Kącik antyklerykała

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez matt.G » 27 lut 2013, o 19:42

http://cobolipolaka.pl/danse-macabre-art-164.html
chyba nic więcej dodawać nie trzeba, nie jest to odosobniony przypadek.
http://www.facebook.com/gardockiart - koncertowe fotografie i nie tylko! [/size]
Avatar użytkownika
 
Posty: 35
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » 27 lut 2013, o 19:58

A te żale spod linka powyżej to akurat taki trochę... żal.pl

Miejsce na cmentarzu komunalnym też kosztuje. Czepianie się księdza, że kasuje za miejsce na cmentarzu jak rozumiem parafialnym, jest ciosem kulą w płot. Nie trzeba chować nikogo na cmentarzu parafialnym, żeby miał katolicki pogrzeb.
No i sorry, 3k dla grabarza? To jest kwota z księżyca. Warszawa jest ponoć najdroższa pod tym względem, a dwa lata temu wykopanie grobu na cmentarzu komunalnym kosztowało w stolicy siedem stówek: Ile kosztuje pogrzeb?
Tak że pitu-pitu raczej.
_______________________________________________________________________
Ludzie żądają wolności słowa, by wyrażać swą wolność myśli, której unikają jak ognia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:19

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » 7 mar 2013, o 09:52

Zdarza mi się w obronie Kościoła spierać z antyklerykałami, ale to jest kurwa przegięcie:

Episkopat popiera TV Trwam. "Odrzucenie kolejnego wniosku koncesyjnego oznaczałoby dyskryminację wiernych"

10 lat temu można było mówić, że rydzykowcy to jest skrajny nurt w polskim Kościele.
Teraz to jest nurt dominujący, a przynajmniej episkopatowi zależy, aby wierni tak myśleli. Zapewne jest tak dlatego, że wielu biskupów dzieli stan umysłu z ojcem Rydzykiem.
Z drugiej strony - w jakimś sensie mnie to cieszy. Kościół w Polsce sam się spektakularnie rozbraja, raz za razem strzela sobie w stopę i co za tym idzie: traci wpływy. Antyklerykałowie mogą się temu co najwyżej z satysfakcją przyglądać i za bardzo nie przeszkadzać ;-)
_______________________________________________________________________
Ludzie żądają wolności słowa, by wyrażać swą wolność myśli, której unikają jak ognia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:19

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Dorian » 7 mar 2013, o 10:36

CZŁOWIEK - ŁOŚ napisał(a):Zdarza mi się w obronie Kościoła spierać z antyklerykałami, ale to jest kurwa przegięcie:

Episkopat popiera TV Trwam. "Odrzucenie kolejnego wniosku koncesyjnego oznaczałoby dyskryminację wiernych"

10 lat temu można było mówić, że rydzykowcy to jest skrajny nurt w polskim Kościele.
Teraz to jest nurt dominujący, a przynajmniej episkopatowi zależy, aby wierni tak myśleli. Zapewne jest tak dlatego, że wielu biskupów dzieli stan umysłu z ojcem Rydzykiem.
Z drugiej strony - w jakimś sensie mnie to cieszy. Kościół w Polsce sam się spektakularnie rozbraja, raz za razem strzela sobie w stopę i co za tym idzie: traci wpływy. Antyklerykałowie mogą się temu co najwyżej z satysfakcją przyglądać i za bardzo nie przeszkadzać ;-)


Tak jak mówisz. Się tylko cieszyć należy : )
Avatar użytkownika
 
Posty: 71
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:35
Lokalizacja: Kolbuszowa

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 7 mar 2013, o 11:41

Także samo nie przeszkadzam kiedy katechetka w szkole moich dzieci opowiada na lekcji religii dla 8-LETNICH DZIECI, ze są takie matki, które swoje dzieci zabijają. W klasie mojej córki jedna dziewczynka od tamtej pory budzi się w nocy z płaczem. Chociaż, gdyby w naszej szkole działo się tak:

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wa ... omosc.html

to chyba bym jednak nie wytrzymał i przypierdolił :evil: *






* powyższy tekst w mojej intencji nie stanowi nawoływania do nienawiści i przemocy a jedynie jest cytatem ze znanego dowcipu o ruskim bokserze ;)
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Holba » 7 mar 2013, o 23:17

http://wiadomosci.wp.pl/kat,133554,titl ... omosc.html

co za dzban, kazdy w miare ogarniety czlowiek wie, ze to nam nie grozi, w Europie multi-kulti wszyscy zyjemy zgodnie i w pokoju... np.

http://www.youtube.com/watch?v=rcsG-u2GtZE
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 11 mar 2013, o 18:38

http://www.pudelek.pl/artykul/53357/co_ ... zcza_baki/

Dyskutować tu raczej nie ma o czym bo sprawa dość oczywista. Ale może ktoś nie widział to niech sobie obejrzy występ, który zbulwersował pisiorowych talibów.
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Jaaasiek » 11 mar 2013, o 22:19

Wszędzie pojeby to kasują, jak ktoś nie widział to tutaj całość:
http://www.cda.pl/video/8112430/Tylko-d ... elard-Giza
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Holba » 11 mar 2013, o 23:45

Jaaasiek napisał(a):Wszędzie pojeby to kasują, jak ktoś nie widział to tutaj całość:
http://www.cda.pl/video/8112430/Tylko-d ... elard-Giza


nie w temacie jestem ? komus to przeszkadza? calkiem zabawne.
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Jaaasiek » 12 mar 2013, o 00:13

Pis złożył wniosek o ukaranie tych co dopuścili do emisji, a Sejmowa Komisja ds Przeciwdziałania Ateizacji ponoć pracuje nad podobnym dotyczącym kabaretu.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Holba » 12 mar 2013, o 02:43

zenada.
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » 12 mar 2013, o 09:48

Sejmowa Komisja jest w pytę ciałem - obczajcie sobie, jak zróżnicowany jest jej skład pod względem partyjnym :-D
_______________________________________________________________________
Ludzie żądają wolności słowa, by wyrażać swą wolność myśli, której unikają jak ognia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:19

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Bartos » 12 mar 2013, o 10:10

Ja mam taki problem , że bardziej mnie bawi to oburzenie i ruchawka PISu niż sam skecz.
 
Posty: 59
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 09:29

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez trini » 12 mar 2013, o 10:26

CZŁOWIEK - ŁOŚ napisał(a):Sejmowa Komisja jest w pytę ciałem - obczajcie sobie, jak zróżnicowany jest jej skład pod względem partyjnym :-D


aż se wyguglałam :D

http://www.sejm.gov.pl/SQL2.nsf/skladzesp?OpenAgent&150

szkoda, że nie załączyli do tego mapki :D
big badda boom
Avatar użytkownika
 
Posty: 204
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 12 mar 2013, o 13:59

Właściwie to teraz powinien powstać jakiś Parlementarny Zespół ds Przeciwdziałania Klerykalizacji Polski
albo
ds Walki o Zachowanie Świeckiego Charakteru Państwa
lub po prostu ds Zdrowego Rozsądku.
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Maro » 13 mar 2013, o 12:31

kolodent napisał(a):Właściwie to teraz powinien powstać jakiś Parlementarny Zespół ds Przeciwdziałania Klerykalizacji Polski
albo
ds Walki o Zachowanie Świeckiego Charakteru Państwa
lub po prostu ds Zdrowego Rozsądku.

O to ostatnie, to akurat w Sejmie niełatwo.
L: Tak samo źle byłoby mi w towarzystwie kogoś kto jest zoofilem, pedofilem, albo fetyszystą takim co lubi być poniżanym podczas hmm "seksu".
CZ-Ł: Zapomniałeś jeszcze wymienić morderców, gwałcicieli i Arabów, bo porwali Stasia i Nel.
 
Posty: 212
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:43

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez sem » 13 mar 2013, o 18:49

trini napisał(a):
CZŁOWIEK - ŁOŚ napisał(a):Sejmowa Komisja jest w pytę ciałem - obczajcie sobie, jak zróżnicowany jest jej skład pod względem partyjnym :-D


aż se wyguglałam :D

http://www.sejm.gov.pl/SQL2.nsf/skladzesp?OpenAgent&150

szkoda, że nie załączyli do tego mapki :D


:D :D :D Trini, dzięki za link :)
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:58

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Jedras » 13 mar 2013, o 21:10

Tajemnica szybkiego konklawe:
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez sem » 15 mar 2013, o 00:14

Cytat z fejsa mojej znajomej:

"Oglądam TVP Info i mam wrażenie, że śnię. Podekscytowana dziennikarka opowiada czterem księżom, że od momentu, kiedy na kominie Kapicy Sykstyńskiej usiadła mewa, ona WIEDZIAŁA, że tego dnia zostanie wybrany papież. I że ta mewa oznaczała dla niej, że nowy papież będzie rozwijał dialog z islamem. A księża na to, że z pewnością ten ptak oznacza, że papież otworzy się na ekumenizm oraz, że mewa - ptak znad morza - zapowiadała po prostu Ojca Świętego zza oceanu.
Potem wszyscy się cieszyli, że wraz z Franciszkiem I pojawi się w Watykanie latynoska witalność.
A po księżach - opowiadających o mewie na kominie i latynoskiej witalności - pojawił się kolejny dziennikarz i powiedział jako ciekawostkę, że 76-letni Franciszek I ma jedno płuco."

Tiaaa... :)
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:58

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 15 mar 2013, o 10:44

Prekursorką stylu dziennikarza emocjonalnego była "Marysia-powodzianka" :D, pamiętacie ?
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Granik » 15 mar 2013, o 13:07

- Niech ksiądz sam to włoży. Skończył się karnawał - odpowiedział ceremoniarzowi papież, widząc pelerynkę.


No, zaczynam go lubić ;)
 
Posty: 185
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:29

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez somekind » 16 mar 2013, o 22:24

kolodent napisał(a):Właściwie to teraz powinien powstać jakiś Parlementarny Zespół ds Przeciwdziałania Klerykalizacji Polski
albo
ds Walki o Zachowanie Świeckiego Charakteru Państwa

Już jest i ma równie monotonny skład: http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent. ... P&Zesp=197
Lista sklepów wielkopowierzchniowych w Wałbrzychu:
Agata Meble
Galeria Handlowa „Victoria”
Galeria Handlowa „Auchan”
Centrum Handlowe „Centrum OK”
Centrum Handlowe „Real”
Centrum Handlowe „Kaufland”
„OBI”
„Castorama”
„Makro”
„Tesco”
Avatar użytkownika
 
Posty: 209
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez donkey » 16 mar 2013, o 22:58

somekind napisał(a):
kolodent napisał(a):Właściwie to teraz powinien powstać jakiś Parlementarny Zespół ds Przeciwdziałania Klerykalizacji Polski
albo
ds Walki o Zachowanie Świeckiego Charakteru Państwa

Już jest i ma równie monotonny skład: http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent. ... P&Zesp=197


To prawie seminaria naukowe, choć pewnie większość ich z dziedziny pseudo-nauki tak wygląda ($). Powinni się jeszcze postarać o granty (dostali by je w mig, bo sami je pośrednio rozdają), publikowali by se kurwy swoje mądrości w zacnych periodykach z listy filadelfijskiej (byli by na niej, bo sami by się cytowali). Amen.

($) Z dziedzin ścisłych niestety wiele w dzisiejszych czasach też.
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 17 mar 2013, o 08:35

somekind napisał(a):
kolodent napisał(a):Właściwie to teraz powinien powstać jakiś Parlementarny Zespół ds Przeciwdziałania Klerykalizacji Polski
albo
ds Walki o Zachowanie Świeckiego Charakteru Państwa

Już jest i ma równie monotonny skład: http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent. ... P&Zesp=197


No ale niestety jest ich tu jeszcze za mało, w drużynie przeciwnej większa liczebność, zatem i sukcesy większe :mrgreen:
Niechby się namnożyli zgodnie z wieloznaczną nazwą swojej partii:

Ruch... Palikota
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 22 mar 2013, o 13:21

Jednak nie jestem jeszcze taki zgrzybiały i nadal posiadam zdolność do refleksji. Co poczyniwszy, odszczekuję co powiedziałem wcześniej o kabarecie Limo w TVP. Im więcej się dowiedziałem o tym występie tym bardziej, choć bez entuzjazmu ale jednak przyznaję rację katolockim talibom. Mieli powody poczuć się urażeni, bez dwóch zdań.
Te dowcipy nienajwyższych lotów mogą śmieszyć lub nie - sprawa indywidualna. Ale jednak publiczna telewizja to nie miejsce na taką jazdę na granicy prawa a na pewno na granicy dobrego smaku.
Widzi mi się, że chyba kolega Giza tak wykombinował robić wokół siebie szum w tani sposób.

Dla mnie kwintesencją klasy był komentarz Roberta Górskiego o tej sprawie:
"To nie moja estetyka..." - i wszystko w temacie.
Także, sorry ultrakatole - tym razem macie rację.
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 195 gości

cron