Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Łukasz_eM » 2 lis 2016, o 18:16

Zgadzam się w 100 %
Tylko, że jeszcze miesiąc nie minął od premiery, a na sp brak, na stronie empiku tak samo, no i świat książki - parę dni temu zamówiłem jeszcze jedną sztukę na prezent, mieli najlepszą cenę, dziś dostałem malila:

"Dzień dobry,
złożył Pan w naszym sklepie zamówienie na tytuł "Wstyd (Vinyl)". W wyniku aktualizacji oferty od wydawców otrzymaliśmy informację, iż nakład tego produktu uległ wyczerpaniu i nie może zostać nam doręczony. "

2000 tysiące, no gdzie to poszło w tak krótkim czasie ?
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 2 lis 2016, o 19:01

Łukasz_eM napisał(a):Zgadzam się w 100 %
Tylko, że jeszcze miesiąc nie minął od premiery, a na sp brak, na stronie empiku tak samo, no i świat książki - parę dni temu zamówiłem jeszcze jedną sztukę na prezent, mieli najlepszą cenę, dziś dostałem malila:

"Dzień dobry,
złożył Pan w naszym sklepie zamówienie na tytuł "Wstyd (Vinyl)". W wyniku aktualizacji oferty od wydawców otrzymaliśmy informację, iż nakład tego produktu uległ wyczerpaniu i nie może zostać nam doręczony. "

2000 tysiące, no gdzie to poszło w tak krótkim czasie ?



spekulanci wykupili

w markecie u idiotów widziałem winyle
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez wilkmaciej » 3 lis 2016, o 15:08

Na allegro są sprzedawcy, co mają po 100 sztuk. Tam poszło.
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Łukasz_eM » 3 lis 2016, o 18:45

wilkmaciej napisał(a):Na allegro są sprzedawcy, co mają po 100 sztuk. Tam poszło.


Zwróć uwagę, że sprzedający: drake2, kabarety,greatest_hits itp. co mają po 100 sztuk, to jest jeden sklep z Konina ; )
Już kiedyś zauważyłem, że mając np. 30 sztuk płyt, wystawiają je na pięć różnych aukcji, nie dzieląc.
Co później wychodzi w komentarzach do transakcji
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez onyx » 3 lis 2016, o 21:28

Ja ciągle jestem na kompletnie innym biegunie niż tacy,którzy przychodzą na przykład na spotkanie autorskie,by z premedytacją wystawić na aukcji internetowej wszystko co "zdobyli" :shock:
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2511
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Łukasz_eM » 4 lis 2016, o 16:24

Łukasz_eM napisał(a):
wilkmaciej napisał(a):Na allegro są sprzedawcy, co mają po 100 sztuk. Tam poszło.


Zwróć uwagę, że sprzedający: drake2, kabarety,greatest_hits itp. co mają po 100 sztuk, to jest jeden sklep z Konina ; )
Już kiedyś zauważyłem, że mając np. 30 sztuk płyt, wystawiają je na pięć różnych aukcji, nie dzieląc.
Co później wychodzi w komentarzach do transakcji


Jeszcze odnośnie tego sklepu
Odświeżenie aukcji, sztuk od razu ubyło z 90- 100 na 8-11 no i cena od razu bardzo przyjemna się zrobiła.. 199 zł i ; )
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez dwaeuro » 22 lis 2016, o 03:09

Nowa kultowa bluza, piękna, ale cena :O
Obrazek
http://www.sprecords.pl/muzyka/kult/blu ... p_396.html
 
Posty: 81
Dołączył(a): 14 wrz 2012, o 20:59

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 22 lis 2016, o 09:10

High quality ... price :D
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez SafeMan » 22 lis 2016, o 10:34

Jestem pod wrażeniem, nie myślałem że SP stać na tak dobry produkt ^^ Choć cena też niczego sobie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:59

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez wb83 » 22 lis 2016, o 21:45

Suplement na winylu na stronie SP już niedostępny. Szkoda że robiąc limitowne wydawnictwo nie wprowadzają limitu sprzedaży dla jednej osoby... chociaż w sumie to walka z wiatrakami. Preorder wyprzedany, można za to przepłacić sobie na allegro... chore.
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 22 lis 2016, o 22:03

Niestety jest tak samo w przypadku singli,też wykupują wcześniej np 100 sztuk i lata to po allegro.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez donkey » 23 lis 2016, o 09:50

Na empik com są jeszcze winyle Wstydu :!: :!: :!:

http://www.empik.com/wstyd-kult,p1130606676,muzyka-p

Pewnie lada dzień będą do suplementu.
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Darek Szerszeń » 23 lis 2016, o 12:49

Dzięki Ci dobry człowieku, szybko zamówiłem, a po chwili już widziałem że jest już niedostępny.
 
Posty: 120
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 18:36
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez maka » 25 lis 2016, o 15:28

No i ta bluza jest fajna! Szkoda że mnie nie stać obecnie :P
A dziś jest darmowa wysyłka od 100zł i niektóre produkty na promocji jak coś. Zamówiłem suplement tą darmową wysyłką, ciekawe kiedy przyjdzie :D
Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 19:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez maka » 27 lis 2016, o 23:24

donkey napisał(a):Na empik com są jeszcze winyle Wstydu :!: :!: :!:

http://www.empik.com/wstyd-kult,p1130606676,muzyka-p

Pewnie lada dzień będą do suplementu.

Darek Szerszeń napisał(a):Dzięki Ci dobry człowieku, szybko zamówiłem, a po chwili już widziałem że jest już niedostępny.


Znów dorzucili na stronie empiku, jeśli ktoś nie zdążył.
Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 19:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez slaw » 5 gru 2016, o 01:51

dwaeuro napisał(a):Nowa kultowa bluza, piękna, ale cena :O
Obrazek
http://www.sprecords.pl/muzyka/kult/blu ... p_396.html


Trzy stówy za bluzę? :O

Mam poważne pytanie do posiadaczy ciuchów z SPRecords:

Czy te koszulki, bluzy są jakiejś szczególnej jakości czy płaci się tylko za unikaly numerek każdego ciucha?

Tak na przykład porównując do odzieży z Cartona ...
Może jakoś właśnie jakościowo są lepsze o te 40-70% a ja się tylko cenami zrażam.
Avatar użytkownika
 
Posty: 405
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez maka » 5 gru 2016, o 03:08

slaw napisał(a):Mam poważne pytanie do posiadaczy ciuchów z SPRecords:

Czy te koszulki, bluzy są jakiejś szczególnej jakości czy płaci się tylko za unikaly numerek każdego ciucha?

Tak na przykład porównując do odzieży z Cartona ...
Może jakoś właśnie jakościowo są lepsze o te 40-70% a ja się tylko cenami zrażam.

Ja mam koszulki kultu mtv unplugged i kasetę z SPrecords. Koszulka MTV ma już w sumie kilka lat, a trzyma się bardzo dobrze. Tylko że nie noszę jej zbyt często w sumie (max kilka razy w miesiącu) i piorę ręcznie. Nadruk jest gruby, powiedziałbym nawet że solidny i mimo kilku lat używania jest tylko trochę (jak się nie przyjrzysz to nie widać) połamany na brzegach, myślę że w dużej mierze przez rzucanie koszulki do szafy bez składania. Kasetę dostałem na poprzednie święta i tak samo piorę ręcznie i nie noszę zbyt często, ale tu już nadruk trochę bardziej połamany, mimo że mam ją zdecydowanie krócej i większość czasu wisiała na wieszaku. Jeśli chodzi o materiał to jest ok, nie mają nawet małej dziurki.
Z Cartona mam jedną koszulkę, jeszcze z 2012 roku. Po roku zaczęła mi służyć mi do chodzenia po domu, bo wyrosłem z zespołu i nie chcę się pokazywać w niej publicznie. Trochę nadruk się sprał, ale w sumie dobrze się trzyma. Pewnie jakbym traktował tak koszulki z SP to by były w podobnym stanie, więc w sumie myślę że jakość jest ta sama.
Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 19:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez slaw » 15 gru 2016, o 23:08

maka napisał(a):Z Cartona mam jedną koszulkę, jeszcze z 2012 roku. Po roku zaczęła mi służyć mi do chodzenia po domu, bo wyrosłem z zespołu i nie chcę się pokazywać w niej publicznie. Trochę nadruk się sprał, ale w sumie dobrze się trzyma. Pewnie jakbym traktował tak koszulki z SP to by były w podobnym stanie, więc w sumie myślę że jakość jest ta sama.


co, wstyd słuchać happysadu? :P

Dzięki za odpowiedź. Czyli tak, jak podejrzewałem, w SP się płaci kilkadziesiąt PLN za numerek :D
Avatar użytkownika
 
Posty: 405
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez maka » 16 gru 2016, o 00:19

slaw napisał(a):co, wstyd słuchać happysadu? :P

Dzięki za odpowiedź. Czyli tak, jak podejrzewałem, w SP się płaci kilkadziesiąt PLN za numerek :D


Chodzi o Comę :D
Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 19:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez maka » 30 sty 2017, o 19:11

Taka ciekawostka - SP records o repressie Spalam się: "mamy to w planach", "nie ma już przeszkód prawnych - wydanie to tylko kwestia czasu"

źródło https://www.instagram.com/p/BP2nmOXlVnl/
Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 19:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Łukasz_eM » 30 sty 2017, o 19:15

Właśnie niedawno na to patrzyłem, świetna wiadomość ! Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku wyjdzie :D
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Darek Szerszeń » 31 sty 2017, o 00:59

To trochę jakby mieli wznowić produkcję ferrari 250 gto i sprzedawać go za 150tyś.zł. ;-) Za jakiś czas płytę Spalam się będą dodawać do wytłaczanki jajek w biedronce. Jako posiadacz pierwszej jak i drugiej płyty w każdym wydaniu w jakim wyszły już nie będę miał świadomości że posiadam coś wyjątkowego, coś co sprawiło mi dużo czasu i zachodu aby zdobyć do kolekcji.
 
Posty: 120
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 18:36
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 31 sty 2017, o 01:36

Wersja limitowana teraz powinna być i zawierać coś ekstra.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez maka » 31 sty 2017, o 14:29

Noo dobrze jakby dorzucili jakieś smaczki jak już wznawiają taką pozycję. Żeby chociaż Nie mogę istnieć bez narzekania jakoś dorzucili na winyla, może na singlu. Albo w ogóle ten album na 2LP 12" mogliby dać z jeszcze jakimiś bonusami. Mam nadzieję że nie skaszanią tego wydania
Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 19:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez SafeMan » 31 sty 2017, o 15:33

A ja się cieszę na reedycję i mam nadzieję, że wydadzą album w pierwotnej formie, bez żadnych bonusów.
Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 251 gości