Kult charytatynie dla Szymonka - 08/05/2013 Częstochowa

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Kult charytatynie dla Szymonka - 08/05/2013 Częstochowa

Postprzez slaw » 3 maja 2013, o 16:16

Koncert przez swoją idee zasługuje na osobny wątek, więc takowy zakładam.

Obrazek



7 letni Szymek ma od urodzenia zdiagnozowaną bardzo rzadką wadę genetyczną – Monosomia1p36, wadę serca oraz padaczkę. Przy tej wadzie genetycznej istnieje szansa na to, że Szymek stanie na nóżki (tak jak inne dzieci z tą wadą mieszkające za granicą). Obecnie Szymon potrafi sam siedzieć, wypowiada pojedyncze słowa, wszystko rozumie, potrafi wszystko pokazać i bardzo chce biegać jak inne dzieci. Od stycznia ma prywatnego rehabilitanta który twierdzi, że jest ogromna szansa postawienia go na nóżki ale musi mieć długotrwałą i częstą rehabilitacje na którą rodziców nie stać.

Bilety w przedsprzedaży 50 zł, w dniu koncertu 60 zł


Miejsca przedsprzedaży:
Klub Muzyczny Stacherczak Al. Kościuszki 1,
Sklep Muzyczny ASS ul. Jagiellońska 1,
Sweet Home Cafe ul. Waszyngtona 18,
Zimne Alkohole ul. Dekabrystów 18


=============================================
Bilety są jeszcze w sprzedaży i prawdopodobnie ich nie braknie (byłem dziś zakupić bilet dla jednego z forumowiczów i jest ich jeszcze trochę). Szkoda, że przy koncercie charytatywnym może cała pula biletów nie zejść.
Avatar użytkownika
 
Posty: 405
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Kult charytatynie dla Szymonka - 08/05/2013 Częstochowa

Postprzez Pantinklas » 4 maja 2013, o 21:53

Nie mogę się doszukać możliwości zakupu tej cegiełki przez internet.Znalazłem fundację przez, którą Szymon może być wspierany ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że fundacja przekaże całość kwoty, a wolałbym kupić bilet i charytatywnie oddać go komuś bo sam nie mogę pojechać.
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 mar 2013, o 23:02

Re: Kult charytatynie dla Szymonka - 08/05/2013 Częstochowa

Postprzez slaw » 5 maja 2013, o 07:38

Pantinklas napisał(a):Nie mogę się doszukać możliwości zakupu tej cegiełki przez internet.Znalazłem fundację przez, którą Szymon może być wspierany ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że fundacja przekaże całość kwoty, a wolałbym kupić bilet i charytatywnie oddać go komuś bo sam nie mogę pojechać.


Jeżeli chcesz mogę kupić dla Ciebie bilet przy okazji jak będę nieopodal klubu i przesłać pocztą.
Avatar użytkownika
 
Posty: 405
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Kult charytatynie dla Szymonka - 08/05/2013 Częstochowa

Postprzez Pantinklas » 5 maja 2013, o 10:18

Miło z Twojej strony ale ja na koncert nie mogę pojechać, bardziej chciałem wesprzeć Szymona kupując bilet przez internet i oddając go komuś kto chce iść na Kult.Ale dzięki za chęci.
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 mar 2013, o 23:02

Re: Kult charytatynie dla Szymonka - 08/05/2013 Częstochowa

Postprzez taataah » 9 maja 2013, o 10:55

i jakże było? wspaniale?:)
kazik umęczon w antyradio przez kompletnie nie przygotowanego makaka jakże się spisał
grali co nowego?
pisac prosto mitu:)
pawarotaradio.pl
"Co ten dziadek właściwie pierdoli? Czy kpi? Czy pyta? Czy dupa go boli?
Pięćdziesiąt już prawie ma lat,Co to, za jaki on widzi świat?"
Avatar użytkownika
 
Posty: 239
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:37
Lokalizacja: Azeroth

Re: Kult charytatynie dla Szymonka - 08/05/2013 Częstochowa

Postprzez slaw » 9 maja 2013, o 15:18

taataah napisał(a):i jakże było? wspaniale?:)


No zagrali Paradę wspomnień.

taataah napisał(a):kazik umęczon w antyradio przez kompletnie nie przygotowanego makaka jakże się spisał
grali co nowego?


No Kazik pomstował na jebane wywiady, na które musiał chodzić ostatnio, by bez sensu opowiadać o nowej płycie, przez co zespół nie mógł robić prób, wynikiem czego nowe kawałki były grane po raz pierwszy od nagrania płyty (nie tyczy się to Układu i Dziadka).

Z nowych było Prosto, Układ zamknięty, Dobrze być dziadkiem, Dlaczego tak tu nie jest, Największa armia świata wzywa cię.


taataah napisał(a):pisac prosto mitu:))


Proszęę:


1.Celina
2.Marysia
3.Baranek
4.Piloci
5.Pasażer
6.Prosto
7.Berlin
8.Arahja
9.Układ zamknięty
10. Dobrze być dziadkiem
11. Do Ani
12. Dziewczyna bez zęba na przedzie
13. Brooklyńska Rada Żydów
14. Lewe lewe loff
15. Chodź z nami
16. Hej czy nie wiecie
17. Parada wspomnień
18. Czekając na królestwo jhwh
19. Dlaczego tak tu nie jest
20. Czarne słońca
21. Amnezja
22. Knajpa morderców
23. Największa armia świata wzywa cię
24. Poznaj swój raj
25. Kocham cię, a miłością swoją
26. Gdy nie ma dzieci
27. Wódka
28. Zegarmistrz światła

bisy:
29. Polska
30. Konsument
31. Wolność
32. Krew Boga
33. Totalna stabilizacja
34. Sowieci



Ciężko coś powiedzieć o nowych kawałkach, muzycznie fajne, ale tekstów nie dało się zrozumieć w 100 procentach.
Co do kolejnego koncertu okołokazikowego w Częstochowie - to chyba wioska przyklasztorna się przesyciła Kazikiem, bo ścisku nie było w małym skądinąd klubie (bez porównania z zeszłorocznym koncertem w ogóle jeśli chodzi o frekwencję), a szkoda, w związku z tym, że kasa szła dla chorego dziecka. Btw - oby ten koncert przybliżył chłopaka do normalnego życia!

Na marginesie - po suporcie (częstochowska kapela - Shambo, fajny zespół na suport) mama wraz z Szymonkiem dziękowała organizatorom i zespołowi, wręczając jego członkom drobne upominki. Forma odbierania go przez Grudę była zabawna :D
W temacie Grudy - pierwszy raz w życiu miałem wrażenie, że momentami próbował śpiewać Totalną stabilizację, a nie ją deklamować.


Prosto?


Ps - Luke, dojechałeś?
Avatar użytkownika
 
Posty: 405
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Kult charytatynie dla Szymonka - 08/05/2013 Częstochowa

Postprzez kramp111 » 9 maja 2013, o 18:40

Avatar użytkownika
 
Posty: 27
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:30
Lokalizacja: TYCHY

Re: Kult charytatynie dla Szymonka - 08/05/2013 Częstochowa

Postprzez SafeMan » 9 maja 2013, o 19:40

Na jutubie brzmi dobrze, jutro się zobaczy jak na żywo :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:59

Re: Kult charytatynie dla Szymonka - 08/05/2013 Częstochowa

Postprzez Lucky_Luke » 9 maja 2013, o 23:12

coś z nowej płyty, czyli Dobrze być dziadkiem, Dlaczego tak tu nie jest, Największa armia świata wzywa cię
http://luckyguy1982.wrzuta.pl/audio/2NtTFc32zgY/track1
http://luckyguy1982.wrzuta.pl/audio/7KYuKxkmQyc/track2
http://luckyguy1982.wrzuta.pl/audio/3Q05A7xyT6o/track3

Podziękowania dla Slawka, Zuzy i Krzyśka za gościne i afterek :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 227
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:58


Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: gregoryiks i 145 gości