Kącik antyklerykała

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Holba » 15 lip 2013, o 23:22

jezeli mozna wiedziec co Cie nie zdziwilo ? Zydzi palacy flagi Izraela, czy to ze jest embargo informacyjne ?
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 16 lip 2013, o 09:02

CZŁOWIEK - ŁOŚ napisał(a):Z uwagą śledzę sprawę ks. Lemańskiego i po dzisiejszej akcji mam do powiedzenia tyle:

Dobrze, że raz na jakiś czas ktoś taki jak Lemański się pojawia. Zwykły, szeregowy ksiądz, który nie uważa, że wiara chrześcijańska równa się konieczności czapkowania ciemnocie.
W Polsce na ogół dostojnicy kościelni uważają inaczej.
Dlatego dzięki takim postaciom jak Lemański lud raz na jakiś czas może zobaczyć prawdziwą - czyli: wykrzywioną w paskudnym grymasie - mordę polskiego Kościoła jako instytucji.
Byłbym gotów się założyć, że pod słowami Hosera by się podpisała całkiem spora grupka hierarchów.

Po raz setny, pincetny wypada powtórzyć, że polski Kościół sam sobie będzie strzelać samobóje. Nie trzeba mu tylko w tym przeszkadzać.


Wiesz Łosiu, sam jestem zdziwiony ale ja przeciwnie, do w/w sprawy mam stosunek obojętny. Ot po prostu kolejna, niewiele wnosząca "afera", która pozwala jednym mówić, że ks Lemański jest cool a drugim, że nie...
Było tego już wiele i niejedna podobna historia jeszcze przed nami. Ale co to zmienia ?
Moim zdaniem niewiele bo "obrońcom wiary" to klapek z oczu nie zdejmie, wręcz przeciwnie - zewrą jeszcze bardziej swoje szeregi. A zwolennikom "oświecenia" da tyle, że sobie kolejny raz zasłużą na miano wrogów cywilizacji chrześcijaństwa. Jednym słowem gra ciągle ta sama tylko piłka inna :lol:

Istotę sprawy doskonale ujął w jednym ze starszych tekstów Maciek Kurowicki z Hurtu:

"... na lewicy dupy dają, na prawicy w mordę walą...
... tu jest wolność a tu siła, wszystko to jest jedna kiła
i powstaje znów pytanie czemu oni biją pianę ?
kanał lewy... kanał prawy..."

/moglem co-nieco pokręcić bo z pamięci pisane/
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Jaaasiek » 16 lip 2013, o 09:24

Holba napisał(a):jezeli mozna wiedziec co Cie nie zdziwilo ? Zydzi palacy flagi Izraela, czy to ze jest embargo informacyjne ?

To, że ortodoksi żydowscy nie uznają Izraela w obecnej postaci i sprzeciwiają się polityce stosowanej wobec Palestyny, to wiadomo już od jakiegoś czasu. Poza tym to jest podobnie fanatyczny odłam co radykałowie islamscy.

A embargo informacyjne? Gdyby na tym filmiku palono polską flagę, to pewnie pierwszy byś wołał o usunięcie. Teorie spiskowe to można snuć, ale jeśli te filmiki obraziły kogoś, choćby np. ludzi w Izraelu przywiązanych do symboli narodowych, to ja się wcale nie dziwię, że zostały zablokowane.

Jeszcze poczytałem komentarze i znalazłem mojego nowego idola wśród ludzi wybitnie oszołomionych, nazywa się Pan Jerzy i reklamuje pewne forum. Przebrnąłem przez połowę postów w tym wątku i już nie mogę, skąd się tacy biorą?
https://prawda2.info/viewtopic.php?t=1282
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Holba » 17 lip 2013, o 09:08

http://fakty.interia.pl/swiat/news-pols ... nId,997543

Czy po wypowiedzi Boniego mozna juz zaryzykowac stwierdzenie, ze to nie czarna mafia rzadzi w Polsce, a ich starszy w wierze odpowiednik zagranica? Nie ma ich w mediach, nie mozna sie posmiac na ich temat, nie mozna nawet prawdy zbytnio powiedzec, wiecej slowo na Z, zaczyna byc synonimem slowa na N (lub Cz po naszemu)... no ale w sumie wiadomo nie od dzis, A, wysysamy razem z mlekiem matki, wiecej lepiej sie nie narazac.
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Holba » 17 lip 2013, o 09:16

Jaaasiek napisał(a):
Holba napisał(a):jezeli mozna wiedziec co Cie nie zdziwilo ? Zydzi palacy flagi Izraela, czy to ze jest embargo informacyjne ?

To, że ortodoksi żydowscy nie uznają Izraela w obecnej postaci i sprzeciwiają się polityce stosowanej wobec Palestyny, to wiadomo już od jakiegoś czasu. Poza tym to jest podobnie fanatyczny odłam co radykałowie islamscy.

A embargo informacyjne? Gdyby na tym filmiku palono polską flagę, to pewnie pierwszy byś wołał o usunięcie. Teorie spiskowe to można snuć, ale jeśli te filmiki obraziły kogoś, choćby np. ludzi w Izraelu przywiązanych do symboli narodowych, to ja się wcale nie dziwię, że zostały zablokowane.

Jeszcze poczytałem komentarze i znalazłem mojego nowego idola wśród ludzi wybitnie oszołomionych, nazywa się Pan Jerzy i reklamuje pewne forum. Przebrnąłem przez połowę postów w tym wątku i już nie mogę, skąd się tacy biorą?
https://prawda2.info/viewtopic.php?t=1282


nie wolalbym o usuniecie, spokojnie. Ja sie dziwie, palenie flag nie jest niczym niezwyklym w dzisiejszym swiecie, Arabowie palacy flagi Izraela czy USA jaks spokonjie sa pokazywani przez najwieksze serwisy informacyjne na swiecie. Szukasz na sile jakiegos wytlumaczenie, ktore sie nie broni, nigdzie w zachodnim swiecie ten news nie przeszedl. to jest prawda nie teroia spiskowa, spiskiem mozna nazwac sranie main streamu w gacie przed okresleniem "antysemici", poza tym burzy to pewien porzadek swiata jaki mamy, o Zydach jak o zmarlych albo dobrze albo wcale. (chociaz w Polsce im bardziej sie dopierdoli zmarlemu tym lepiej - wiesz cos pewnie na ten temat?)
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez gad » 25 lip 2013, o 18:02

To teraz szybki rachunek sumienia. Który/która z was, grzesznicy, słucha jednego z zespołów ("promującego wprost lub pośrednio satanizm, okultyzm lub inne obce kulty") takich jak: Def Leopard, The Cue, Closterkiller lub Mettalica?

Uwaga - muzyka to zło
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 26 lip 2013, o 11:31

ewentualnie Cult lub KSŻ ;)
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 13 sie 2013, o 22:53

Trzeba zwrócić uwagę, że Siły Ciemności nie śpią i chytrze podsuwają nam fałszywe przekonania podczas gdy prawdziwe zło czai się w utworach Carlosa Santany, który tak naprawdę nazywa się SATANA a Carlos to jak wiadomo imię, jakie przyjął jeden z najbardziej znanych terrorystów, przypadek ?

Inne zaś, za przeproszeniem, zespoły muzyczne już w samej nazwie nawiązują do przemocy i pijaństwa, jak np.:
"Krótka Piłka" (wiadomo: krótka piłka to w slangu chuliganów oznacza brak dialogu a w zamian rozwiązywanie konfliktu szybko i zdecydowanie - czyli poprzez przemoc. Z kolei w słowie "Piłka" jest ukryty komunikat perswazyjny aby młody człowiek "Pił.. Ka" - czyli jednocześnie jest to ukryta reklama popularnego suplementu dziety wspomagającego metabolizm alkoholu - zawierającego w nazwie K. A przecież oczywiste jest, że K. oznacza Kościół - czyli, że Kościół z jednej strony rozpija młodzież a potem z kolei przy pomocy usłużnych "artystów", zniewala młode, niewinne umysły i sączy w nie jadem podszytą ideologię opartą na feudalnym wyzysku.




Ja z kolei nic dziś nie piłem a jedynie naczytałem się byłem prasy prawicowej, względnie skrajnie-prawicowej a tam podobne pseudologiczne wywody to norma :))))
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez sem » 14 sie 2013, o 01:33

/głaszcze po głowie/ ;)
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:58

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kroy » 15 sie 2013, o 01:12

kolodent napisał(a):Trzeba zwrócić uwagę, że Siły Ciemności nie śpią i chytrze podsuwają nam fałszywe przekonania podczas gdy prawdziwe zło czai się w utworach Carlosa Santany, który tak naprawdę nazywa się SATANA a Carlos to jak wiadomo imię, jakie przyjął jeden z najbardziej znanych terrorystów, przypadek ?

Inne zaś, za przeproszeniem, zespoły muzyczne już w samej nazwie nawiązują do przemocy i pijaństwa, jak np.:
"Krótka Piłka" (wiadomo: krótka piłka to w slangu chuliganów oznacza brak dialogu a w zamian rozwiązywanie konfliktu szybko i zdecydowanie - czyli poprzez przemoc. Z kolei w słowie "Piłka" jest ukryty komunikat perswazyjny aby młody człowiek "Pił.. Ka" - czyli jednocześnie jest to ukryta reklama popularnego suplementu dziety wspomagającego metabolizm alkoholu - zawierającego w nazwie K. A przecież oczywiste jest, że K. oznacza Kościół - czyli, że Kościół z jednej strony rozpija młodzież a potem z kolei przy pomocy usłużnych "artystów", zniewala młode, niewinne umysły i sączy w nie jadem podszytą ideologię opartą na feudalnym wyzysku.




Ja z kolei nic dziś nie piłem a jedynie naczytałem się byłem prasy prawicowej, względnie skrajnie-prawicowej a tam podobne pseudologiczne wywody to norma :))))



w sprawie etatu pisz na: smolensk@zamach.pl
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Jaaasiek » 10 wrz 2013, o 09:51

Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez trini » 10 wrz 2013, o 13:55

Jaaasiek napisał(a):http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,14570196.html

Bardzo fajna wypowiedź.


Krótko, dosadnie i wprost w gęby klechów. Oby głośniej i oby częściej.
big badda boom
Avatar użytkownika
 
Posty: 204
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez wydrzyk » 10 wrz 2013, o 18:21

trini napisał(a):
Jaaasiek napisał(a):http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,14570196.html

Bardzo fajna wypowiedź.


Krótko, dosadnie i wprost w gęby klechów. Oby głośniej i oby częściej.

Zgadzam się w 100%. Oby częściej, jak najczęściej.
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 wrz 2013, o 07:23

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 10 wrz 2013, o 21:50

a już myślałem, że nie uwierzę już absolutnie żadnym autorytetom... Panie prof. Hartman, własnie został Pan moim Bogiem :D
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 17 wrz 2013, o 15:33

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/papiez- ... enty/rhf7e

ależ Drogi Panie Franciszku, u nasz w Polszcze xsięża wcale nie proszą o pieniądze za sakramenty ... u nas Żądają.
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 8 paź 2013, o 20:19

http://miesiecznikegzorcysta.pl/s/naszetematy

ojajebie, aż się wierzyć nie chce że w XXI wieku w dobie internetu i powszechnego dostępu do wiedzy i nauki, ciągle są jeszcze ludzie, którzy dadzą się mamić do tego stopnia, że wierzą w duchy, demony, cyrografy i pakt z diabłem :D
Gazeta do tanich nie należy więc ciemnota jej raczej nie kupuje, prawdziwy cud !!! :D
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez wr » 8 paź 2013, o 20:55

Nic o Michaliku? :D
Echo wyje "łuuu" i straszy...
Wilkami, wojnami, kryzysami, kredytami, szaleńcami za sterami, ruskami, żydami, gejami, brudasami, rękawami z asami, forami ze specami, nocami z babami z wąsami

ratunku
Avatar użytkownika
 
Posty: 177
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:26

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez trini » 8 paź 2013, o 21:01

wr napisał(a):Nic o Michaliku? :D


Nie da się jednocześnie rzygać i pisać posty.
big badda boom
Avatar użytkownika
 
Posty: 204
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez trini » 9 paź 2013, o 08:05

Obrazek
big badda boom
Avatar użytkownika
 
Posty: 204
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolend » 9 paź 2013, o 08:15

kurde pomyślałem, że wkleję ten rysunek... a rysunek już tu :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:42

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolodent » 9 paź 2013, o 08:43

i chyba rysunek wystarczy bo co tu komentować ? Zdaniem niektórych to kobieta odpowiada za gwałt bo nosi za krótkie spódniczki, a Kościół w Polsce uważa, że to dzieci molestują księży i sprowadzają na drogę grzechu a dzielni kapłani stawiają opór póki się da ale w końcu człowiek jest tylko człowiekiem...

cóż, gdyby bóg rzeczywiście istniał to pogoniłby to całe skurwysyństwo.
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Jedras » 9 paź 2013, o 21:19

Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolend » 9 paź 2013, o 21:23

- Dzieci, które w domu nie zaznają miłości, nie są dopieszczone, szukają tego u innych. Jeśli ktoś jest w tej sferze nadwrażliwy, to mogą go nieświadomie sprowokować - stwierdził ks. Jan Sikorski w rozmowie z portalem Fronda.pl. - Od tygodni wałkujemy pedofilię w Kościele, a kto się przejmuje patologicznymi sytuacjami w rodzinach? A przecież one są przyczyną wielu nieszczęść! Niech w piersi biją się ci, którzy powinni - dodał.
Avatar użytkownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:42

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez Jedras » 9 paź 2013, o 23:20

Oj pogrąża sie ta czarna mafia, pogrąża..
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Kącik antyklerykała

Postprzez kolend » 10 paź 2013, o 09:16

Avatar użytkownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron