Kult Akustik 2017

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez kazimierzyk » 6 lut 2017, o 21:43

polake napisał(a):
wr napisał(a):Bylem na nagraniu anplaktowym i nigdy pozniej na zadnym tego typu koncercie Kultu.
Warto?

Moim zdaniem nie warto. Nie za takie pieniądze.



To po pierwsze i najważniejsze, a po drugie to ja np. miałem problem żeby wysiedzieć na miejscu te 2,5 h ;-)
"Nie należę do mafii, nie należę do sekty
Nagrywam w studio u Tomasza Elektry"



https://www.youtube.com/watch?v=f6-X-l-lsQ0

Kazimierz Staszewski, Strzelce Opolskie 31.05.2014
 
Posty: 84
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:21

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez coffey » 7 lut 2017, o 17:02

Krynica
http://www.setlist.fm/setlist/kult/2017 ... 82bcc.html

bardzo dobry set ale w Krakowie z tego co widzę na yt to nic specjalnego :(
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 lut 2017, o 19:20

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez Dev » 7 lut 2017, o 21:29

coffey napisał(a):Krynica
http://www.setlist.fm/setlist/kult/2017 ... 82bcc.html

bardzo dobry set ale w Krakowie z tego co widzę na yt to nic specjalnego :(

W Krynicy bylo bardzo zajebiscie, az sie zdziwilem, ze taki dobry koncert, ktory nie jest z trasy pomaranczowej

A co do anplakta - zrazilem sie troche po zeszlym roku dlatego sobie odpuscilem ten. Moze za rok jak bedzie cos ciekawego (Wstyd akustyczny to jakas bida :P )
 
Posty: 178
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez zmokla » 8 lut 2017, o 12:33

może się nie znam, ale jak dla mnie najlepszy Akustik ze wszystkich na których byłam :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 20:48
Lokalizacja: Kraków.

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez Thorgal » 4 mar 2017, o 15:50

O! A dlaczego najlepszy?

A ja na okazję mej 40 zaprosiłem na Gdańsk 6 marca całą mą 5 osobową rodzinę. A co tam... Raz się żyje, a takie chwile pamięta się do końca życia.
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez zmokla » 7 mar 2017, o 12:07

Może ze względu na to, że był to pierwszy koncert na trasie i chłopaki nie byli jeszcze tak tym zmęczeni. Czuć było, że się dobrze bawią i nie narzekali "że coś nie pykło". Goście śpiewają jedną Kultu i dwie swoje. Publiczność była bardziej leniwa niż np. 2 lata temu... Goomi przepraszam, kolega już nie wytrzymał siedzieć na dupsku ;)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 20:48
Lokalizacja: Kraków.

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez onyx » 9 mar 2017, o 09:47

Warszawska gazeta"Nasze miasto"błędnie informuje,że Kult gra w Stodole w niedzielę 12go marca.
Avatar użytkownika
 
Posty: 2511
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez wicprze » 11 mar 2017, o 17:20

Hej :) Mam wielką prośbę jak by ktoś miał na zbyciu bilet na koncert w Stodole 17- ego bede bardzo proszę o kontakt :) Moj mail - wiktoria_przemyska@wp.pl
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8 lis 2015, o 16:45

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez onyx » 7 kwi 2017, o 17:48

maka napisał(a):Jakby w Warszawie znów grali w sali kongresowej to myślę że bym się skusił

Z płytą"Rozpacz płynie rzeką poprzez Świat" od nowa :idea:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2511
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez coffey » 8 kwi 2017, o 22:56

Katowice oczywiscei rewelacyjne ale jedna uwaga.

Janusz jeśli juz musi się promować to niech jednak zostanie przy "Niejeden" bo "Czekając na królestwo..." w jego wykonaniu to jakaś profanacja.
Aż uszy bolały.
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 lut 2017, o 19:20

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez onyx » 8 kwi 2017, o 23:33

Przypominając jedną z ludowych legend: Grunt to solidna i realna podstawa dyskutowania.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2511
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez slaw » 10 kwi 2017, o 12:32

coffey napisał(a):Katowice oczywiscei rewelacyjne ale jedna uwaga.

Janusz jeśli juz musi się promować to niech jednak zostanie przy "Niejeden" bo "Czekając na królestwo..." w jego wykonaniu to jakaś profanacja.
Aż uszy bolały.


Może skoro "musi" to niech wykonuje piosenki typu Marysia, Gdy nie ma dzieci, Wesele córki? Bo Niejednego, Jhwh, Babilonu czy Militaryzacji szkoda.
Avatar użytkownika
 
Posty: 405
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez nevermind » 10 kwi 2017, o 12:40

maka napisał(a):Dobrze że się wybrałem na unplugged jak jeszcze gościli Kłaptocza. To dopiero Gość.
fAJNIE,ŻE JANUSZ DAJE RADĘ.Dziś Lublin.Dla mnie dzień wyjatkowy.
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez onyx » 10 kwi 2017, o 17:25

I niech się dzieje nieustannie w podobnej(akustycznej) scenerii :arrow:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2511
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez nevermind » 12 kwi 2017, o 12:38

Jessssu chroń nas przed kolejnym akustikiem,anplaktem czy jak tam go se nazwą.Stoją w miejscu.A ktoś,kto stoi,to robi w majty.Bo już nawet się nie cofa.
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez artek » 12 kwi 2017, o 12:44

nevermind napisał(a):Jessssu chroń nas przed kolejnym akustikiem,anplaktem czy jak tam go se nazwą.Stoją w miejscu.A ktoś,kto stoi,to robi w majty.Bo już nawet się nie cofa.


jak byś widział zmianę formuły KA?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez Krzysieq » 12 kwi 2017, o 14:02

artek napisał(a):
nevermind napisał(a):Jessssu chroń nas przed kolejnym akustikiem,anplaktem czy jak tam go se nazwą.Stoją w miejscu.A ktoś,kto stoi,to robi w majty.Bo już nawet się nie cofa.


jak byś widział zmianę formuły KA?

Ja bym widział w taki sposób: zrobienie nowych i wreszcie fajnych aranży oraz zaproszenie ciekawych gości (a nie krewnych i znajomych Królik.. Kazika).
To chyba nie tak wiele. :)
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez artek » 12 kwi 2017, o 14:05

Krzysieq napisał(a):
artek napisał(a):
nevermind napisał(a):Jessssu chroń nas przed kolejnym akustikiem,anplaktem czy jak tam go se nazwą.Stoją w miejscu.A ktoś,kto stoi,to robi w majty.Bo już nawet się nie cofa.


jak byś widział zmianę formuły KA?

Ja bym widział w taki sposób: zrobienie nowych i wreszcie fajnych aranży oraz zaproszenie ciekawych gości (a nie krewnych i znajomych Królik.. Kazika).
To chyba nie tak wiele. :)



thx
lubię merytorykę
pozdr Krzysiu
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez artek » 12 kwi 2017, o 17:19

ja bym dołożył jeszcze wizualizacje
pamiętam jak to kiedyś fajnie wychodziło na koncertach
byłoby pięknie
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez onyx » 12 kwi 2017, o 22:57

artek napisał(a):ja bym dołożył jeszcze wizualizacje
pamiętam jak to kiedyś fajnie wychodziło na koncertach
byłoby pięknie

Byłoby,tylko tamte wizualizacje były do tamtych koncertów :idea:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2511
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez nevermind » 13 kwi 2017, o 03:02

Uważam,że zespół powinien zmienić gości.Czymś zaskoczyć.Kaśka Nosowska albo może Spięty?Jeśli chodzi o mnie,to więcej Kultu nie zaszczycę swoją obecnością,gdyż wali ze sceny NUUUUUUUUUUUUUUUUUdą.Długo nie pójdę.Pomijam fakt olania mnie przez Kazia i Wiertarkę.Oni wiedzą o co mi chodzi.Nie wybaczę tego NIGDY.Bo moja córką tylko raz w życiu kończy 18lat.Tyle.
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 15:17

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez Krzysieq » 13 kwi 2017, o 10:46

Bo moja córką tylko raz w życiu kończy 18lat.Tyle.

Daj namiary!
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez artek » 13 kwi 2017, o 19:15

nevermind napisał(a):Uważam,że zespół powinien zmienić gości.Czymś zaskoczyć.Kaśka Nosowska albo może Spięty?Jeśli chodzi o mnie,to więcej Kultu nie zaszczycę swoją obecnością,gdyż wali ze sceny NUUUUUUUUUUUUUUUUUdą.Długo nie pójdę.Pomijam fakt olania mnie przez Kazia i Wiertarkę.Oni wiedzą o co mi chodzi.Nie wybaczę tego NIGDY.Bo moja córką tylko raz w życiu kończy 18lat.Tyle.


https://www.youtube.com/watch?v=GKbTC8Z_EGc
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez wilkmaciej » 13 kwi 2017, o 19:44

nevermind napisał(a):Uważam,że zespół powinien zmienić gości.Czymś zaskoczyć.Kaśka Nosowska albo może Spięty?Jeśli chodzi o mnie,to więcej Kultu nie zaszczycę swoją obecnością,gdyż wali ze sceny NUUUUUUUUUUUUUUUUUdą.Długo nie pójdę.Pomijam fakt olania mnie przez Kazia i Wiertarkę.Oni wiedzą o co mi chodzi.Nie wybaczę tego NIGDY.Bo moja córką tylko raz w życiu kończy 18lat.Tyle.


Dokładnie. Nudaaaaaaaaaa!!!! Nie ma cycków, żadnej dupy (nawet w leginsach), a nawet stoiska z różową watą cukrową. Poza tym Kazik to kawał chuja! Kiedyś na koncercie przybił ze mną piątkę i poszedł!!! Chciałem żeby wpadł do mnie po koncercie na flachę i kromkę ze smalcem, bo przeca bardzo go lubię!(Kazika, nie smalec) A on co zrobił???? Przybił piątkę i poszedł. Ot, tak! Cóż, niektórym po zrobieniu kariery sodówka srogo wali w czachę. Zresztą, teraz jak przestaniesz chodzić na koncerty to już po Kulcie. Kazika saksofon od wczoraj na olx wisi. Skończyły się tłuste lata Kultu i nic dziwnego. Z takim podejściem do fanów???
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: Kult Akustik 2017

Postprzez onyx » 13 kwi 2017, o 20:42

wilkmaciej napisał(a):
nevermind napisał(a):Uważam,że zespół powinien zmienić gości.Czymś zaskoczyć.Kaśka Nosowska albo może Spięty?Jeśli chodzi o mnie,to więcej Kultu nie zaszczycę swoją obecnością,gdyż wali ze sceny NUUUUUUUUUUUUUUUUUdą.Długo nie pójdę.Pomijam fakt olania mnie przez Kazia i Wiertarkę.Oni wiedzą o co mi chodzi.Nie wybaczę tego NIGDY.Bo moja córką tylko raz w życiu kończy 18lat.Tyle.


Dokładnie. Nudaaaaaaaaaa!!!! Nie ma cycków, żadnej dupy (nawet w leginsach), a nawet stoiska z różową watą cukrową. Poza tym Kazik to kawał chuja! Kiedyś na koncercie przybił ze mną piątkę i poszedł!!! Chciałem żeby wpadł do mnie po koncercie na flachę i kromkę ze smalcem, bo przeca bardzo go lubię!(Kazika, nie smalec) A on co zrobił???? Przybił piątkę i poszedł. Ot, tak! Cóż, niektórym po zrobieniu kariery sodówka srogo wali w czachę. Zresztą, teraz jak przestaniesz chodzić na koncerty to już po Kulcie. Kazika saksofon od wczoraj na olx wisi. Skończyły się tłuste lata Kultu i nic dziwnego. Z takim podejściem do fanów???

Ludzie.... kolejny raz tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=aSbR0fCx5mI
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2511
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 297 gości

cron