KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Jaaasiek » 14 cze 2013, o 14:46

Kuuuuurwaaa, dlaczego akurat 28!!!?? My wtedy nagłaśniamy Sojkę w Pszczynie, dzień później nie mogło być :( Po ostatnim Krakowie to wszędzie w Polsce gdzie by zagrali to pojechałbym, taki mega koncert dali.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Zbychoo » 15 cze 2013, o 16:51

I co teraz zrobić 22.06? Iść na Kult czy na Wianki gdzie będzie Pink Floyd UK?
 
Posty: 41
Dołączył(a): 8 wrz 2012, o 22:08

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Maro » 19 cze 2013, o 11:01

Green Day zaliczony. Oj działo się! Chyba jeden z lepszych koncertów, na których ostatnio byłem.
I właśnie sobie uświadomiłem, że po sierpniowym SOAD będę miał prawie 100% prywatnych "must-be-there". Z tych co ciągle jeszcze grają to zostanie chyba tylko Metallica, ale oni są u nas co chwilę, więc co się odwlecze....
L: Tak samo źle byłoby mi w towarzystwie kogoś kto jest zoofilem, pedofilem, albo fetyszystą takim co lubi być poniżanym podczas hmm "seksu".
CZ-Ł: Zapomniałeś jeszcze wymienić morderców, gwałcicieli i Arabów, bo porwali Stasia i Nel.
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:43

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez agt » 19 cze 2013, o 23:23

Maro napisał(a):Green Day zaliczony. Oj działo się! Chyba jeden z lepszych koncertów, na których ostatnio byłem.
I właśnie sobie uświadomiłem, że po sierpniowym SOAD będę miał prawie 100% prywatnych "must-be-there". Z tych co ciągle jeszcze grają to zostanie chyba tylko Metallica, ale oni są u nas co chwilę, więc co się odwlecze....

Pierwszy raz poszłam pracować przy koncercie w ciemno/nie będąc przekonaną do samego koncertu/. I mimo absolutnego zużycia (cztery godziny łażenia w pełnym słońcu ze szczekaczką i informowania ludzi, że stoją nie w tej kolejce) bawiłam się doskonale. Świetny koncert!
SOAD obowiązkowo!
are you such a dreamer to put the world to rights?
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:53

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Maro » 20 cze 2013, o 16:46

Z tymi kolejkami to zdarzają się jakieś dziwne rzeczy. Moje Szczęście odesłali spod jednego wejścia do innego (na szczęście nie stała w żadnym ogonku), oznaczonego dokładnie tak samo. Ale nikogo ze szczekaczką nie widziałem i nie słyszałem.
L: Tak samo źle byłoby mi w towarzystwie kogoś kto jest zoofilem, pedofilem, albo fetyszystą takim co lubi być poniżanym podczas hmm "seksu".
CZ-Ł: Zapomniałeś jeszcze wymienić morderców, gwałcicieli i Arabów, bo porwali Stasia i Nel.
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:43

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez redhead » 20 cze 2013, o 22:26

vavamuffiny jutro w Toronto (a pojutrze w mieście łuć ....podobno ;) )
wogóle święto muzyki cały weekend więc jest co robić/posłuchać
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez agt » 21 cze 2013, o 19:42

Maro napisał(a):Z tymi kolejkami to zdarzają się jakieś dziwne rzeczy. Moje Szczęście odesłali spod jednego wejścia do innego (na szczęście nie stała w żadnym ogonku), oznaczonego dokładnie tak samo. Ale nikogo ze szczekaczką nie widziałem i nie słyszałem.

skoro nie stała w kolejce, to mogła przyjść tuż przed green dayem, my skończyliśmy niedługo po końcu supportu. Swoją drogą - te oznaczenia naprawdę były 1. widoczne, 2. niepozostawiające wątpliwości.
are you such a dreamer to put the world to rights?
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:53

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Maro » 22 cze 2013, o 18:14

agt napisał(a):
Maro napisał(a):Z tymi kolejkami to zdarzają się jakieś dziwne rzeczy. Moje Szczęście odesłali spod jednego wejścia do innego (na szczęście nie stała w żadnym ogonku), oznaczonego dokładnie tak samo. Ale nikogo ze szczekaczką nie widziałem i nie słyszałem.

skoro nie stała w kolejce, to mogła przyjść tuż przed green dayem, my skończyliśmy niedługo po końcu supportu. Swoją drogą - te oznaczenia naprawdę były 1. widoczne, 2. niepozostawiające wątpliwości.

Zgadzam się. Tym większe moje zdziwienie jak ją odesłali spod wejścia oznaczonego "trybuny" pod wejście oznaczone "trybuny". :) A przybyliśmy na kilka ostatnich kawałków supportu.
L: Tak samo źle byłoby mi w towarzystwie kogoś kto jest zoofilem, pedofilem, albo fetyszystą takim co lubi być poniżanym podczas hmm "seksu".
CZ-Ł: Zapomniałeś jeszcze wymienić morderców, gwałcicieli i Arabów, bo porwali Stasia i Nel.
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:43

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez agt » 22 cze 2013, o 18:46

no bo trybuny dzielą się na sektory... Miała na bilecie oznaczenie sektora. To z pewnością. I pewnie o to chodziło :)
are you such a dreamer to put the world to rights?
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:53

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Maro » 22 cze 2013, o 18:57

Też bym tak pomyślał, gdyby ochroniarz choć raczył spojrzeć na bilet. Stąd cała sytuacja wydaje mi się bez sensu. Ale może ja po prostu czegoś nie zauważyłem. Szedłem akurat w stronę wejścia na płytę, więc obserwowałem to z pewnej odległości. Dopytam.
L: Tak samo źle byłoby mi w towarzystwie kogoś kto jest zoofilem, pedofilem, albo fetyszystą takim co lubi być poniżanym podczas hmm "seksu".
CZ-Ł: Zapomniałeś jeszcze wymienić morderców, gwałcicieli i Arabów, bo porwali Stasia i Nel.
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:43

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez KULTowyTOMASZ » 27 cze 2013, o 11:22

Wybiera się ktoś jutro na Guano Apes do Rzeszy ? :)
Staszewski Kazimierz ! Nie rusz Kazika , bo zginiesz !


Obrazek
https://www.last.fm/pl/user/ToksycznyTomasz
Avatar użytkownika
 
Posty: 463
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja: Jasło

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Buli » 28 cze 2013, o 12:35

LEJ MI PÓŁ- 8 lipca,godz.18.00,Mikołów-klub "Fraktal",wstęp 10 zł (występ w ramach cyklu koncertów charytatywnych "Gramy dla Anitki".)
ja naprawdę mam szacunek do siebie ...... Goomi _ Tomasz Gomółka, Kraków, Nowa Huta
 
Posty: 167
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 23:43
Lokalizacja: Miasto prywatne

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez agt » 30 lip 2013, o 19:40

Kto się pojawi w Katowicach na Offie?
are you such a dreamer to put the world to rights?
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:53

Postprzez oksymoron » 30 lip 2013, o 23:10

W najbliższą sobotę w gliwickiej Fabryce Drutu (BTW: fantastyczna miejscówka!) wystąpi legendarna grupa Nagły Atak Spawacza, w towarzystwie również legendarnego Dohtora Mioda oraz innych nieznanych mi wykonawców. Plakat:
Obrazek

Ja niestety nie zawitam, bo będę na Jazzie w Ruinach (BTW: ruiny teatru Victoria to także piękne miejsce na koncerty).

Pozdrawiaju.
Nature has a way sometimes of reminding Man of just how small he is. She occasionally throws up terrible offspring of our pride and carelessness, to remind us of how puny we really are in the face of a tornado, an earthquake, or Godzilla.
Avatar użytkownika
 
Posty: 297
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:25
Lokalizacja: chujowe miasto

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez taataah » 21 sie 2013, o 13:32

Roger Waters na basenie narodowym- po Łodzi nie bylo zaskoczenia ale takiego naglosnienie jeszcze moje starodawne ucho nie słyszało:) no i ochrony MNIEj niz w takim Jaworznie.
co tu recenzowac jak kazdy dzwiek sie zna na pamięć - koncert życia nr 3 :lol:
pozdr
pawarotaradio.pl
"Co ten dziadek właściwie pierdoli? Czy kpi? Czy pyta? Czy dupa go boli?
Pięćdziesiąt już prawie ma lat,Co to, za jaki on widzi świat?"
Avatar użytkownika
 
Posty: 238
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:37
Lokalizacja: Azeroth

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » 21 sie 2013, o 13:34

A z playbacku dziadzia śpiewał czy rzęził? :-)
_______________________________________________________________________
Ludzie żądają wolności słowa, by wyrażać swą wolność myśli, której unikają jak ognia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:19

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez radush » 21 sie 2013, o 16:34

Pewnie co poniektórzy nie wiedzą więc ogłaszam wszem i wobec, że 31.08 w Straszęcinie obok Dębicy wystąpi m.in. KULT.
więcej na:
http://czadfestiwal.pl/
Avatar użytkownika
 
Posty: 494
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:54

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez artek » 21 sie 2013, o 23:02

dzisiaj 0.10 po północy TV Polonia
Rock Opole'94
m.in. KULT
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez artek » 25 sie 2013, o 01:25

wczoraj nieplanowany Cieszanów, dzisiaj nieplanowany Krasnystaw i chmielaki
- koncert Armii i Illusion - kiedy mistrzowie od dżwięku nauczą się, że im głośniej nie oznacza tym lepiej dla słuchacza?
dlaczego np. Kult można zrobić dobrze a inne kapele spierdolić?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Bayzel » 25 sie 2013, o 11:23

http://www.fugazifestiwal.pl/

w skrócie : Acid Drinkers, Analogs, Buldog, Illusion, Ja mmm chyba ściebie, KNŻ, Lao Che, Luxtorpeda, Łąki Łan, Vader. Z drugiej strony Tede, Hemp Gru, Vienio, Pokahontaz.
Słabo?!

Tak się składa, że mam akredytacje i muszę zrobić foto relacje z tego festiwalu. Będę średnio co drugi dzień. Jakby ktoś chciał piwerko wypić, to niech da znać :)
 
Posty: 35
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:42

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez mkp » 25 sie 2013, o 11:26

artek napisał(a):kiedy mistrzowie od dżwięku nauczą się, że im głośniej nie oznacza tym lepiej dla słuchacza?
dlaczego np. Kult można zrobić dobrze a inne kapele spierdolić?


Też mnie to często irytuje. Mam wrażenie, że to może wynikać z tego, że akustycy ze względu na swoją pracę mają po jakimś czasie stępiony słuch i nie słyszą, jak głośno podkręcili. Dla nich to jest już normalne.
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 cze 2013, o 12:00

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez ron oczywistek » 25 sie 2013, o 11:40

Jakby kogoś interesowało to 14.09 koncert Leningradu w Legnicy
Avatar użytkownika
 
Posty: 64
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:49
Lokalizacja: Opole

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Jaaasiek » 25 sie 2013, o 12:52

No teraz to się wkurzyłem... 14.09 mam wesele :/
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Łukasz_eM » 25 sie 2013, o 12:59

Jasiu, no to wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia : P
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez artek » 26 sie 2013, o 08:54

Bayzel napisał(a):http://www.fugazifestiwal.pl/



I po zabawie

FUGAZI Festiwal – ODWOŁANY !

Wiadomo, że całkowitą winę ponosi organizator. Obiecywał i NIE PODOŁAŁ,
Nic nie usprawiedliwi zmarnowanego potencjału 1200 zespołów, 80 gwiazd które zaufały i uwierzyły w opowieść o prawdziwym Rock’N’Rollu.

Był czas, gdy byliśmy dumni z naszej roboty. Uruchomiliśmy sprzedaż biletów, stronę internetową, zorganizowaliśmy konferencję prasową, zebraliśmy imponujący patronat medialny, kończyliśmy podpisywanie umów z gwiazdami. Marcin profesjonalnie ogarniał facebooka.
Kierownik Bezpieczeństwa Imprez Masowych zbierał ostatnie pozwolenia.
Przy projekcie pracowało ok. 30 osób.
Powstała spółka i fundacja.
Wracaliśmy szczęśliwi ze spotkania wiedząc, że otrzymamy 200 000 zł dofinansowania.
Kilkanaście osób i firm poszukiwało sponsorów. Rozmowy były bardzo obiecujące – a kluczowym elementem miał być patronat Prezydenta Miasta.
Spotkanie z Dyrektorem Gabinetu Pani Prezydent było bardziej niż udane. Pan J. obiecał nam reklamę w autobusach, metrze i tramwajach, muzealne autobusy do promocji imprezy, dawał nadzieje na finansowe wsparcie ( jeśli nie miasta to Spółek Skarbu Państwa). „Podpisanie patronatu to formalność i tak trafi do mnie na biurko” mówił.
Wszystko jechało.
Kilkanaście dni potem i my jechaliśmy muzealnym Ogórkiem do Jarocina promować imprezę. Byliśmy mega szczęśliwi. Wojtek zakończył negocjacje ze sponsorem piwnym który podarował nam 25 000 litrów złocistego napoju. Łatwo policzyć, że sprzedając taką ilość w kubkach 0,4 l po 5 zł uzyskamy ok. 300 000 zł dochodu.
Kolejni sponsorzy za sumę 200 000 zł czekali na oficjalny patronat miasta.
Catering, napoje, kawa i papierosy od ręki chciały wpłacić kolejne 100 000 zł + dodać 20% od przychodu. Kilkanaście osób i firm poszukujących sponsorów obiecywało, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, a przyszły rok to murowany sukces.
Licząc sprzedaż biletów jak całkowitą klapę (czyli średnio 500 -1000 osób dziennie) otrzymaliśmy zamknięcie budżetu imprezy z nawiązką.
Nierealny, szalony, wariacki pomysł - okazał się profesjonalny i potwierdzony cyframi.
Osiem miesięcy pracy, na początku kilku, kilkunastu, a potem kilkudziesięciu osób. Po dołączeniu wolontariuszy ekipa powiększyła się do ponad setki pozytywnie zakręconych.
Co z promocją ?
Czterdzieści filmików zapowiadających wydarzenie. Największe gwiazdy i osobowości krajowej sceny zapraszają . Ulotki i akcje promocyjne na festiwalach.
100 przygotowanych billbordów, 40 citilightów w Warszawie po preferencyjnych cenach otrzymanych od AMS, Spoty w ANTYRADIO + transmisja bezpośrednio z placu koncertowego, Wywiady i reklamy w gazetach i magazynach. Otwarta antena POLSATU w porannych programach dla muzycznych gwiazd. Rebel TV i Kino Polska mają wyświetlać reklamy. Dziesiątki małych studenckich rozgłośni i stacji telewizyjnych.
Wszyscy gotowi. 250 zespołów promuje akcję na facebooku – MOC!
Pod parą znajduje się autobus Ogórek gotowy do 8 dniowej promocji w mieście.
Akcja dla całej gromady wolontariuszy.
Megafon, ulotki z programem + bilety.

NIE MA PATRONATU MIASTA,
Dlaczego?
Robimy najszybciej jak się da spotkanie.
Oficjalny powód okazuje się prosty :
„MOŻE BYĆ ZA GLOŚNO”.
Prosimy Panią Agnieszkę z urzędu miasta o wypracowanie kompromisu. Obiecujemy zmienić program, Chcemy ustalić z urzędnikami, jak głośno i w jakich godzinach możemy grać. Wieczorne projekty są ciche : podkładanie muzyki pod filmy nieme lub powitanie słońca z kwartetem smyczkowym. Spotkanie zainteresowanych na miejscu odbywa się bardzo szybko. Pani Agnieszka serio chce nam pomóc. Na wale wiślanym staje kilkanaście osób, 8 urzędników, przedstawiciele ochrony, akustycy, nagłośnieniowcy, ekipa Polsatu News, organizatorzy + stowarzyszenie Ciszej Proszę. Zapamiętałem jedynie dyskusję o polskim prawie, które ilość powyżej 48 decybeli traktuje jak wykroczenie i może ukarać mandatem. Samochody przy trasie generują hałas ponad 200 decybeli a suszarka do włosów 120. Nie było kompromisu. Starszy Pan ze stowarzyszenia dbającego o ciszę oświadczył urzędnikom pokazując na Nich palcem „ JEŚLI DACIE ZGODĘ NA TĘ IMPREZĘ – OD JUTRA NIE PRACUJECIE! „.
Pan Radek z Polsat News odchodząc tylko machnął ręką.
Odpadają dwaj sponsorzy którzy warunkowali udział w imprezie tylko razem z patronatem miasta.
Pomimo rozpaczliwych prób kontaktu Pan J. nie znajduje czasu na spotkanie.
Progam III i IV Polskiego Radia telefonicznie informuje, że wycofuje się z imprezy - powodem jest misja społeczna, a konkretnie nasza statuetka - Złota Dupa.
Otrzymujemy zmianę decyzji Straży Pożarnej z pozytywnej na negatywną - co skutkuje nie otrzymaniem pozwolenia na imprezę masową.
Próbujemy przenieść festiwal do Miasta Cypel, jest tam utwardzona droga i hydranty których nie było nad Wisłą. Wiemy od znajomych ze straży pożarnej – że „impreza ma nie pójść”.
Dostajemy negatywną opinię policji, która w kilku stronicowym elaboracie opisuje szczegółowo, że w naszej dokumentacji np. brak wydzielonych płotkami terenów dla antagonistycznie nastawionych do siebie grup. Kilka stron uzasadnienia : jak to będzie głośno i niebezpiecznie. Wszystko skierowane do spółki która prosi o pozwolenie na imprezę masową pierwszy raz, ma czystą kartę i całkowity brak mandatów.
Nadmienię nieśmiało, że np. Ambasada Niemiec otrzymuje w tej samej lokalizacji pozwolenia na imprezę masową bez problemów.
Jest gorąco – policja grozi zamknięciem drogi dojazdowej w razie próby omijania imprezy masowej koncertem do 1000 osób.
Mija czas, wstrzymujemy kampanię reklamową, wycofują się kolejni sponsorzy, piwo z 25 000 litrów postanawia przekazać 8 500 l.
Zatrzymujemy wypłaty zaliczek dla zespołów.
Dj Feel X rezygnuje jako pierwszy ze współpracy. Wysyła znajomym SMSy. Obraził się. Udowodniliśmy wcześniej, że artyści których zapraszał do występów podczas FUGAZI Festiwalu po znajomości i na preferencyjnych warunkach, grają za mniejsze pieniądze nie po znajomości.
Zapada decyzja o oddaniu dofinansowania.
Projektu animacji skierowanej do dzieci z Domów Dziecka i klas 1-3 oraz młodych zespołów nie da się uratować. Zaplanowane wydarzenia miały być integralną częścią festiwalu.
Walczymy dalej.
Jest wtorek godz. 7 30 - dzwoni dziennikarz Paweł Sito – fantastyczny facet – który NIGDY SIĘ NIE PODDAJE umawia nas na spotkanie z Posłem. Rozmawiamy 30 minut. Paweł pokazuje najnowszy nr Newsweeka i artykuł ze zdjęciem mostu Syreny - o tym, jak miasto kieruje swoją ofertę kulturalną w kierunku Wisły. Przekonujemy Go, jak istotne jest to, co chcemy zrobić, opowiadamy o młodych zespołach – prosimy o pomoc.
Natychmiast zostaje zwołuje zebranie w ratuszu. Błyskawicznie znajduje się lokalizacja.
Miasto podejmuje próbę zorganizowania imprezy na lotnisku w Bemowie lub Fortach Bema.
Niestety, jest sobota 24 VIII, kończy się czas, brak pieniędzy od sponsorów, pada kampania reklamowa i nie ma wiary w sukces.

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH.
Najbardziej młode zespoły.

NIE WYBACZĘ SOBIE NIGDY JAK BARDZO SPIEPRZYLIŚMY CAŁOŚĆ.
Tego, że nie dopilnowałem przyjaciela zapewniającego mnie o zebraniu wszystkich dokumentów i pozwoleń na czas. Odmowa otrzymana miesiąc wcześniej nie zamknęłaby jeszcze alternatywnej drogi na inną lokalizację.
Fantastycznych projektów ODDZIAŁU ZAMKNIĘTEGO i powrotu zespołu HUMAN,
setek kapel, które przygotowywały się do występów.

ŻAŁUJĘ, ŻE WYMYŚLIŁEM TEN PROJEKT.

Bardzo dziękuję wszystkim współpracownikom, armii kilkudziesięciu wolontariuszy, nie mam złudzeń – zrobicie razem lub osobno masę wspaniałych imprez.
JESTEŚCIE FANTASTYCZNI :
Kasia, Kasia, Kasia, Asia, Jola, Ania, Monika, Monika, Monika, Magda, Agnieszka, Dagi,
Sławek, Maciek, Kuba, Kain, Marcin, Marcin, Łukasz, Grzesiek, Franek, Darek, Mateusz, Michał, Michał, Michał, Wojtek, Andrzej, Kamil, Tomek, Sebastian, Krzysiek, Oskar.
Osobne podziękowania dla autorytetów które zawiodłem.
Wujka Samo Zło, Pawła Sito i Waltera Chełstowskiego.

Waldemar Czapski
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 483 gości