Kuba Wojewódzki

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez lisia » 17 paź 2012, o 00:31

Ender napisał(a):Pozwolę sobie trochę archiwalnie. Ktoś ma może namiary lub może udostępnić gdzieś odcinek 6 sezonu 10, tam gdzie był Tymon Tymański?

Ten odcinek jest na chomiku, wystarczy wpisać w google "Tymon Tymański u Wojewódzkiego chomik" i wyskoczy. Nie podaję linku bo nie wiem czy można ;)
"I'll tell you this- no eternal reward will forgive us now for wasting the dawn."
Avatar użytkownika
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 22:58

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez cytrynowy » 17 paź 2012, o 07:14

lisia napisał(a): Ten odcinek jest na chomiku, wystarczy wpisać w google "Tymon Tymański u Wojewódzkiego chomik" i wyskoczy. Nie podaję linku bo nie wiem czy można ;)


Tjaaa..

Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.
"To tylko jest naszą trwałą własnością, cośmy sami przeżyli"
Leopold Ungeheuer
Avatar użytkownika
 
Posty: 59
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 00:06
Lokalizacja: NH

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez lisia » 17 paź 2012, o 08:48

Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

No i właśnie nie wiem jak to jest bo na playerze tvn nie ma tak starych odcinków, a nie wiem jak inaczej można się do nich dostać. Czy w takim wypadku należy zwracać się do archiwum? Chciałam tylko pomóc, a nie reklamować cokolwiek. W zasadzie nie mam pojęcia czy te nagrania są legalne, czy nie bo do końca nie wiem jak to działa w przypadku programów telewizyjnych. I podobnie- czy nagrywanie przykładowo filmów dokumentalnych emitowanych w telewizji w domowym zaciszu również jest nielegalne? Zastanawia mnie to bo pamiętam, że w dobie vhs'u czasami tata nagrywał nam wieczorynki.
"I'll tell you this- no eternal reward will forgive us now for wasting the dawn."
Avatar użytkownika
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 22:58

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez cytrynowy » 17 paź 2012, o 17:18

Z tego, co mi wiadomo, to nagrywanie z TV takich programów nie jest legalne, ergo: wrzucane na YT filmiki z mam talent np z Gienkiem Loską, które były po jakimś czasie usuwane, z powodu praw autorskich ITI ;)
"To tylko jest naszą trwałą własnością, cośmy sami przeżyli"
Leopold Ungeheuer
Avatar użytkownika
 
Posty: 59
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 00:06
Lokalizacja: NH

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez adrianos » 18 paź 2012, o 10:16

Nagrywanie programów TV jest legalne. Po to producenci magnetowidów płacą jakiś haracz dla organizacji producenckich. Tak coś kiedyś słyszałem
 
Posty: 24
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:35

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez somekind » 21 paź 2012, o 18:09

adrianos napisał(a):Po to producenci magnetowidów płacą jakiś haracz dla organizacji producenckich.

To ktoś jeszcze produkuje magnetowidy?
Lista sklepów wielkopowierzchniowych w Wałbrzychu:
Agata Meble
Galeria Handlowa „Victoria”
Galeria Handlowa „Auchan”
Centrum Handlowe „Centrum OK”
Centrum Handlowe „Real”
Centrum Handlowe „Kaufland”
„OBI”
„Castorama”
„Makro”
„Tesco”
Avatar użytkownika
 
Posty: 209
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Jedras » 21 paź 2012, o 18:46

Np Panasonic produkuje jeszcze magnetowidy i ma dwie fabryki, które zajmują się wytwarzaniem tych urządzeń - jedną w Chinach a drugą na Słowacji;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez kazelot2000 » 23 paź 2012, o 14:58

hej, możecie wypełnić ankietę, potrzebuje do badań,z góry dziękuje :)

http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/11910/
I pytanie macie może wiedzę na temat tego czy postać ta była opisana lub wspomniana w jakieś książce? Nie mogę znaleźć, a sam Kuba żadnej chyba nie wydał.
Avatar użytkownika
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:18

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez kroy » 23 paź 2012, o 17:02

miałeś kiedyś taki przedmiot jak badania marketingowe?
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez polake » 23 paź 2012, o 18:04

O ile rozumiem, że idioci i geniusze to rozłączne zbiory, o tyle celebryta może być zarówno geniuszem jak i idiotą.

Poza tym między geniuszem a idiotą jest sporo innych określeń, np. dość inteligentny, albo trochę głupawy.
polake.art.pl wywiady z Januszem Zdunkiem: nr1 nr2
Obrazek
Stoję goły pod prysznicem, wkoło wszędzie goło
pod prysznicem z kolegami i jest mi wesoło!
Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:37

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez bartusza » 28 paź 2012, o 18:48

lisia napisał(a):
Ender napisał(a):Pozwolę sobie trochę archiwalnie. Ktoś ma może namiary lub może udostępnić gdzieś odcinek 6 sezonu 10, tam gdzie był Tymon Tymański?

Ten odcinek jest na chomiku, wystarczy wpisać w google "Tymon Tymański u Wojewódzkiego chomik" i wyskoczy. Nie podaję linku bo nie wiem czy można ;)


dobrze, dobrze zaspiewal dziewczęta w letnich sukienkach,ale żal jego że ma ptasią grypę po dymaniu orła bielika.
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 23:57

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez onyx » 21 lis 2012, o 22:55

http://youtu.be/i1zQbe3Py8I
Ten sam Wojewódzki....
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2513
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez redhead » 21 lis 2012, o 23:18

onyx napisał(a):http://youtu.be/i1zQbe3Py8I
Ten sam Wojewódzki....

śmiej się śmiej się - pamiętam ten program
i nawet zdzwoniłem do niego kiedyś .....za zezwoleniem rodziców :lol: bo telefony wówczas to majątek był :lol: :D

pozdro
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Artek Miszcz » 27 lis 2012, o 18:32

Dziś wieczorem u Wojewódzkiego Kasia Nosowska...
 
Posty: 106
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:51
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez uve » 11 mar 2013, o 18:39

Artek Miszcz napisał(a):Dziś wieczorem u Wojewódzkiego Kasia Nosowska...

Ciekawy był ten odcinek.
Tak samo jak ostatnio odcinek z Owsiakiem. Był to jeden z nielicznych gości, który mówił więcej od Wojewódzkiego i co więcej mówił bardzo ciekawie.
 
Posty: 544
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Poprzednia strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 490 gości