Piłka nożna - ligi zagraniczne

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez Nikos » 1 lut 2013, o 14:45

Obejrzałem... ledwo... prawie zasnąłem :P
Barcelona wg mnie była lepsza.
Real grał bardzo twardo często faulował, Barcelona nie musiała bo grała lepiej w piłkę. Co nie znaczy że jej zawodnicy byli fair. Dużo było prowokacji, trochę udawania.
Ja przyznam widząc te parę meczy Ronaldo w roku, nie bardzo widzę to jego chamstwo.
Może transmisje je omijają jakbym miał wybierać to Messi bardziej cwaniakuje zwłaszcza jeśli chodzi o prowokacje.

Tylko o czym my tu mówimy :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:43

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez Jaaasiek » 3 lut 2013, o 19:49

Borussia bez naszych trzech Polaków byłaby rzadka jak sraczka po popijawie, takie mam wnioski oglądając dzisiejszy mecz.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez uve » 6 lut 2013, o 00:06

 
Posty: 544
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez kolend » 9 lut 2013, o 17:02

Lewandowski bramka i czerwona w 30 minut
Avatar użytkownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:42

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez radush » 9 lut 2013, o 17:20

Tyle że ta czerwona należała się Rafaelowi, nie Robertowi. I niech nikt nie mówi że trzymam za Lewandowskim bo powtórka pokazała jak było.
Avatar użytkownika
 
Posty: 494
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:54

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » 9 lut 2013, o 17:36

Jestem tego samego zdania.
Jeśli to za kopnięcie, to nie kumam tematu - obaj szli na piłkę, Lewandowski się ewidentnie spóźnił, ale za to się czerwonych kartek nie daje, tylko żółtą jak coś.
Jeśli za awanturę i przepychankę po tej sytuacji, to powinni obaj wylecieć z Van Der Vaartem (który nie tylko w tym przypadku zachował się jak mały chujek).
Do momentu wylotu z boiska Lewandowski był w BVB najlepszy - jeśli oni przegrają, to nie będzie jego wina, bo grają dziś jak ćwoki.
_______________________________________________________________________
Ludzie żądają wolności słowa, by wyrażać swą wolność myśli, której unikają jak ognia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:19

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » 9 lut 2013, o 17:46

Aha, wyjaśnienie mizerii Dortmundu jest megaoczywiste: nie gra świetny Gundogan, za to gra chujowy Sahin.
_______________________________________________________________________
Ludzie żądają wolności słowa, by wyrażać swą wolność myśli, której unikają jak ognia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:19

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez Jaaasiek » 9 lut 2013, o 18:58

Kartka z kapelusza, co za ćwok sędzia. VdV prowokator jeszcze potem z Weidenfellerem dyskutował i drwiące uśmieszki posyłał. Za kopnięcie żółta - zgoda, jeśli za odepchnięcie to też najwyżej żółta, bo widać wyraźnie, że to Kehl powalił Van der Vaarta a nie Robert..
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » 9 lut 2013, o 19:16

Dortmund dzisiaj zrobił wiele, żeby nikt nie szukał powodów ich porażki w błędach sędziego. Grali naprawdę koszmarnie w każdej formacji. Paradoksalnie: uważam, że to dobrze wróży przed Szachtarem ;-)

Solidarnie do porażki Dortmundu dołożył się Klopp. Pamiętam, jak w październiku grali mecz z Schalke i wtedy też coś nakombinował ze składem, m.in. wstawiając Piszczka na lewą obronę. Zanim się ogarnęli na boisku, to już było chyba 0:2. Dzisiaj wystawienie Sahina można tłumaczyć tylko tym, że trener chciał Gundoganowi dać odpocząć przed LM.

Lewandowskiemu, mam nadzieję, anulują tę kartkę - tzn. absencję w kolejnych meczach. Byłoby dość chujowo nie tyle nawet z punktu widzenia BVB, bo oni szans na mistrzostwo żadnych nie mają, tylko w kontekście jego statystyk.
_______________________________________________________________________
Ludzie żądają wolności słowa, by wyrażać swą wolność myśli, której unikają jak ognia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:19

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » 9 lut 2013, o 20:37

O kurwa, jakiego samobója strzelił właśnie Gareth Barry z City dla Southampton.
Facet tak wykończył akcję, że dałbym głowę, że mu zapłacili bukmacherzy z Singapuru :-D
_______________________________________________________________________
Ludzie żądają wolności słowa, by wyrażać swą wolność myśli, której unikają jak ognia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:19

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez Jaaasiek » 9 lut 2013, o 22:04

http://www.youtube.com/watch?v=ZEJV3wNfoK0

jajebię, faktycznie wygląda to jakby Barry sprzedał mecz :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez LUCAS » 10 lut 2013, o 11:40

a southampton z krolem arturem gromadzi punkty
DLACZEGO SA TAKIE PIEKNE,
DLACZEGO TAK ZLE DLA LUDZI,
DLACZEGO MOJE BIESZCZADY,
TAK KOCHAM I NIENAWIDZE.
Avatar użytkownika
 
Posty: 229
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:12
Lokalizacja: KROLEWSKIE WOLNE MIASTO SANOK

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez Jaaasiek » 10 lut 2013, o 12:08

C. Ronaldo wczoraj dał czysty koncert gry. Super się to oglądało.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez kolend » 10 lut 2013, o 12:11

@łoś
coś nie bardzo mi się to widzi, w prasie niemieckiej, naszej z resztą też z tego co wierzyć przedrukom, to wcale jednoznacznie nie określają tej czerwonej jako błąd sędziego, może nie będzie najwyższa możliwa kara, ale anulowania się nie spodziewam

a co do Borussi i Klopa, to brzmi jak - mam (prawie) samograja... to coś pozmieniam, żeby nie było za łatwo, albo sentyment do Sahina za zasługi minione i chęć dania mu szansy odbudowania się? choć moze faktycznie oszczędzanko przed LM, w lidze tytuł już dawno nieaktualny
Avatar użytkownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:42

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez Jaaasiek » 10 lut 2013, o 19:51

Manchester z Evertonem jak zwykle piękne widowisko. Szkoda, że pomimo ambitnej gry goście nie zdołali nic strzelić. Ale mecz mógł się podobać i to nawet bardzo.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez Nikos » 11 lut 2013, o 03:52

Widziałem powtórkę - Lewandowski się spóźnił, wiedział o tym bo głowę odwrócił żeby piłką nie dostać, ale kopnięcie pociągnął do końca. Jak dla mnie faul ewidentny na kartkę, żółta czy czerwona kwestia wrażliwości ;-)
Wygląda to słabo nawet na powtórkach, na żywo bez powtórek wyglądało pewnie jeszcze gorzej.
Avatar użytkownika
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:43

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez Jaaasiek » 11 lut 2013, o 21:15

Włączam sobie Eurosport, transmisja meczu 2(!) Bundesligi, Hertha Berlin vs. Union Berlin, frekwencja 75 000 ludzi.... :shock: :shock: :shock:
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez sem » 11 lut 2013, o 21:18

W końcu derby stolicy ;)
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:58

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez maxłel » 12 lut 2013, o 12:14

Wracając do Dortmundu, to niestety daje o sobie znać bardzo cienka ławka. Jeśli chodzi o defensywę, to powiedzieć beznadzieja to jak pochwalić. Schmelzer, Piszczek, Subotic. Hummels w ostatnim meczu zapomniał w co gra zasadniczo. Santana? Kirch? Bez żartów. Prędzej bym postawił na Löwe, ale - chwila, przecież odszedł do Kaiserslautern. Zeszłe okienko transferowe to jest śmiech na sali. Oby tylko Klopp nie eksperymentował w stylu Błaszczykowski/Bender/Grosskreutz na obronie tylko dał szansę młodym zdolnym tak jak kiedyś dostał duet Hummels-Subotic.

Zamiast Lewego może wystawić Schiebera, którego jak widzę, to zaczynam tęsknić za Valdezem.

No i Sahin bez formy. Nie wróży to nic dobrego przed dwumeczem z Szachtarem.
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:50

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez Carlos » 2 mar 2013, o 16:55

Kolejne Gran Derbi :)
REAL M - BARCELONA .
Godz. 16.00
Transmisja : http://www.mecze24.pl/pilka-nozna/barcelona-real-madryt
Kupię :
Kazik "Mariola" (promo)
ZUCH KAZIK - Hej Młody Junaku (promo)
Avatar użytkownika
 
Posty: 779
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez Jaaasiek » 3 mar 2013, o 01:46

Pół pierwszego i pół drugiego składu Realu pokonało Barcę... Ale gwoli sprawiedliwości należy dodać, że karny się Barcy należał jak chuj. Aczkolwiek Valdesa to nie tłumaczy i mam nadzieję, że parę meczy sobie dychnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez Nikos » 3 mar 2013, o 10:51

Jaaasiek napisał(a):Pół pierwszego i pół drugiego składu Realu pokonało Barcę... Ale gwoli sprawiedliwości należy dodać, że karny się Barcy należał jak chuj. Aczkolwiek Valdesa to nie tłumaczy i mam nadzieję, że parę meczy sobie dychnie.

A ja nie jestem przekonany o tym karnym zwlaszcza "jak chuj".
Pierwsze dwie bramki (1:1) to blamaż obu formacji obronnych.
Avatar użytkownika
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:43

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez dolce » 3 mar 2013, o 10:54

Swoją drogą, to Mateusz Klich w końcu bramkę strzelił dla Zwolle. Tylko problem, bo nigdzie jej nie umiem znaleźć w internetach. Ktoś pomoże i poratuje linkiem? :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 31
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:49

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez kolend » 3 mar 2013, o 16:18

Avatar użytkownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:42

Re: Piłka nożna - ligi zagraniczne

Postprzez Jaaasiek » 3 mar 2013, o 18:42

Ale Tottenham gra.... Kolejny świetny mecz w Premier League i zasłużone (niestety) prowadzenie Tottenhamu 2:0
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości