KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Dąbek » 31 lip 2023, o 01:29

Świetna to była Łódź, udane zakończenie 600. urodzin tego miasta.
Ferreria
Broroklynska
Dziewczyna bez zeba
Celina
Maria ma syna
Jesli zechcesz
Czarne slonca
Wiara
Wstyd
Chce Milosci
Wolnosc
Krew Boga
Madrid
Wodka
Tak Tak Janusz
Patrz!
Niejeden
Arahja
Krolowa zycia
Parada wspomnień
6 lat później
Polska
Konsument
Prosto
Gdy nie ma dzieci
Hej czy nie wiecie
Pasażer
Baranek
Ziemia Obiecana

Zegarmistrz swiatła
Wioślarze
Avatar użytkownika
 
Posty: 84
Dołączył(a): 17 wrz 2016, o 18:26

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Matylda » 31 lip 2023, o 05:51

https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/rockowizna

Rockowizna w Poznaniu i Krakowie.
Wrocławia niestety nie ma w tym roku.
Przeżyj życie, a nie tylko żyj
 
Posty: 334
Dołączył(a): 10 lis 2017, o 00:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez jarekg » 31 lip 2023, o 11:52

Dąbek napisał(a):Świetna to była Łódź, udane zakończenie 600. urodzin tego miasta.


Prawda to. Bardzo dobry koncert! :)
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez taataah » 31 lip 2023, o 20:29

GDYBYŚCIE NIE MIELI CO ZROBIĆ ZE SWOIM ŻYCIEM TO:
01. 08. – Immortal Onion/Michał Jan – Tajne Komplety – Wrocław/
02. 08. – Jack Dupon – Łódź/
02. 08. – Koń – Latarnia na Wenei – Gniezno/
02. 08. – Mutoid Man – Stary Klasztor – Wrocław/
02. 08. – Sneaky Jesus / Alpaka Orkiestra – Jazz Na Wyspie – Gdańsk/
02. 08. – Tuleje / ZVANAI – Lado Na Wsi – Warszawa/
03. – 05. 08. – Pol’and’Rock Festival – Broczyno/
03. 08. – Horrid (1988/Rychlicki/Szpura) / susk/slotkakotka123 – Lado W Mieście – Warszawa/
03. 08. – Jack Dupon – Spóźniony Słowik – Nowy Sącz/
03. 08. – Koń – SARP Social Club – Poznań/
03. 08. – Psychocukier – Fabryka Sztuki – Łódź/
03. 08. – Tuleje – Baza – Kraków/
03. – 06. 08. – Zero Cult / Jass Yang / Karolina Cicha & Sw@da / Essex / Sitartronic & Bart Pałyga / Moribaya / Bisti / Primal / Bongo / jot / VANDERSON / Rafa’EL / Sourone/Sleeck / NOIS / Aware of / Furda / Faso Tamala / Polarny / Banati Crew / SPACEBOY / Orion Orient / Sonik & Mihvu / Fernn / Shoshana Rogala / Sas / PLK / Ahare / Muhumor / nevidimka / Adam Gałka / AX / Balensiaga / Kapela Braci Rejwów / Mantiuk / MARMO / MIKA MOODS / Ratri / Saygun / Seti / Trawka / Wata – Tribalanga Festival 2023 – Goniądz/
04. – 06. 08. – Off Festival – Katowice/
04. 08. – Izzy And The Black Trees – Letni Ogródek Kulturalny Inkubator Kultury – Rzeszów/
04. 08. – Satori Duo (Dąbrowski/Gizycki) – Farby – Poznań/
05. 08. – Bodacious / Vacos Malcolm / Gooral / Flora / Foxall / Green Jesus / Jacek Sienkiewicz – Park Centralny – Olsztyn/
05. 08. – IIna – Carpenter Inn – Olsztyn/
05. 08. – Immortal Onion/Michał Jan – Festiwal Jazzowy – Sochaczew/
05. 08. – Marcin Masecki & Warsaw Harmony – Lidzbarskie Wieczory Jazzowe – Lidzbark Warmiński/
05. 08. – TARGI MAŁYCH WYDAWCÓW – Komis Płytowy – Katowice/
05. 08. – The Pau / Trujace Kwiaty / Snakes Snakes Snakes – CRK – Wrocław/
05. 08. – Tymon Tymański / San Quentin – Amfiteatr – Kętrzyn/
07. 08. – Scowl / Hanako / Promyki – Pod Minogą – Poznań/
08. 08. – Crowbar / Las Trumien / Devil In The Name – P23 – Katowice/
09. 08. – Matylda Łukasiewicz – Muzeum Historyczne – Ełk/
09. 08. – Niechęć – Lado Na Wsi – Warszawa/
09. 08. – O.N.E. / Ziemowit Klimek solo – Jazz Na Wyspie – Gdańsk/
09. 08. – shishi – Chmury – Warszawa/
10. 08. – EKUZ / Lamb Live / Rama DJ set – Lado W Mieście – Warszawa/
10. 08. – Myrkvi – Adebar-Laboratorium Kultury – Kołobrzeg/
10. 08. – shishi / Sharky3000 – Nowa Forma – Wołów/
11. 08. – IIALAIMEDAII – RCK – Kołobrzeg/
11. 08. – CBB Ensemble / Ablaye Badji Band / The Afronauts / Seun Kuti & Egypt 80 / Newen Afrobeat – African Beats Festival – Kawęczyn/
11. 08. – Ewa Sad / Cleowalkthroughglass / Wiktor Szymurski / Amadea / Veronicami / Gonia Junkers / DJ Wielki Huj – Stół Powszechny/Enjoy Life Multimedia show #1 – Warszawa/
11. 08. – Pastry / Hanako / poimprezka – Chmury – Warszawa/
11. 08. – Red Crap / Tasiemka / Drugs / Party 5 / Eye For An Eye / Unbeaten / Moron’s Morons – DIY Fest vol.III – Zdynia/
12. 08. – OvE feat. Kandara Diabate / PS Cultural Concept / Tikobaouine / Orchestra Baobab / Tarwa N-Tiniri – African Beats Festival – Kawęczyn/
12. 08. – IIALAIMEDAII – Rock & Ł.OK Festiwal – Łowicz/
12. 08. – Faso Tamala – Chorzów/
12. 08. – TV Moms / Deat Tahiti / KMKZ / Chałtcore / Bulbulators / Alians / 19 Wiosen / Gaga Zielone Żabki / Die Parazeit – DIY Fest vol.III – Zdynia/
13. 08. – IIALAIMEDAII – Bałagan Artystyczny – Tuczno/
14. 08. – Spy / Jad – VooDoo Club – Warszawa/
16. 08. – Maniucha Bikont – Lado Na Wsi – Warszawa/
17. 08. – Time And Distance / Care – Chmury – Warszawa/
17. 08. – Wczasy Orkiestra / SVET – Lado W Mieście – Warszawa/
18. 08. – Klawo / Dominika Płonka – RCK – Kołobrzeg/
18. 08. – Mikołaj Trzaska – Księgarnia Smak Słowa – Sopot/
19. 08. – Cytadela / Jacek „Bielas” Bieleński / Neverending Delays – Cekcyn/
19. 08. – starlamydear / Róża Luxemburg – CK Nowe Amore – Poznań/
19. 08. – Totenwald / Martim Monitz / Duns / Dz!cz / Szlauch – Krzywy Gryf – Szczecin/
22. 08. – Steve Von Till – Stary Klasztor – Wrocław/
23. 08. – Magneto / Opla – Lado Na Wsi – Warszawa/
24. 08. – astma / USO 90001 – Lado W Mieście – Warszawa/
25. 08. – Pablopavo i Ludziki – Scena Zgrzyt – Olsztyn/
25. 08. – Jazzonans – Adebar-Laboratorium Kultury – Kołobrzeg/
25. 08. – Trupa Trupa – RCK – Kołobrzeg/
26. 08. – Axegrinder / Meryl Streek / Jad / Schizma / Javvs / Damnation / Orphanage Named Earth – Borderline Fest VOL.2/Zmiana Klimatu – Białystok/
26. 08. – Dead Vistula – Bydgoskie Przedmieście – Toruń/
26. 08. – Hańba! – Fabryka Sztuki – Łódź/
26. 08. – Yegor Zabelov – Bydgoskie Przedmieście – Toruń/
29. 08. – Bell Witch / Fuoco Fatuo – Stary Klasztor – Wrocław/
30. 08. – Karol Suka / SzaZa – Lado Na Wsi – Warszawa/
31. 08. – Arms And Sleepers / Grabek – Chmury – Warszawa/
pawarotaradio.pl
"Co ten dziadek właściwie pierdoli? Czy kpi? Czy pyta? Czy dupa go boli?
Pięćdziesiąt już prawie ma lat,Co to, za jaki on widzi świat?"
Avatar użytkownika
 
Posty: 234
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:37
Lokalizacja: Azeroth

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Matylda » 9 sie 2023, o 22:43

Matylda napisał(a):https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/rockowizna
Rockowizna w Poznaniu i Krakowie.
Wrocławia niestety nie ma w tym roku.

Jadę do Krakowa :D :) ;)
Już się nie mogę doczekać :) :)
A potem 02.09. Wrocław :) :)
Przeżyj życie, a nie tylko żyj
 
Posty: 334
Dołączył(a): 10 lis 2017, o 00:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez taataah » 17 sie 2023, o 22:10

pawarotaradio.pl
"Co ten dziadek właściwie pierdoli? Czy kpi? Czy pyta? Czy dupa go boli?
Pięćdziesiąt już prawie ma lat,Co to, za jaki on widzi świat?"
Avatar użytkownika
 
Posty: 234
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:37
Lokalizacja: Azeroth

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez bieszczaders » 19 sie 2023, o 13:20

taataah napisał(a):https://lyskirockfestival.pl/ kto na Lyski?


o/

A jedzie jakimś cudem może kto z Krakowa na te Lyski i ma ze dwa wolne miejsca? :twisted:
 
Posty: 12
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:47

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Matylda » 20 sie 2023, o 10:26

Przeżyj życie, a nie tylko żyj
 
Posty: 334
Dołączył(a): 10 lis 2017, o 00:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez onyx » 20 sie 2023, o 17:55

Tego wcześniej nie tylko na fb i zastanawiał mnie ten koncert całkiem bez biletów,skorzystają ci co nie bywają na październikowej corocznej.
Ale jak napisane pod tym linkiem że okazja,Kult jest okazją i to jedyną w swoim rodzaju.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2502
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez bieszczaders » 22 sie 2023, o 11:41

Mam do sprzedania dwa bilety na Kult w Krakowie w ramach Rockowizny (sobota, 26.08).

Zapraszam zainteresowanych. Pogonię w cenie przedsprzedaży, rzecz jasna :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:47

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez taataah » 1 wrz 2023, o 15:31

GDYBYŚCIE NIE MIELI CO ZROBIĆ ZE SWOIM ŻYCIEM TO:
polecam Popsysze !!Atol atol atol , Hańba! i Hiob dylan no i oczywiscie słuchać proszę https://pawarotaradio.pl/

31. 09. – En + Kamil Piotrowicz – SARP social club – Poznań/
31. 08. – Marszałek / Bajzel – Szczecin/
31. 08. – 7 stolic Północy rowerem. Marcel Kmita: 5000 km w 3 miesiące – Stowarzyszenie Klanza, Poznań/
31. 08. – Vader / Frontside / Dopelord – A2 – Wrocław/
01. 09. – James Harries – Kamienna Góra/
01. – 02. 09. – Karcer / Crutches / Anti-System / Slavenkust / Surowica / Chujoza / Thrt / Oaken / 71Tonman / KMKZ / Peacemaker / Human Rights / Eye For An Eye / Dr Fleischman / Serotonin Zero / Place On Earth / GaGa Zielone Żabki – Outside Fest 2023 – Wojcieszów/
01. 09. – Oranżada – Browar – Dukla/
01. 09. – Ryosuke Kiyasu – Chmury – Warszawa/
01. 09. – Ślina – Music Hub – Katowice/
01. 09. – Tatvamasi – Innowica – Nowica/
01. 09. – Ultra Sunn / HRV – Hydrozagadka – Warszawa/
01. 09. – Vader / Frontside / Dopelord – P23 – Katowice/
02. 09. – Dezerter – Dynów/
02. 09. – El topo-trio – Galeria CKiS Wieża Cisnień – Konin/
02. 09. – Hydra / Taxi Caveman – Wydział Remontowy – Gdańsk/
02. 09. – James Harries – Leszno/
02. 09. – KMKZ – Warszawa/
02. 09. – Kuba Sokołowski – Plac Reymonta – Tuszyn/
02. 09. – Mutoid Man / Taxi Caveman – Stary Klasztor – Wrocław/
02. 09. – Oranżada – Festiwal Innowica – Nowica/
02. 09. – Ryosuke Kiyasu – Ignorantka – Łódź/
02. 09. – Spineless Actress / Dreaming Plushie / Death Addict Society / DJ Ballin’ / DJ 3nóg – Chmury – Warszawa/
02. 09. – Vader / Frontside / Dopelord – Kamienna 12 – Kraków/
02. 09. – Venom Inc. / Wolfbrigade / The Black Thunder / Angrrsth / Las Trumien / Species / Serotonin Zero / Aquilla – Thunder Fest vol. X / Zamek Krzyżacki – Bytów/
03. 09. – El topo-trio – Klubojadalnia Młodsza Siostra – Warszawa/
03. 09. – James Harries – Przeździedza/
03. 09. – Ryosuke Kiyasu – Farby – Poznań/
03. 09. – Vader / Frontside / Dopelord – Tama – Poznań/
04. 09. – El topo-trio – Komitywa – Katowice/
04. 09. – James Harries – Mianowice/
04. 09. – Morbid Evils / Death Crusade / Putrid Evil – Paszcza Lwa – Gdańsk/
04. 09. – Ślina feat. Gio Beżuaszwili – Dom Tramwajarza – Poznań/
05. 09. – El topo-trio – Ignorantka – Łódź/
05. 09. – James Harries – Krapkowice/
05. 09. – KIRK / Zwidy – UCK Alternatywy – Warszawa/
05. 09. – Myciaa – Postój – Wrocław/
06. 09. – Bastarda – Ladom – Warszawa/
06. 09. – James Harries – Wschowa/
06. 09. – Paulina Owczarek /Peter Orins – Klubojadalnia Młodsza Siostra – Warszawa/
07. 09. – Grupa Trytony / Ido Bukelman – 19th Mózg Festival – Bydgoszcz/
07. 09. – James Harries – Obrzycko/
07. 09. – Maria Ka – Nowa Synagoga – Gdańsk/
07. 09. – MIRT / TER – Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki – Płock/
07. 09. – Paulina Owczarek /Peter Orins – Ignorantka – Łódź/
07 – 09. 09. – Summer Dying Loud XIV – Aleksandrów Łódzki/
07. 09. – Tuleje – Ciągoty i Tęsknoty – Łódź/
08. 09. – Barbara Drazkov / Reinhold Friedl & Frank Gratkowski / Josep-Maria Balanya & Tamara Joksimovic / Dalila Kayros & Danilo Casti / LASY – 19th Mózg Festival – Bydgoszcz/
08. 09. – Hiob Dylan / Ido Bukelman – Bemma Bar – Wrocław/
08. 09. – James Harries – Kostrzyn n. Odrą/
08. 09. – Maja Miro / Podpora/Kohyt – Centrum Św. Jana – Gdańsk/
08. 09. – Oil Stains – Rogate Serce – Bełchatów/
08. 09. – Paulina Owczarek /Peter Orins – Komitywa – Katowice/
08. 09. – Salto – CK Nowe Amore – Poznań/
08 – 10. 09. – Wieże Fabryk / Sanctus Iuda / Karcer / Antigama / Totenwald / Siq / Zmaza / Feed The Tumor / Fate – Rozbrat – Poznań/
08. 09. – Zespół Sztylety / Bastard Disco – Bracka 20 – Warszawa/
09. 09. – Hańba! – Bielsko-Biała/
09. 09. – Hippie Trim / Lochy i Smoki / esazlesa / We Watch Clouds / Cafetrauma / Soaked – Łącznik – Wrocław/
09. 09. – Hurt Luster / Ułła / Son Of Deni / Long Time No Talk – DziK – Warszawa/
09. 09. – James Harries – Oleśnica/
09. 09. – Lumpex 75 / Psychopatia / 7ma Fala / Nienawiść – Pub Beczka – Olsztyn/
09. 09. – Paulina Owczarek /Peter Orins – Baza – Kraków/
09. 09. – Piotr Peszat / Jon Dobie & Tomasz Glazik / Marek Chołoniewski/Chris Cutler/Artur Lis/Piotr Madej / Ursula Sereghy / Grischa Lichtenberger / Hilde Wollenstein – 19th Mózg Festival – Bydgoszcz/
09. 09. – Sunday At 9 – Łysy Fest XII – Ełk/
09. 09. – Tuleje – Synagoga – Konin/
09. 09. – We Watch Clouds – Wrocław/
10. 09. – Ido Bukelman / Akira Sakata & Entasis – Dragon Social Club – Poznań/
10. 09. – James Harries – Boguszów-Gorce/
10. 09. – Pastry / Uphill / The Ferrules – Wydział Remontowy – Gdańsk/
10. 09. – Shofar – Synagoga Bałucka – Łódź/
11. 09. – OATS / Long Time No Talk / Moonfeeder – Dwie Zmiany – Sopot/
12. 09. – Long Time No Talk / Pawlack /Róża Luksemburg – Pan Gar – Poznań/
13. 09. – Oxbow / Outer Limit Lotus – Hydrozagadka – Warszawa/
14. 09. – Hańba! – Warszawa/
14. 09. – Teo Olter Quintet – Lawendowa 8 – Gdańsk/
15. 09. – Hańba! – Toruń/
15. 09. – KMKZ / Wirus – Fabryka Kultury Zgrzyt – Lublin/
15. 09. – Sundogs / Artur Majewski – Bemma Bar – Wrocław/
15. 09. – Sun O)) / Kali Malone – Progresja – Warszawa/
15. 09. – The Magnificent Five: Gadecki Kwintet – Klub Desdemona – Gdynia/
16. 09. – Deviant Blues – Białołęcki Ośrodek Kultury – Warszawa/
16. 09. – Hańba! – Bydgoszcz/
16. 09. – Marek Biliński – Niebo – Warszawa/
16. 09. – MIR / Merkury – Starachowice/
16. 09. – Noise River / Vitus Danza / PRBDA – Las – Olsztyn/
16. 09. – Oi Boys / Wieże Fabryk / Watching Me Fall / Massmilicja / Iron Wire – Warsztat – Kraków/
16. 09. – Sun O)) / Maria W. Horn – Tama – Poznań/
16. 09. – Tesa / Bliss – Ada Puławska – Warszawa/
16. 09. – The Analogs / Super Potwór / Unbeaten – Klub Agaton 2 – Szczytno/
16. 09. – Voices Of The Cosmos / Mazzoll / Anna Ruta Pilewicz AQUAVOICE – Klub Akcent – Grudziądz/
17. 09. – Hańba! – Aleksandrów Łódzki/
17. 09. – Oi Boys / Wieże Fabryk – Hydrozagadka – Warszawa/
17. 09. – Teo Olter Quintet – Ignorantka – Łódź/
19. 09. – Eirik Brandal/Ryszard Lubieniecki/Maja Miro / Czajka i Puchacz / Mandhira de Saram/John Edwards/SteveBeresford – Warszawaska Jesień / Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego – Warszawa/
19. 09. – Guoste Tamulynaite / Jon Wesseltoft – Avant Art Festival / Bemma Bar – Wrocław/
19. 09. – Guro Moe & Mette Rasmussen – Avant Art Festival / Bulvary – Wrocław/
20. 09. – Eivind Vullum feat. Jerzy Mączyński & Nicolas Stocker / Gerard Lebik / Beam Splitter: Henrik Munkeby Norstebo & Audrey Chen / MOE – Avant Art Festival / Impart Centrum – Wrocław/
21. 09. – Liturgy – Avant Art Festival / Firlej – Wrocław/
21. 09. – Naaljos Ljorn / Raja Kirik / Sirom / – Avant Art Festival / Impart Centrum – Wrocław/
21. 09. – Ohyda / Gash Faith / Raut – Chmury – Warszawa/
21. 09. – Popsysze – Uczulenie – Wrocław/
21. 09. – Zachwyt / Metro – Chorzów/
21. 09. – Zbigniew Chojnacki solo / MoE – SPATiF – Warszawa/
22. 09. – Popsysze – Baza – Kraków/
22. 09. – Takkak Takkak / XIU XIU / Vomitatrix / Lustsickpuppy – Avant Art Festival / Tama – Wrocław/
22. 09. – Tymek Papior / Jim Kimchi / paszka – Idealistic Festival / Chmury – Warszawa/
22. 09. – Zachwyt / Metro – Klub RE – Kraków/
23. 09. – Atol Atol Atol / Izzy And The Black Trees / Zdrój – Pałacyk – Wrocław/
23. 09. – Dezerter – Przybysławice/
23. 09. – Kaszel / Enxin/Onyx / Złe Oko – Avant Art Festival / Firlej – Wrocław/
23. 09. – Radian / Ensemble E – Avant Art Festival / Impart Centrum – Wrocław/
23. 09. – Sepersa/Sefa / House Of Piru / TROM / Sukkubator – Teatr Powszechny – Warszawa/
23. 09. – SVIN / Asger Thomsen / Artificialice – Idealistic Festival / Klub SPATiF – Warszawa/
23. 09. – Zachwyt / Metro – Poznań/
24. 09. – IIALAIMEDAII – NRD – Toruń/
24. 09. – Hańba! – Gdańsk/
24. 09. – Hubert Kostkiewicz / Marcela Lucatelli / Kresten Osgood – Hashtag LAB – Warszawa/
24. 09. – Zachwyt / Metro – Wrocław/
26. 09. – Ensemble E – Avant Art Festival / Pardon, To Tu – Warszawa/
26. 09. – Halny: Jacek Sienkiewicz & Lukas Jiricka – Avant Art Festival / TR Warszawa – Warszawa/
26. 09. – HISS Collective – Avant Art Festival / CK Zamek – Poznań/
26. 09. – This Will Destroy You / The Ocean – Tama – Poznań/
27. 09. – Ensemble E – Avant Art Festival / CK Zamek – Poznań/
27. 09. – Enxin/Onyx / Divide And Dissolve / Liturgy – Avant Art Festival / Hydrozagadka – Warszawa/
28. 09. – Heave Blood & Die / Ciśnienie / Give Up To Failure – VooDoo – Warszawa/
28. 09. – LXMP – Ignorantka – Łódź/
28. 09. – Naoms & The Arrougates / Balkon – Klub Re – Kraków/
28. 09. – POIL UEDA – Avant Art Festival / Pardon, To Tu – Warszawa/
28. 09. – Radian – Avant Art Festival / CK Zamek – Poznań/
28. 09. – Valentina Magaletti / Daniel Blumberg – Avant Art Festival / SPATiF – Warszawa/
29. 09. – Give Up To Failure / Heave Blood & Die / Ciśnienie – Klub Re – Kraków/
29. 09. – Monike / Raja Kirik / IIALAIMEDAII / Sote – Komuna Warszawa – Warszawa/
29. 09. – Nanga – Przestrzeń – Łódź/
29. 09. – Zwidy / Ugory / daysdaysdays / Hage-O / Ala Zastary / Kresy / Deadly Fire End / Goddie / Jucha – Peleton Fest. 3 / Chmury / Hydrozagadka – Warszawa/
29. 09. – Polsoja / Brak – Klubojadalnia Młodsza Siostra – Warszawa/
29 – 30. 09. – Spalarnia x Marcioz / Figger & Maja Lura / Temperatura Pokojowa / Olbrzym i Kurdupel / drewnofromlas / Bogdan Sekalski / Good Night Chicken / Daniel Adamski / Ampacity – VII Gorzowski Splin Festiwal – Gorzów Wielkopolski/
30. 09. – Artur Dutkiewicz Trio – Filharmonia Warmińsko-Mazurska – Olsztyn/
30. 09. – Give Up To Failure – Katowice/
30. 09. – Lochy i Smoki / Komety / The Saturday Tea / Hanako / We Watch Clouds / Węże / Pawlack / Gołębie / Małgola, No / Air Hunger / Ziggiel Lou / Jakub LDDV – Peleton Fest. 3 / Chmury / Hydrozagadka – Warszawa/
30. 09. – Polsoja / Brak – Desdemona – Gdynia/
30. 09. – Sunday At 9 – VooDoo Club – Warszawa/
30. 09. – Takkak Takkak / Marina Herlop / Lustickpuppy – Komuna Warszawa – Warszawa/
30. 09. – Wąż / Prąd / Solar Trip – Klub Re – Kraków/
30. 09. – We Watch Clouds – Warszawa/
30. 09. – Za Siódmą Górą – WCK Dom Społeczny Obozowa 85 – Warszawa/
pawarotaradio.pl
"Co ten dziadek właściwie pierdoli? Czy kpi? Czy pyta? Czy dupa go boli?
Pięćdziesiąt już prawie ma lat,Co to, za jaki on widzi świat?"
Avatar użytkownika
 
Posty: 234
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:37
Lokalizacja: Azeroth

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Matylda » 4 wrz 2023, o 22:43

Proszę o wyjaśnienie sprzecznych informacji:
> tutaj:
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-13 ... 34#overall
można kupić bilecik

> a na stronie
https://kult.art.pl/events/event/nowy-sacz/
jest info, że koncert za free
i zaczęłam się zastanawiać czy do tego Nowego Sącza nie pojechać...
Załączniki
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG (66.48 KiB) Przeglądane 25149 razy
Przeżyj życie, a nie tylko żyj
 
Posty: 334
Dołączył(a): 10 lis 2017, o 00:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez kroy » 5 wrz 2023, o 13:27

Matylda napisał(a):Proszę o wyjaśnienie sprzecznych informacji:
> tutaj:
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-13 ... 34#overall
można kupić bilecik

> a na stronie
https://kult.art.pl/events/event/nowy-sacz/
jest info, że koncert za free
i zaczęłam się zastanawiać czy do tego Nowego Sącza nie pojechać...


A tak przy okazji nie rozumiem czemu jest smutna minka przy wejsciu za free.
Jak zespolowi sie nie podoba ze fan ma nie placic to niech nie gra niebiletowanych koncertow.
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 349
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Matylda » 5 wrz 2023, o 22:28

kroy napisał(a):A tak przy okazji nie rozumiem czemu jest smutna minka przy wejsciu za free.
Jak zespolowi sie nie podoba ze fan ma nie placic to niech nie gra niebiletowanych koncertow.


Przy innych za free też taka minka w sumie jest... Teraz tak myślę, że fakt, że fani i przy okazji inni ludzie bawią się za free nie znaczy przecież, że zespół gra za darmo. Przecież powietrzem żyć się nie da.
Ale z tym Nowym Sączem - to dobrze, że nie zrobiłam jeszcze rezerwacji noclegu :lol:
Myślę też, że chłopaki z zespołu lubią grać koncerty w przeciwnym razie nie byłoby ich tak wiele.
Cieszy mnie to bardzo, bo teraz w Wawie - u mnie trzeci weekend z Kult :)
Przeżyj życie, a nie tylko żyj
 
Posty: 334
Dołączył(a): 10 lis 2017, o 00:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez taataah » 1 paź 2023, o 19:00

a w październiku na co sie wybieracie?:P
01. 10. – Olbrzym i Kurdupel – Ignorantka – Łódź/
01. 10. – Polsoja / Brak – Poznań/
01. - 08. 10. – Unsound 2023 – Kraków/
01. 10. – Weedcraft / Weird Tales / Neon Mud / Dungeon Tea Party – NRD – Toruń/
02. 10. – Cherubs / Cani Sciorri / Polsoja – CK Nowe Amore – Poznań/
02. 10. – Matylda Łukasiewicz – Teatr Variete – Kraków/
02. 10. – Morświn – Klubokawiarnia Mleczarnia – Wrocław/
03. 10. – Emiter – POKiS – Płock/
03. 10. – Joanna Makabresku / Faraway – Chmury – Warszawa/
03. 10. – Yomi / Deodium – Białystok/
04. 10. – Blokowisko – Zawieje – Warszawa/
04. 10. – Edith Steyer Łukasz Marciniak duo – Komitywa – Katowice/
04. 10. – Hania Rani – Teatr Szekspirowski – Gdańsk/
04. 10. – Yomi / Deodium – Bydsgoszcz/
05. 10. – Dynasonic – Unsound 2023 / Kamienna 12 – Kraków/
05. 10. – Lotto – Klubojadalnia Młodsza Siostra – Warszawa/
05. 10. – Lubieniecki/Owczarek/Steyer – Baza – Kraków/
05. 10. – Mateusz Tomczak / Simi Fyda – Turnus Na Wolskiej – Warszawa/
05. 10. – Oczi Cziorne – GAK Plama – Gdańsk/
05. 10. – Yomi / Deodium – Szczecin/
06. 10. – Afro Kolektyw – Klub Re – Kraków/
06. 10. – Bogdanowicz/Lubieniecki/Steyer/Owczarek – Księgarnia Hiszpańska – Wrocław/
06. 10. – Marta Warelis / Aleksandra Chciuk/Don Malfon / Dirty Laundry Plus / A Tiny Bell – Silence/Noise 7 Spontaneous Music Festival / Dragon Social Club – Poznań/
06. 10. – Matylda Łukasiewicz – NCPP – Opole/
06. 10. – Lotto – Pawilon – Poznań/
06. 10. – The Shell Collector / Rambukk / Mudride – OCSK Postój – Wrocław/
06. 10. – Zbigniew Chojnacki – Ignorantka – Łódź/
07. 10. – Don Malfon / Marta Warelis/Florian Stoffner/Rudi Fischerlehner / Aleksandra Chciuk/Vasco Trilla/Marcin Bożek/Miguel Petrucelli / Der Dritte Stand - Silence/Noise 7 Spontaneous Music Festival / Dragon Social Club – Poznań/
07. 10. – Dr Fleischman / Zszopy – Deja Vu – Lublin/
07. 10. – Inclusion / Killsorrow / Ekoa – Alchemia – Kraków/
07. 10. – Konstelacje – Las – Olsztyn/
07. 10. – Lotto – Bemma Bar – Wrocław/
07. 10. – Naczynia / Oranżada – WCK – Warszawa/
07. 10. – Salvatore & Obligado – Ignorantka – Łódź/
07. 10. – Snakes Snakes Snakes / Procesor Plus – Klub Desdemona – Gdynia/
07. 10. – TARGI MAŁYCH WYDAWCÓW – Unsound 2023 / Betel – Kraków/
07. 10. – Tropical Soldiers in Paradise – SPATiF – Warszawa/
07. 10. – Witchrite / Death Reapers / Rambukk / The Shell Collector – CKN Centrala – Gorzów Wielkopolski/
07. 10. – Zwidy / Angry Sad Boys – Klub Re – Kraków/
08. 10. – TARGI MAŁYCH WYDAWCÓW – Pardon, To Tu – Warszawa/
08. 10. – Vasco Trilla & Don Molfon – Ignorantka – Łódź/
08. 10. – Yomi / Deodium – Metal Cave Club – Warszawa/
11. 10. – Jakub Gucik & Tilen Kravos – Ignorantka – Łódź/
11. 10. – Jozep Obol – Klubojadalnia Młodsza Siostra – Warszawa/
11. 10. – USO 9001 – Alchemia – Kraków/
12. 10. – Bastarda Trio - Żoliborski Dom Kultury – Warszawa/
12. 10. – Bielizna – SPATiF – Sopot/
12. 10. – Das Kinn – Ignorantka – Łódź/
12. 10. – David Murray/Ingebrigt Haker Flaten/Paal Nilssen-Love – Pardon, To Tu – Warszawa/
12. 10. – Gruzja / The Stubs / Mchy i Porosty – Ucho – Gdynia/
12. 10. – Snakes Snakes Snakes / Egomasina – Chmury – Warszawa/
12. 10. – Zwidy / Vermona Kids – Katofonia – Katowice/
13. 10. – Fractured / Terminal Filth – Klub Desdemona – Gdynia/
13. 10. – Gruzja / The Stubs / Mchy i Porosty – 2Progi – Poznań/
13. 10. – Hańba! – Klub Re – Kraków/
13. 10. – Lasy / Ebola Ape: live set– Instytut Kultury Miejskiej – Gdańsk/
13. 10. – Rome / Moriah Woods – Drizzly Grizzly – Gdańsk/
13. 10. – Swiernalis / Gipsy And The Acid Queen – Kuźnia Społeczna – Olsztyn/
13. 10. – Zwidy – Nowa Forma – Wołów/
14. 10. – Das Kinn / XDZVONX / DJ Discomfort – Uczulenie – Wrocław/
14. 10. – Gruzja / The Stubs / Mchy i Porosty – Wooltora – Łódź/
14. 10. – Hańba! – Klub Re – Kraków/
14. 10. – Kisu Min / Vvydmy / Powroty – Klub Desdemona – Gdynia/
14. 10. – Mitch & Mitch Con Il Loro Gruppo Etereofonico – Fonomo Music & Film Festival – Bydgoszcz/
14. 10. – Niechęć – SPATiF – Warszawa/
14. 10. – Przeprosiny / Poimprezka / No More Flowers – Rozbrat – Poznań/
14. 10. – Rome / Moriah Woods – Poczta Główna – Kraków/
14. 10. – Swayzee – Klub Gwarek – Kraków/
14. 10. – Wieże Fabryk / Ohyda / Schrottersburg – Rzeszowskie Piwnice – Rzeszów/
14. 10. –Ye.stem / Infekcja / Sanctus Iuda / Wirus – Browar Warmia – Olsztyn/
14. 10. – Zwidy – Wyjście Awaryjne – Opole/
15. 10. – Gruzja / The Stubs / Mchy i Porosty – Łącznik – Wrocław/
15. 10. – Zwierzę Natchnione – Baza – Kraków/
16. 10. – Sarmacja – Zawieje – Warszawa/
18. 10. – Hellcrash – Motor Rock Pub – Słupsk/
19. 10. – Gruzja / The Stubs / Mchy i Porosty – Hydrozagadka – Warszawa/
19. 10. – Matylda Łukasiewicz – POKIS – Płock/
19. 10. – Próchno / Królówczana Smuga – Chmury – Warszawa/
20. 10. – Aurora Falls / Skray – CK Nowe Amore – Poznań/
20. 10. – Dezerter / KMKZ – Drizzly Grizzly – Gdańsk/
20. 10. – Gruzja / The Stubs / Mchy i Porosty – Zgrzyt – Lublin/
20. 10. – Hałvva & TimotheeQuost – Ignorantka – Łódź/
20 .10. – Hostia / Las Trumien / Slaughter Of The Souls – Lapidarium – Sandomierz/
20. 10. – Matylda Łukasiewicz – Concordia Design – Wrocław/
20. 10. – Mitch & Mitch Con Il Loro Gruppo Etereofonico - RCK – Kołobrzeg/
20. 10. – Próchno / Królówczana Smuga – Klub Re – Kraków/
20. 10. – Zenial / Radio Noise Duo – Wolskie Centrum Kultury – Warszawa/
20. 10. – Zwidy – Hala Odra – Szczecin/
21. 10. – Dezerter / KMKZ – Kuźnia – Olsztyn/
21. 10. – Die Selektion / Martyrmachine – Hydrozagadka – Warszawa/
21. 10. – Gruzja / The Stubs / Mchy i Porosty – Zaścianek – Kraków/
21. 10. – Hostia / Las Trumien / Wąż – Semafor – Skarżysko-Kamienna/
21. 10. – Matylda Łukasiewicz – Wytwórnia – Łódź/
21. 10. – Moron’s Morons / The Pau / Sars – Underground Pub – Rzeszów/
21. 10. – Mr Pink And The Bad Thoughts / Penthouse / Moriah Woods – Klub Re – Kraków/
21. 10. – Próchno / Królówczana Smuga – Ignorantka – Łódź/
21. 10. – Tatvamasi – DDK Węglin – Lublin/
21. 10. – Zwidy – Czudner Spot – Gdańsk/
22. 10. – Emiter – Ignorantka – Łódź/
22. 10. – Gruzja / The Stubs / Mchy i Porosty – Piąty Dom – Katowice/
22.10. – La Casa Fantom / Serotonin Zero – Ada Puławska – Warszawa/
22. 10. – Raphael Rogiński – Pardon, To Tu - Warszawa/
22. 10. – Zwidy – Motor Rock Pub – Słupsk/
23. 10. – Lech Janerka – Stary Klasztor – Wrocław/
24. 10. – Deviant Blues / Piotr Mełech & Wojtek Kurek – Klubojadalnia Młodsza Siostra – Warszawa/
24. 10. – Panzerfaust / Afsky – Klub Gwarek – Kraków/
25. 10. – Wojtek Kurek & Piotr Mełech – Ignorantka – Łódź/
26. 10. – Emiter/Żuławy – Wydział Historyczny UG – Gdańsk/
26. 10. – Guantanamo Party Program / Czerń / Thun – Chmury – Warszawa/
26. 10. – Gypsy And The Acid Queen – Alchemia – Kraków/
27. 10. – 100nka + Gralak – Biblioteka Elbląska – Elbląg/
27. 10. – Bastarda Trio – Piotrkoff Festival – Piotrków Trybunalski/
27. 10. – Dezerter – MDK – Zduńska Wola/
27. 10. – Guantanamo Party Program / Czerń / Thun – Warsztat – Kraków/
27. 10. – Kal Marks / Plattenbau – Klub Re – Kraków/
27. 10. – Mitch & Mitch Con Il Loro Gruppo Etereofonico – Cavatina Hall – Bielsko-Biała/
27. 10. – Piernikowski – Hydrozagadka – Warszawa/
27. 10. – Piotr Mełech & Wojtek Kurek / Ninja Episkopat – Music Hub Live – Katowice/
27. 10. – Siksa / Kochliwa Magda – Pawilon – Poznań/
27. 10. – Trupa Trupa – Firlej – Wrocław/
27. 10. – Trzaska/Pakułą – Winyle.fm – Szczecin/
27. 10. – Zwidy – Bydgoszcz/
28. 10. – IIALAIMEDAII – MagnetOffOn – Gorzów Wielkopolski/
28. 10. – Bastarda Trio – IKM – Gdańsk/
28. 10. – BNNT – PiotrkOFF Art. Festival – Piotrków Trybunalski/
28. 10. – Dezerter – Stary Klasztor – Wrocław/
28. 10. – Furia – P23 – Katowice/
28. 10. – Guantanamo Party Program / Czerń / Thun – Rzeszowskie Piwnice – Rzeszów/
28. 10. – Matylda Łukasiewicz – MDK – Chorzów/
28. 10. – MIR – Ignorantka – Łódź/
28. 10. – Mitch & Mitch Con Il Loro Gruppo Etereofonico – Kinoteatr Rialto – Katowice/
28. 10. – Popsysze – Warsztatowa – Tczew/
28. 10. – San Quentin / Let Us Love – Pub Czarny Krążek – Grudziądz/
28. 10. – Zachwyt / Strangers In My House / Uphill / Midsommar / Szpital Uniwersytecki – Shoefest / Klub Re – Kraków/
28. 10. – Zwidy – Dwa Światy – Toruń/
29. 10. – Guantanamo Party Program / Czerń / Thun – Kultowa – Lublin/
29. 10. – Matylda Łukasiewicz – MOK – Józefów/
31. 10. – Swans – Progresja – Warszawa/
31. 10. – Tom Holliston / Simon Wells / Kiss Me Kojak / Dr Fleischman – Wolimierz/
Wszystkie reakcje:
15
pawarotaradio.pl
"Co ten dziadek właściwie pierdoli? Czy kpi? Czy pyta? Czy dupa go boli?
Pięćdziesiąt już prawie ma lat,Co to, za jaki on widzi świat?"
Avatar użytkownika
 
Posty: 234
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:37
Lokalizacja: Azeroth

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Matylda » 27 paź 2023, o 18:34

Dziś jest fajny koncert:
https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/lydka-grubasa-koncert
jeśli się ktoś nudzi w Krakowie.
Przeżyj życie, a nie tylko żyj
 
Posty: 334
Dołączył(a): 10 lis 2017, o 00:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez onyx » 27 paź 2023, o 20:46

Gdyby Kult nie lubił grać koncertów takiej jakości to przestałby być Kultem co więcej Pandemia wzmocniła także lubienie koncertów przez fanów.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2502
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Matylda » 28 paź 2023, o 11:22

onyx napisał(a):Gdyby Kult nie lubił grać koncertów takiej jakości to przestałby być Kultem co więcej Pandemia wzmocniła także lubienie koncertów przez fanów.


No tak, granie na siłę byłoby bez sensu. I to, że chłopaki z zespołu lubią grać tak jak grają to tylko fajniej dla nas- dla fanów.
I fakt, od jakiegoś czasu jestem w roku na większej ilości koncertów niż kiedyś. Mam tu oczywiście na myśli koncerty Kult. I dopóki będę miała możliwości to będę z tego korzystała.
Przeżyj życie, a nie tylko żyj
 
Posty: 334
Dołączył(a): 10 lis 2017, o 00:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez taataah » 30 paź 2023, o 20:24

GDYBYŚCIE NIE MIELI CO ZROBIĆ ZE SWOIM ŻYCIEM TO:
31.10 – BÄRLIN (Fr), Duns, STREFA NISKICH CIŚNIEŃ – CK Agora – Wrocław/
31. 10. – Swans – Progresja – Warszawa/
31. 10. – Tom Holliston / Simon Wells / Kiss Me Kojak / Dr Fleischman – Wolimierz/
01.11 – Bärlin / Malin – Klub Baza – Kraków/
01. 11. – Dave Philips / Drone Kills Drone / Leonowicz – Czudner Spot – Gdańsk/
02.11 – hackedepicciotto/ Bärlin/ – VooDoo Club – Warszawa/
02. 11. – Franek Warzywa & Młody Budda – Piąty Dom – Katowice/
02. 11. – Furia / Zamilska / Owls Woods Graves / Krzta – Tama – Poznań/
02. 11. – Hackedepicciotto / Barlin – VooDoo Club – Warszawa/
02. 11. – Sardh / Citizen / DJ Eric – Industrial Festival – Wrocław/
03. 11 – Bärlin – Przestrzeń, Piotrowska 217 – Łódź/
03. 11. – Dead Sanchez – Motor Rock Pub – Słupsk/
03. 11. – Deep Ration / Resonance – Carpenter Inn – Olsztyn/
03. 11. – Dr Fleischman / Kiss me Kojak – Cafe Noir – Zielona Góra/
03. 11. – Emocean Drive / Psycho Pigeon – Las – Olsztyn/
03. 11. – Furia / Zamilska / Owls Woods Graves / Krzta – Fabryka Lloyda – Bydgoszcz/
03. 11. – Grim / FM Einheit / Thighpaulsandra / Cult Of Youth / Dave Phillips / Templ3r / Hiroshimabend / Sect7 / DJ Lena – Industrial Festival – Wrocław/
03. 11. – Satori Duo – Atelier WIMAR – Poznań/
03. 11. – Tomas Rimsevicius / Galactic Lutra / Bluszcz / Coffin – Futro – Olsztyn/
04. 11. – Defloracja / Martwi Chłopcy / Kooperacja – Rock Nad Pisą – Pisz/
04. 11. – Dezerter – Mózg – Bydgoszcz/
04. 11. – Dr fleischman / Kiss Me kojak / The Antikaroshi – Postój – Wrocław/
04. 11. – Emiter/Żuławy muzyka do filmu „Nosferatu – symfonia grozy” – Centrum Rzeźby Polskiej – Orońsko/
04. 11. – Furia / Zamilska / Owls Woods Graves / Krzta – Kosmos – Szczecin/
04. 11. – Orphx / Zero Kama / Deutsch Nepal / Puce Mary / Hackedepicciotto / The Rorschach Garden / Te/Dis / Triode / DJ Francesca – Industrial Festival – Wrocław/
04. 11. – Sean Nicholas Savage / Adam Repucha – Chmury – Warszawa/
04. 11. – TARGI MAŁYCH WYDAWCÓW – Industrial Festival – Wrocław/
04. 11. – Varmia / Zmarłym / Yfel1710 / Defying – Scena Zgrzyt – Olsztyn/
05. 11. – Furia / Zamilska / Owls Woods Graves / Krzta – Drizzly Grizzly – Gdańsk/
05. 11. – Satori Duo – PraCoVnia – Warszawa/
05. 11. – That’s How I Fight / Harmony Of Struggle / Vonsechsundachtzig / ]]]][[[[ / DJ Jakub S – Industrial Festival – Wrocław/
05. 11. – Wójciński/Olter/Dickaty – Klubojadalnia Młodsza Siostra – Warszawa/
06. 11. – Tom Holliston & Simon Wells – Klub Re – Kraków/
07. 11. – Oranżada / AcidSitter – Chmury – Warszawa/
07. 11. – Tom Holliston & Simon Wells – Klubojadalnia Młodsza Siostra – Warszawa/
08. 11. – Anna Jędrzejewska / Sofia Borges / Katarzyna Markowska – Hashtag Lab – Warszawa/
08. 11. – Baraka Face Junta – Drizzly Grizzly – Gdańsk/
08. 11. – Distorted Pony / Mnoda – CK Nowe Amore – Poznań/
08. 11. – Marco Luponero & The Loud Ones / ELD – Las – Olsztyn/
08. 11. – Tom Holliston & Simon Wells – Pan Gar – Poznań/
08. 11. – Wchy Bother? / Dule Tree x ISKRA – Drizzly Grizzly – Gdańsk/
09. 11. – Bastarda Trio – Filharmonia – Szczecin/
09. 11. – En Quartet – Winiarnia „Pod Czarnym Kotem” – Poznań/
09. 11. – Furia / Zamilska / Owls Woods Graves / Krzta – Kamienna 12 – Kraków/
09. 11. – Hostia / Las Trumien / Cornada – Wooltura – Łódź/
09. 11. – Marco Luponero & The Loud Ones / ELD – Paszcza Lwa – Gdańsk/
09. 11. – Marek Pospieszalski – Fabryka Sztuki – Łódź/
09. 11. – Mavro Gala / Living Under Drones – CK Nowe Amore – Poznań/
10. 11. – Bastarda Trio – Teatr Polski – Warszawa/
10. 11. – Duszan B / Bordo – Tu i Ówdzie – Kraków/
10. 11. – Furia / Zamilska / Owls Woods Graves / Krzta – Stary Klasztor – Wrocław/
10. 11. – Hańba! – Lublin/
10. 11. – Hostia / Las Trumien / Interceptor – Pod Minogą – Poznań/
10. 11. – KMKZ – Szczecin/
11. 11. – Kolaboranci – MagnetOffOn – Gorzów Wielkopolski/
10. 11. – Marco Luponero & The Loud Ones / ELD – – Motor Rock Pub – Słupsk/
10. 11. – Satori Duo – Stolarnia – Śrem/
10. 11. – Zenek Kupatasa / San Quentin – Klub Elektrownia – Żagań/
11. 11. – Furia / Zamilska / Owls Woods Graves / Krzta – Progresja – Warszawa/
11. 11. – Hańba! – Scena Zgrzyt – Olsztyn/
11. 11. – Hiob Dylan Band – CK Nowe Amore – Poznań/
11. 11. – Hostia / Las Trumien / Mag – Kuźnia – Bydgoszcz/
11. 11. – KMKZ – Toruń/
11. 11. – Reigner / Instrukcja Pusta / Junon Kyanon – Poznań/
11. 11. – Voyvoda / snakeatsnake – Stakkato Art Space – Kraków/
11. 11. – Zenek Kupatasa / San Quentin – Pub Zakład – Leszno/
12. 11. – Furia / Zamilska / Owls Woods Graves / Krzta – Studio – Lublin
12. 11. – Gloria De Oliveira / Rosa Vertov / Simi Fyda – Chmury – Warszawa/
12. 11. – Hostia / Las Trumien / Sznur – Liverpool – Wrocław/
12. 11. – Matylda/Łukasiewicz – Blue Note – Poznań/
12. 11. – RW Trio – Antrakt – Słupsk/
12. 11. – Spiritual Front / Zespół Sztylety – Hydrozagadka – Warszawa/
13. 11. – Bill Orcut Guitar Quartet with Wendy Eisenberg, Ava Mendoza, Shane Parish – Pardon, To Tu – Warszawa/
15. 11. – Steve Gunn / Alex Rainer / Neal – Klub Re – Kraków/
16. 11. – In Twilight’s Embrace / Jad / Wielki Mrok – Łącznik – Wrocław/
16. 11. – Prisao / Raut – Ada Puławska – Warszawa/
16. 11. – Siksa – SPATiF – Sopot/
17. 11. – Bazgrołki / Feeria / Niejazz – Carpenter Inn – Olsztyn/
17. 11. – FOQL / SKi / Krenz – Hiatus Festival 2023 / CK Zamek – Poznań/
17. 11. – Hańba! / Hiob Dylan / Swayzee – CKS Mrowisko – Gliwice/
17. 11. – In Twilight’s Embrace / Jad / Nightbound / Schizma – Wooltura – Łódź/
17. 11. – Małkowski/Kwapisiński/Kasperek/Kalinka / K1xDJ set – Turnus Na Wolskiej – Warszawa/
17. 11. – Skowyt / VqrV – Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka – Warszawa/
17. 11. – Tekla Goldman – Strefa Innych Brzmień – Lublin/
17. 11. – Tribute To Siekiera – MagnetOffOn – Gorzów Wielkopolski/
17. 11. – Variete –Magazyn Zbożowy GS – Mogilno/
18. 11. – Ampacity / Dola / Pleń – Przestrzeń – Łódź/
18. 11. – Bielizna – Wolskie Centrum Kultury – Warszawa/
18. 11. – Giżycki/Joniec – Dragon Social Club – Poznań/
18. 11. – In Twilight’s Embrace / Jad / Bliss – Rzeszowskie Piwnice – Rzeszów/
18. 11. – Marek Pospieszalski – Miasto Ogrodów/Music Hub – Katowice/
18. 11. – Moron’s Morons / Hypnosaur / Muut – Chmury – Warszawa/
18. 11. – Rafał Ryterski / Ursula Sereghy / Dynasonic – Hiatus Festival 2023 / CK Zamek – Poznań/
18. 11. – San Quentin / Planeta Małp – Gościniec u Kalicha – Węgorzewo/
18. 11. – Spięty – Olsztyn/
18. 11. – Tribute To Siekiera – Centrala – Kołobrzeg/
18. 11. – Zwidy – DDK Węglin – Lublin/
19. 11. – Armia gra Legendę – Scena Zgrzyt – Olsztyn/
19. 11. – In Twilight’s Embrace / Jad / Wieże Fabryk / Hollowman – Zaścianek – Kraków/
19. 11. – Janusz Jurga / Paweł Sulewski / Plastelina / Dir – Opus Elefantum Party / Klubojadalnia Młodsza Siostra – Warszawa/
19. 11. – Titanic Sea Moon – Antrakt – Słupsk/
19. 11. – Ufomammut / Dola – Kamienna 12 – Kraków/
19. 11. – Variete – Hydrozagadka – Warszawa/
21. 11. – Dłonie / Slipper – Klubojadalnia Młodsza Siostra – Warszawa/
22. 11. – Steve Coleman And Reflex with Rich Brown & Sean Rickman – Pardon, To Tu – Warszawa/
23. 11. – Bastarda Trio – Radom/
23. 11. – In Twilight’s Embrace / Jad – 2Progi – Poznań/
23. 11. – Popsysze / drewnofromlas – Wydział Remontowy – Gdańsk/
23. 11. – Soft Machine – Kinoteatr Rialto – Katowice/
23. 11. – Surowica – Nowa Forma – Wołów/
24. 11. – Dezerter – Komin – Sosnowiec/
24. 11. – In Twilight’s Embrace / Jad / Wieże Fabryk / Piołun – – Ucho – Gdynia/
24. 11. – KMKZ – Białystok/
24. 11. – Larmo / Dystopian Control / Mnich – CRK – Wrocław/
24. 11. – Soft Machine – Hybrydy – Warszawa/
24. 11. – Surowica – Koniec Świata – Toruń/
24. 11. – William Basinski – Niebo – Warszawa/
24. 11. – Why Bother? / Dule Tree – Las – Olsztyn/
25. 11. – Aporia (ostatni koncert) / Ansa – Warsztatowa – Tczew/
25. 11. – Gołoledź / Profeci / Waśń – Cafe Noir – Zielona Góra/
25. 11. – Inhalators / moron’s Morons / Martwi Chłopcy – Kielce/
25. 11. – In Twilight’s Embrace / Jad / Wielki Mrok – NRD – Toruń/
25. 11. – KMKZ – Łomża/
25. 11. – Larmo / Dystopian Control / Mnich – Klub Desdemona – Gdynia/
25. 11. – Soft Machine – Kuźnia – Bydgoszcz/
25. 11. – Surowica – Korzeń Fest – Olszowa/
25. 11. – The Corpse / Disable / Infekcja / Sanctus Iuda / Skorup/A / Wieże Fabryk – Przestrzeń – Łódź/
25. 11. – The Last Days Of Jesus – Chmury – Warszawa/
25. 11. – Weedcraft / Why Bother? / Dule Tree / Bliss / Kapitan Bongo – Warszawa/
26. 11. – In Twilight’s Embrace / Jad / Wielki Mrok – Hydrozagadka – Warszawa/
26. 11. – Larmo / Dystopian Control / Mnich – Klubojadalnia Młodsza Siostra – Warszawa/
26. 11. – Soft Machine – CK Zamek – Poznań/
26. 11. – Surowica – Paszcza Lwa – Gdańsk/
26. 11. – Why Bother? / Dule Tree / Męty – Postój – Wrocław/
30. 11. – Figa (Jędrzejewska/Owczarek/Zagajewska) – Klubojadalnia Młodsza Siostra – Warszawa/
30. 11. – Marek Pospieszalski – Kolonia Artystów – Gdańsk/
30. 11. – Matylda/Łukasiewicz – Nie Teatr – Białystok/

no i wbijać na pawarotaradio.pl
pawarotaradio.pl
"Co ten dziadek właściwie pierdoli? Czy kpi? Czy pyta? Czy dupa go boli?
Pięćdziesiąt już prawie ma lat,Co to, za jaki on widzi świat?"
Avatar użytkownika
 
Posty: 234
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:37
Lokalizacja: Azeroth

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Matylda » 2 lis 2023, o 23:26

New Model Army - koncerty w Polsce:

08 marca 2024 Klub Kwadrat, Kraków
09 marca 2024 Klub Palladium, Warszawa
11 marca 2024 Klub B90, Gdańsk
12 marca 2024 Klub Tama, Poznań
Przeżyj życie, a nie tylko żyj
 
Posty: 334
Dołączył(a): 10 lis 2017, o 00:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Darek Szerszeń » 4 lis 2023, o 22:09

Kult Kraków Klub Studio

Bilety kupione już w marcu, a tu przed samą trasą Kazik ląduje w szpitalu, myślałem, że koncert będzie odwołany, a może w najlepszym razie przesunięty na odległy termin. A tu Kazik niczem jak jakis terminator pojawił się na scenie w fantastycznej formie.

Celina
Brooklińska rada żydów
Prosto
Ręce do góry
Poznaj swój raj
Tłuszcza
Pasażer
Madryt
Wiara
Bracia
Baranek
Hej, czy nie wiecie
Gdy nie ma dzieci
Komu bije dzwon
Wódka
Janusz - tak tak
Wolność
Krew boga
Lewe lewe loff
Marianna
Amnezja
Ballada o dwóch siostrach
Wstyd
Arahja
Na łódce w Oslo - NEW!!
Dziewczyna bez zęba na przedzie
Polska
Konsument - Janusz i Tata
A gdy będę umierał
Psalm

Bisy.
Zegarmistrz
Kurwy wedrowniczki
Wioślarze
Sowieci
 
Posty: 119
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 18:36
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez onyx » 5 lis 2023, o 09:58

Solidna firma od lat :arrow:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2502
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez Matylda » 7 lis 2023, o 22:49

Przeżyj życie, a nie tylko żyj
 
Posty: 334
Dołączył(a): 10 lis 2017, o 00:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez onyx » 9 lis 2023, o 15:23

Pełnia wszystkiego na co się muzycznie mogło wyczekiwać 8-)
Jak ktoś nie potrafi docenić jego wybór ja obstawiam na początku przyszłego roku i Kult i około Kult czyli Proforma :arrow:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2502
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: KONCERTY - CO? GDZIE? KIEDY?

Postprzez taataah » 29 lis 2023, o 18:52

czekacie na grudzień ?:P prosze bardzo:
GRUDZIEŃ 2023
01. 12. – Balkon / Mnoda – MagnetOffOn – Gorzów Wielkopolski/
01. 12. – Beliah/Lubieniecki/Rupniewski/Sikorski – Exit – Wrocław/
01. 12. – Dziwna Wiosna – Scena Zgrzyt – Olsztyn/
01. 12. – Dynasonic/Daniel Szwed (BNNT) – Music Hub – Katowice/
01. 12. – Helter Skater / Pagan Idol / Headwinds – Warsztat – Kraków/
01. 12. – Królówczana Smuga / Marszałek / Brudne Dzieci Sida – Krzywy Gryf – Szczecin/
01. 12. – Manacles / Netvarkoi / Ciary – Ada Puławska – Warszawa/
01. 12. – Marek Pospieszalski – winyle.fm – Szczecin/
01. 12. – MIR – Komitywa – Katowice/
01. 12. – nuk! / Heavenphetamine – CKN Centrala – Gorzów Wielkopolski/
01. 12. – Steve Martins – Zamek – Jawor/
01. 12. – Swayzee – Korba – Katowice/
01. 12. – Świetlicki/Zgniłość – Długa 35 – Gdańsk/
01. 12. – TV Moms – Piwnica KAny – Szczecin/
01. 12. – Wczasy / Bogdan Sekalski – Klub RE – Kraków/
01. 12. – Weston Olencki – Wrocław/
02. 12. – Armia – Kosmos – Szczecin/
02. 12. – Dead Sanchez / De Indigo – La Cantina – Kwidzyn/
02. 12. – Dynasonic/Daniel Szwed (BNNT) – DDK Węglin – Lublin/
02. 12. – Jazzpospolita / Fraktale – Klub RE – Kraków/
02. 12. – Kinior & Saren in Trance Ceremony – Las – Olsztyn/
02. 12. – Marek Pospieszalski – Plakaton – Warszawa/
02. 12. – Matylda Łukasiewicz – MCK – Bydgoszcz/
02. 12. – Mentor / The Stubs / Piołun / Hydra / Red Smoke Dance Experience – Klub NRD – Toruń/
02. 12. – Mnoda / Balkon / Su-Keen-Syn – Dragon Social Club – Poznań/
02. 12. – Oil Stains – Plastelina – Koszalin/
02. 12. – Podwodne Gitary (Świetlicki/Borowski) – Uboga Krewna – Gdynia/
02. 12. – Pozory / Black Radio / Cinemon / Francis Tuan – Łącznik – Wrocław/
02. 12. – San Quentin – Pub Przechowalnia – Sieradz/
02. 12. – Steve Martins – CK – Knurów/
02. 12. – Swayzee – Łódź/
02. 12. – Wczasy / Bogdan Sekalski – Piaty Dom – Katowice/
02. 12. – Weston Olencki / Simi Fyda – Ignorantka – Łódź/
03. 12. – Hanako / Vermona Kids – Klub RE – Kraków/
03. 12. – Kurek/Pasić/Duda/Traczyk – Pardon, To Tu – Warszawa/
03. 12. – Matylda Łukasiewicz – Fabryka Norblina – Warszawa/
03. 12. – Rafał Iwański Transformacje – Studio Jogi w (S)Pokoju, ul. Poniatowskiego 1/1 – Toruń/
03. 12. – Wczasy / Bogdan Sekalski – Łącznik – Wrocław/
03. 12. – Weston Olencki – Klubojadalnia Młodsza Siostra – Warszawa/
06. 12. – Nagrobki – Przestrzeń – Łódź/
06. 12. – Wczasy – Kombinat Kultury – Toruń/
07. 12. – Nagrobki – Warsztaty Kultury – Lublin/
07. 12. – Radio Noise Duo – POKiS – Płock/
07. 12. – Satori Duo – Pies Andaluzyjski – Poznań/
07. 12. – Wczasy – Mózg – Bydgoszcz/
08. 12. – Deviant Blues – Mezalians – Warszawa/
08. 12. – Dynasonic / BNNT – Komuna Warszawa – Warszawa/
08. 12. – Mitch & Mitch Etereo – Blue Note – Poznań/
08. 12. – Muzyka Końca Lata / Zwierzę Natchnione – Ośrodek Kultury Ochoty – Warszawa/
08. 12. – Nagrobki – Alchemia – Kraków/
08. 12. – nuk! / Extraterrestrial Dreamsucker – Torpeda – Gdańsk/
08. 12. – Schizma / Zespół Sztylety / 8 Minute Agony – Drizzly Grizzly – Gdańsk/
08. 12. – TARGI MAŁYCH WYDAWCÓW – Pawilon – Poznań/
08. 12. – Wczasy – Adebar – Kołobrzeg/
08. 12. – Whoiswho / Stara Ziemia / Dżamani – Motor Rock Pub - Słupsk/
09. 12. – kakofoNIKT i Towarzystwo Katastroficzne – Scena na Piętrze – Poznań/
09. 12. – Matylda Łukasiewicz – DK Oskard – Konin/
09. 12. – Mitch & Mitch Etereo – Dwór Artusa – Toruń/
09. 12. – Muzyka Końca Lata / Zwierzę Natchnione – MDK – Mińsk Mazowiecki/
09. 12. – Nagrobki – Hydrozagadka – Warszawa/
09. 12. – nuk! / Extraterrestrial Dreamsucker – Las – Olsztyn/
09. 12. – Schizma / Zespół Sztylety – NRD – Toruń/
09. 12. – TARGI MAŁYCH WYDAWCÓW – Pardon, To Tu – Warszawa/
09. 12. – Ugory / Schrottersburg / Królówczana Smuga – Klub Desdemona – Gdynia/
09. 12. – Wczasy – MagnetOffOn – Gorzów Wielkopolski/
10. 12. – Mitch & Mitch Etereo – Teatr Szekspirowski – Gdańsk/
10. 12. – TARGI MAŁYCH WYDAWCÓW – Kunszt Wodny, IKM - Gdańsk/
10. 12. – Wczasy / Bogdan Sekalski – SARP – Poznań/
11. 12. – Hexvessel – Pod Minogą – Poznań/
12. 12. – Hexvessel – Zaścianek – Kraków/
13. 12. – Hexvessel – Hydrozagadka – Warszawa/
14. 12. – Bielizna / Delicatessen – ul. Polanki 66 – Gdańsk/
14. 12. – Mitch & Mitch Etereo – Miasto Ogrodów – Katowice/
14. 12. – Wczasy / Bogdan Sekalski – Drizzly Grizzly – Gdańsk/
14. 12. – Zaumne – Chmury – Warszawa/
15. 12. – Baraka Face Junta – Pub Kolejarz – Chojnice/
15. 12. – Mahjong / Bajzel – Pan Gar – Poznań/
15. 12. – Michał Jan & Immortal Onion – Blue Note – Poznań/
15. 12. – Profeci / Czernina / Misguided – Klub Desdemona – Gdynia/
15. 12. – Sour Noir – Alchemia – Kraków/
15. 12. – Swayzee – Poznań/
15. 12. – Ślina Trzaska – OPT – Wrocław/
16. 12. – Jozef Van Wissem / Hilary Woods – Jassmine – Warszawa/
16. 12. – Klangor / Misscore – Las – Olsztyn/
16. 12. – Michał Jan & Immortal Onion – Mokotów Festiwal – Warszawa/
16. 12. – Skalpel Band Live – Narodowe Forum Muzyki – Wrocław/
16. 12. – Steve Martins – Pod Ziemią – Kraków/
16. 12. – Swayzee – Toruń/
16. 12. – Ślina Trzaska – Klub RE – Kraków/
16. 12. – Wielki Mrok / Scruda / Promyki – Rozbrat – Poznań/
17. 12. – Alexander Hawkins Trio – Pardon, To Tu – Warszawa/
17. 12. – Michał Jan & Immortal Onion – Jazz Club Hipnoza – Katowice/
17. 12. – MIR / Freak – Rider’s Pub – Lublin/
17. 12. – Raphael Rogiński – Alchemia – Kraków/
19. 12. – Ślina Trzaska – NOSPR – Katowice/
22. 12. – Steve Martins – Wyjście Awaryjne – Opole/
22. 12. – The Stubs – SPATiF – Warszawa/
23. 12. – Dice Deal / Javvs – Pub Czad – Szczytno/
23. 12. – Schrottersburg / Higiena – Chmury – Warszawa/
29. 12. – Wczasy – Nowa Forma – Wołów/
30. 12. – Godot – Mózg – Bydgoszcz/
30. 12. – Wczasy – Teatr Dramatyczny – Wałbrzych/

Polecam : Nagrobki no i Skalpel
pawarotaradio.pl
"Co ten dziadek właściwie pierdoli? Czy kpi? Czy pyta? Czy dupa go boli?
Pięćdziesiąt już prawie ma lat,Co to, za jaki on widzi świat?"
Avatar użytkownika
 
Posty: 234
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:37
Lokalizacja: Azeroth

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron