Kuba Wojewódzki

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Kuba Wojewódzki

Postprzez kolend » 5 wrz 2012, o 14:13

Oj słabo zaczął się nowy sezon.
Pani Natalia najchętniej sama by wyskoczyła z majtek na wizji. Tylko chichoty, ochy, achy. Z resztą sam prowadzący właściwie tylko w tym kierunku szedł. Zamiast np spytać, czy sytuacja z 1szym zdjęciem z euro to nie była perfidna ustawka. 2go gościa już na fali tych tematów też nie zapytał o ciekawe rzeczy, z resztą nie ma pojęcia o sporcie, to i z gwiazdami sportu kiepsko wypada. Może pierwsze koty...

A w następnym odcinku ma być poważnie i smutno - zapowiedziano Pawła Kukiza!
Avatar użytkownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:42

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez qman » 5 wrz 2012, o 14:16

Moim kontrwątkiem będzie "Mariusz Pudzianowski", ale to jutro. Nie chcę brać udziału w procederze nabijania statów.
Lecz dzień lęki wymiecie
Więc spokojnie możecie
Drzwiami trzasnąć i zasnąć
Gdy dobranoc powiemy wam
 
Posty: 30
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:53

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Jedras » 5 wrz 2012, o 14:23

Dajcie spokój z Wojewódzkim. Do tej pory zastanawia mnie kto to ogląda i dlaczego tak denny program utrzymuje się tyle lat na antenie tv. Chociaż z drugiej strony to tvn, który od samego początku zapewnia widzom totalnie odmóżdżającą rozrywkę a Wojewódzki idealnie się w tę konwencję wpisuje..
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez trini » 5 wrz 2012, o 14:25

Jedras napisał(a):Do tej pory zastanawia mnie kto to ogląda i dlaczego tak denny program utrzymuje się tyle lat na antenie tv.


a Ty oglądasz? bo chyba musisz, skoro twierdzisz, że program jest denny?
big badda boom
Avatar użytkownika
 
Posty: 204
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Jedras » 5 wrz 2012, o 14:28

Oczywiście - wczoraj leżąc w łóżku oglądałem z 5 minut ale nie wytrzymałem. Przełączyłem się na Polo TV, które zapewnia rozrywkę na wyższym poziomie;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Jaaasiek » 5 wrz 2012, o 14:31

Jedras napisał(a):Dajcie spokój z Wojewódzkim. Do tej pory zastanawia mnie kto to ogląda i dlaczego tak denny program utrzymuje się tyle lat na antenie tv. Chociaż z drugiej strony to tvn, który od samego początku zapewnia widzom totalnie odmóżdżającą rozrywkę a Wojewódzki idealnie się w tę konwencję wpisuje..

Po tych wszystkich obiektywno-inteligentnych i truepatriot programach typu Pospieszalski czy pompatyczno-ynteligentnych przemówieniach J.O. Prezesa trzeba sobie czasem zarzucić odmóżdżacza, proste.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez marman » 5 wrz 2012, o 14:34

szkoda czasu na takie programy - choć jeden woli jak mu buty śmierdzą a drugi jak mu cyganie grają.
 
Posty: 145
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:54

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez redhead » 5 wrz 2012, o 14:36

Nic nie jest proste. Rozumiem, że już tak musicie strzelać z dupy wątkami gównownoszącymi na prawo i lewo ale litości - jak będę chciał podyskutować o "twórczości" jw to pójde na ichniesze tefałenowskie forum.

Weźcie sobie do serca słowa Piotrka: "Jeśli ktoś nie jest tym zainteresowany to polecamy inne miejsca - jest ich naprawdę wiele - do wyboru, do koloru."

wątek troll
niech spada w dół
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Jedras » 5 wrz 2012, o 14:37

Jaaasiek napisał(a):Po tych wszystkich obiektywno-inteligentnych i truepatriot programach typu Pospieszalski czy pompatyczno-ynteligentnych przemówieniach J.O. Prezesa trzeba sobie czasem zarzucić odmóżdżacza, proste.


Pewnie,że czasem trzeba się odmóżdżyć ale sorry - momentami chamstwo i prostactwo Wojewódzkiego przekracza przyjęte przeze mnie granice tzw. "dobrego smaku". Też lubię sobie czasem w niewybredny sposób pożartować ale bez przesady;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Adam » 5 wrz 2012, o 14:38

Jaaasiek napisał(a):
Jedras napisał(a):Dajcie spokój z Wojewódzkim. Do tej pory zastanawia mnie kto to ogląda i dlaczego tak denny program utrzymuje się tyle lat na antenie tv. Chociaż z drugiej strony to tvn, który od samego początku zapewnia widzom totalnie odmóżdżającą rozrywkę a Wojewódzki idealnie się w tę konwencję wpisuje..

Po tych wszystkich obiektywno-inteligentnych i truepatriot programach typu Pospieszalski czy pompatyczno-ynteligentnych przemówieniach J.O. Prezesa trzeba sobie czasem zarzucić odmóżdżacza, proste.

Ty to bez tego PiS-u żyć nie możesz, co? 8-)

Wczoraj chwilę włączyłem, ale za długo nie wytrzymałem - Wojewódzki nabił sobie oglądalność, skompromitował paniusie pozwalając jej mówić i tyle. Ale za tydzień może być ciekawie, jeśli Kukiz się nie spłoszy tak jak przy rozmowie z DT w Drugim Śniadaniu Mistrzów.
 
Posty: 83
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:52

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Jaaasiek » 5 wrz 2012, o 14:41

Adam napisał(a):Ty to bez tego PiS-u żyć nie możesz, co? 8-)

Wczoraj chwilę włączyłem, ale za długo nie wytrzymałem - Wojewódzki nabił sobie oglądalność, skompromitował paniusie pozwalając jej mówić i tyle. Ale za tydzień może być ciekawie, jeśli Kukiz się nie spłoszy tak jak przy rozmowie z DT w Drugim Śniadaniu Mistrzów.

Mogę :ugeek:

Kukiz niestety zostanie odpowiednio zmanipulowany podczas rozmowy na tematy o PiS, Jarku, faszystach i gejach. I nie da si sprowokować co z kolei pociągnie próbę wyszydzenia go przez Wojewódzkiego. Umówmy się - Kukiz swoje zrobił, płyta się sprzedaje w końcu.

A co do tego co napisałem wcześniej, to ja za równie kretyński program, gdzie manipuluje się wypowiedziami, uważam program Pospieszalskiego i dlatego się do tego odniosłem.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez wr » 5 wrz 2012, o 14:45

redhead napisał(a):Nic nie jest proste. Rozumiem, że już tak musicie strzelać z dupy wątkami gównownoszącymi na prawo i lewo ale litości - jak będę chciał podyskutować o "twórczości" jw to pójde na ichniesze tefałenowskie forum.

Weźcie sobie do serca słowa Piotrka: "Jeśli ktoś nie jest tym zainteresowany to polecamy inne miejsca - jest ich naprawdę wiele - do wyboru, do koloru."

wątek troll
niech spada w dół


A jeśli Kazimierz zarejestruje się na forum za 10 lat i zacznie wyciągać wątki z samego dna? Każdy chce być nieśmiertelny :P
Echo wyje "łuuu" i straszy...
Wilkami, wojnami, kryzysami, kredytami, szaleńcami za sterami, ruskami, żydami, gejami, brudasami, rękawami z asami, forami ze specami, nocami z babami z wąsami

ratunku
Avatar użytkownika
 
Posty: 177
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:26

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez agt » 5 wrz 2012, o 14:53

redhead napisał(a):Nic nie jest proste. Rozumiem, że już tak musicie strzelać z dupy wątkami gównownoszącymi na prawo i lewo ale litości - jak będę chciał podyskutować o "twórczości" jw to pójde na ichniesze tefałenowskie forum.

Weźcie sobie do serca słowa Piotrka: "Jeśli ktoś nie jest tym zainteresowany to polecamy inne miejsca - jest ich naprawdę wiele - do wyboru, do koloru."

wątek troll
niech spada w dół

od kiedy tu jestem - a więc od siedmiu już lat - tematy związane z twórczością 'patronów' tego forum stanowiły nie więcej niż połowę wątków, w których cokolwiek się działo. Zwykle były to jednak ilości marginalne, bo znacznie poczytniejsze były kwestie polityczne, historyczne, społeczne, ogólne. Nie znaczy to jednak, że nie jesteśmy zainteresowani muzyką Kultu, postaciami muzyków i tematami pokrewnymi. Narzucanie tego, o czym mamy dyskutować, nie przyniesie żadnego rezultatu - chyba, że zostanie wprowadzona bardzo skrupulatna moderacja, ale wtedy, obawiam się, wyprowadzi się stąd większość forumowiczów. Jest sens?

Poza tym, ten wątek daje znacznie szersze pole do dyskusji niż 'wpisywanie swojego nicka członkiem', daj mu/nam szansę ;)
are you such a dreamer to put the world to rights?
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:53

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez taataah » 5 wrz 2012, o 18:59

pawarotaradio.pl
"Co ten dziadek właściwie pierdoli? Czy kpi? Czy pyta? Czy dupa go boli?
Pięćdziesiąt już prawie ma lat,Co to, za jaki on widzi świat?"
Avatar użytkownika
 
Posty: 238
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:37
Lokalizacja: Azeroth

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez ron oczywistek » 5 wrz 2012, o 19:02

taataah napisał(a):http://www.przekroj.pl/artykul/906094.html
i tyle na temat mend

popieram
Avatar użytkownika
 
Posty: 64
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:49
Lokalizacja: Opole

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez maxłel » 5 wrz 2012, o 21:17

Ten tekst z Przekroju jest tak słaby, że mógłby się pojawić w Na temat. To jest dopiero prawdziwy dramat.
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:50

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez marcysss » 5 wrz 2012, o 21:23

kolend napisał(a):Pani Natalia najchętniej sama by wyskoczyła z majtek na wizji. Tylko chichoty, ochy, achy. Z resztą sam prowadzący właściwie tylko w tym kierunku szedł.


A czego się spodziewać po konfrontacji glonojada z wojewódzkim?
Faceci się jarają pierwszym przypadkiem pustaka z plastiku, do tego kurwa gadającym, więc Kuba ją zaprosił, to się sprzedaje, oglądalność rośnie, kasa się nabije i jazda - Tak się robi byznes w komercyjnej TV.

Jeśli spodziewasz się wzniosłych rozmów i głębokich przemyśleń o ludzkiej egzystencji - zmień kanał.
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 10:24

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez I.W.O. » 5 wrz 2012, o 21:26

marcysss napisał(a):Jeśli spodziewasz się wzniosłych rozmów i głębokich przemyśleń o ludzkiej egzystencji - zmień kanał.


Na jaki?! Podawaj!
Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 22:56
Lokalizacja: W toku

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez maxłel » 5 wrz 2012, o 21:26

TVN Meteo.
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:50

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez marcysss » 5 wrz 2012, o 21:27

I.W.O. napisał(a):
marcysss napisał(a):Jeśli spodziewasz się wzniosłych rozmów i głębokich przemyśleń o ludzkiej egzystencji - zmień kanał.


Na jaki?! Podawaj!


Kosmica TV
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 10:24

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Jaaasiek » 5 wrz 2012, o 21:31

TVS

ostatn io o tej porze "Ślunskie szlagiery" leciały
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez Królowa Życia » 5 wrz 2012, o 22:28

marcysss napisał(a):
I.W.O. napisał(a):
marcysss napisał(a):Jeśli spodziewasz się wzniosłych rozmów i głębokich przemyśleń o ludzkiej egzystencji - zmień kanał.


Na jaki?! Podawaj!


Kosmica TV


włączyłam to sobie online, właśnie uzdrawiają kogoś przez telefon.

położyć rękę na sercu i wypowiedzieć imiona aniołów, czary i 19 października uzdrowienie!

wróż maciej to przy tym pikuś!

http://www.kosmica.pl/kosmicatv/ogladaj ... o/index.do
 
Posty: 21
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:39

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez sem » 5 wrz 2012, o 23:26

Chuja tam, jedyne anioły w które wierzę to te:

http://www.anioly-nieba.pl/polski/default_pl.htm :)
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:58

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez canalos » 6 wrz 2012, o 08:28

Kosmica TV[/quote]

włączyłam to sobie online, właśnie uzdrawiają kogoś przez telefon.

położyć rękę na sercu i wypowiedzieć imiona aniołów, czary i 19 października uzdrowienie!

wróż maciej to przy tym pikuś!

http://www.kosmica.pl/kosmicatv/ogladaj ... o/index.do[/quote]

Jak to widziałem kiedyś przypadkiem to nie mogłem się oderwać od telewizora. Co oni wstawiali za kit ludziom a ci i tak dzwonili bez przerwy. "Czy czujesz ciepło? Tak? To znaczy, że przekaz działa. Właśnie twój anioł otoczył cię opieką"
Jak bardzo ludzie muszą być rozbici, żeby w to wierzyć? Masakra
Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda.
Avatar użytkownika
 
Posty: 93
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 08:32

Re: Kuba Wojewódzki

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » 6 wrz 2012, o 10:57

Dla mnie - ten program to strata czasu i ćwoctwo.

Kuba Wojewódzki jest niestrawny w dawkach większych niż jedna strona w "Polityce" co tydzień (Mea Pulpa to się chyba nazywa).
W takiej małej porcji jego drobne żarciki, obserwacje i gry słowne się bronią, ale kiedy przychodzi do historii typu audycja w radio albo program w telewizji, to jest załamka. Jego ego przygniata wtedy wszystko, włącznie z poczuciem humoru. Żarty w tych dłuższych formach sprawiają wrażenie spontaniczności wyćwiczonej przed lustrem. Permanentne lizanie się po fiutach z gośćmi jest też taką sobie formułą.

Stracił też u mnie Wojewódzki wiele sympatii przy okazji swoich dżołków posmoleńskich i "ukraińskich". Jego zachowanie w tych okolicznościach też było przykładem na to, jak ego dominuje nad wszystkim innym. Zero zdolności do refleksji, zero świadomości, że się chlapnęło jakiś kretynizm.
A jeśli chodzi o poglądy polityczne - zrobił się rytualny i taki też stał się jego dowcip na tematy okołopolityczne. Też nie lubię PiS i Kaczyńskiego, ale podobnież nie lubię, kiedy rozmowa na ten temat staje się rytualna. To już wolę wywiady Mazurka w Rzepie czytać, bo on przynajmniej udaje, że szuka dziury w całym, niezależnie od tego, z kim gada.

A w ogóle to cześć,
bo to chyba mój pierwszy post na tym kartonowym pudle ;-)
_______________________________________________________________________
Ludzie żądają wolności słowa, by wyrażać swą wolność myśli, której unikają jak ognia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:19

Następna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 456 gości