REKLAMY

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

REKLAMY

Postprzez elpustki » 10 cze 2013, o 09:40

Od jakiegoś czasu atakuje mnie z telewizora reklama TESCO. Tak się zastanawiam, kto do do ciężkiego siusiaka wymyślił.

Najpierw jakiś niedorozwinięty koleś, mówi mi, że mu jakieś nalepki spadły. Domniemuję, że na ziemię, po której chwilę wcześniej, ktoś swemi buciorami przeszedł, no i że ten koleś te nalepki potem na ten ser w folijce nakleja -ok czepiam się.

Potem jest jakiś kolo, który jakieś dziwne dźwięki z siebie wydaje - jak lubi, to OK, jego sprawa.

Jednak czarę goryczy przelewa panna, nawet fajna, która mówi mi, że dzieci są niskie, kurwa jakbym o tym wcześniej nie wiedział, i że ceny też są dlatego niskie.... Związek przyczynowo - skutkowy żaden.

Podsumowując, z reklamy wynika, że w TESCO pracują ludzie specjalnej troski.
elpustki
 

Re: REKLAMY

Postprzez Jedras » 10 cze 2013, o 10:36

No i Twój post w 100% świadczy o tym, że twórcom reklamy udało się osiągnąć zamierzony cel - tzn żeby ludzie o reklamie mówili i kojarzyli ją z konkretną marką. Nieważne jaka jest reklama - zrobiona z pomysłem, czy totalnie debilna - ma być przede wszystkim zapamiętana. A skoro zakładasz specjalny wątek, żeby podzielić się swoimi przemyśleniami to znaczy, że twórcy reklamy osiągnęli swój cel:P
Co do samej reklamy to rzeczywiście jest idiotyczna ale o to pewnie chodziło.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: REKLAMY

Postprzez elpustki » 12 cze 2013, o 14:55

Oczywiście, że cel został osiągnięty, tego w ogóle nie kwestionuję, tylko po jakiego siusiaka szanowana (chociaż nie przeze mnie) marka, decyduje się na przedstawienie swoich pracowników jako "lud specjalnej troski"? Czyżby cel uświęcał środki?
elpustki
 

Re: REKLAMY

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » 12 cze 2013, o 15:16

Jedras napisał(a):No i Twój post w 100% świadczy o tym, że twórcom reklamy udało się osiągnąć zamierzony cel - tzn żeby ludzie o reklamie mówili i kojarzyli ją z konkretną marką. Nieważne jaka jest reklama - zrobiona z pomysłem, czy totalnie debilna - ma być przede wszystkim zapamiętana. A skoro zakładasz specjalny wątek, żeby podzielić się swoimi przemyśleniami to znaczy, że twórcy reklamy osiągnęli swój cel:P
Co do samej reklamy to rzeczywiście jest idiotyczna ale o to pewnie chodziło.


Ja bym nie przesądzał. Nie w dzisiejszych czasach.

Mnie się wielokrotnie zdarzało, że po obejrzeniu debilnych reklam jakiejś firmy czy produktu - zwłaszcza takich, które traktują odbiorców jak ćwoków, szczują cycem itd. - obiecywałem sobie, że tego a tego kupować nie będę. Raczej bywałem w takich postanowieniach konsekwentny. Progu Media Markt raczej nie przekraczam, dajmy na to.

Oczywiście nie projektuję tej postawy na oczekiwania wobec czyichś masowych zachowań. Mam na myśli raczej to, że po niedawnej głośnej akcji facebookowej z Anty-Cyfrą jestem w stanie wyobrazić sobie taki oto scenariusz, że firma czy produkt X, atakując rynek wyjątkowo złą czy niecelną reklamą, może sobie zapracować na bojkot konsumencki.
_______________________________________________________________________
Ludzie żądają wolności słowa, by wyrażać swą wolność myśli, której unikają jak ognia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:19

Re: REKLAMY

Postprzez Tytoń » 13 cze 2013, o 23:02

Pojawił się kolejny program do zarabiania pasywnego.

Jest to program admina projektu takiego jak "Chicpayment" który to istnieje już 50 dni i dalej płaci, na zagranicznym forum widać duże zainteresowanie tym programem, licznik rejestrujących się z każdą chwilą szybko rośnie.

Koszt jednej paczki reklamowej "sharesa" to 0,99 $ za którą dostajemy 1000 wyświetleń txt i 1000 wyświetleń banera.

Otrzymujemy bonus w wysokości 12 $ - jest on dzielony na 4 dostępne procesory, jakimi są STP , PM , LR , EgoPay i od razu można za niego kupić sharesy:

http://www.youtube.com/watch?v=ddLEqxYWXHw

Plany inwestycyjne:

XS: 0.08791% na godzinę, przez 1680 godzin, ROI: 147.70% liczba sharesów od 1

S: 0.09291% 1680 ROI: 156.10% od 50
M: 0.10208% 1680 ROI: 171.50% od 303
L: 0.11583% 1680 ROI: 194.60% od 505
XL: 0.14375% 1560 ROI: 224.25% od 1010
XXL: 0.16666% 1560 ROI: 260.00% od 3030

Plan polecający:

XS: 1-6% 2-3% 3-1% <= 10%
S: 1-6% 2-3% 3-2% <= 11%
M: 1-6% 2-4% 3-2% <= 12%
L: 1-7% 2-4% 3-2% <= 13%
XL: 1-7% 2-5% 3-2% <= 14%
XXL: 1-7% 2-5% 3-3% <= 15%


Minimum do wypłaty to: 10 $

Opłaty przy wypłacie to 4,99 %

przy wpłacie to 3,99 % - do czasu startu wpłaty są bez opłat

Wypłaty są realizowane od 48 do 120 godzin

Link do mojej grupy: http://www.hourlychicpay.com/?ref=Tytonikov

czysty link: http://www.hourlychicpay.com
Avatar użytkownika
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 18:08

Re: REKLAMY

Postprzez wójek » 14 cze 2013, o 22:09

 
Posty: 252
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 19:35

Re: REKLAMY

Postprzez kolodent » 14 cze 2013, o 23:51

Yebać reklamy :P
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi


Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości