Kult Akustik 2017

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez nevermind » 13 kwi 2017, o 23:52

No niestety.Tak się składa,że to m.inymi ja jestem kazikowym chlebodawcą.Więc mam prawo wymagać oraz wyrazić swe zdanie na temat pracy,za którą mu płacę.A że uzurpuję sobie prawo do wymagań za to,że jestem z Kultem od roku 86?Pamietam,jak w zeszłym roku wielu sie tu wypróżniało negatywnie na Jego temat,gdy w Białymstoku dał ciała.Lubie Go i pewnie mi przejdzie.I nadal bede płacił za to,co tam wymyśli.Na razie jednak...wole smalec.
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez artek » 14 kwi 2017, o 00:23

nevermind napisał(a):No niestety.Tak się składa,że to m.inymi ja jestem kazikowym chlebodawcą.Więc mam prawo wymagać oraz wyrazić swe zdanie na temat pracy,za którą mu płacę.A że uzurpuję sobie prawo do wymagań za to,że jestem z Kultem od roku 86?Pamietam,jak w zeszłym roku wielu sie tu wypróżniało negatywnie na Jego temat,gdy w Białymstoku dał ciała.Lubie Go i pewnie mi przejdzie.I nadal bede płacił za to,co tam wymyśli.Na razie jednak...wole smalec.



zdanie możesz wyrażać zawsze, ALE w odpowiednim miejscu i czasie
robienie z siebie debila na koncercie jest słabe, zrozum to
nie podoba ci się akustik a napisałeś, że "śpiewałeś" z Kazikiem i Zacierem, jeszcze nie rozumiesz własnej błazenady?

taki jesteś odważny a będąc oko w oko z Kazikiem, nic nie powiedziałeś bo łasiłeś się po autograf, wtedy Kazik był OK?
teraz masz uraz? frustracja rodzi agresję? nie wybaczysz?

Kazik nie wykonuje twoich zleceń i czegoś objętego umową, co byś chciał usłyszeć, zobaczyć
dostajesz pewien produkt i albo kupujesz albo masz na inne zabawki

masz jakiś problem wewnętrzny, sam ze sobą, można to wyczytać

to, że mnie atakujesz personalnie też o czymś świadczy
ale jak mówi jeden życzliwy i serdeczny mi człowiek: "jebać to"

inny sympatyczny i życzliwy mi człowiek używa terminu "psychofan" - i teraz zaczynam to rozumieć
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez wb83 » 14 kwi 2017, o 00:25

nevermind napisał(a):No niestety.Tak się składa,że to m.inymi ja jestem kazikowym chlebodawcą.Więc mam prawo wymagać oraz wyrazić swe zdanie na temat pracy,za którą mu płacę.A że uzurpuję sobie prawo do wymagań za to,że jestem z Kultem od roku 86?Pamietam,jak w zeszłym roku wielu sie tu wypróżniało negatywnie na Jego temat,gdy w Białymstoku dał ciała.Lubie Go i pewnie mi przejdzie.I nadal bede płacił za to,co tam wymyśli.Na razie jednak...wole smalec.


Co Ty jesteś, chlebodawca? Hehe jesteś tylko rozgoryczoną parówą. Wymagać za prace którą mu płacisz? Człowieku ładnie Ci się popierdoliło... nie masz prawa kurwa do niczego. Jesteś tylko i aż fanem, nie pasuje nie słuchaj, nie chodź na koncerty i tyle... to jest całe Twoje prawo. Masz wybór. Co koleś dawno się tak nie wkurwiłem, ale burak. Szkoda że nie ma tu kakiegoś moda żeby go zbanować
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez wilkmaciej » 14 kwi 2017, o 09:19

onyx napisał(a):
wilkmaciej napisał(a):
nevermind napisał(a):Uważam,że zespół powinien zmienić gości.Czymś zaskoczyć.Kaśka Nosowska albo może Spięty?Jeśli chodzi o mnie,to więcej Kultu nie zaszczycę swoją obecnością,gdyż wali ze sceny NUUUUUUUUUUUUUUUUUdą.Długo nie pójdę.Pomijam fakt olania mnie przez Kazia i Wiertarkę.Oni wiedzą o co mi chodzi.Nie wybaczę tego NIGDY.Bo moja córką tylko raz w życiu kończy 18lat.Tyle.


Dokładnie. Nudaaaaaaaaaa!!!! Nie ma cycków, żadnej dupy (nawet w leginsach), a nawet stoiska z różową watą cukrową. Poza tym Kazik to kawał chuja! Kiedyś na koncercie przybił ze mną piątkę i poszedł!!! Chciałem żeby wpadł do mnie po koncercie na flachę i kromkę ze smalcem, bo przeca bardzo go lubię!(Kazika, nie smalec) A on co zrobił???? Przybił piątkę i poszedł. Ot, tak! Cóż, niektórym po zrobieniu kariery sodówka srogo wali w czachę. Zresztą, teraz jak przestaniesz chodzić na koncerty to już po Kulcie. Kazika saksofon od wczoraj na olx wisi. Skończyły się tłuste lata Kultu i nic dziwnego. Z takim podejściem do fanów???

Ludzie.... kolejny raz tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=aSbR0fCx5mI


Kolega/koleżanka mam nadzieję, nie wziął/wzięła na poważnie tego???? :o :o :o
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez onyx » 14 kwi 2017, o 21:07

Nie
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez nevermind » 15 kwi 2017, o 21:48

wb83 napisał(a):
nevermind napisał(a):No niestety.Tak się składa,że to m.inymi ja jestem kazikowym chlebodawcą.Więc mam prawo wymagać oraz wyrazić swe zdanie na temat pracy,za którą mu płacę.A że uzurpuję sobie prawo do wymagań za to,że jestem z Kultem od roku 86?Pamietam,jak w zeszłym roku wielu sie tu wypróżniało negatywnie na Jego temat,gdy w Białymstoku dał ciała.Lubie Go i pewnie mi przejdzie.I nadal bede płacił za to,co tam wymyśli.Na razie jednak...wole smalec.


Co Ty jesteś, chlebodawca? Hehe jesteś tylko rozgoryczoną parówą. Wymagać za prace którą mu płacisz? Człowieku ładnie Ci się popierdoliło... nie masz prawa kurwa do niczego. Jesteś tylko i aż fanem, nie pasuje nie słuchaj, nie chodź na koncerty i tyle... to jest całe Twoje prawo. Masz wybór. Co koleś dawno się tak nie wkurwiłem, ale burak. Szkoda że nie ma tu kakiegoś moda żeby go zbanować

Oczywiscie,ze mam prawo wymagać,jak co niektóre kundelki stąd krytykujące Kazika za to,ze sie najbał na finałowym koncercie w zeszłym roku.Czytałem i sie dziwiłem.Tłumaczyłem to znajomym,ze przez to koncert był najfajniejszy.A Ty kmiotku,parówą nazywaj swego tate,brata lub katechete."Gdy przy dziwiekach muzyki zaspiewać ci o raju,to zarzygasz sie jak świnia".I Artura również.A to niehigieniczne.Sam masz problem.I Twoj kumoter również.Banować mnie?To banuj.Prawda w oczy kole i żale mi pewnie sciśnie odbytnicę:))))
A Arturek niech lepiej przyłoży się do zamiatania Proxy.Póki co,to nie sie przykłada i wielki tam nieporzadek.No ale jesli ktoś sie lansuje wciąż na portalu dla samotnych kolekcjonerów "znajomych" to nie ma dziwne,że zaniedbuje swe obowiązki.W końcu po coś tam ciągle sie szwenda:)Nastepny epitet...psychofan.....hahaha:)))Idz do dobrego psychiatry:)Ale jak napisałem prawda koloe w oczy a co NIEKTORYCH w.....łysą pałę:))))
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez artek » 16 kwi 2017, o 00:09

nevermind napisał(a):
wb83 napisał(a):
nevermind napisał(a):No niestety.Tak się składa,że to m.inymi ja jestem kazikowym chlebodawcą.Więc mam prawo wymagać oraz wyrazić swe zdanie na temat pracy,za którą mu płacę.A że uzurpuję sobie prawo do wymagań za to,że jestem z Kultem od roku 86?Pamietam,jak w zeszłym roku wielu sie tu wypróżniało negatywnie na Jego temat,gdy w Białymstoku dał ciała.Lubie Go i pewnie mi przejdzie.I nadal bede płacił za to,co tam wymyśli.Na razie jednak...wole smalec.


Co Ty jesteś, chlebodawca? Hehe jesteś tylko rozgoryczoną parówą. Wymagać za prace którą mu płacisz? Człowieku ładnie Ci się popierdoliło... nie masz prawa kurwa do niczego. Jesteś tylko i aż fanem, nie pasuje nie słuchaj, nie chodź na koncerty i tyle... to jest całe Twoje prawo. Masz wybór. Co koleś dawno się tak nie wkurwiłem, ale burak. Szkoda że nie ma tu kakiegoś moda żeby go zbanować

Oczywiscie,ze mam prawo wymagać,jak co niektóre kundelki stąd krytykujące Kazika za to,ze sie najbał na finałowym koncercie w zeszłym roku.Czytałem i sie dziwiłem.Tłumaczyłem to znajomym,ze przez to koncert był najfajniejszy.A Ty kmiotku,parówą nazywaj swego tate,brata lub katechete."Gdy przy dziwiekach muzyki zaspiewać ci o raju,to zarzygasz sie jak świnia".I Artura również.A to niehigieniczne.Sam masz problem.I Twoj kumoter również.Banować mnie?To banuj.Prawda w oczy kole i żale mi pewnie sciśnie odbytnicę:))))
A Arturek niech lepiej przyłoży się do zamiatania Proxy.Póki co,to nie sie przykłada i wielki tam nieporzadek.No ale jesli ktoś sie lansuje wciąż na portalu dla samotnych kolekcjonerów "znajomych" to nie ma dziwne,że zaniedbuje swe obowiązki.W końcu po coś tam ciągle sie szwenda:)Nastepny epitet...psychofan.....hahaha:)))Idz do dobrego psychiatry:)Ale jak napisałem prawda koloe w oczy a co NIEKTORYCH w.....łysą pałę:))))



nie wiem w czym masz problem
atakujesz tylko personalnie, bez argumentów i na poziomie małego siurdaka z podwórka, co go koledzy nie dopuszczają do biegania po krzakach

ze swoim czasem robię ja, to co chcę ale jak czytam jest coś na rzeczy, co cię drażni

psychofanem to ty chciałbyś być, ale nawet do tego nie masz predyspozycji

biedny, smutny, sfrustrowany chłopaczyna z ciebie
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez coffey » 17 kwi 2017, o 01:35

tak z innej beczki.
co śpiewała żona Przemka z Kwartetu w tamtym roku w Cieszanowie?
ktoś wie?
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 lut 2017, o 19:20

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez donkey » 17 kwi 2017, o 09:39

coffey napisał(a):tak z innej beczki.
co śpiewała żona Przemka z Kwartetu w tamtym roku w Cieszanowie?
ktoś wie?


Refren żeński w "Kochaj mnie, a będę Twoją".
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez Woncki » 19 kwi 2017, o 22:45

Siema rodacy, z kim sie jutro widzę na akuatiku w Londynie?
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 kwi 2017, o 09:50

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez artek » 19 kwi 2017, o 22:48

Woncki napisał(a):Siema rodacy, z kim sie jutro widzę na akuatiku w Londynie?



Zacier, Yry, ktoś z Kultu ale nie wszyscy bo nie mogli
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez nevermind » 23 kwi 2017, o 10:57

Szanowny Fanie Artku:)
Twe zdanie ma tyle do rzeczywistości,co Twa fryzura do afro:)
Nie znasz mnie,a powierzchowne oceny charakterystyczne są dla młodych kobiet tudzież gnojków granatem oderwanych od fejsbuka.Moje pisanie jest na poziomie tutejszym(czyt.regionalnym).Ja nikogo pierwszy nie przezwałem.Wyraziłem jeno swe zdanie na temat recitalu.Mam skale porównania,gdyż Kult na scenie widziałem już wtedy,gdy Ty na kupe mówiłeś papu:)Pozdrawiam
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez artek » 23 kwi 2017, o 11:33

nevermind napisał(a):Szanowny Fanie Artku:)
Twe zdanie ma tyle do rzeczywistości,co Twa fryzura do afro:)
Nie znasz mnie,a powierzchowne oceny charakterystyczne są dla młodych kobiet tudzież gnojków granatem oderwanych od fejsbuka.Moje pisanie jest na poziomie tutejszym(czyt.regionalnym).Ja nikogo pierwszy nie przezwałem.Wyraziłem jeno swe zdanie na temat recitalu.Mam skale porównania,gdyż Kult na scenie widziałem już wtedy,gdy Ty na kupe mówiłeś papu:)Pozdrawiam



1. obraziłeś się na Wieteskę i Kazika, "nie wybaczysz im", czyli twoja osobista uraza zaważyła na "ocenie" reczitalu; ewidentnie można to wyczytać z twoich wpisów
2. obraziłeś się na mnie, bo twoje wtargnięcie na scenę opisałem jako pląsy najebanego (potwierdzone przez innych uczestników) i w odpowiedzi na twoje "śpiewałem z Kazikiem i Zacierem"; wytknąłem nadużycie twojej relacji, żeby ci którzy nie uczestniczyli, nie mieli wątpliwości;
3. pierwszy wyciągasz moje nazwisko i robisz uwagi do Proximy, Goomiego, mojej głowy - i to główna twoja broń
4. myślisz, że kogoś interesuje twój pesel? zaraz napiszesz, że zakładałeś Kult
5. śmiejesz się z fb a sam prowadzisz szeroko pojętą inwigilację, totalny brak konsekwencji
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez miki2000 » 23 kwi 2017, o 12:29

Panie nevermind - skończ i wstydu oszczędź. Pogrążasz się coraz bardziej z każdym postem, jesteś żenujący. Zaśmiecasz i zaniżasz poziom dyskusji na tym forum. Jeszcze raz proszę, skończ.
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25 sie 2015, o 08:45

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez slaw » 23 kwi 2017, o 19:54

artek napisał(a):2. obraziłeś się na mnie, bo twoje wtargnięcie na scenę opisałem jako pląsy najebanego (potwierdzone przez innych uczestników) i w odpowiedzi na twoje "śpiewałem z Kazikiem i Zacierem"; wytknąłem nadużycie twojej relacji, żeby ci którzy nie uczestniczyli, nie mieli wątpliwości;


Ale facet "śpiewał" gorzej od Janusza? Jeżeli tak, to gość wystawił ludzi na naprawdę ciężką próbę.
Avatar użytkownika
 
Posty: 405
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez artek » 23 kwi 2017, o 21:13

slaw napisał(a):
artek napisał(a):2. obraziłeś się na mnie, bo twoje wtargnięcie na scenę opisałem jako pląsy najebanego (potwierdzone przez innych uczestników) i w odpowiedzi na twoje "śpiewałem z Kazikiem i Zacierem"; wytknąłem nadużycie twojej relacji, żeby ci którzy nie uczestniczyli, nie mieli wątpliwości;


Ale facet "śpiewał" gorzej od Janusza? Jeżeli tak, to gość wystawił ludzi na naprawdę ciężką próbę.



cały paradoks;
obraził się na Kazika i Wieteskę, a zaczął krzyczeć do Zaciera, zarzucając mu brak umiejętności wokalno-scenicznych;
doktor Mnierosław, zaprosił "mistrza" na scenę i proponował wspólny śpiew, podawał mikrofon;
tu dochodzimy do sedna, otóż "najstarszy fan Kazimierza", mając okazję, zaprezentował NIC
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez nevermind » 28 kwi 2017, o 09:01

miki2000 napisał(a):Panie nevermind - skończ i wstydu oszczędź. Pogrążasz się coraz bardziej z każdym postem, jesteś żenujący. Zaśmiecasz i zaniżasz poziom dyskusji na tym forum. Jeszcze raz proszę, skończ.

Wyobraz sobie,że czuję sie fajnie.A jeśli chodzi o "poziom" dyskusji w tym miejscu....Nie ma zadnego poziomu.Jeśli zaś Ci to nie pasi,to przecież mozesz zagrac w farmerramę:)Miki,co z jajek robi tiki-tiki:)
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez nevermind » 28 kwi 2017, o 09:07

Artku,napisałem do Ciebie tu sporo.Żeby nie było,żem sie zawstydził,wpadł w depreche i sie pochlastał kefirem.
Nic z tycg rzeczów.Jestem z siebie kontent.Jesli bylem nagrzany,to za swoje.Podobnie jak Twoj idol,o ktorego sie OCIERAJAC sie dowartosciowujesz.Nie dziwie sie boś paskudny.
Tak jak wspomnialem-napisalem.Ale mi znikneło.
Troche potrzebuje zachodu,gdyż nieudacznik Admin utrudnia mi pisanie tutaj:)Niech sie uczy.
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez nevermind » 28 kwi 2017, o 11:15

Znacie,cieniasy,zespół Hey?Pewnie coś tam słyszeliśta.Otóż po ich sławnym unplugged dla mas poszedłem do kongresowej na koncert dla wybranych.Zero gości.Kult zaś odcina kupony od swego akustik.Mało tego.Teraz każdy z gości dostał 3trzy utwory.To swiadczy o jezdzie na popularności płyty oraz o komercji.Uwielbiam Kult i słucham go dłużej,niż wielu tu obecnych.Watpie,czy któryś tu obecnych madrali był na Kulcie z Siekierą czy z Różami Europy.Nevermind.Do sedna jednak biegnijmy.Otóż....śmiać mi sie chce z hipokrytów w tym miejscu obecnych.Mali,ŁYSI,samotni ludzie.Dowartościówka.Miałem okazję na takową.Ale ją PIERDOLĘ.Niech sobie Wieteska wsadzi w dupę swe obietnice.Amen
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez Goomi » 28 kwi 2017, o 11:16

a cóż tu się odpierdala? :) nawet mnie wywołano do tablicy. Niech to gęś kopnie
Nie mam szacunku do siebie logując się tu po raz kolejny :-) Gómi
 
Posty: 209
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 17:45

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez nevermind » 28 kwi 2017, o 11:19

Arturze,masz dzieci?
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez nevermind » 28 kwi 2017, o 11:20

Goomi napisał(a):a cóż tu się odpierdala? :) nawet mnie wywołano do tablicy. Niech to gęś kopnie

O jej.Sam Gooooomi.Powitać.Ksiązka gotowa?
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez SafeMan » 28 kwi 2017, o 20:46

Albo gość jest mega trollem, albo naprawdę ma coś z głową. Tak się zastanawiam... czy tu jest w ogóle jakiś admin lub moderator? Podejrzewam, że jedynie Pewu, który nie zagląda.
Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:59

Poprzednia strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 217 gości

cron