Zespół nazywa się Sawanty

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez I.W.O. » 28 wrz 2014, o 22:36

Nie ukrywam, że do powrotu na forum skłoniła mnie chęć zareklamowania swojej działalności. I przeczytania Waszych ocen o niej.

Zespół, w którym się udzielał opublikował minialbum zatytułowany "Laski i zwierzęta". Czyli piosenki są o faunie. I śmiertelnie poważne. Za wyjątkiem tych, które śmiertelnie poważne nie są.

Jest to w pewnym sensie punk, zwłaszcza w sensie filozofii grania. Najchętniej określam stylistykę Sawantów jako para-punk, albo ewentualnie twist'n'shit.

http://www.soundcloud.com/sawanty/sets/ ... -zwierzeta
Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 22:56
Lokalizacja: W toku

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez madamimadamk » 29 wrz 2014, o 14:02

twistnshit mnie urzekło, więc posłuchałem. niektóre kompozycje fajne, ale nagranie jest niestety suabe, kompresja leży
 
Posty: 51
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:59

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez I.W.O. » 30 wrz 2014, o 13:46

madamimadamk napisał(a):twistnshit mnie urzekło, więc posłuchałem. niektóre kompozycje fajne, ale nagranie jest niestety suabe, kompresja leży


Senkju! Co do kompresji - cóż, możliwe; przyczyną może być kiepska akustyka salki i fakt, że nagraliśmy to na setkę.
Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 22:56
Lokalizacja: W toku

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez I.W.O. » 25 paź 2015, o 00:33

Robię w takim nowym duecie, CZUB/IWO, tutaj są nasze nagrania:
http://www.soundcloud.com/czubiwo
Taka nieradiowa muzyka dla nienormalnych ludzi. Elektronika, trochę gitary elektrycznej i eklektyczny wokal.
Niedługo wywalimy nagrania z sałndklałda, bo będziemy wydawali materiał na bendkampie, więc trzeba się pospieszyć z słuchaniem (za darmo).
Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 22:56
Lokalizacja: W toku

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez kazikomianiak » 25 paź 2015, o 00:42

Nie podoba mi się, ale to chyba ze względu, że taki gatunek muzyczny mi nie leży.
,, LUDZKIE DROGI, KAŻDA INNA JEST" - ZERO GAIN
Avatar użytkownika
 
Posty: 181
Dołączył(a): 21 lut 2014, o 20:17
Lokalizacja: Trzciel (lubuskie)

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez I.W.O. » 4 lis 2015, o 23:30

kazikomianiak napisał(a):Nie podoba mi się, ale to chyba ze względu, że taki gatunek muzyczny mi nie leży.


A jaki to gatunek? ;-) Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to... inne. Dzięki za głos!

http://plexusofinfinity.bandcamp.com/al ... -litery-ep -> tu jest wszystko do przesłuchania i nawet do kupienia, na wypadek, gdyby komuś się spodobało i postanowił nas nagrodzić.
Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 22:56
Lokalizacja: W toku

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez sevs » 5 lis 2015, o 11:24

Autostrada wchodzi najłatwiej, bo inne kawałki są za smutne dla mnie teraz.
Przeboju trzeba!
Avatar użytkownika
 
Posty: 180
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:27

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez I.W.O. » 10 lis 2016, o 19:01

Sawanty, z którym już się z Kochanym Państwem dzieliłem, mają swoje pierwsze oficjalne wydawnictwo. Tutaj jest całość do odsłuchu: https://www.youtube.com/watch?v=6RLfdiErerc

Nie ukrywam, że z polskiej muzyki Kult chyba wywarł największy odcisk na mojej muzycznej wrażliwości. Nie wiem, czy to słychać. Ja jestem odpowiedzialny za wokal, teksty i niektóre koncepcje aranżacyjne, np. użycie chórków. Uważam nieskromnie, że jest to bardzo ciekawy materiał, z wyważoną proporcją pomiędzy próbą zaproponowania słuchaczowi czegoś ambitniejszego a zasadą taką, że słuchacz powinien przede wszystkim się dobrze bawić.

No, może ktoś posłucha. Jestem podniecony.
Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 22:56
Lokalizacja: W toku

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez donkey » 10 lis 2016, o 22:19

I.W.O. napisał(a):Sawanty, z którym już się z Kochanym Państwem dzieliłem, mają swoje pierwsze oficjalne wydawnictwo. Tutaj jest całość do odsłuchu: https://www.youtube.com/watch?v=6RLfdiErerc

Nie ukrywam, że z polskiej muzyki Kult chyba wywarł największy odcisk na mojej muzycznej wrażliwości. Nie wiem, czy to słychać. Ja jestem odpowiedzialny za wokal, teksty i niektóre koncepcje aranżacyjne, np. użycie chórków. Uważam nieskromnie, że jest to bardzo ciekawy materiał, z wyważoną proporcją pomiędzy próbą zaproponowania słuchaczowi czegoś ambitniejszego a zasadą taką, że słuchacz powinien przede wszystkim się dobrze bawić.

No, może ktoś posłucha. Jestem podniecony.


Tego się słuchać (niestety) nie da. Może miałeś, mieliście coś ciekawego do przekazania, ale jakość jest tragiczna.

:)
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez I.W.O. » 11 lis 2016, o 02:25

donkey napisał(a):
I.W.O. napisał(a):Sawanty, z którym już się z Kochanym Państwem dzieliłem, mają swoje pierwsze oficjalne wydawnictwo. Tutaj jest całość do odsłuchu: https://www.youtube.com/watch?v=6RLfdiErerc

Nie ukrywam, że z polskiej muzyki Kult chyba wywarł największy odcisk na mojej muzycznej wrażliwości. Nie wiem, czy to słychać. Ja jestem odpowiedzialny za wokal, teksty i niektóre koncepcje aranżacyjne, np. użycie chórków. Uważam nieskromnie, że jest to bardzo ciekawy materiał, z wyważoną proporcją pomiędzy próbą zaproponowania słuchaczowi czegoś ambitniejszego a zasadą taką, że słuchacz powinien przede wszystkim się dobrze bawić.

No, może ktoś posłucha. Jestem podniecony.


Tego się słuchać (niestety) nie da. Może miałeś, mieliście coś ciekawego do przekazania, ale jakość jest tragiczna.

:)


Twoja opinia dotyczy jakości nagrania, czy poziomu wykonawstwa, oryginalności artystycznej etc.? I czy odsłuchałeś całość? :> Dziękuję za opinię, tym bardziej krytyczne są zawsze najbardziej interesujące.
Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 22:56
Lokalizacja: W toku

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez Thorgal » 12 lis 2016, o 22:55

IWO

Gdzie sa Wasza pieniadze?!
Gdzie one sie podzialy?!
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez I.W.O. » 14 lis 2016, o 13:41

Thorgal napisał(a):IWO

Gdzie sa Wasza pieniadze?!
Gdzie one sie podzialy?!


Zagramy je 23 listopada w Klubie u Bazyla w Poznaniu, serdecznie zapraszam!
Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 22:56
Lokalizacja: W toku

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez Thorgal » 16 lis 2016, o 12:44

A kiedy Gdańsk?

Te pieniądze Wam się należą!
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez I.W.O. » 19 lis 2016, o 12:26

Thorgal napisał(a):A kiedy Gdańsk?


Chętnie, jeśli tylko znajdziesz miejsce, w którym moglibyśmy zagrać. Może z Krótką Piłką? : - )
Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 22:56
Lokalizacja: W toku

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez I.W.O. » 30 lis 2016, o 15:10

Sprzedajemy płyty! Natomiast w tej gazetce na 2 stronie i na tym portalu można przeczytać mini-recenzje tego materiału.
Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 22:56
Lokalizacja: W toku

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez I.W.O. » 2 kwi 2017, o 16:19

Jeszcze raz zaspamuję - niestety - ale to dla mnie ważne, mamy dużą szansę dostać się na Jarocin! Proszę Was wszystkich i każdego z osobna o głos na SAWANTY -> http://rytmy.jarocinfestiwal.pl/#/voting
Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 22:56
Lokalizacja: W toku

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez Thorgal » 2 kwi 2017, o 23:42

Może w końcu dostaniecie Wasze pieniadze. Wspieram i popieram.
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez I.W.O. » 4 kwi 2017, o 20:50

Thorgal napisał(a):Może w końcu dostaniecie Wasze pieniadze. Wspieram i popieram.


Zadzierżyście. Póki co mamy 24. miejsce, a przechodzi 20. zespołów, głosowanie jest do niedzieli, więc szansa jeszcze jest. Z góry dziękuję każdemu Forumowiczowi za wsparcie. Nawet jeden głos się liczy.

Generalnie takie głosowania internetowe to stres i katorga dla każdego wykonawcy. Musi spamować niesamowicie, żeby się udało.
Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 22:56
Lokalizacja: W toku

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez Thorgal » 5 kwi 2017, o 17:45

Głos poszedł. Spoko, to część Waszej pracy, za którą należą się Wam pieniądze.
Mam nadzieję, że w końcu dostaniecie wymarzony bekstejcz. Trzymam kciuki i dawajcie znać.
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zespół nazywa się Sawanty

Postprzez I.W.O. » 1 cze 2017, o 17:56

Obrazek

Wydaliśmy (my, Sawanty) taką koncertóweczkę. Zapis koncertu w Kielcach. Niektóre utwory wyszły lepiej, inne gorzej, ale generalnie była epa i jajcowanie. Można pobierać całość za darmoszkę ze strony naszego independnego wydawcy (link pod filmikiem)

Odsłuch: https://www.youtube.com/watch?v=0Fn7FYmZvhA
Pobierando: https://plexusofinfinity.bandcamp.com/a ... ty-zbo-wka
Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 22:56
Lokalizacja: W toku


Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 272 gości

cron