Kult w Poznaniu, 11. listopada 2012 r.

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Kult w Poznaniu, 11. listopada 2012 r.

Postprzez rmaju » 11 lis 2012, o 11:53

Witam serdecznie.

Mam do sprzedania 1 bilet na dzisiejszy [2012.11.11] koncert w Poznaniu. Jak ktoś chce, proszę o kontakt telefoniczny. Cena 50 zł.

Niestety z wielkim żalem nie pójdę na występ, gdyż gardło mnie boli okrutnie i zaczynam chyba mieć gorączkę. DRAMAT !!!.

Pozdrawiam
Tel. 694 425 472
Maju
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 11:39

Re: Kult w Poznaniu, 11. listopada 2012 r.

Postprzez rmaju » 11 lis 2012, o 11:53

Witam serdecznie.

Mam do sprzedania 1 bilet na dzisiejszy [2012.11.11] koncert w Poznaniu. Jak ktoś chce, proszę o kontakt telefoniczny. Cena 50 zł.

Niestety z wielkim żalem nie pójdę na występ, gdyż gardło mnie boli okrutnie i zaczynam chyba mieć gorączkę. DRAMAT !!!.

Pozdrawiam
Tel. 694 425 472
Maju
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 11:39

Re: Kult w Poznaniu, 11. listopada 2012 r.

Postprzez Jedras » 11 lis 2012, o 14:04

Napij się to może Ci przejdzie:P A już na 100% nie zaszkodzi i w lepszym humorze udasz się na koncert;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Kult w Poznaniu, 11. listopada 2012 r.

Postprzez ido » 11 lis 2012, o 14:57

Ja całą noc imprezowałam, nie mam głosu... i mam sytuacje w domu niczym z dramatów duńskich... ale będę choćby nie wiem co :D
I tylko chcę Ci powiedzieć
Ten pociąg nie pojedzie jeśli Ty w nim nie będziesz
Avatar użytkownika
 
Posty: 39
Dołączył(a): 10 paź 2012, o 19:38

Re: Kult w Poznaniu, 11. listopada 2012 r.

Postprzez vikollo » 12 lis 2012, o 00:52

właśnie wróciłem z koncertu:-) Kaziu w formie wyśmienitej . Na bis 9 kawałków!!!!!!!!+sowieci, Szacunek i wielkie dzięki
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 paź 2012, o 19:15

Re: Kult w Poznaniu, 11. listopada 2012 r.

Postprzez canalos » 12 lis 2012, o 09:27

Mimo tego, że nie znoszę koncertów w hali MTP i mimo wcześniejszych zapowiedzi o opuszczeniu koncertu w tymże miejscu (jako alternatywę zaliczyliśmy ze znajomymi Spodek) to jednak pojawiłem się w niedzielny wieczór pod sceną. Było warto. Set mimo, iż do mojego ideału mu brakowało to jednak na poziomie. Sporo kawałków taty, dawno niesłyszana Udana transakcja, Dom wschodzącego słońca . To plus wysoka forma zespołu sprawiły, że koncert jako całokształt oceniam bardzo pozytywnie. A o sali sam Kazik się wypowiedział na koniec koncertu nazywając ją fatalną . To pewnie miało wpływ na to, iż do kompletu publiki z pewnością sporo brakowało. Choć pewnie niedziela to też nie był dla wielu najlepszy dzień na koncert, a do tego można dodać odbywający się tej samej porze darmowy koncert Lao Che. Organizatorzy powinni też pomyśleć czy w przyszłości tych niedzielnych koncertów nie przyspieszyć. Koncert rozpoczął się krótko przed 20 i trwał ponad 3,5 h. Na bisach już sporo osób nie zostało gdyż do wielu miejscowości pod Poznaniem ostatnie pociągi odjeżdżają przed lub krótko po 23. W sobotę można wracać pierwszym porannym pociągiem bo nocą da się zaliczyć spacer po pubach ale w niedzielę takie rozwiązanie odpada, gdyż większość w poniedziałek ma szkołę albo pracę. Ja gdyby nie auto, byłbym w takiej samej sytuacji. Godzinka wcześniej byłaby ok i nie wyglądałoby to tak dziwnie, że publika najpierw domaga się bisów a potem wychodzi. No i jak tak słuchałem w trakcie podziękowań Kazika za tegoroczną trasę i o trudnościach jakie ponoć pokonali to miałem jakieś takie wrażenie, że to mogła być ostatnia pomarańczowa trasa.Obym się mylił.
Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda.
Avatar użytkownika
 
Posty: 93
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 08:32

Re: Kult w Poznaniu, 11. listopada 2012 r.

Postprzez rmaju » 12 lis 2012, o 21:24

A jednak polazłem. Masakra.
Bis był tak długi, że szok - nogi w tyłek wchodziły. Nie do wiary. Tyle lat chodzę na Kult - tegoż jeszcze nie doświadczyłem.
Tylko czekałem pod koniec jak Kazek krzyknie: "kapela dalej zapierdala aż goście padną"
Pozdrawiam i dzięki chłopaki za świetny koncert. Kult jak zawsze klasa.
PS. Zresztą chłopcy mieli taką moc, gdyż wiedzieli że zaraz koniec trasy i w końcu zasłużony MEGA rest.
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 11:39

Re: Kult w Poznaniu, 11. listopada 2012 r.

Postprzez bodzioooo » 12 lis 2012, o 22:00

Niech ktoś zapoda seta bom ciekaw com stracił...
Pozdro :)
 
Posty: 110
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:39
Lokalizacja: Nowa Ruda/ J-L

Re: Kult w Poznaniu, 11. listopada 2012 r.

Postprzez ido » 12 lis 2012, o 22:41

Gdyby nie ograniczenia pociągowe, byłabym do końca :((((
I tylko chcę Ci powiedzieć
Ten pociąg nie pojedzie jeśli Ty w nim nie będziesz
Avatar użytkownika
 
Posty: 39
Dołączył(a): 10 paź 2012, o 19:38

Re: Kult w Poznaniu, 11. listopada 2012 r.

Postprzez canalos » 13 lis 2012, o 09:03

Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda.
Avatar użytkownika
 
Posty: 93
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 08:32

Re: Kult w Poznaniu, 11. listopada 2012 r.

Postprzez hiszpan » 13 lis 2012, o 10:00

Nie dorosłem do swych lat
Baranek
6 lat później
Zegarmistrz światła (Tadeusz Woźniak cover)
Dziewczyna się bała pogrzebów
Parada wspomnień
Knajpa morderców
Poznaj swój raj
Piosenka młodych wioślarzy
Udana transakcja
Kurwy wędrowniczki
1932 - Berlin
Jeźdźcy
The Passenger (Iggy Pop cover)
Brooklyńska Rada Żydów
Wróci wiosna, baronowo
Bal kreślarzy
Gdy nie ma dzieci
Oni chcą ciebie
Królowa życia
Czarne słońca
Do Ani
Dziewczyna bez zęba na przedzie
Lewe, lewe, loff
Celina
Hej, czy nie wiecie
Arahja
Wódka
Marysia
Komu bije dzwon

Polska
Konsument
Po co wolność
Krew Boga
Totalna stabilizacja
The House of the Rising Sun (The Animals cover)
Kocham Cię, a miłością swoją
Ręce do góry
Amnezja
Idiota stąd
Dolina
Sowieci
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:18
Lokalizacja: Rybnik

Re: Kult w Poznaniu, 11. listopada 2012 r.

Postprzez bodzioooo » 13 lis 2012, o 14:52

Dzięki za zapodanie seta :)
Z tego,co widzę to duzo nie straciłem, ale 11 piosenek na bisach to ilościowo robi wrażenie!
Pzdr :)
 
Posty: 110
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:39
Lokalizacja: Nowa Ruda/ J-L

Re: Kult w Poznaniu, 11. listopada 2012 r.

Postprzez Buli » 13 lis 2012, o 17:04

bodzioooo napisał(a): ale 11 piosenek na bisach to ilościowo robi wrażenie!


Wagarowałeś na lekcjach matematyki ?
ja naprawdę mam szacunek do siebie ...... Goomi _ Tomasz Gomółka, Kraków, Nowa Huta
 
Posty: 167
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 23:43
Lokalizacja: Miasto prywatne

Poprzednia strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 491 gości