Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 10 kwi 2020, o 12:59

Tymczasem dzisiaj premiera nowego wydawnictwa Elektrycznych Gitar.

CD oraz limitowane po 400 sztuk w każdym kolorze 2LP:

Black 400 szt.
Red 400 szt.
Clear 400 szt.

Link do zamówienia:

https://sprecords.pl/558-elektryczne-gitary?

P.S. Cena winyla to no niech każdy się wypowie...
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez k@zelot » 7 paź 2020, o 13:05

k@zelot napisał(a):
Album „Kult live Pol’and’Rock Festival 2019” ukaże się jako box złożony z dwóch płyt CD z ponad 100 minutami muzyki oraz płyty DVD. Prócz tego materiał dźwiękowy ukaże się również na potrójnym albumie winylowym – będzie to limitowane wydanie w czterech wersjach kolorystycznych. Przedsprzedaż rusza w piątek 9 października w południe w internetowym sklepie wytwórni SP Records oraz SiemaShop, oficjalnej platformie zakupowej festiwalu Pol’And’Rock.


Jak że byłem naiwny licząc że SP Records nie będzie miał udziału w wydaniu tegoż jak że zacnego koncertu.

"Uwielbiam" te SPkowe kolorowe wydania nastawione na kasę

Nie dziwię się teraz że sie zespół i atmosfera w nim psuje.
Oglądasz się na innych, o sobie nic nie wiesz
Ile dałeś światu, ile wziąłeś dla siebie?
Zadajesz pytania: po co, komu i dlaczego?
Co zrobiłeś dobrego dla człowieka drugiego?
BO JA MAM TO
CZEGO TY NIGDY NIE BĘDZIESZ MIEĆ
CHOCIAŻ BARDZO TEGO PRAGNIESZ
...
Avatar użytkownika
 
Posty: 293
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 08:43
Lokalizacja: 100LICA / LBN

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez onyx » 7 paź 2020, o 13:28

Film o pracy Kultu jest bardzo, ale to bardzo pozytywny i pod pewnymi względami jest baaardzo dobrze.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez k@zelot » 8 paź 2020, o 06:41

onyx napisał(a):Film o pracy Kultu jest bardzo, ale to bardzo pozytywny i pod pewnymi względami jest baaardzo dobrze.

Dla mnie to jest bardziej film o Didim i jego więzi z Kazikiem aniżeli film o merytorycznym zapleczu zespolu.
Oglądasz się na innych, o sobie nic nie wiesz
Ile dałeś światu, ile wziąłeś dla siebie?
Zadajesz pytania: po co, komu i dlaczego?
Co zrobiłeś dobrego dla człowieka drugiego?
BO JA MAM TO
CZEGO TY NIGDY NIE BĘDZIESZ MIEĆ
CHOCIAŻ BARDZO TEGO PRAGNIESZ
...
Avatar użytkownika
 
Posty: 293
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 08:43
Lokalizacja: 100LICA / LBN

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez onyx » 21 maja 2021, o 12:17

https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez jarekg » 22 maja 2021, o 10:20

Do swojej części Kazik sam napisał słowa?
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez onyx » 10 cze 2021, o 19:16

https://www.youtube.com/watch?v=wnKFwgRx5Hw

Lubie czarno- białe teledyski :arrow: Do kocham cie, a miłością swoja też :arrow:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Artek Miszcz » 10 cze 2021, o 23:43

onyx napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=wnKFwgRx5Hw

Lubie czarno- białe teledyski :arrow: Do kocham cie, a miłością swoja też :arrow:


Do "Kocham Cię, a miłością swoją" powstał jeden z najgorszych teledysków.
Tekst mówi jasno i wyraźnie o miłości Kazika do żony, a w klipie jest jakaś chora historyjka ze starym dziadem i dwiema młodymi dupami, które pewnie w momencie zagrania w teledysku były jeszcze młodsze ode mnie.
Totalny niewypał, zresztą sama pani Ania w "Białej księdze" zjechała ten teledysk i słusznie. Pan Pietrzak jednak czasem ma słabe pomysły ;)
 
Posty: 106
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:51
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez onyx » 16 lis 2021, o 10:29

Tyle czasu od firmy na Muranowie gdzieś działam obok taka jesienna czapka z okładkami różnych wydawnictw :arrow: pomysł godny odnotowania :idea:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 8 wrz 2022, o 10:21

To co wydafca odjebał z ostatnimi dwoma wydawnictwami, tj. KNŻ "Występ" i Kazik "12 groszy" to już nawet nie woła o pomstę do nieba a o ZMIANĘ!!! wydafcy.
Jakość wydań winylowych "Występ" nawet po "wymianach" z reklamacji nie uległa zmianie. Szereg wpisów i publikacji na fb traktuje o tym problemie.
"12 groszy" przekombinowane w formie wydawniczej. Moneta niszczy folię płyty i utrudnia przechowywanie płyt na półce, wśród innych płyt, same folie też raczej nie stanowią najlepszego zabezpieczenia płyt.
Namawiam też do przesłuchania krążków, u mnie osobiście duże problemy z wydaniem w kolorze orange.

Oczywiście sam stan fizyczny obu wydań daleki od rzekomej jakości premium, którą SP reklamuje. Płyty brudne, tłuste, zanieczyszczone i porysowane.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez gad » 8 wrz 2022, o 10:40

Zgadzam się w pełni. Spadek jakości wydań LP jest widoczny, szkoda, bo wcześniej byli na wysokim poziomie. Inna sprawa, że teraz jest trudna sytuacja na rynku winyli, ceny wysokie, a terminy odległe. Niemniej wolałbym zapłacić nawet więcej, ale otrzymać solidny produkt.

Pomysł z dodawaniem do winyla jakiś wystających gadżetów też z dupy. Jakby to w jakimś boksie zrobili, to spoko, ale tak to jest mega niepraktyczne.
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 8 wrz 2022, o 10:49

gad napisał(a):Zgadzam się w pełni. Spadek jakości wydań LP jest widoczny, szkoda, bo wcześniej byli na wysokim poziomie. Inna sprawa, że teraz jest trudna sytuacja na rynku winyli, ceny wysokie, a terminy odległe. Niemniej wolałbym zapłacić nawet więcej, ale otrzymać solidny produkt.

Pomysł z dodawaniem do winyla jakiś wystających gadżetów też z dupy. Jakby to w jakimś boksie zrobili, to spoko, ale tak to jest mega niepraktyczne.


Trudna sytuacja jest i będzie w najbliższym czasie, co nie zwalnia nikogo z odpowiedzialności za jakość produktu.
Poza tym nikt nie zmusza nikogo do pogoni za zyskami, a my mamy te zyski zapewniać, nawet swoim kosztem, czyli rezygnacji z wymagań co do jakości płyt.
Jeśli któryś z muzyków czy techniki Kultu jest na tyle chory, że sztuka nie może się odbyć, koncert przekładany jest na inny termin. KULT szanuje swoich słuchaczy.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez gad » 8 wrz 2022, o 11:32

artek napisał(a):Trudna sytuacja jest i będzie w najbliższym czasie, co nie zwalnia nikogo z odpowiedzialności za jakość produktu.
Poza tym nikt nie zmusza nikogo do pogoni za zyskami, a my mamy te zyski zapewniać, nawet swoim kosztem, czyli rezygnacji z wymagań co do jakości płyt.
Jeśli któryś z muzyków czy techniki Kultu jest na tyle chory, że sztuka nie może się odbyć, koncert przekładany jest na inny termin. KULT szanuje swoich słuchaczy.


Poruszyłem temat trudnej sytuacji w branży winyli, bo nie wątpię, że ma to wpływ na jakość obecnych wydań. Dla przykładu - cytat z fb wydawcy Antena Krzyku (która jest w absolutnej topce jeśli chodzi o wydania winyli w Polsce), z kwietnia tego roku: "Nadszedł ten czas, gdy pytanie „a będzie na winylu?” straciło sens. Nie, nie będzie do czasu normalizacji sytuacji. Dziś, mało tego, że termin realizacji zleceń na winyle jest absurdalny i nie pozwala skoordynować trasy z dniem premiery czy opublikować wszystkich formatów z tą samą datą, to jeszcze tłocznie, nacinacze i cała reszta osób biorących udział w produkcji ma wyjebane. Odrzucamy kolejne testpressy i kolejne są równie złe, bo nikt, po stronie produkcji, ich nie sprawdza. My już i tak za nie zapłaciliśmy, więc po co się starać? Przychodzą nakłady „gotowych” płyt z błędami (fale Dunaju, powietrze zatopione w płytach, pogięte zafoliowane okładki). O wzrastających cenach produkcji nawet nie ma co mówić. Tak się, moi drodzy, nie da. Nie pytajcie więc o kolejne wydawnictwa na winylach, bo zrealizujemy tylko te, które mamy umówione. Do czasu normalizacji sytuacji porzucamy nasz ulubiony nośnik.".

Piszę o tym, bo naprawdę rozumiem, że wina nie zawsze leży po stronie wydawcy. Jednak wydawca ma narzędzia, żeby z takimi sytuacjami walczyć. Może się to przekładać na cenę, a pewnie najbardziej na czas oczekiwania, jednak naprawdę wolałbym dostać jeden - dwa albumy rocznie od SP, ale żeby one były na poziomie, niż kilka wydanych tak jak te ostatnie.

Z tą pogonią za zyskiem, to też bym nie szalał. Po prostu winyle zdrożały. Wydawnictwa winylowe SP były zawsze lekko droższe od innych, jednak cechowała je jakość. Obecnie są droższe, a jakość taka-se.
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 8 wrz 2022, o 11:43

gad napisał(a):
artek napisał(a):Trudna sytuacja jest i będzie w najbliższym czasie, co nie zwalnia nikogo z odpowiedzialności za jakość produktu.
Poza tym nikt nie zmusza nikogo do pogoni za zyskami, a my mamy te zyski zapewniać, nawet swoim kosztem, czyli rezygnacji z wymagań co do jakości płyt.
Jeśli któryś z muzyków czy techniki Kultu jest na tyle chory, że sztuka nie może się odbyć, koncert przekładany jest na inny termin. KULT szanuje swoich słuchaczy.


Poruszyłem temat trudnej sytuacji w branży winyli, bo nie wątpię, że ma to wpływ na jakość obecnych wydań. Dla przykładu - cytat z fb wydawcy Antena Krzyku (która jest w absolutnej topce jeśli chodzi o wydania winyli w Polsce), z kwietnia tego roku: "Nadszedł ten czas, gdy pytanie „a będzie na winylu?” straciło sens. Nie, nie będzie do czasu normalizacji sytuacji. Dziś, mało tego, że termin realizacji zleceń na winyle jest absurdalny i nie pozwala skoordynować trasy z dniem premiery czy opublikować wszystkich formatów z tą samą datą, to jeszcze tłocznie, nacinacze i cała reszta osób biorących udział w produkcji ma wyjebane. Odrzucamy kolejne testpressy i kolejne są równie złe, bo nikt, po stronie produkcji, ich nie sprawdza. My już i tak za nie zapłaciliśmy, więc po co się starać? Przychodzą nakłady „gotowych” płyt z błędami (fale Dunaju, powietrze zatopione w płytach, pogięte zafoliowane okładki). O wzrastających cenach produkcji nawet nie ma co mówić. Tak się, moi drodzy, nie da. Nie pytajcie więc o kolejne wydawnictwa na winylach, bo zrealizujemy tylko te, które mamy umówione. Do czasu normalizacji sytuacji porzucamy nasz ulubiony nośnik.".

Piszę o tym, bo naprawdę rozumiem, że wina nie zawsze leży po stronie wydawcy. Jednak wydawca ma narzędzia, żeby z takimi sytuacjami walczyć. Może się to przekładać na cenę, a pewnie najbardziej na czas oczekiwania, jednak naprawdę wolałbym dostać jeden - dwa albumy rocznie od SP, ale żeby one były na poziomie, niż kilka wydanych tak jak te ostatnie.

Z tą pogonią za zyskiem, to też bym nie szalał. Po prostu winyle zdrożały. Wydawnictwa winylowe SP były zawsze lekko droższe od innych, jednak cechowała je jakość. Obecnie są droższe, a jakość taka-se.


Akapit przedostatni i ostatni lekko kolidują ze sobą. Ja również wolę 2 solidne wydania winylowe od SP w jakości premium a nie masówkę gorszą od wyśmiewanej Biedronki. Gonią za zyskiem, stąd chujoza wydawnicza w ilości jakiej tylko się da. SP ma proste założeni, chujowe ale i tak kupią, więc jebie ich to, jeszcze chwila a zaczną mówić, że to wina Putina.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez gad » 8 wrz 2022, o 16:06

artek napisał(a):Akapit przedostatni i ostatni lekko kolidują ze sobą. Ja również wolę 2 solidne wydania winylowe od SP w jakości premium a nie masówkę gorszą od wyśmiewanej Biedronki. Gonią za zyskiem, stąd chujoza wydawnicza w ilości jakiej tylko się da. SP ma proste założeni, chujowe ale i tak kupią, więc jebie ich to, jeszcze chwila a zaczną mówić, że to wina Putina.

Myślę, że nie kolidują ze sobą :) Ale wyjaśnię co miałem na myśli - obecna sytuacja jest trudna również dla wydawców, dlatego rozumiem pewne problemy, nie usprawiedliwia to jednak SP, bo mogą coś z tym zrobić, a jak widać nie robią. Co do zysku, to chciałem powiedzieć, że ceny winyli od SP do tej pory były wyższe niż standardowo na rynku, jednak dostawaliśmy lepszą jakość niż standardowo (nie zawsze, ale generalnie), więc zupełnie nie miałem z tym problemu. Obecnie są dalej wyższe niż standardowe, ale nie idzie za tym jakość.

Co do Biedronki, to trochę na marginesie - to jest powielany stereotyp z tymi winylami z Biedry, że gorsze. To były dokładnie te same wydania co w Empiku czy gdziekolwiek indziej. Mam mnóstwo płyt stamtąd i są takie które brzmią źle, ale są też takie które brzmią zajebiście (np. Massive Attack x Mad Professor). Dlatego proszę Biedronki nie szkalować, bo to były piękne czasy, kiedy to przy dobrych wiatrach, dało się kupić winyle po 30 ziko.

A wracając do SP - gdyby poszli drogą, że słuchajcie, jest chujnia, ale będziemy się starać, żeby jakość była odpowiednia, dlatego będzie trochę drożej i dłużej, a co za tym idzie rzadziej, ale dobrze, to bym bił brawo. Ale to SP, którzy wyciskanie tej cytryny jaką jest Kazik opanowali do perfekcji, dlatego sądzę, że i tak będą się starali wydawać kolejne albumy jak najszybciej mając w dupie jakość, tak jak to się zadziało przy okazji Występu i 12 groszy. Zbyt dobrze znam poczynania SP, żeby mieć specjalną nadzieję, ale mimo wszystko kibicuję, żeby tym razem zrobili tak jak by należało.
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 8 wrz 2022, o 20:45

gad napisał(a):
artek napisał(a):Akapit przedostatni i ostatni lekko kolidują ze sobą. Ja również wolę 2 solidne wydania winylowe od SP w jakości premium a nie masówkę gorszą od wyśmiewanej Biedronki. Gonią za zyskiem, stąd chujoza wydawnicza w ilości jakiej tylko się da. SP ma proste założeni, chujowe ale i tak kupią, więc jebie ich to, jeszcze chwila a zaczną mówić, że to wina Putina.

Myślę, że nie kolidują ze sobą :) Ale wyjaśnię co miałem na myśli - obecna sytuacja jest trudna również dla wydawców, dlatego rozumiem pewne problemy, nie usprawiedliwia to jednak SP, bo mogą coś z tym zrobić, a jak widać nie robią. Co do zysku, to chciałem powiedzieć, że ceny winyli od SP do tej pory były wyższe niż standardowo na rynku, jednak dostawaliśmy lepszą jakość niż standardowo (nie zawsze, ale generalnie), więc zupełnie nie miałem z tym problemu. Obecnie są dalej wyższe niż standardowe, ale nie idzie za tym jakość.

Co do Biedronki, to trochę na marginesie - to jest powielany stereotyp z tymi winylami z Biedry, że gorsze. To były dokładnie te same wydania co w Empiku czy gdziekolwiek indziej. Mam mnóstwo płyt stamtąd i są takie które brzmią źle, ale są też takie które brzmią zajebiście (np. Massive Attack x Mad Professor). Dlatego proszę Biedronki nie szkalować, bo to były piękne czasy, kiedy to przy dobrych wiatrach, dało się kupić winyle po 30 ziko.

A wracając do SP - gdyby poszli drogą, że słuchajcie, jest chujnia, ale będziemy się starać, żeby jakość była odpowiednia, dlatego będzie trochę drożej i dłużej, a co za tym idzie rzadziej, ale dobrze, to bym bił brawo. Ale to SP, którzy wyciskanie tej cytryny jaką jest Kazik opanowali do perfekcji, dlatego sądzę, że i tak będą się starali wydawać kolejne albumy jak najszybciej mając w dupie jakość, tak jak to się zadziało przy okazji Występu i 12 groszy. Zbyt dobrze znam poczynania SP, żeby mieć specjalną nadzieję, ale mimo wszystko kibicuję, żeby tym razem zrobili tak jak by należało.


Wiem, że ceny wydań winylowych od SP nie stanowią dla nikogo problemu. Pewnie tu się zgadzamy.

Biedronka niesprawiedliwie dostawała po głowie, wiemy, zgoda.

W tym co teraz, nie chodzi o darcie kotów, ale o rozwiązanie problemu. Tu potrzeba dobrej woli. Na pewno nie może to wyglądać tak, jak w przypadku zwrotów i reklamacji "Występu", co jest na FB podawane, że wracały te same płyty, brudne, porysowane, uszkodzone. I nie może być tak, że "12 groszy" nie jest wcale lepiej wydane.
Tłocznia nie trzyma standardów ale, że SP nie wymaga, to już nie jest OK.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 11 wrz 2022, o 08:59

Czego boi się wydafca usuwając mnie z grupy SP Records backstage na Fb?
Dodam dla porządku, że nie zamieszaczałem tam żadnych wpisów odnośnie bieżącej sytuacji.
To zaczyna już o czymś świadczyć...
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Łukasz_eM » 11 wrz 2022, o 10:57

Na instagramie SP records w poście zapytano jak wrażenia odnośnie płyt winylowych Kaenżet - Występ.
Odpisałem, że dwa egzemplarze, które do mnie dotarły (kolor Black, Orange) są dupnięte w tych samych miejscach, czarne krążki dodatkowo miały mnóstwo rys, smug, ogólnie bardzo słabo, trzaski, pyknięcia między utworami, mój wpis został szybko usunięty :)
Patrzcie, nie sprecyzowali, że chodziło im tylko o pozytywne wrażenia :?

Później już tylko reklamacja, czekanie ponad miesiąc, wymiana płyt, ok, ale z kolei koperty wewnętrzne ucierpiały
( pozaginane rogi, poprzebijane boki ) Ogólnie słabe zabezpieczenie płyt, jak gdzieś paczka spadnie podczas transportu, to ujebane krawędzie okładki, tak miałem w przypadku 12 groszy. :cry:
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 12 wrz 2022, o 11:37

Łukasz_eM napisał(a):Na instagramie SP records w poście zapytano jak wrażenia odnośnie płyt winylowych Kaenżet - Występ.
Odpisałem, że dwa egzemplarze, które do mnie dotarły (kolor Black, Orange) są dupnięte w tych samych miejscach, czarne krążki dodatkowo miały mnóstwo rys, smug, ogólnie bardzo słabo, trzaski, pyknięcia między utworami, mój wpis został szybko usunięty :)
Patrzcie, nie sprecyzowali, że chodziło im tylko o pozytywne wrażenia :?

Później już tylko reklamacja, czekanie ponad miesiąc, wymiana płyt, ok, ale z kolei koperty wewnętrzne ucierpiały
( pozaginane rogi, poprzebijane boki ) Ogólnie słabe zabezpieczenie płyt, jak gdzieś paczka spadnie podczas transportu, to ujebane krawędzie okładki, tak miałem w przypadku 12 groszy. :cry:



Instagram SP i grupa na Fb SP Records Backstage działają niczym Widomości TVP. Prezes może być dumny z naśladowców.
"Wolność, po co wam wolność... " do wizualizacji można dodać nowego bohatera w mundurze.
Myślę, że jeszcze jesteśmy przed szczytem hipokryzji.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 24 wrz 2022, o 13:02

Ja na winylach się nie znam. Wciąż stawiam pierwsze kroki. Chętnie się uczę tematu, słucham mądrzejszych.
Najnowsze, po rozmowie z człowiekiem, muzykiem, który wychował się na czarnym placku, kocha od zawsze i wiele wie, a jak podkreśla, zawsze mówi prawdę:
"Płyta winylowa, wyjęta z koperty, oglądana pod światło, winna być czysta, bez palców, bez rys, bez fizycznych uszkodzeń. Powinna być jak lustro. W innym wypadku jest do wymiany."

W którym roku była zainicjowana akcja "stop badziewiadzie SP"?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Łukasz_eM » 24 wrz 2022, o 16:36

artek napisał(a):"Płyta winylowa, wyjęta z koperty, oglądana pod światło, winna być czysta, bez palców, bez rys, bez fizycznych uszkodzeń. Powinna być jak lustro. W innym wypadku jest do wymiany."

Najlepiej pod "sztuczne" światło ;) Do takiej wizualnej oceny dochodzi jeszcze sprawdzenie, czy płyta nie jest "pofalowana" oraz czy jest centryczna :) To bardzo ważne, by nie uszkodzić igły.
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 5 paź 2022, o 19:42

Mamy zapowiedź winyla El Dupa "A pudle?". Start w najbliższy piątek.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 7 paź 2022, o 13:04

artek napisał(a):Mamy zapowiedź winyla El Dupa "A pudle?". Start w najbliższy piątek.



I jest, dwa warianty koloru placka, dwa warianty zamówień (opcja z kartą prezentową)
Jak podał SP, w pierwszej minucie poszło 200 zamówień.
Czas do 21 października.

Do tego gadżety - bluzy, koszulki.

Fajnie, bo nie odgrzewany kotlet i nie kolejna edycja limitowana, poprzedniej edycji limitowanej (a później karkołomne tłumaczenia, że kolor i uwaga! "mastering").
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez sumkinda » 8 lis 2022, o 15:19

Kazik - Gdybym wiedział to co wiem [CD] (Edycja 2022) (PREORDER DO DNIA : 14.11.2022.)
Pamiętam powstanie warszawskie, bo powstałem po imprezie we Warszawie właśnie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 123
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 15:08
Lokalizacja: Piła, Warszawa, Ełk

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez onyx » 8 gru 2022, o 13:33

Wydawnictwa muzyczne się liczą,ale interakcja na żywo być musi 8-)
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

cron