Kącik antyklerykała

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez burmistrz » 22 mar 2013, o 16:25

Jaka jazda na granicy prawa? Czegos wyraznie nie kumam.
A moze molestowanie papiezem, jego wyborem, mszami, i tym podobnymi pierdolami przez grubo ponad tydzien, nie jest do konca zgodne z prawem? A napewno na granicy dobrego smaku. ;)
Obrazek

Mila pani rzekla: nawet gdybym była przeoryszą Zakonu Papierowej Torby Na Łbie, to miałabym to w dupie
Niemila pani teskni za koniem :P
Avatar użytkownika
 
Posty: 59
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:32

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez sem » 22 mar 2013, o 17:05

Nowy zaskakujący gest papieża na każdy dzień tygodnia. Czekam na gest kozakiewicza. Albo na publicznie zrobionego fikołka.
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:58

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 24 mar 2013, o 10:05

burmistrz napisał(a):Jaka jazda na granicy prawa? Czegos wyraznie nie kumam.
A moze molestowanie papiezem, jego wyborem, mszami, i tym podobnymi pierdolami przez grubo ponad tydzien, nie jest do konca zgodne z prawem? A napewno na granicy dobrego smaku. ;)



Na granicy prawa bo uczucia religijne są prawnie chronione w Polandzie.
A przed powyższym molestowaniem bardzo skutecznie chroni jedno urządzenie nazywane pilotem od tv.
Naturalnie ja też z dużą satysfakcją śmieję się z papieża ale rozumiem doskonale, że to obraza uczucia religijne.
Może dlatego to właśnie jest to takie zabawne, jednak telewizja publiczna nie powinna tego nadawać.
Ewentualnie przed programem powinna być jakaś plansza czy coś, że program może urazić uczucia religijne, oglądasz go na własną odpowiedzialność i osoby o słabych nerwach tudzież niskim poczuciem humoru, proszone są o przełączenie na inny kanał. I to by chyba załatwiło sprawdę :lol:
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 24 mar 2013, o 10:07

kolodent napisał(a):
burmistrz napisał(a):Jaka jazda na granicy prawa? Czegos wyraznie nie kumam.
A moze molestowanie papiezem, jego wyborem, mszami, i tym podobnymi pierdolami przez grubo ponad tydzien, nie jest do konca zgodne z prawem? A napewno na granicy dobrego smaku. ;)



Na granicy prawa bo uczucia religijne są prawnie chronione w Polandzie.
A przed powyższym molestowaniem bardzo skutecznie chroni jedno urządzenie nazywane pilotem od tv.
Naturalnie ja też z dużą satysfakcją śmieję się z papieża ale rozumiem doskonale, że to obraza uczucia religijne.
Może dlatego to właśnie jest to takie zabawne, jednak telewizja publiczna nie powinna tego nadawać.
Ewentualnie przed programem powinna być jakaś plansza czy coś, że program może urazić uczucia religijne, oglądasz go na własną odpowiedzialność i osoby o słabych nerwach i niskim poczuciem humoru, proszone są o przełączenie na inny kanał. I to by chyba załatwiło sprawdę :lol:
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 24 mar 2013, o 10:07

kolodent napisał(a):
kolodent napisał(a):
burmistrz napisał(a):Jaka jazda na granicy prawa? Czegos wyraznie nie kumam.
A moze molestowanie papiezem, jego wyborem, mszami, i tym podobnymi pierdolami przez grubo ponad tydzien, nie jest do konca zgodne z prawem? A napewno na granicy dobrego smaku. ;)



Na granicy prawa bo uczucia religijne są prawnie chronione w Polandzie.
A przed powyższym molestowaniem bardzo skutecznie chroni jedno urządzenie nazywane pilotem od tv.
Naturalnie ja też z dużą satysfakcją śmieję się z papieża ale rozumiem doskonale, że to obraza uczucia religijne.
Może dlatego to właśnie jest to takie zabawne, jednak telewizja publiczna nie powinna tego nadawać.
Ewentualnie przed programem powinna być jakaś plansza czy coś, że program może urazić uczucia religijne, oglądasz go na własną odpowiedzialność i osoby o słabych nerwach i niskim poczuciu humoru, proszone są o przełączenie na inny kanał. I to by chyba załatwiło sprawdę :lol:
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » 24 mar 2013, o 10:58

Nikt nie zalinkował, a szkoda żeby tak dobrze zrobiony materiał przepadł (z Magazynu Świątecznego Wyborczej):

Hipoteka arcybiskupa

Parę cytatów:

Metropolity broni też Mirosław Bużan. (...) Były proboszcz spod Gdyni skazany prawomocnym wyrokiem z grudnia 2011 r. za rozpijanie i molestowanie 15-letniej Oli. Zaprosił ją na plebanię, wyjął z barku alkohol i nakłonił do picia. Potem całował dziewczynę w usta i uszy, masował jej plecy. Gdy wyrwała się i uciekła do domu, jej ojciec zadzwonił do proboszcza i spytał, czy to prawda. Usłyszał tylko: ''Wymalowaliście to sobie''. Ale gdy około drugiej nad ranem Bużan wysłał do Oli SMS: ''Naskarżyłaś na mnie'', rodzice przestali mieć wątpliwości i powiadomili policję. Proboszcz trafił do aresztu. Wyszedł po wpłaceniu 10 tys. zł kaucji. Objęto go nadzorem policyjnym i zakazano mu zbliżania się do Oli i jej rodziny.

Ze skargą na proboszcza Andrzeja z Gdyni przyszli oburzeni wikariusze, ale usłyszeli od Głódzia, że co to za szczucie - ksiądz przeciwko księdzu. Arcybiskup zbagatelizował skargę, zachowanie proboszcza nie zmieniło się ani na jotę. Nadal gościł na plebanii swojego nastoletniego przyjaciela, który zostawał u niego na noc, chłopak jeździł jego samochodem i był obdarowywany kosztownymi prezentami. Nie był to pierwszy nastoletni znajomy proboszcza. Sytuacja była o tyle niezręczna, że przy parafii działała duża katolicka szkoła zbudowana przez rzutkiego księdza Andrzeja, która, jak wiele innych biznesów proboszcza, przynosi spory dochód.

Proboszcz (...) w 2003 r. kupił od Agencji Mienia Wojskowego 108 hektarów w atrakcyjnej części Kołobrzegu za 1,4 mln zł. - Chciałem mieć co robić i z czego żyć na emeryturze. Może coś tam wybuduję? Nie wiem: pole golfowe, osiedle, park rozrywki. Na razie w moim imieniu sprawami planu zagospodarowania zajmuje się jedna z kołobrzeskich spółek - opowiadał dziennikarzom ''Gazety''. Sprawa wyszła na jaw w 2005 r., bo ksiądz postanowił jednak ziemię sprzedać i zażądał 4 mln zł od prezydenta Kołobrzegu. Okazało się, że o biznesach proboszcza nic nie wie jego ówczesny przełożony arcybiskup Tadeusz Gocłowski. Co więcej, księża nie mogą prowadzić działalności gospodarczej, kanon 286. kodeksu prawa kanonicznego zabrania im handlu i dokonywania transakcji.


Uprzedzę pytanie: nie proszę Państwa, to wcale nie są jedyne skandale opisane w tym tekście. Jest ich więcej :-)
_______________________________________________________________________
Ludzie żądają wolności słowa, by wyrażać swą wolność myśli, której unikają jak ognia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:19

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez burmistrz » 24 mar 2013, o 15:27

kolodent napisał(a):
burmistrz napisał(a):Jaka jazda na granicy prawa?(...)



Na granicy prawa bo uczucia religijne są prawnie chronione w Polandzie.
A przed powyższym molestowaniem bardzo skutecznie chroni jedno urządzenie nazywane pilotem od tv.
(...)


Rownie sprawnie mozna tymze pilotem wylaczyc projekcje programu kabaretowego ;)
Tylko co ma wspolnego pierdzenie, czy stanie papieza w oknie w galotach, z uczuciami religijnymi?

Co do Glodzia zas, to chyba najwieksza kompromitacja byla wypowiedz Radka Sikorskiego na ten temat.
Lekko przesadzilem, oczywiscie, ale wkurzam sie gdy klechom uchodzi na sucho wiele podlosci, a urzednicy panstwowi temu przyklaskuja. Wzbranial bym sie wprawdzie przed Palikotowym polowaniem na czarownice (coz za ironia losu :P), jednak kazde skurwysynstwo powinno byc pietnowane i karane, nawet surowiej, za naduzywanie specyficznego rodzaju zaufania publicznego.
Obrazek

Mila pani rzekla: nawet gdybym była przeoryszą Zakonu Papierowej Torby Na Łbie, to miałabym to w dupie
Niemila pani teskni za koniem :P
Avatar użytkownika
 
Posty: 59
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:32

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 25 mar 2013, o 10:26

Co ma wspólnego ? No to proponuję Abyś sobie przypomniał jeśli widziałeś lub obejrzał jeśli nie widziałeś ten program i w miejsce papieża "wstawił se" jakąś szanowaną przez Ciebie osobę: Mamę, Tatę, Kazika lub Tatę Kazika - kogoś kogo bardzo szanujesz a wtedy będzie Ci łatwiej zrozumieć ;)
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez burmistrz » 25 mar 2013, o 16:22

Widzialem, owszem, ale nie potrzebuje nikogo wstawiac, bo papieza tez szanuje. Co nie oznacza, ze go musze caly czas ogladac. Gdyby jednak w trakcie mojego ogladania puscil sobie baka, to napewno nie byl by to powod do utraty powazania.
Jesli juz koniecznie chcesz sie bawic w zamienniki, to masz czesciowo racje, wolal bym nikogo szanowanego, nie wstawiac w miejsce wybuchowej babci w zieleniaku. Wszystkich szkoda ;)
Dosc o puszczaniu bakow, bo nie uwazam aby temat kabaretu, mial zajmowac wiecej uwagi niz potrzeba.
Zdrowych baczkow zycze wszystkim zainteresowanym.
Obrazek

Mila pani rzekla: nawet gdybym była przeoryszą Zakonu Papierowej Torby Na Łbie, to miałabym to w dupie
Niemila pani teskni za koniem :P
Avatar użytkownika
 
Posty: 59
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:32

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Holba » 25 mar 2013, o 23:03

u Lisa... czy papiez to chuj czy nie? :D

jebani hipokryci.
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Jaaasiek » 26 mar 2013, o 14:57

nie wiedziałem czy do kwasów czy tu

http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226, ... yloni.html

przy motywie z pieskiem dostałem padaczki ze śmiechu, czy jestem opętany?
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez sem » 27 mar 2013, o 12:14

 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:58

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 27 mar 2013, o 23:37

sem napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=86oCthilOjg


Boskie ! :lol:
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez sem » 28 mar 2013, o 02:00

Wchodząc teraz do tego wątku, tak pomyślałem o tym podlinkowanym przeze mnie filmiku, potem o skeczu pana Gizy (którego nie oglądałem), potem o ruchawce medialno-PiSowskiej na ten temat, a potem jednak stwierdziłem, że nie będę o tym myślał. Za duża przepaść, na wieeeluuu poziomach. Że tak powiem - ale nie mówcie tym z TVP, że my tu w internecie, na youtubie - dla mnie współczesnym zamienniku tv, od dawna oglądamy co chcemy, śmiejemy się z kogo chcemy i w dodatku mamy lepsze żarty. I robimy to raz, że bez świętojebliwego oburzenia, a dwa, że robimy to tak, że nikt nam tego nie może w żaden sposób zabronić, ani nawet uniedogodnić, uprzykrzyć, ani sprawić nam w związku z tym żadnego dyskomfortu.
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:58

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Holba » 31 mar 2013, o 13:54

temat cos przycichl, chyba wszyscy do kosciola poszli :D
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez somekind » 31 mar 2013, o 21:16

kolodent napisał(a):Ale jednak publiczna telewizja to nie miejsce na taką jazdę na granicy prawa a na pewno na granicy dobrego smaku.

No nie, publiczna telewizja to miejsce na programy typu "gwiazdy karmią gołębie".

kolodent napisał(a):Na granicy prawa bo uczucia religijne są prawnie chronione w Polandzie.

A czy w jakimś innym cywilizowanym kraju są?
Lista sklepów wielkopowierzchniowych w Wałbrzychu:
Agata Meble
Galeria Handlowa „Victoria”
Galeria Handlowa „Auchan”
Centrum Handlowe „Centrum OK”
Centrum Handlowe „Real”
Centrum Handlowe „Kaufland”
„OBI”
„Castorama”
„Makro”
„Tesco”
Avatar użytkownika
 
Posty: 209
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Holba » 31 mar 2013, o 22:51

w kazdym innym europejskim, chyba ze jestes chrzescijaninem :D
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Holba » 1 kwi 2013, o 11:05

Moze nie jest to idealny przyklad, ale bardzo na czasie :)

http://wpolityce.pl/wydarzenia/50314-wi ... ie-uslyszy

niedlugo beda swietowac ramadan :) jak jedna z druga lewicujaca zdzira zalozy pod przymusem szmaty na glowe to pojdzie po rozum do glowy, tylko bedzie juz za pozno. nie rozumiem tego srania we wlasne gniazdo.
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez burmistrz » 1 kwi 2013, o 12:20

To raczej przejaw laicyzacji, a nie islamizacji, spoleczenstwa.
Najpierw przeczytalem "lewitujaca zdzira" i nieco mnie to rozbawilo.
Jednak, gdybys Holba przestal uzywac wyrazen w tym stylu (tj.zdzira), to moze nie sprawialo by to wrazenia, ze ci caly czas piana z pyska cieknie i moze by ktos sobie zadal trud czytania tego co piszesz.
Bo narazie to przerost formy nad trescia, chociaz okreslenie "forma", tez tutaj brzmi nad wyraz smiesznie.
Wesolych Swiat Zmartwychwstania Jezusowego, czy jakos tak, po katolicku.
Obrazek

Mila pani rzekla: nawet gdybym była przeoryszą Zakonu Papierowej Torby Na Łbie, to miałabym to w dupie
Niemila pani teskni za koniem :P
Avatar użytkownika
 
Posty: 59
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:32

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Holba » 1 kwi 2013, o 13:34

laicyzacja w Europie zachodniej jest tylko likwidacja wszystkiego co ma zwiazek z chrzescijanstwem, jakikolwiek krok w kierunku innych wyznan jest odrazu zakrzyczany jako brak poszanowania dla innych niz chrzescijanstwo wyznan.

Wesolych Swiat Zmartwychwstania Jezusowego, czy jakos tak, po katolicku.
po co ta szydera? przeciez doskonale wiesz jak jest :D nie udawaj!

duzo zbednego pierdolenia jakim to jest sie anty a jak trzeba to i ksiezulkowi w lapke dasz zeby dziecko ochrzcil albo slubu udzielil. wlasnie, brales slub w kosciele? masz dzieci? chrzciles je, poszly do komunii? czy moze jestes na etapie wyciskania pryszczy i nastoletniego buntu przeciwko czarnemy systemowi?
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez burmistrz » 1 kwi 2013, o 14:19

Tez widze zagrozenie w postepujacej islamizacji w niektorych regionach i nieraz zgadzalem sie z pewnymi pogladami, ktore wyrazales wespol z nieobecnym tu forumowiczem z Niemiec, ale nie lubie doszukiwania sie trotylu w kazdej szafie.
We wszystkim widzicie teorie spiskowe, nie mozna przyjac do wiadomosci, ze ksiedza przymknieto, bo sie najebal i jechal po pijaku. Nie, to spisek muzulmanow. Nie dostanie licencji na nadawanie jakas stacja z przyczyn formalnych, to spisek zydokomuny, bo nalezy sie jak psu buda. Takie kurwa roszczeniowo-spiskowe zachowania powoduja, ze sie normalnie chce splunac i isc w druga strone za kazdym razem. Nic nie moze byc normalnie, bo nie i chuj. Pieknie, k..., pieknie.
Prawie sie tutaj nie wypowiadam na tematy polityczne, bo chociaz mnie interesuje i porusza polska polityka, to jednak nie mieszkajac i nie glosujac w kraju, nie uzurpuje sobie prawa do do nawracania niedobrego narodu, ktory, zapewne nieswiadomie, taki sobie los zgotowal. I laicki prezydent, laickiego panstwa z tradycjami religijnymi, moze powiedziec Wesolych Swiat, bez dodawania biblijnych cytatow, czy co tam bys wymagal.
Dziecko chrzcilem za granica, bez dawania w lapke. Bo da sie zachowac wlasna tozsamosc, religijnosc, bez afiszowania sie i mieszania religii do wszystkich dziedzin zycia, zwlaszcza publicznego. Nawet place 1% podatku na kosciol katolicki, raczej do niego nie uczeszczajac. Chetnie wspieram, bo sa ludzie, ktorym religia pomaga zyc i ja to szanuje. Zapytasz moze, dlaczego wiec KK? Tradycja i tyle. Taki kosciol moge uznac i wspierac, ale nie nachalne wpierdalanie sie kleru z butami, we wszystkie dziedziny zycia. Wara od mojej sypialni, jadalni (jadlem kielbase w wielki piatek), a ja nie bede raczej kradl i zabijal. Nawet staruszke przeprowadze przez ulice, jesli bedzie oczekiwala ode mnie takiej pomocy. Na sie jej nie bede przeciagal!
A za te pryszcze, to mi kurwa wisisz piwo jak do Londka zawitam. Nara.
Obrazek

Mila pani rzekla: nawet gdybym była przeoryszą Zakonu Papierowej Torby Na Łbie, to miałabym to w dupie
Niemila pani teskni za koniem :P
Avatar użytkownika
 
Posty: 59
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:32

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Holba » 1 kwi 2013, o 18:03

nie lapie jednego. wspierasz, rozumiesz, nawet dziecko chrzcisz a z drugiej strony robisz sie anty. wiem ze jest trendy przyjebac czarnym zawsze i wszedzie, ale hipokryzja to zalatuje.

Taki kosciol moge uznac i wspierac, ale nie nachalne wpierdalanie sie kleru z butami, we wszystkie dziedziny zycia. Wara od mojej sypialni, jadalni (jadlem kielbase w wielki piatek), a ja nie bede raczej kradl i zabijal.


to juz jest coraz mniejsze zagrozenie. role KK zajmuja instytucje UE :) tzw laickie i pozbawione zwiazku z jakakolwiek religia... no moze z jedna ;) i nie sa to teorie spiskowe, kazdy dzien przynosi, nowe absurdalne decyzje darmozjadow wpierdalajace sie nasze zycie, bardziej niz KK by sobie to wmyslil.
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez burmistrz » 1 kwi 2013, o 23:30

Zebraka na ulicy tez rozumiem, ze mu ciezko, wespre go groszem, ale jak bedzie mi wpychal but w drzwi bez pytania, to zapewne mu przyjebie. Gdzie tu hipokryzja? Nie jestem przeciw zadnej religii, KK nie ma u mnie wylacznosci, ale pewnych zachowian nie pochwalam. I to ja decyduje, kogo wpuszczam do domu i na jakich zasadach. Twoi goscie moga zadecydowac, ze sobie pojda do pokoju dzieciaka zapalic, bo tak im sie podoba?
Tak ze pewne dziedziny w kosciele sa dla mnie OK, inne nie. Ja tam w dogmaty nie wierze i sobie bede tak wybiorczo pozwalal na udzial KK w moim zyciu.
Obrazek

Mila pani rzekla: nawet gdybym była przeoryszą Zakonu Papierowej Torby Na Łbie, to miałabym to w dupie
Niemila pani teskni za koniem :P
Avatar użytkownika
 
Posty: 59
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:32

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez trini » 2 kwi 2013, o 08:06

nie brałam ślubu w kościele i nie ochrzciłam dziecka - to wspaniałe uczucie mieć, w mniemaniu katoli, pełną legitymację do wypowiadania się w tym wątku.
lol
big badda boom
Avatar użytkownika
 
Posty: 204
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Holba » 2 kwi 2013, o 09:55

trini napisał(a):nie brałam ślubu w kościele i nie ochrzciłam dziecka - to wspaniałe uczucie mieć, w mniemaniu katoli, pełną legitymację do wypowiadania się w tym wątku.
lol


i to rozumiem, mam nadzieje i mowie to bez odrobiny sarkazmu, ze sie nie skurwisz.
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 211 gości