Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 6 sty 2023, o 10:19

Pierdziawa w kolejnym odlocie. Starość nie radość.
Za nic zablokował mi dostęp do fejsbukowego profilu SP Records. Nie to, że pasjami śledziłem posty ale jeden na kilkadziesiąt coś wnosił.
Kolejna odsłona hipokryzji.
Nie udawaj Sławku, że umiesz czas zatrzymać.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 22 sty 2023, o 23:20

Jutro mają być informacje o kolejnych wydawnictwach winylowych.
Towarzyszą temu zapowiedzi dużych zmian jakościowych. Oczywiście jeśli to wypali, to będzie duży plus i jednak coś dociera do świadomości S. P.
Skruchy i oczekiwanej reakcji za "Występ" i "12 groszy" dalej brak.
W rozmowach z wieloma odbiorcami zamówień, przewinął się jeszcze temat pakowania i kosztów wysyłki. Warto coś poprawić.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 24 sty 2023, o 09:25

artek napisał(a):Jutro mają być informacje o kolejnych wydawnictwach winylowych.
Towarzyszą temu zapowiedzi dużych zmian jakościowych. Oczywiście jeśli to wypali, to będzie duży plus i jednak coś dociera do świadomości S. P.
Skruchy i oczekiwanej reakcji za "Występ" i "12 groszy" dalej brak.
W rozmowach z wieloma odbiorcami zamówień, przewinął się jeszcze temat pakowania i kosztów wysyłki. Warto coś poprawić.



I jest - zapowiedź czegoś na wzór The Best of Kult. Box winylowy, którego poszczególne części mają ukazywać się przez cały 2023 rok. Do tego album ze zdjęciami, prawdopodobnie będzie można wysyłać swoje zdjęcia, szczegóły wkrótce.
Pierwsza płyta już w najbliższy piątek (pre order), wtedy też poznamy cenę.
Jakościowo ma być dobrze, tak zapowiada sp records.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez gad » 24 sty 2023, o 11:41

artek napisał(a):I jest - zapowiedź czegoś na wzór The Best of Kult. Box winylowy, którego poszczególne części mają ukazywać się przez cały 2023 rok. Do tego album ze zdjęciami, prawdopodobnie będzie można wysyłać swoje zdjęcia, szczegóły wkrótce.
Pierwsza płyta już w najbliższy piątek (pre order), wtedy też poznamy cenę.
Jakościowo ma być dobrze, tak zapowiada sp records.


Zastanawiam się czy zamawiać to. Gdyby były tam utwory inne niż na albumach to miałoby dla mnie sens, natomiast jeśli to takie typowe the best of to chyba sobie daruję - ładny wygląd na półce to za mało.

A tak na marginesie, to szanowne SP elegancko zjebało sprawę nie wydając tego w zeszłym roku. Nazwa boxu "Kult XL" jest sprytna i zabawna, "Kult XLI" nie jest.
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 24 sty 2023, o 14:27

gad napisał(a):
artek napisał(a):I jest - zapowiedź czegoś na wzór The Best of Kult. Box winylowy, którego poszczególne części mają ukazywać się przez cały 2023 rok. Do tego album ze zdjęciami, prawdopodobnie będzie można wysyłać swoje zdjęcia, szczegóły wkrótce.
Pierwsza płyta już w najbliższy piątek (pre order), wtedy też poznamy cenę.
Jakościowo ma być dobrze, tak zapowiada sp records.


Zastanawiam się czy zamawiać to. Gdyby były tam utwory inne niż na albumach to miałoby dla mnie sens, natomiast jeśli to takie typowe the best of to chyba sobie daruję - ładny wygląd na półce to za mało.

A tak na marginesie, to szanowne SP elegancko zjebało sprawę nie wydając tego w zeszłym roku. Nazwa boxu "Kult XL" jest sprytna i zabawna, "Kult XLI" nie jest.



XLI to zapis rzymski. 41.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez gad » 24 sty 2023, o 14:41

artek napisał(a):XLI to zapis rzymski. 41.


Zdaję sobie sprawę :) Dlatego napisałem, że zjebali, że nie wydali tego na 40-lecie zespołu. Wtedy dostalibyśmy wielki box o nazwie "Kult XL" (czyli z jednej strony "duży" box, a z drugiej 40)
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 24 sty 2023, o 21:02

gad napisał(a):
artek napisał(a):XLI to zapis rzymski. 41.


Zdaję sobie sprawę :) Dlatego napisałem, że zjebali, że nie wydali tego na 40-lecie zespołu. Wtedy dostalibyśmy wielki box o nazwie "Kult XL" (czyli z jednej strony "duży" box, a z drugiej 40)



Teraz XL to już wcale nie taki duży ;) żeby nie wdawać się w szczegóły.

Kazimierz wyjaśniał istotę tego "świętowania". To żaden przypadek ze strony Kazika, kapeli.

Ale zdaję sobie sprawę z Twojego pomysłu.

pozdro
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Dev » 24 sty 2023, o 21:18

Chodzi o nawiazanie do Czterdziesty Pierwszy?

Poza tym strasznie jestem zly, ze tylko winyle i kasety. Wydawania kaset w 2023 kompletnie nie rozumiem, a pomimo szacunku do winyli, to brak CD tez mnie boli nie majac gramofonu. Artek, jest jakis powod ku temu?
 
Posty: 178
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 24 sty 2023, o 21:53

Dev napisał(a):Chodzi o nawiazanie do Czterdziesty Pierwszy?

Poza tym strasznie jestem zly, ze tylko winyle i kasety. Wydawania kaset w 2023 kompletnie nie rozumiem, a pomimo szacunku do winyli, to brak CD tez mnie boli nie majac gramofonu. Artek, jest jakis powod ku temu?




Nic nie wiem o zamyśle wydawniczym, nośnikach.
Ale ja osobiście nie widzę sensu CD w tym przypadku. Mówimy o składance. Czy wybór Pana Pietrzaka pokryje się z Twoim wyborem? Nie chcesz sobie sam zrobić składanki tych numerów, które najbardziej lubisz? Kawałek okładki coś zmieni?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 24 sty 2023, o 22:54

Ale myślę, że na CD są duże szanse.
Jeśli będą nowe numery na krążkach, to prosta droga do kompaktu.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Dev » 25 sty 2023, o 09:20

Z jednej strony mówimy o składance, z drugiej to jednak jest gratka dla kolekcjonera, szczególnie, że po zdjęciach design wygląda elegancko. Plus te niepublikowane wcześniej utwory, podejrzewam, że dokopali się jakichś archiwów

No trochę mnie tyłek boli, że nie kupię i tylko przez nośnik ;)
 
Posty: 178
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 25 sty 2023, o 10:12

Dev napisał(a):Z jednej strony mówimy o składance, z drugiej to jednak jest gratka dla kolekcjonera, szczególnie, że po zdjęciach design wygląda elegancko. Plus te niepublikowane wcześniej utwory, podejrzewam, że dokopali się jakichś archiwów

No trochę mnie tyłek boli, że nie kupię i tylko przez nośnik ;)


Nie poddawaj się. Sytuacja rozwojowa. Pierwsze info od sp records nie zawierało wiadomości o nowych utworach. Poza tym oni śledzą mocno wpisy (stąd bany za coś nie po myśli Pietrzaka). Zainteresowanie cd jakieś jest.
A dzisiaj u Makaka w Antyradio sam Pietrzak ma być.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez onyx » 25 sty 2023, o 11:02

Dobrze że będzie u Makaka.Dobrze o nim świadczy takie osobiste zaangażowanie.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 27 sty 2023, o 14:00

 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez onyx » 27 sty 2023, o 15:08

Kaseta ze szlachetnym,muzycznym zestawem :idea:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez gad » 27 sty 2023, o 15:51

Ja sobie daruję. Składanka do tego droga. Pomyślę nad ostatnią płytą, gdzie mają być jakieś niepublikowane numery (swoją drogą liczę, że będą to jakieś starocie, a nie nowe piosenki).
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez kroy » 28 sty 2023, o 11:46

Jak ktoś jest frajerem i lubi kupować odgrzewane kotlety to cena tania ;)
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 28 sty 2023, o 15:54

Nie w tym rzecz. Tak jak dywagacje nad ceną.
To jest propozycja obarczona samodzielną decyzją nabycia bądź nie.
Nie ma przymusu.
Natomiast czym innym jest sprzedać chujowy produkt i udawać, że nic się nie stało. "Występ" i "12 groszy" to największe wtopy wydawnicze, zwyczajny rozbój. I teraz Pietrzak opowiada o super jakości po różnych wcześniejszych doświadczeniach... To sobie oceńcie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez sumkinda » 28 sty 2023, o 20:41

Dla mnie jest z kolei zdecydowanie za tanio, cena zbyt mało podkreśla ekskluzywnosc wydawnictffa, i jeszcze ten tak wydluzony czas na preorder, trzeba było pojechac jak z ostatnią plyta...
Pamiętam powstanie warszawskie, bo powstałem po imprezie we Warszawie właśnie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 123
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 15:08
Lokalizacja: Piła, Warszawa, Ełk

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez taataah » 29 sty 2023, o 12:11

kroy napisał(a):Jak ktoś jest frajerem)

kupilem preorder i co? czemu tak piszesz na forum ? wypisz sie jak juz nie ciesza Cie wydawnictwa zespołu... nie mowie o bezkrytycznym podejsciu do wszystkiego co wydają... tylko czas ucieka i nastepnego 50 lecia mozemy nie doczekac ...to czemu dopierdalasz sie bez sprawdzenia produktu do osob ktore mimo wszystko ( ceny ,ew. jakosci , remasterowanych numerow znanych od lat itepe) zaufały i chca miec to wydawnictwo!!!
pawarotaradio.pl
"Co ten dziadek właściwie pierdoli? Czy kpi? Czy pyta? Czy dupa go boli?
Pięćdziesiąt już prawie ma lat,Co to, za jaki on widzi świat?"
Avatar użytkownika
 
Posty: 236
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:37
Lokalizacja: Azeroth

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez kroy » 29 sty 2023, o 13:18

taataah napisał(a):
kroy napisał(a):Jak ktoś jest frajerem)

kupilem preorder i co? czemu tak piszesz na forum ? wypisz sie jak juz nie ciesza Cie wydawnictwa zespołu... nie mowie o bezkrytycznym podejsciu do wszystkiego co wydają... tylko czas ucieka i nastepnego 50 lecia mozemy nie doczekac ...to czemu dopierdalasz sie bez sprawdzenia produktu do osob ktore mimo wszystko ( ceny ,ew. jakosci , remasterowanych numerow znanych od lat itepe) zaufały i chca miec to wydawnictwo!!!



Jeśli uważasz, ze kupujesz super nowe wydawnictwo i to w dobrej cenie to ten post jest nie do Ciebie ;)
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez onyx » 29 sty 2023, o 14:24

artek napisał(a):Ale myślę, że na CD są duże szanse.
Jeśli będą nowe numery na krążkach, to prosta droga do kompaktu.

Liczy się zdrowa perspektywa, warto doceniać autentyczność Kultu od lat i to że ciągle muzycznie dla nas działają .
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 30 sty 2023, o 17:35

Szczerze mówiąc to jest to ewidentny skok na kasę, cena za 1LP to żart, szczególnie że będą 4 części tego. A wątpię, by kolejne części były tańsze. Już prędzej spodziewam się, że będzie drożej...
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez taataah » 30 sty 2023, o 19:34

Królestwo- katowice -koncert Shataqs- bar w barze za 2 drinki kawe i herbatke zapłaciłem 120 zeta wieć był skok na kase ? czy rynkowa cena ? Nie jęcz tak! za każdym razem płyty powinny być po 30 zeta góra i jeszcze z wysyłka i podpisami ...no weź.......zostań wydawcą, albo menago taka mam koncepcje
pawarotaradio.pl
"Co ten dziadek właściwie pierdoli? Czy kpi? Czy pyta? Czy dupa go boli?
Pięćdziesiąt już prawie ma lat,Co to, za jaki on widzi świat?"
Avatar użytkownika
 
Posty: 236
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:37
Lokalizacja: Azeroth

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 30 sty 2023, o 22:32

Jeśli dla Ciebie cena za 4 LP z przesyłką prawie 800 zł jest spoko to co mi do tego. I nie, nie twierdziłem nigdy że CD ma być po 30. Nie mam problemu z zapłaceniem za płytę rozsądnych pieniędzy, tutaj jednak by mieć pełne wydawnictwo 4 winyli trzeba zapłacić jednak 779 zł co w porównaniu do innych wydawnictw nawet na tylu nośnikach jest ceną trochę zaborczą. Jak ktoś chce kupić, spoko, dla mnie to skok na kasę.

P.S. Sam byłem orędownikiem tego by wydać bluray Kultu z Polandrock nawet za te około 120 zł. Jakość oczywiście kosztuje, jednak trochę teraz przesadzili.
One Love!
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości

cron