Pomarańczowa Trasa 2017

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez wb83 » 9 paź 2017, o 01:35

Pisanie postów w stanie... ale chuj, kocham ten zespół. Wszystko było ok, zagrali Krew jakv śnieg :o. Tylko gdzie oni zapie4dalają. Granie jest za szybkie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez artek » 9 paź 2017, o 10:11

wb83 napisał(a):Tylko gdzie oni zapie4dalają. Granie jest za szybkie...



https://www.youtube.com/watch?v=Bhh84TO6FoQ
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez broda » 10 paź 2017, o 01:30

Siemano Kultowa brać
Na wstępie muszę stwierdzić nieubłaganą prawdę koncert w Bielsku w RudeBoy to porażka pod względem organizacyjnym będzie! Właściciel wepchnie tylu ludzi ile się będzie dało. Będziecie/my jak w konserwie, nie ruszysz się ani nie poskaczesz...
I to jest przykre ale tak będzie :(
Plus jest taki że wiara która nie wejdzie będzie się klimatyzować na placu przed ,co zwykle jest bardzo sympatyczne :D
I tam mam zamiar was spotkać.
Natomiast jak co roku widzimy się w spodku, wyrwiemy go i odlecimy razem z portową dziewką
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 paź 2016, o 00:19

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez luken » 10 paź 2017, o 12:52

amerykanin napisał(a):Najdroższe bilety trasy w Białymstoku? Naprawdę? Ktoś nie ma wyobraźni. :roll:

W Rzeszowie są najdroższe
Avatar użytkownika
 
Posty: 26
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:04

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez jarekg » 10 paź 2017, o 13:59

Setlista z Łodzi:

1. Jeśli będziesz tam
2. Maria ma syna
3. Oni chcą ciebie
4. Do Ani
5. Dlaczego tak tu jest
6. Hej czy nie wiecie
7. Poznaj swój raj
8. Celina
9. Berlin
10. Arahja
11. Madryt
12. Generał Ferreira
13. Baranek
14. Krew jak śnieg
15. Patrz
16. Niejeden (z Januszem)
17. Lewe lewe loff
18. Gdy nie ma dzieci
19. Marność
20. Prosto
21. Ballada o dwóch siostrach
22. The Passenger
23. Królowa życia
24. Wódka
25. Wstyd
26. Jeźdźcy
27. BRŻ
28. Czarne słońca
29. Amnezja
30. Układ zamknięty
31. Psalm 151

BISY:
32. Polska
33. Konsument
34. Wolność
35. Krew Boga
36. Totalna stabilizacja
37. Sowieci

Z ciekawostek - Kazik obwieścił, że będzie wznowienie "Białej Księgi".

"Amnezja" przerwana w trakcie, nie wiem z jakiego powodu, Goehsowi coś tam chyba się nie zgadzało. Ogólnie miałem wrażenie, że kapela młodzieżowa nie przepróbowała niektórych utworów. Ale ogólnie koncert spoko :)
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez uve » 11 paź 2017, o 08:59

jarekg napisał(a):"Amnezja" przerwana w trakcie, nie wiem z jakiego powodu, Goehsowi coś tam chyba się nie zgadzało. Ogólnie miałem wrażenie, że kapela młodzieżowa nie przepróbowała niektórych utworów. Ale ogólnie koncert spoko :)


Wyglądało tak jakby Goehs nic nie słyszał przez chwile.
Ponadto Poznaj swój raj też był zaczynany od nowa.
Tak samo jak i Prosto bo miejscowa gawiedź zaczynała się napierdalać.

Krew jak śnieg rzeczywiście in, bardzo duży, plus.
A na największy plus zasługuje powrót wizualizacji w trakcie koncertów. Kto jeszcze się zastanawia to może to go przekona ;)
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez perpani » 12 paź 2017, o 20:05

Post jest już w 'Sprzedam, kupię, zamienię', ale wrzucę jeszcze tu. Chodzi o to, że nie mogę być na koncercie Kultu 21.10.17 w Stodole. Może ktoś by mógł i chciał odkupić ode mnie bilety? Cena na bilecie: 65 zyli, cena u mnie: 50. Polecam się!
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 paź 2017, o 17:46

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez jason » 12 paź 2017, o 20:14

perpani napisał(a):Post jest już w 'Sprzedam, kupię, zamienię', ale wrzucę jeszcze tu. Chodzi o to, że nie mogę być na koncercie Kultu 21.10.17 w Stodole. Może ktoś by mógł i chciał odkupić ode mnie bilety? Cena na bilecie: 65 zyli, cena u mnie: 50. Polecam się!

Priv
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 13:15

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez Darek Szerszeń » 12 paź 2017, o 22:39

Powrót wizualizacji... brakowało mi tego, miałem napisać ostatnio że marzy mi się powrót tego przedsięwzięcia. Bilety do Spodka kupione. Kult w rodzimym RudeBoyu to jakiś żart. W mojej piwnicy mam więcej miejsca.
 
Posty: 120
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 18:36
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez Łukasz_eM » 13 paź 2017, o 16:30

Obawiam się tego koncertu w RudeBoyu, jak będzie taka masa ludzi jak na Kaenżecie, to przejebane.
Ktoś powinien się tym zająć, powinien być limit, tu idzie o bezpieczeństwo.
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez Carlos » 13 paź 2017, o 17:53

Startujemy na Rzeszów ;)
Kupię :
Kazik "Mariola" (promo)
ZUCH KAZIK - Hej Młody Junaku (promo)
Avatar użytkownika
 
Posty: 778
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez broda » 14 paź 2017, o 01:19

Czekamy na relacje z Rzeszowa, ta wielka fala już dzisiaj u nas W bielsku...
W jakiej formie Kazol ? Zawału nie będzie ? :)
Set lista ktoś coś?
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 paź 2016, o 00:19

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez uve » 14 paź 2017, o 02:52

Wolisz nie wiedzieć...
Set bardzo ciekawy był, ale w trakcie koncertu się popsuł
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez amerykanin » 14 paź 2017, o 09:23

luken napisał(a):
amerykanin napisał(a):Najdroższe bilety trasy w Białymstoku? Naprawdę? Ktoś nie ma wyobraźni. :roll:

W Rzeszowie są najdroższe


Ponad 75zł w przedsprzedaży? Nieźle.
 
Posty: 69
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 19:06

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez donkey » 14 paź 2017, o 11:09

uve napisał(a):Wolisz nie wiedzieć...
Set bardzo ciekawy był, ale w trakcie koncertu się popsuł


Kazik się upił czy co?
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez uve » 14 paź 2017, o 11:20

Nie wiem jak to okreslic.
Na pijanego nie wyglądał. Ale coś było na rzeczy.
Od drugiej połówki koncertu śpiewanie zamieniło się w bełkot.
Marianna - gdybym sam tekstu nie znał, nie wiedzialbym w który miejscu jest. To taki najbardziej rażący przykład.
Nawet i w Sowietach zwrotki zapomniał.
Koncert trafia do top 5 najgorszych, a zdecydowanie top 1 z pomarańczowej.
Dodając do tego cenę biletu i specyfikę lokalu bardzo poważnie się zastanowię nad przyszłorocznym Rzeszowem.
Mam nadzieję że dzisiaj w Bielska-Bialej będzie rekompensata
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez KULTowyTOMASZ » 14 paź 2017, o 13:47

Setlista z Rzeszo :

1. Jeśli będzie tam
2. Baranek
3. BRŻ
4. Poznaj swój raj
5. Pasażer
6. Czarne słońca
7. Do Ani
8. Twoje słowo jest prawdą
9. Berlin
10. Arahja
11. Jeźdzcy
12. Krew jak śnieg
13. Łączmy się w pary
14. Piloci
15. Czekając na królestwo ( Janusz )
16. Gdy nie ma dzieci
17. Kołysanka stalinowska
18. Parada wspomnień
19. Kochaj mnie, a będę Twoją
20. Prosto
21. Marność
22. Marianna (szybka wersja)
23. Dlaczego tak tu jest
24. Hej czy nie wiecie
25. Wstyd
26. Piosenka wioślarzy
27. Madryt
28. A gdy będę umierał
29. Wódka
30. Psalm 151

Bis
31. Polska
32. Konsument
33. Po co wolność
34. Krew Boga
35. Totatlna stabilizacja
36. Sowieci

Ogólnie na setliście kartkowej przed "Pilotami" było "Dzisiaj jest mojej córki wesele", którego nie zagrali i nie wiem co w sumie wskoczyło za ten kawałek jeśli w ogóle coś wskoczyło.

A koncert pozostawia wiele do życzenia bo jak do 10 kawałka było jeszcze znośnie to potem nie wiem co się działo i nie była to wina miejscówki bo w LUKRze grali już tam parę razy i nie było takich sytuacji. Ten rok był chyba najgorszy raz wokal było słychać, a raz kompletnie 2 razy powtarzana ta sama zwrotka przy Krew jak śnieg, pojebanie kompletnie Prosto i tak jak @uve pisał powyżej Marianna raczej była gadana, a tekstu nie szło zrozumieć kompletnie. Czy Kazek był pod wpływem? Czy tak bardzo zapadło mu w pamięć, że za rok nie będzie mógł pojechać do Ustrzyk? Koncert zaliczam jak na razie do najsłabszych w Pomarańczowych graniach. 8-)
Staszewski Kazimierz ! Nie rusz Kazika , bo zginiesz !


Obrazek
https://www.last.fm/pl/user/ToksycznyTomasz
Avatar użytkownika
 
Posty: 463
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja: Jasło

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez wodzu » 14 paź 2017, o 15:32

KULTowyTOMASZ napisał(a):Setlista z Rzeszo :


Ogólnie na setliście kartkowej przed "Pilotami" było "Dzisiaj jest mojej córki wesele", którego nie zagrali i nie wiem co w sumie wskoczyło za ten kawałek jeśli w ogóle coś wskoczyło.

A koncert pozostawia wiele do życzenia bo jak do 10 kawałka było jeszcze znośnie to potem nie wiem co się działo i nie była to wina miejscówki bo w LUKRze grali już tam parę razy i nie było takich sytuacji. Ten rok był chyba najgorszy raz wokal było słychać, a raz kompletnie 2 razy powtarzana ta sama zwrotka przy Krew jak śnieg, pojebanie kompletnie Prosto i tak jak @uve pisał powyżej Marianna raczej była gadana, a tekstu nie szło zrozumieć kompletnie. Czy Kazek był pod wpływem? Czy tak bardzo zapadło mu w pamięć, że za rok nie będzie mógł pojechać do Ustrzyk? Koncert zaliczam jak na razie do najsłabszych w Pomarańczowych graniach. 8-)

Czyli z roku na rok gorzej na koncertach kultu.
nie dość, że liczą sobie jak za zboże za bilety to jeszcze jest chałtura z tego co piszecie.
PS: czy na koniec sztuki było słynne zdanie?
GDYBY NIE BYŁO WAS, NIE BYŁO BY NAS BLA..BLA..BLAA :lol: :D
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 09:49
Lokalizacja: Rybnik

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez luken » 14 paź 2017, o 16:08

Było: "Rzeszów uber alles"
Avatar użytkownika
 
Posty: 26
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:04

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez Carlos » 14 paź 2017, o 16:12

amerykanin napisał(a):
luken napisał(a):
amerykanin napisał(a):Najdroższe bilety trasy w Białymstoku? Naprawdę? Ktoś nie ma wyobraźni. :roll:

W Rzeszowie są najdroższe


Ponad 75zł w przedsprzedaży? Nieźle.

W Rzeszowie po 82 zł byłby.
Kupię :
Kazik "Mariola" (promo)
ZUCH KAZIK - Hej Młody Junaku (promo)
Avatar użytkownika
 
Posty: 778
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez broda » 14 paź 2017, o 17:51

Panowie co do ceny to się nie zgodzę.
Kazol ma już na swoim koncie niezły dorobek, inne kapele młodsze od niego biorą podobne pieniądze
a zagrają godzine z okładem. Przywykliśmy że kazol za sztukę nie liczy dużo ale komu jak komu należy mu się, dwa to haracz jaki biorą kluby, w spodku za 50zl w bielsku za 70? WTF??
Co do dzisiejszego bielska to niebawem się przekonam, ale o mnie za mnie że by miał forme na spodek, dzisiaj to sam bym się z nim chętnie napił.
Ostatnia sprawa, koncerty dzień po dniu? Kaziu czy cie bóg opuścił? Zatrzesz się nam i co będziemy mieli "przez twe oczy zielone zielone?"
Tak czy tak rozgrzewkę czas zacząć :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 paź 2016, o 00:19

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez wernyhora » 14 paź 2017, o 19:43

Bez przesady. Koncert wg mnie był ok, na pewno byłem na lepszych, a czy "gorsze" są złe? nie są :P Co do tekstów to faktycznie Marianna totalnie pojebana (a szkoda ;/), Kochaj mnie a będę Twoją trochę też, Prosto,Krew jak śnieg i Sowieci też raczej lekko a poza tym chyba wszystko ok. Nagłośnienie wg mnie tak jak zawsze, czyli dobrze :P a zawsze stoję koło akustyków to wiem :P Rzeszów jest co roku najdroższy albo prawie ale to klub ustala cenę więc... Ogólnie uważam że dobrze spędziłem te 2 godz. 45 min.
 
Posty: 106
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 11:19
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez wb83 » 15 paź 2017, o 00:39

wodzu napisał(a):
KULTowyTOMASZ napisał(a):Setlista z Rzeszo :


Ogólnie na setliście kartkowej przed "Pilotami" było "Dzisiaj jest mojej córki wesele", którego nie zagrali i nie wiem co w sumie wskoczyło za ten kawałek jeśli w ogóle coś wskoczyło.

A koncert pozostawia wiele do życzenia bo jak do 10 kawałka było jeszcze znośnie to potem nie wiem co się działo i nie była to wina miejscówki bo w LUKRze grali już tam parę razy i nie było takich sytuacji. Ten rok był chyba najgorszy raz wokal było słychać, a raz kompletnie 2 razy powtarzana ta sama zwrotka przy Krew jak śnieg, pojebanie kompletnie Prosto i tak jak @uve pisał powyżej Marianna raczej była gadana, a tekstu nie szło zrozumieć kompletnie. Czy Kazek był pod wpływem? Czy tak bardzo zapadło mu w pamięć, że za rok nie będzie mógł pojechać do Ustrzyk? Koncert zaliczam jak na razie do najsłabszych w Pomarańczowych graniach. 8-)

Czyli z roku na rok gorzej na koncertach kultu.
nie dość, że liczą sobie jak za zboże za bilety to jeszcze jest chałtura z tego co piszecie.
PS: czy na koniec sztuki było słynne zdanie?
GDYBY NIE BYŁO WAS, NIE BYŁO BY NAS BLA..BLA..BLAA :lol: :D


Sam jesteś chałtura ;) Grają 3 godziny 35 piosenek i ty mówisz że to chałtura? Wiadomo że słaby dzień się może zdarzyć... jeśli Kazik był pijany to słabo, ale z drugiej strony kurwa to nie teatr. Ceny za wysokie? To widocznie nie wiesz jakie są realia cen za koncerty. Zobacz sobie ile woła Kaya Chylińska Bajm i jeszcze chuj wie kto... się ździwisz
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez wb83 » 15 paź 2017, o 00:47

Wytwórnia bilet Brodka 54-75zl, Zelewski 40-45 Kowalska 60-120 Dr. Mosio 45-55 to samo Przybysz Lady Pank 60-100 i napewno Borysewicz jebnie 3 godziny hehe. Taki czasy... ale fakt Kult to gówno i ma grać za 15zł... no idioci
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomarańczowa Trasa 2017

Postprzez Krasz » 15 paź 2017, o 02:01

przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem idę spać, B-B ! MOC!!! :twisted:
Gdy swoją ręką ścisnąć rękę zakrwawioną musowo się zabrudzi tak już to jest zrobione.
Avatar użytkownika
 
Posty: 174
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 19:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 197 gości