po znajomości).
The Stranglers dało super koncert, ale nie pyknęło z kontaktem z publiką i był kwas na tyle, że bisy olali.
 
Posty: 208
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:00

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez onyx » 17 cze 2018, o 10:07

Dobrze się dzieje,że Kult Warszawie trzykrotnie jesienią.
Czasy grania na Uniwerku się nie powtórzą choć żal, ale kolejny rok jestem z Wami :idea:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez artek » 19 cze 2018, o 12:35

1 sierpnia Władysławowo
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Grzesiek » 20 cze 2018, o 22:03

24 czerwca (niedziela) – koncert z okazji 42 rocznicy Wydarzeń Czerwca w Ursusie na 100 lecie odzyskania niepodległości, o 18 wystąpi KSU + Mandragora. Park Czechowicki.
Avatar użytkownika
 
Posty: 199
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:23

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez kriso » 21 cze 2018, o 19:07

Przerwali Kult, bo trza było puścić fajerwerki? Matko, ale wiocha!! I to gdzie? We stolicy!
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 12:16

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez artek » 23 cze 2018, o 23:49

Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez bazgraj » 25 cze 2018, o 23:00

Wiem że Kult zagra na męskim graniu w Krakowie ale bilety od prawie miesiąca niedostępne wie ktoś czy można jeszcze kupić?
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 lut 2018, o 14:37

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez somekind » 28 cze 2018, o 01:35

kriso napisał(a):Matko, ale wiocha!! I to gdzie? We stolicy!

Ale to akurat dziwić nie powinno.
Lista sklepów wielkopowierzchniowych w Wałbrzychu:
Agata Meble
Galeria Handlowa „Victoria”
Galeria Handlowa „Auchan”
Centrum Handlowe „Centrum OK”
Centrum Handlowe „Real”
Centrum Handlowe „Kaufland”
„OBI”
„Castorama”
„Makro”
„Tesco”
Avatar użytkownika
 
Posty: 209
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Artek Miszcz » 28 cze 2018, o 20:01

Jutro Armia o 18 na rynku w Mikołowie. Szkoda, że tak wcześnie... Ale pojadę, mimo, że nie ma już Bananowej waltorni, ale z checią posłucham samego instrumentu, może będzie to miła odmiana od najbardziej znanej dla uszu trójcy trąbowej ;)
 
Posty: 106
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:51
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez kroy » 28 cze 2018, o 20:42

bazgraj napisał(a):Wiem że Kult zagra na męskim graniu w Krakowie ale bilety od prawie miesiąca niedostępne wie ktoś czy można jeszcze kupić?


Ja bilety mam ale nie oddam :D

Może ktoś się jeszcze z forumowej braci wybiera?
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez bazgraj » 29 cze 2018, o 22:33

kroy napisał(a):
bazgraj napisał(a):Wiem że Kult zagra na męskim graniu w Krakowie ale bilety od prawie miesiąca niedostępne wie ktoś czy można jeszcze kupić?


Ja bilety mam ale nie oddam :D

Może ktoś się jeszcze z forumowej braci wybiera?


No to gratulacje przez miesiąc obserwowałem e-bilety i cały czas że są dostępne tylko chwilowo wstrzymano sprzedaż po czym wywalili że sprzedaż zakończona i brak biletów. Do kitu to, mam nadzieję że chociaż KULT się postara i na pomarańczową trasę będą normalnie dostępne i do kupienia przez zwykłego śmiertelnika i fana. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę udanej zabawy na Męskim Graniu.
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 lut 2018, o 14:37

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Artek Miszcz » 30 cze 2018, o 22:54

Widzę, bez odzewu na temat wczorajszej Armii... byłem na koncercie, tzn fragmencie. Niestety zaczęli faktycznie o równo 18, a byłem tam dopiero za 20 siódma, bo robotę skończyłem równo o 18. Przyszedłem akurat na "Opowieść Zimową", naprawdę świetny kawałek, i te klawisze z M1.. przynajmniej z "Legendy", ale Kuba teraz ma chyba albo przekopiowany preset z M jedynki albo tak podobne brzmienie.
Niestety, Budzy przerwał moją ulubioną pieśń " Buraki, kapusta i sól", gdyż jeden z pogowiczów złamał sobie nogę... było 15 minut przerwy ,wtedy też jako jeden z pierwszych dorwałem Budzego , zrobiliśmy zdjęcie i spytałem, dlaczego Banan też nie gra w Armii, skoro nie został z niej "wyjebany" jak się wyjebał z Kultu. Budzy stwierdził, że z Armii wyjebał się w podobny sposób, jego bardzo trudny charakter ukróca możliwość współpracy. Niestety, znalazło się wiecej chętnych do zrobienia zdjęcia więc dalej nie mogłem z panem Tomaszem porozmawiać, ale to mówi wiele. Dziwi mnie sam fakt, że oba zespoły mogły grać z Bananescu przez 20 lat non stop, to co, w wieku 40 lat mu nagle odjebało?? Okazja była się dopytać pózniej, gdy Budzy i reszta zespołu jedli kolację w jednej z restauracji na rynku , gdzie spożywałem wieczerzę z dawno niewidzianą koleżanką, ale głupio było mi przeszkadzać w jedzeniu Budzemu, choć teraz żałuję, bo mogłem podejść chociaż gdy czekał na jedzonko... tak wiele pytań zostało do zadania...
 
Posty: 106
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:51
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Thorgal » 2 lip 2018, o 08:45

Koncert Kultu w Starogardzie Gdańskim 30.06.

Wiele osób bylo zgodnych. Jeden z najlepszych koncertów i setlist w historii zespołu.
Jarek Ważny na pewno potwierdzi na blogu.
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 189 gości

cron