Filmy

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Filmy

Postprzez grabson » 13 lis 2013, o 22:09

Jak chcesz sobie odświeżyć czeskie kino to polecam bajkę:
http://www.youtube.com/watch?v=Tj--dTLxCQ8

film o szykanowaniu w szkole:
http://www.youtube.com/watch?v=zkFZx_X7iYo

tak jakby o poprawczaku ;)
http://www.youtube.com/watch?v=szGz6SrgpHM

I fajny film z dobrym zakończeniem:
http://www.youtube.com/watch?v=xJIMxBs1VII

Wszystko po czesku...
L ikwidować
O bijać
B ombardować
O ko ci zbieleje fraferze
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:02
Lokalizacja: ZLW\ŁDŹ

Re: Filmy

Postprzez DjHonda » 16 lis 2013, o 15:39

breakout nudny. Oglądałem ostatnio układ zamknięty polecam
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 sie 2013, o 12:42

Re: Filmy

Postprzez Jedras » 20 lis 2013, o 22:45

Jeżeli komuś podobał się film "Maczeta" to koniecznie powinien zobaczyć kontynuację "Maczeta zabija":) Film głupi ale przyjemny;) I na szczęście będzie kolejna część - "Maczeta zabija w kosmosie":P
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Filmy

Postprzez k@zelot » 7 gru 2013, o 20:51

http://www.youtube.com/watch?v=Lb696Bf_X_k
Wersje z naszymi napisami można bez większego problemu pobrać-a film niczego sobie-nie będzie strata czasu obejrzenie go:p
Oglądasz się na innych, o sobie nic nie wiesz
Ile dałeś światu, ile wziąłeś dla siebie?
Zadajesz pytania: po co, komu i dlaczego?
Co zrobiłeś dobrego dla człowieka drugiego?
BO JA MAM TO
CZEGO TY NIGDY NIE BĘDZIESZ MIEĆ
CHOCIAŻ BARDZO TEGO PRAGNIESZ
...
Avatar użytkownika
 
Posty: 293
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 08:43
Lokalizacja: 100LICA / LBN

Re: Filmy

Postprzez uve » 7 lut 2014, o 22:10

"Pod Mocnym Aniołem".
Smarzowski jak zawsze klasa sama dla siebie. Zwiastun/-y pokazywał/-y zupełnie inny film, można by powiedzieć że wręcz komedię. A tu mamy baaaardzo ciężki dramat. Jak zawsze Smarzowski bierze na tapetę trudny temat i przedstawia go w charakterystyczny dla siebie sposób. O Więckiewiczu nie będę pisał, bo on z każdym kolejnym filmem bije samego siebie.

Btw, miał ktoś okazję obejrzeć "Wałęsę..."?
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Filmy

Postprzez Nikos » 8 lut 2014, o 12:32

To ja dla odmiany bardzo się rozczarowałem "Pod Mocnym Aniołem".
Dla mnie ciężko zrozumieć po co powstał ten film.
Tragedii bohatera po prostu w tym filmie w ogóle nie ma. Nie przeżywa nic. Tragedie innych ludzi przedstawione są zbyt krótko, mało obrazowo nie da się wczuć w ich nawet nie opowieści a parę rzuconych zdań.
Tak samo jak atmosfery nie buduje stary i dla mnie dość ciężki dowcip z prostytutka w "Drogowce", tak samo atmosfery nie musi budować pokazywanie rzyganie czy srania.

Dużo większe wrażenie zrobił na mnie i na pewno o wiele bardziej będę polecał "Wszyscy jesteśmy Chrystusami".
Avatar użytkownika
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:43

Re: Filmy

Postprzez Windchimes » 8 lut 2014, o 18:39

uve napisał(a):"Pod Mocnym Aniołem".
Smarzowski jak zawsze klasa sama dla siebie. Zwiastun/-y pokazywał/-y zupełnie inny film, można by powiedzieć że wręcz komedię.

Jak zwykle klasa sama dla siebie to nie wiem,to jest pierwszy film tego reżysera jaki ogladałem
ale co do zwiastunu reżyser nie odpowiadał za zwiastun,więc wrażenie faktycznie może być takie
apropos wielkie wrażenie na mnie zrobił ten film.
You may think that I'm a fool but I know the answer
Words become a tool, anyone can use them
Take the golden rule, as the best example
Eyes that have seen will know what I mean.
Avatar użytkownika
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2 sty 2014, o 13:17

Re: Filmy

Postprzez KULTowyTOMASZ » 8 lut 2014, o 21:03

A ja właśnie nabyłem sobie na DVD kolekcje 4 części Zabójczej Broni . Kto nie widział polecam ! , a kto widział polecam jeszcze raz obejrzeć :)
Staszewski Kazimierz ! Nie rusz Kazika , bo zginiesz !


Obrazek
https://www.last.fm/pl/user/ToksycznyTomasz
Avatar użytkownika
 
Posty: 463
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja: Jasło

Re: Filmy

Postprzez uve » 9 lut 2014, o 19:54

Nikos napisał(a):Dużo większe wrażenie zrobił na mnie i na pewno o wiele bardziej będę polecał "Wszyscy jesteśmy Chrystusami".


To fakt, jeden z lepszych filmów jakie widziałem. Chociaż muszę przyznać, że jak pierwszy raz go obejrzałem nie spodobał mi się. Cały film o gościu co chodzi napruty, sika po klatkach itp, itd - tak go postrzegałem, więc co mogło być ciekawego w tej produkcji. Upłynęło jednak parę lat, człowiek zmądrzał, obejrzał ponownie i film zrozumiał :)
Tak na marginesie, akurat Koterski i Smarzowski to jedyni reżyserzy na których nowe produkcje zawsze będę chodził do kina.
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Filmy

Postprzez kolodent » 11 lut 2014, o 19:12

Ostatni Samuraj beretu nie urywa ale naprawdę duże wrażenie na mnie zrobiły sceny batalistyczne. Bogus Linda zamiast scjentologa i byłoby git :)
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Filmy

Postprzez donkey » 11 lut 2014, o 19:25

kolodent napisał(a):Ostatni Samuraj beretu nie urywa ale naprawdę duże wrażenie na mnie zrobiły sceny batalistyczne. Bogus Linda zamiast scjentologa i byłoby git :)


Dobry pomysłą na tytuł "Ostatni samuraj beretu nie urywa" :P.
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Filmy

Postprzez Jedras » 11 lut 2014, o 23:30

Kapitan Philips - jeden z lepszych filmów jakie ostatnio widziałem. Cały czas trzyma w napięciu i nie jest miałki jak większość amerykańskich filmów:p
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Filmy

Postprzez monikabalik » 19 lut 2014, o 18:52

Ja ostatnio obejrzałam "Brokerzy z ferajny" bardzo fajny film, który ukazuje jak ludzie potrafią się wciągnąć w swego rodzaju hazard i skończyć .... nie będę kończyć jak. Obejrzyjcie naprawdę warto !!!
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 sty 2014, o 12:46

Re: Filmy

Postprzez kolodent » 5 mar 2014, o 23:39

Jack Strong Pasikowskiego naprawdę dupę urywa. Kawał zajebistego kina trzyma w napięciu, nie jest czarno-biało-narodowy, raczej dość obiektywny. Postacie są wielowymiarowe, Kuklinski genialnie zagrany przez Dorocińskego.
O tym jak dobre jest to kino najlepiej świadczy fakt, ze wyszedłem z kina z pełnym przekonaniem ze plk. Kuklinski bohaterem narodowym był i pomnik mu się należy jak najbardziej.
Niektórzy komentatorzy mówią, ze to bajka. Huk z tym, ja lubię bajki i chcę w nie wierzyć.
W coś trzeba wierzyć w tym pierdolonym bagnie.
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Filmy

Postprzez kolodent » 2 maja 2014, o 08:10

wszyscy znajomi zachwalają te całe "jesteś bogiem" a ja mam to w dupie. mam przesyt pierdolenia że jedni mówią że bóg jest a drudzy, że nie. po huj mam się opowiadać po którejś z tych jebanych barykad, skoro mam własną wizję świata.
i ona mi mówi, że bez znaczenia jest czy bóg jest czy nie bo to kwestia wiary. i jedni sobie wierzą a drudzy sobie żyją bez wiary i to jest ok. wolę w tym czasie obejrzeć choćby setny raz "gremliny rozrabiają" i czas przeznaczyć na czystą rozrywkę, która mi lepiej zrobi niż kolejny raz się mam się wkurwiać namolną ideologią, że przecież zawsze każdy musi w kogoś wierzyć. wierze w to w co wierze, lubie to co tubie i huj komu do tego. houk !
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Filmy

Postprzez kolodent » 2 cze 2014, o 18:31

ostatnio najchętniej oglądam bajki dla dzieci, zresztą niektóre są tak samo dla dorosłych. klasyka to dla mnie Shrek I, historia jak wiadomo wesoła chociaż dla tytułowego ogra chyba raczej gorzka.
Prawdziwy z niego był poczciwina ale mimo to reputację miał gównianą z powodu ludzkich przesądów, stereotypów i ograniczających przekonań.
gdybym wiecznie słyszał "ten ogr to potwór, Jontek łap za widły..." też chyba miałbym dosyć ludzkiego towarzystwa.
w pełni solidaryzuję się z tym sympatycznym, krzywdzonym i obrażanym na każdym kroku prostakiem.

http://www.youtube.com/watch?v=W6c8j92JGDw
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Filmy

Postprzez kolodent » 6 cze 2014, o 17:06

najśmieszniejszy spaghetti-western jaki znam i do tego zajebiście się skończył:

http://www.youtube.com/watch?v=GSoLmKW5Wgk

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Filmy

Postprzez k@zelot » 29 cze 2014, o 00:28

Oglądasz się na innych, o sobie nic nie wiesz
Ile dałeś światu, ile wziąłeś dla siebie?
Zadajesz pytania: po co, komu i dlaczego?
Co zrobiłeś dobrego dla człowieka drugiego?
BO JA MAM TO
CZEGO TY NIGDY NIE BĘDZIESZ MIEĆ
CHOCIAŻ BARDZO TEGO PRAGNIESZ
...
Avatar użytkownika
 
Posty: 293
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 08:43
Lokalizacja: 100LICA / LBN

Re: Filmy

Postprzez Carlos » 18 kwi 2015, o 15:55

Kupię :
Kazik "Mariola" (promo)
ZUCH KAZIK - Hej Młody Junaku (promo)
Avatar użytkownika
 
Posty: 778
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Filmy

Postprzez uve » 21 kwi 2015, o 21:31

Polecam zapoznać się z nową produkcją Patryka Vegi, mianowicie "Służby specjalne". Bardzo dobry film, mimo że jest to tylko wizja autora w niektórych momentach można mieć wrażenie, że tak rzeczywiście było. Tak na marginesie, najjaśniejszą postacią dla mnie jest bohater kreowany przez Janusza Chabiora
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Filmy

Postprzez artek » 21 kwi 2015, o 21:42

uve napisał(a):Polecam zapoznać się z nową produkcją Patryka Vegi, mianowicie "Służby specjalne". Bardzo dobry film, mimo że jest to tylko wizja autora w niektórych momentach można mieć wrażenie, że tak rzeczywiście było. Tak na marginesie, najjaśniejszą postacią dla mnie jest bohater kreowany przez Janusza Chabiora




poziom utrzymany z wcześniejszej produkcji, tej o policjantach z sekcji terroru kryminalnego
jedyny mankament to tradycyjnie w polskich filmach, czasami nie słychać co aktorzy mówią
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Filmy

Postprzez kolodent » 21 kwi 2015, o 22:30

daje się obejrzeć ale faktycznie Chabior tam ciągnie cały film.
dobra odmiana po "Hans Kloss, stawka...", który był denny
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Filmy

Postprzez uve » 21 kwi 2015, o 22:46

artek napisał(a):poziom utrzymany z wcześniejszej produkcji, tej o policjantach z sekcji terroru kryminalnego
jedyny mankament to tradycyjnie w polskich filmach, czasami nie słychać co aktorzy mówią


Masz na myśli "Pitbulla"?
Myślałem, że może ja tylko miałem problemy z niedosłyszeniem niektórych scen, ale widać, że to niestety dźwiękowcy się nie popisali. Ale tak jak piszesz, czasami ciężko w polskich produkcjach jest zrozumieć swój ojczysty język.
A czy miał ktoś okazję oglądać "Polskie gówno" ew. "Disco polo" oraz "Bogowie'?
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Filmy

Postprzez artek » 22 kwi 2015, o 00:12

uve napisał(a):
artek napisał(a):poziom utrzymany z wcześniejszej produkcji, tej o policjantach z sekcji terroru kryminalnego
jedyny mankament to tradycyjnie w polskich filmach, czasami nie słychać co aktorzy mówią


Masz na myśli "Pitbulla"?
Myślałem, że może ja tylko miałem problemy z niedosłyszeniem niektórych scen, ale widać, że to niestety dźwiękowcy się nie popisali. Ale tak jak piszesz, czasami ciężko w polskich produkcjach jest zrozumieć swój ojczysty język.
A czy miał ktoś okazję oglądać "Polskie gówno" ew. "Disco polo" oraz "Bogowie'?



Disco i Bogowie

nie da się tych filmów postawić na jednej półce, dwie rożne historie i dwa rożne gatunki
Bogowie - doskonała kreacja Kota, niewiarygodna z dzisiejszego punktu widzenia opowieść, realia PRL, stan służby zdrowia i przełomowe dla medycyny decyzje; bez dłużyzn, oparty na faktach
Disco - w końcu polska komedia do obejrzenia, nie jest to pozycja obowiązkowa ale z kina nie wychodziłem zażenowany; ot taka fikcja na temat branży muzycznej cieszącej się obecnie wielką estyma, fajne "pomieszanie gatunkowe"
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Filmy

Postprzez bigdil » 22 kwi 2015, o 23:59

"Bogowie" po prostu ten film trzeba obejrzeć, Kot jako prof. Religa rewelacja. Swoją drogą nie wiedziałam , że profesor był taki kompletnie momentami szalony w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście, ja się wzruszyłam parę razy bo to jest film o ludziach którzy to co wykonują robią z całkowitym zaangażowaniem zapominając o sobie, tam nie ma kalkulacji że się nie wyśpię, nie zjem, nie zarobię, tego się nie bierze pod uwagę. Jest misja, misja jest ratowanie człowieka. Warto naprawdę ten film obejrzeć.
 
Posty: 61
Dołączył(a): 23 lis 2014, o 23:27

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 210 gości

cron