słuchawki

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

słuchawki

Postprzez koniu » 5 gru 2012, o 15:08

Jaki używacie i co polecacie.
Mi obecnie się sprzęt uszkodził i czy ktoś z waszych znajomków ma zepsute słuchawki Sennheiser HD 202 ?
potrzebuje kupić jeden z głośników, bo mi totalnie jeden padł.
Poza tym super sprzęt i użytkuje go ponad 2 lata.
Polecam :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 39
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 19:02
Lokalizacja: Kraków

Re: słuchawki

Postprzez kroy » 5 gru 2012, o 17:28

Jak masz dużo kasy to Beatsy Dr. Dre, różnicy w muzie raczej nie zauważysz ale może jakąś słuchawkare przy okazji wyrwiesz :D
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: słuchawki

Postprzez vonfloyd » 5 gru 2012, o 17:30

NIe wiem - bo może wiesz na pewno że padł - ale jeśli nie to sprawdź luty przy głośniczku (mi w słuchawkach ostatnio to było przyczyną niedziałania) no i przewód - często kabelek gdzieś przełamuje i taki to powód...

HD202 też mam - ale osobiście nie przepadam i właściwie to siostrze oddałem je... Jak dla mnie uciskają za bardzo i wole poręczniejsze, składane lepiej grające AKG ;)
A co do polecanych to dużo dobrego słyszałem o Maxell Retro DJ, ale osobiście nie osłuchiwałem ich.. Z tego co piszą to najlepsza relacja cena/jakość (bo kosztują ok 80zł).
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:28

Re: słuchawki

Postprzez Jedras » 5 gru 2012, o 19:45

Obecnie też korzystam z Sennheisera HD202 i faktycznie są to fajne słuchawki. Moje rozwiązanie - kup 2gie takie same:
http://allegro.pl/rewelacyjne-sennheise ... 40243.html
Niecała stówka;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: słuchawki

Postprzez Ókaż » 5 gru 2012, o 19:51

Ostatnio zafundowałem sobie Sennheisery CX281. Po długim czasie męczenia się najmarniejszymi słuchawkami od Nokii fajnie jest posłuchać muzyki w naprawdę dobrej jakości. Jestem z nich bardzo zadowolony. http://www.sennheiser.com.pl/index.php5 ... ct_id=3763
Avatar użytkownika
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 20:30
Lokalizacja: Radomsko/Kraków

Re: słuchawki

Postprzez sevs » 5 gru 2012, o 20:57

kilka miesięcy temu kupiłem creative aurvana live! i dają rade ale na dwór wole stare małe soniaki mdr-w08
Avatar użytkownika
 
Posty: 180
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:27

Re: słuchawki

Postprzez radush » 5 gru 2012, o 21:10

Z słuchawek spokojnie można polecić Koss wspomniane Sennheiser czy AKG. Wszystko zależy od tego jaki masz budżet i na czym ci zależy.
Avatar użytkownika
 
Posty: 494
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:54

Re: słuchawki

Postprzez Nikos » 5 gru 2012, o 23:57

Z tańszych do chodzenia (i nie tylko) to ja Koss Porta Pro polecam, naprawdę warte swojej ceny.
Co do HD202 o których piszesz to rozumiem że rozbierałeś i jesteś pewny że to nie tylko kwestia przycięcia kabla i przylutowania?
Avatar użytkownika
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:43

Re: słuchawki

Postprzez redhead » 6 gru 2012, o 00:35

jak do telefonu/odtwarzacza przenośnego
budżetowa wersja: Panasonic HJE120 (kolor do wyboru - mam czarne i polecam ....z wt19i brzmią wielce poprawnie)
średnia półeczka: Brainwavz ProAlpha albo M1 - skłaniam się do ProAlpha - sluchałem i polecam
wysoka póła - nieopłacalna jak na przenośny sprzęt bo w pociągu, tramwaju, aucie, ulicy i tak filharmonii nie da rady uzyskać
polecam poczytać bo test wielce rzeczowy i poprawny
http://agdlab.pl/reviews/review/wielki- ... 30493.html
a wyniki obiektywne

jak sluchawki nauszne to:
budżetowa - cały czas jestem pod wrażeniem aurvana live
mam też philips shp2000 ale to już ekstrema - do TV mogą być
lepsze to powyżej 500 zł już

tyle
pozdr
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: słuchawki

Postprzez fajfuzz » 6 gru 2012, o 00:47

Najczęściej pada końcówka jack, to bym sprawdził najpierw, chyba, że wiesz, że przetwornik padł.

radush napisał(a):Z słuchawek spokojnie można polecić Koss wspomniane Sennheiser czy AKG. Wszystko zależy od tego jaki masz budżet i na czym ci zależy.


Nieprawda. Koss, Sennheiser czy AKG też robią kiepskie słuchawki. To nie napis gra :)

Jeśli będziesz kupował nowe to przejdź się np do mp3store, tam Ci doradzą lepiej lub gorzej, ale co najważniejsze będziesz sobie mógł odsłuchać różne modele na swoim źródle :)

Słuchawki to fajna rzecz, ale co kolumny to kolumny :)
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:40

Re: słuchawki

Postprzez Jaaasiek » 6 gru 2012, o 00:58

Jak słuchawki to zdecydowanie polecam te: http://allegro.pl/nadzwyczajne-ultrason ... 19223.html

Co prawda raczej do studia niż na ulicę, ale używam i w studiu i czasem na ulicy i absolutnie są wspaniałe, jeno cena odstrasza.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: słuchawki

Postprzez dwaeuro » 6 gru 2012, o 01:32

fajfuzz napisał(a):Nieprawda. Koss, Sennheiser czy AKG też robią kiepskie słuchawki. To nie napis gra :)


Kłóciłbym się, np. KOSS PORTA PRO - to moim zdaniem najlepsze słuchawki w cenie ok. 150/200 złotych.
 
Posty: 81
Dołączył(a): 14 wrz 2012, o 20:59

Re: słuchawki

Postprzez fajfuzz » 6 gru 2012, o 10:20

Chodziło mi o to, że robią też kiepskie modele.

Jak najbardziej możesz tak uważać :) Jak dla mnie w KPP bas za bardzo dominuje, ale mają swoich wiernych fanów, to prawda.

Wydaje mi się, że mówisz tak, bo jakiś czas nie sprawdzałeś co oferuje segment 150-200 zł. Superluxy ugryzły znaczą część tego rynku, zresztą moim zdaniem zasłużenie.

Ale w temacie audio i tak kluczowe są preferencje :)
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:40

Re: słuchawki

Postprzez radush » 6 gru 2012, o 19:14

Nikt nie powiedział że marki te robią wyłącznie cuda, bo prawie każda marka ma w swojej ofercie jakieś padło które nie wyszło. Poleciłem tylko ogólnie pośród których można się rozejrzeć za dobrymi modelami w przystępnej cenie.
Avatar użytkownika
 
Posty: 494
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:54

Re: słuchawki

Postprzez madamimadamk » 8 gru 2012, o 21:05

ma ktoś pożyczyć słuchaweczki do starych modeli telefonów samsunga? :)
 
Posty: 51
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:59


Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 481 gości