Kuba Wojewódzki

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez rychu » 6 wrz 2012, o 23:08

Jedyny dobry odcinek, który lubię sobie czasem ponownie puścić to ten gdy Kuba gościł Titusa - ten jako jedyny wytrącił Wojewódzkiemu z rąk wszystkie pojebane zagrywki.
Denerwuje mnie to, ze gdy kogoś zaprosi, to nie pozwala mu sie wypowiedzieć, dlatego dawno zrezygnowałem z oglądania tego programu, gdyż służy on wyłącznie reklamowaniu osoby Kuby W.

BTW Bawi mnie gdy on komuś dopierdala że zrobił coś słabego, zagrał w czymś nędznym itp, podczas gdy sam jakoś zapomniał, że prowadził w TVP 2 badziewie pt. "Pół żartem, pół serial" - quizo - teleturniej o znajomości m. in. Na dobre i na złe...
Ludzie nie wykształceni sa o wiele lepsi od ludzi wykształconych.
Człowiek wykształcony jest silnie spaczony swoją wiedzą. A. C
Avatar użytkownika
 
Posty: 84
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 21:59

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez pavulon » 6 wrz 2012, o 23:13

Kilka odcinków Wojewódzkiego było niezłe, aczkolwiek była to zasługa gości, którzy potrafili Kubę zdominować. Dzięki czemu nie przerywał im, nie wali co chwila głupimi żarcikami, bo po prostu.
I z tym promowaniem młodych zespołów to też lekki żal. Nie dość że lecą z playbacku, to jeszcze stacja urywa ich "występ" po jednej zwrotce i refrenie.
Eeee kaseta, kaseta, kaseta,kaseta ha ha TDK!
Avatar użytkownika
 
Posty: 127
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:10

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Maro » 7 wrz 2012, o 11:03

A mnie Wojewódzki czasami bawi. Nie oczekuję żadnych intelektualnych uniesień oglądając jego program. Traktuję to jako średnich lotów rozrywkę i to właśnie dostaję. A czasem trafi się gość, który powie coś ciekawego i mam wtedy bonus.
A że facet czasami przegina to zupełnie inna sprawa. To, że po awanturze z Ukrainkami dali mu trochę odpocząć, to bardzo dobrze.
L: Tak samo źle byłoby mi w towarzystwie kogoś kto jest zoofilem, pedofilem, albo fetyszystą takim co lubi być poniżanym podczas hmm "seksu".
CZ-Ł: Zapomniałeś jeszcze wymienić morderców, gwałcicieli i Arabów, bo porwali Stasia i Nel.
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:43

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez artek » 10 wrz 2012, o 20:12

jutro Kukiz
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Jen » 10 wrz 2012, o 21:37

http://www.youtube.com/watch?v=kbeYJBAW ... ata_player

Ja lubię to i nie traktuję tam nikogo powaznie.
Nie zapominaj o ludziach,
że mają grypę, imieniny, małe kłopoty, nudne historyjki do opowiedzenia przez telefon. Nie zapominaj, chociaż oni też nie mają czasu. I mogą zapomnieć.
 
Posty: 75
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:15

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez matt.G » 11 wrz 2012, o 00:32

artek napisał(a):jutro Kukiz

etam Kukiz.. .Fokus i Rahim! za tydzień http://www.cgm.pl/aktualnosci,25211,muzycy_u_wojewodzkiego,news.htmlaż chyba sobie obejrzę pierwszy raz od ostatniego odcinka z Litzą. ..
http://www.facebook.com/gardockiart - koncertowe fotografie i nie tylko! [/size]
Avatar użytkownika
 
Posty: 35
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez kolend » 12 wrz 2012, o 09:09

Kukiz wg mnie całkiem dobrze wypadł, nie licząc tego, że kilka rzeczy mógł zdecydowanie krócej opowiadać, bez bardzo długich dygresji czy wprowadzeń.
Z resztą sztangista też dobry zawodnik, wygadany i zabawny.
Avatar użytkownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:42

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez artek » 12 wrz 2012, o 09:41

kolend napisał(a):Kukiz wg mnie całkiem dobrze wypadł, nie licząc tego, że kilka rzeczy mógł zdecydowanie krócej opowiadać, bez bardzo długich dygresji czy wprowadzeń.
Z resztą sztangista też dobry zawodnik, wygadany i zabawny.



oglądając Kukiza, odniosłem wrażenie, że i Kazik dałby sobie radę
mam na myśli tych kilka zająknięć i przydługie zbieranie myśli :)

najbardziej spodobała mi się stanowczość Kukiza gdy Kuba chciał mu przerywać i kierować dyskusję na swój tor,
Kukiz mówił swoje, fakt, że ulegał emocjom i nie był miejscami opanowany, ale to dodaje autentyzmu wypowiedzi
ogólnie na plus
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez kolend » 12 wrz 2012, o 11:40

tyle, ża jak Kukiz skończył zająknięcia, to potem strzelał słowotokiem jak z karabinu, a Kazik, jak sam mówił, nie widzi się w takich programach, gdzie trzeba strzelać puentami na zawołanie i nawijać w tak zajebistym tempie
anyway - gdyby jeszcze Kukiz nie rozwlekał niektórych wywodów, byłoby jeszcze lepiej

ps ten urywek z nowej płyty co puścił na początku Wojewódzki, to faktycznie dramat i zalatuje tak jak wspominał prowadzący :/
Avatar użytkownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:42

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Bartos » 19 wrz 2012, o 09:47

Ależ Wojewódzki klasowo spierdolił program z Fokusem i Rahem. Miał potencjał na najlepszy odcinek od dłuższego czasu. Spodziewałem się mimo wszystko rozmowy na poziomie - o filmie , o hh , o Magiku , paktofonice i kalibrze. Co dostałem? Głupkowate wypociny na temat palenia marihuany i pytania typu : pokahontaz to hip hop czy electro. Szkoda.
 
Posty: 59
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 09:29

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez kolend » 19 wrz 2012, o 09:55

bo ja wiem, wg mnie było całkiem dobrze, no i żarty o matce były niezłe
Avatar użytkownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:42

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez artek » 19 wrz 2012, o 10:06

za to super wypadł nasz medalista "Anakonda"
chłopak ogarnięty, z dystansem do siebie, wie czego chce i nie dał się Kubie zagadać
chłopaki z pakto wypadli tak sobie, jakby w cieniu wygłupów Wojewódzkiego
cóż, potwierdza się prawidłowość, że program zależy od charyzmy gościa
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez lothian » 19 wrz 2012, o 12:18

Ludzie jak można tyle czasu i energii poświęcac karykaturze kuba wojewódzki, przecież to karykatura prowadząca żenujące programy. Oczywiście menda (k w ) chciałby ażeby Kazo się u niego pojawił, mam nadzieję,że tak nie stanie się nigdy!!!!!!!!!!!!
Przypominam forumowiczom, że menda, który niejednokrotnie atakował Kaza ( nikt chyba nie ma wątpliwości Wielkiego wokalistę !!!!!!!), sam jest :
- żenującum redaktorem poszukującym tzw. tanich sensacji, prezentującym rozrywkę dla..............ów
- miernym ( olbo nawet zerowym ) dziennikarzem muzycznym
- muzykiem na poziomie disco polowców ( przepraszam tych z dobrym warsztatem )
Oto cały kuba w.- menda
 
Posty: 119
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:05

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Jaaasiek » 19 wrz 2012, o 12:39

Meliski sobie zaparz.

90% jego programów jest typowym odmóżdżaczem i tak należy do nich podchodzić. Ale trafiają sięteż perełki jak ta z Titusem, czy z Szycem, Kotem albo Jackiem Braciakiem (jeden z najlepszych odcinków IMHO). Wojewódzki po prostu umie zarabiać na robieniu z siebie (i często z jego gości) durnia i robi to perfekcyjnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Jedras » 19 wrz 2012, o 12:49

lothian napisał(a):...( nikt chyba nie ma wątpliwości Wielkiego wokalistę !!!!!!!)....


Wielkim wokalistą to Kazik był przed dietą:P teraz znacznie zmalał:P
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Ziemo » 25 wrz 2012, o 23:26

Strasburger naprawdę jest królem sucharów...
 
Posty: 57
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez canalos » 26 wrz 2012, o 08:09

Pytanie skierowane we wczorajszym odcinku do Natalii Partyki, o to kiedy zorientowała się, że jest mańkutem zwaliło mnie z fotela.
Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda.
Avatar użytkownika
 
Posty: 93
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 08:32

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez uve » 4 paź 2012, o 23:15

Ostatni odcinek z Łowcy.B całkiem pozytywny. Przynajmniej część pierwsza, gdy byli oni sami, bo potem następnego gościa aż żal było oglądać
 
Posty: 544
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez artek » 16 paź 2012, o 12:47

jezus maria peszek dzisiaj
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez uve » 16 paź 2012, o 13:04

artek napisał(a):jezus maria peszek dzisiaj


To źle czy dobrze?
 
Posty: 544
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez dwaeuro » 16 paź 2012, o 15:41

jezus maria peszek - to jej nowe pseudo :')
 
Posty: 81
Dołączył(a): 14 wrz 2012, o 20:59

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez artek » 16 paź 2012, o 16:13

uve napisał(a):
artek napisał(a):jezus maria peszek dzisiaj


To źle czy dobrze?



podałem info dla zainteresowanych,
ja będę oglądał
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez polake » 16 paź 2012, o 16:28

Ja też postaram się obejrzeć.

Nowa płyta jest wg mnie bardzo dobra. Trochę tylko przykrótka, no i końcówka nie powala. Ale jako całość polecam.
polake.art.pl wywiady z Januszem Zdunkiem: nr1 nr2
Obrazek
Stoję goły pod prysznicem, wkoło wszędzie goło
pod prysznicem z kolegami i jest mi wesoło!
Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:37

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Ender » 16 paź 2012, o 21:29

Pozwolę sobie trochę archiwalnie. Ktoś ma może namiary lub może udostępnić gdzieś odcinek 6 sezonu 10, tam gdzie był Tymon Tymański?
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 wrz 2012, o 19:56

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez artek » 16 paź 2012, o 23:38

pierwsza część programu, z Marią, ciekawa, Kuba nie był nachalny a pytania miały sens
Maria w dobrej formie mentalnej, zwłaszcza podobała mi się jej odpowiedź na pytanie o potencjalną ciąże
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 469 gości