Dedykacje

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Dedykacje

Postprzez SylwiaN » 29 paź 2016, o 00:40

Witam, w tamtym roku na koncercie w Katowicach, Kazik przeczytał życzenia mojego przyjaciela dla mnie. W tym roku ja chciała bym się zrewanżować. Niestety nie bedzie mnie na koncercie. Ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić by Kazik przeczytał taką dedykację ?
Pozdrawiam
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 paź 2016, o 20:43

Re: Dedykacje

Postprzez Krzysieq » 29 paź 2016, o 00:53

SylwiaN napisał(a):Witam, w tamtym roku na koncercie w Katowicach, Kazik przeczytał życzenia mojego przyjaciela dla mnie. W tym roku ja chciała bym się zrewanżować. Niestety nie bedzie mnie na koncercie. Ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić by Kazik przeczytał taką dedykację ?
Pozdrawiam

Cześć, znajdź w necie namiary na Acidolkę, a wtedy już z górki. No bo tak: Ona poprosi Titusa żeby ten zadzwonił do Litzy, żeby ten zadzwonił do Goehsa żeby Goehs przekazał Kazikowi. I pozdrowienia masz jak banku.
Nie musisz dziękować, musimy se pomagać.
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Dedykacje

Postprzez SylwiaN » 29 paź 2016, o 01:01

Ja pikole ty poważnie? Spróbuję, dla mojego przyjaciela wszystko. Dzięki
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 paź 2016, o 20:43

Re: Dedykacje

Postprzez SylwiaN » 29 paź 2016, o 09:20

Napisałam do acidolka na fb. Mam nadzieję, że mi odpisze
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 paź 2016, o 20:43

Re: Dedykacje

Postprzez donkey » 29 paź 2016, o 10:47

SylwiaN napisał(a):Ja pikole ty poważnie? Spróbuję, dla mojego przyjaciela wszystko. Dzięki


Daj spokój. Napisz smsa do Piotra Wieteski. Na Wstydzie jest numer: 602295242. Poproś w nim o krótką dedykację, którą też wyślesz. Powiedz, że Ci bardzo zależy i by przekazał prośbę Kazikowi.
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Dedykacje

Postprzez artek » 29 paź 2016, o 11:48

donkey napisał(a):
SylwiaN napisał(a):Ja pikole ty poważnie? Spróbuję, dla mojego przyjaciela wszystko. Dzięki


Daj spokój. Napisz smsa do Piotra Wieteski. Na Wstydzie jest numer: 602295242. Poproś w nim o krótką dedykację, którą też wyślesz. Powiedz, że Ci bardzo zależy i by przekazał prośbę Kazikowi.




ejjj, nie zawracajcie ludziom głowy

jak coś to poproście kogoś z Kult Ochrony i może tak da radę
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Dedykacje

Postprzez SylwiaN » 30 paź 2016, o 09:51

Hej, poprosiła bym kogoś z ochrony, ale nie będzie mnie na koncercie.
Pozdro
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 paź 2016, o 20:43

Re: Dedykacje

Postprzez SylwiaN » 30 paź 2016, o 09:53

Dzięki za namiary na P. Piotra. Jestem bardzo wdzięczna
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 paź 2016, o 20:43

Re: Dedykacje

Postprzez Jedras » 30 paź 2016, o 23:27

Krzysieq napisał(a):
SylwiaN napisał(a):Witam, w tamtym roku na koncercie w Katowicach, Kazik przeczytał życzenia mojego przyjaciela dla mnie. W tym roku ja chciała bym się zrewanżować. Niestety nie bedzie mnie na koncercie. Ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić by Kazik przeczytał taką dedykację ?
Pozdrawiam

Cześć, znajdź w necie namiary na Acidolkę, a wtedy już z górki. No bo tak: Ona poprosi Titusa żeby ten zadzwonił do Litzy, żeby ten zadzwonił do Goehsa żeby Goehs przekazał Kazikowi. I pozdrowienia masz jak banku.
Nie musisz dziękować, musimy se pomagać.


MISTRZ!:)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Dedykacje

Postprzez onyx » 1 lis 2016, o 13:42

Owszem,zgadzając się z przedmówcą,bo umiejętne granie w czasie również prowadzi do szczęścia,jako jeden z czynników :idea:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Dedykacje

Postprzez slaw » 1 lis 2016, o 23:40

Krzysieq napisał(a):
SylwiaN napisał(a):Witam, w tamtym roku na koncercie w Katowicach, Kazik przeczytał życzenia mojego przyjaciela dla mnie. W tym roku ja chciała bym się zrewanżować. Niestety nie bedzie mnie na koncercie. Ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić by Kazik przeczytał taką dedykację ?
Pozdrawiam

Cześć, znajdź w necie namiary na Acidolkę, a wtedy już z górki. No bo tak: Ona poprosi Titusa żeby ten zadzwonił do Litzy, żeby ten zadzwonił do Goehsa żeby Goehs przekazał Kazikowi. I pozdrowienia masz jak banku.
Nie musisz dziękować, musimy se pomagać.


Ostatni bastion starego forum.

Krzysieq niezmniennie, od lat w formie.

Pozdro Krecie z Czarnobyla ;)

artek napisał(a):
donkey napisał(a):
SylwiaN napisał(a):Ja pikole ty poważnie? Spróbuję, dla mojego przyjaciela wszystko. Dzięki


Daj spokój. Napisz smsa do Piotra Wieteski. Na Wstydzie jest numer: 602295242. Poproś w nim o krótką dedykację, którą też wyślesz. Powiedz, że Ci bardzo zależy i by przekazał prośbę Kazikowi.




ejjj, nie zawracajcie ludziom głowy

jak coś to poproście kogoś z Kult Ochrony i może tak da radę


Ma się rozumieć, że Ty nigdy nie korzystałeś z uprzejmości tych (TEGO) ludzi?
Avatar użytkownika
 
Posty: 405
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Dedykacje

Postprzez onyx » 2 lis 2016, o 00:51

Na Wstydzie jest nr :D Pamiętam z kult forum pytanie do Pewu,która godzina jest i różne takie 8-)
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Dedykacje

Postprzez artek » 2 lis 2016, o 19:00

slaw napisał(a):
Ma się rozumieć, że Ty nigdy nie korzystałeś z uprzejmości tych (TEGO) ludzi?




bravo ty
masz mnie
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Dedykacje

Postprzez onyx » 2 lis 2016, o 21:48

Dajcie na luz, szum jest jak kultowy wokalista czasem powie o słowo za dużo,a żeby na tym forum internetowym nie przydeptywać sobie odcisków wzajemnie to sztuka nad sztukami :|
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Dedykacje

Postprzez SylwiaN » 8 lis 2016, o 22:49

Słuchajcie ludzie, udało się. Kazik przeczytał moją dedykację. Totalnie jestem w szoku. Baaaardzo serdecznie dzięki P. Piotrowi. I serdeczne dzięki tobie donkey, wielkie dzięki
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 paź 2016, o 20:43

Re: Dedykacje

Postprzez kezlok80 » 9 lis 2016, o 11:57

Koncert w Łodzi.
Zgodnie z podpowiedzią na forum wysłałem SMS do p. Wieteski z prośbą o odczytanie dedykacji ode mnie dla Niej.
Dostałem telefon zwrotny, ze stwierdzeniem, że może być różnie, ale przyjęli do realizacji.
3 XI, Łódź, przed Prosto Kazik mówi: Grys kocha Misiaka. :lol:
Padłem, bardzo szczęśliwy, podziękowałem p. Piotrowi. :mrgreen:
PS fan od 1989 r.
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lis 2016, o 14:07

Re: Dedykacje

Postprzez donkey » 9 lis 2016, o 13:29

SylwiaN napisał(a):Słuchajcie ludzie, udało się. Kazik przeczytał moją dedykację. Totalnie jestem w szoku. Baaaardzo serdecznie dzięki P. Piotrowi. I serdeczne dzięki tobie donkey, wielkie dzięki


Proszę :)
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Dedykacje

Postprzez moddis » 30 paź 2017, o 16:15

Cześć wszystkim. Mam problem, dla mnie dość ważny. Wraz z dziewczyną mamy jedną ulubioną piosenkę Kultu (6 lat później), która jest raz grana na koncertach, a raz nie. Zobaczyłem, że pojawiła się na setliście początkowych koncertów z tegorocznej Pomarańczowej Trasy, więc automatycznie zakupiłem bilety do Spodka, by zrobić swojej fajną niespodziankę (w listopadzie wypada nam sześć lat później :mrgreen:). Problem w tym, że im dalej... tym bardziej nie wiem czy pomimo prawie 3 godzin tego koncertu pojawi się ta piosenka. Napisałem na fanpage FB z zapytaniem o ten kawałek - brak odpowiedzi. Napisałem na mail z strony, z zapytaniem o piosenkę, wytłumaczeniem czemu mi na tym zależy i (po natrafieniu na ten temat) prośbą o ewentualną prostą dedykacje (od x do y) - brak odpowiedzi. Obydwoje mamy po 200-300 kilometrów do przejechania i pomimo, że będziemy się super bawić (jesteśmy fanami Kultu), to jednak...

Nie wiem co zrobić - czy pisać na fb, jeszcze raz mail... czy czekać na odpowiedź do dnia koncertu? A może napisać smsa na ww. numer w dniu koncertu? Celowo napisałem z zapytaniem trochę wcześniej, aby nie dostać odpowiedzi - no niestety, bardzo byśmy chcieli, ale trzeba było napisać wcześniej. Tzn. wiem, że może moja prośba nie zostanie spełniona, ale chciałbym chociaż dostać odpowiedź i przy tym zbytnio się nie narzucać. ;) Rozumiem też, że koncerty grane są dzień po dniu i może brakować czasu na moje zawracanie głowy i odpowiedź, ale mija właśnie tydzień od maila i dwa od wiadomości na fb. :?

Pomóżcie mi proszę - co robić?
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 paź 2017, o 16:27


Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 199 gości